VIII Klasyk Radkowski – Pętla Stołowogórska

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
Data:
2017-05-20
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017 - Radków
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

Mini (65km):
65000 m
Mega (130km):
130000 m
Giga (195km):
195000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Waldemar Baranowski Kryniczno Mini (65km) Mini M6s
2 Paweł Wika Kryniczno Mini (65km) Mini M3s
3 Marcin Kubicki Wałbrzych Mini (65km) Mini M3s
4 Krzysztof Lach Warszawa Mega (130km) Mega M4s
5 Sławomir Bogusz Dobroszyce Mini (65km) Mini M4s
6 Dominik Bukowski Jabłów Ostre Koło Lubawka Mini (65km) Mini M3s 4 z rzędu Klasyk :)
7 Jan Klementowski Wrocław Klemens Team Giga (195km) Giga M4s
8 Bartłomiej Jasiak Wrocław prywatnie Mini (65km) Mini M4i
9 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Mega (130km) Mega M4i
10 Zbyszek Komarnicki Mąkolno Mini (65km) Mini M4s
11 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE Mini (65km) Mini M4s
12 Krzysztof Fiedor Wrocław prywatnie Mini (65km) Mini M4i
13 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (65km) Mini M5i
14 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Giga (195km) Giga M4s Turysta błotno szuwarkowy :-)
15 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki Giga (195km) Giga M4s
16 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (65km) Mini M3s
17 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań Mega (130km) Mega M3s
18 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin Mega (130km) Mega M4i
19 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (195km) Giga M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
20 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (195km) Giga M3s
21 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (65km) Mini M4s
22 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk Mega (130km) Mega M2s
23 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia1974 Mega (130km) Mega M5s
24 Paweł Kubicki Świdnica Mini (65km) Mini M4s
25 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL Giga (195km) Giga M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
26 Wojciech Łuszcz Legionowo Giga (195km) Giga M5i
27 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Giga (195km) Giga M4i
28 Józef Gad Rakoszyce WOGAZ Mini (65km) Mini M5s
29 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team Giga (195km) Giga M5s
30 Paweł◘ Jarząb Krosnowice Mini (65km) Mini M3s
31 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team Mini (65km) Mini M2s
32 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team Mini (65km) Mini M2s
33 Adam Jaros Jelenia Góra Mega (130km) Mega M3s
34 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian Mega (130km) Mega M4s
35 Przemek Zawada Zawada Wrocław QuestSport Racing Team Giga (195km) Giga M3s
36 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (195km) Giga M4s
37 Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (65km) Mini M2s
38 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving Mini (65km) Mini M6s
39 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie Mini (65km) Mini K5i
40 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (65km) Mini M4i
41 Michał Ratajczak Rawicz RSC Bike Rawicz Mega (130km) Mega M2s
42 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (195km) Giga M4s
43 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (130km) Mega M4s
44 Jerzy Lizak Sobótka Mega (130km) Mega M5s
45 Grzegorz Brząkała Nysa Mini (65km) Mini M3s
46 Rafał Rogoziński Nysa Mini (65km) Mini M4i
47 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Giga (195km) Giga M3s
48 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl Mega (130km) Mega M4s
49 Szymon Koziatek Zawiercie Giga (195km) Giga M4s
50 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Mini (65km) Mini M4s
51 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Mini (65km) Mini M7s Mój 6 rok startów w maratonach
52 Michał Topolski Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (65km) Mini M2i
53 Dariusz Boruczkowski Poznań 1967 Mega (130km) Mega M4s
54 Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (195km) Giga M4s
55 Krzysztof Knaś Wrocław Giga (195km) Giga M4i
56 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Mega (130km) Mega M3s
57 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (130km) Mega K4i Niech się dzieje co chce :-)
58 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce Mega (130km) Mega M6s
59 Lech Filipiak Wroclaw Mega (130km) Mega M6i
60 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA Mini (65km) Mini M5s
61 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Mega (130km) Mega M4i
62 Robert Sikora Moczkowo Mega (130km) Mega M5s
63 Andrzej Kot Murowana Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów Mega (130km) Mega M6s
64 Katarzyna Adamowicz Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Mini (65km) Mini K4i :)
65 Piotr Proszowski Proszowski Poraj PTTK Myszków Mini (65km) Mini M4i
66 Mieczysław Adamowicz Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Mini (65km) Mini M7s
67 Piotr Krysztofczyk Łódź Mega (130km) Mega M3s
68 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka Giga (195km) Giga M4s
69 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic Mini (65km) Mini M5i
70 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M4s
71 Robert Winiarski Winiarski Kowary QUEST TEAM Giga (195km) Giga M4s
72 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR Giga (195km) Giga M5s Dla historii i dzieci
73 Bartosz Gałęza Gałęza Czarże m Mini (65km) Mini M2s
74 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice KONWA BIKE LESZNO Mega (130km) Mega M4s "Góry sprzyjają pokorze, czyli prawdzie o sobie samym. Uczą jej miedzy innymi przez to, że człowiek zmęczony wspinaniem nie ma ani sił, ani chęci, by udawać, by ukrywać swoja prawdziwą twarz."
75 Michał Piechowicz Mińsk Mazowiecki Giga (195km) Giga M3s
76 Andrzej Świderski Mińsk Mazowiecki Giga (195km) Giga M3s
77 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol Mini (65km) Mini M4s
78 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M4i
79 Bolesław Cielecki Mińsk Mazowiecki Giga (195km) Giga M4s
80 Grzegorz Sikora Sikora Kowary Giga (195km) Giga M4s
81 Tomasz Niepokój Warszawa Giga (195km) Giga M4s
82 Marcin Jurusz Gilów Mini (65km) Mini M3s
83 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (65km) Mini M5s
84 Bartosz Bal Poznań Zgrupka Team Mega (130km) Mega M3s
85 Adam Kaczmarek Stare Miasto KS TEAM Stare Miasto Mega (130km) Mega M3s
86 Henryk Bętlewski Słupsk Giga (195km) Giga M5s
87 Łukasz Jarzyński Wrocław Mini (65km) Mini M3s
88 Piotr Kukla Bielsko-Biała JAS-KÓŁKA Giga (195km) Giga M2s
89 Radosław Kudła Kudła Pieszyce GVT Mega (130km) Mega M3s
90 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (65km) Mini M5i
91 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS Ravex Energy Saving Team Wrocław Mini (65km) Mini M2s
92 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA Mini (65km) Mini M4i
93 Sławek Rajchel Jabłonica Polska Mega (130km) Mega M3s
94 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Giga (195km) Giga K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
95 Marek Bartoń Minsk Mazowiecki Giga (195km) Giga M4s
96 Arkadiusz Cieśla Byków Giga (195km) Giga M4s
97 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL Mini (65km) Mini M4s
98 JÓZEF SZEIBE LESZNO STREFASPORTU.PL Mini (65km) Mini M5s
99 Marian Wiewiór Godzieszowa Mini (65km) Mini M3s
100 Marian Kołodziejski Dzierżoniów K.A Sobotka. Mega (130km) Mega M5s
101 Barbara Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (65km) Mini K4i
102 Jakub Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (65km) Mini M3i
103 Jacek Ramza Nysa e-oczyszczalnie.pl Mini (65km) Mini M3i
104 Robert Mazurczuk Malin Mega (130km) Mega M4i
105 Grzegorz Rosiński Łask Litynski BELCHATOW Mini (65km) Mini M6i Lubie to
106 Wieslaw Konecki lask Strefa Kolorow Mini (65km) Mini M6i Lubie to
107 Henryk Huzar Huzar Pniewy 1950 Mega (130km) Mega M6s
108 Wacław Żurakowski Żurakowski Świebodzin 1950 Mega (130km) Mega M7s
109 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 Giga (195km) Giga M6i
110 Roman Nowak Więcbork amator Mega (130km) Mega M4s
111 Robert Skica Kiełczów CREDIT SUISSE BIKE TEAM Mini (65km) Mini M4s Debiut na szosie :-)
112 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze Mini (65km) Mini M6i
113 Krzysztof Naskręt Czapury Giga (195km) Giga M3s
114 Robert Tomaszewski Świdnica Mega (130km) Mega M4s
115 Andrzej Herman Jelenia Góra Mega (130km) Mega M5s
116 Andrzej Przysiężniuk Opole Mini (65km) Mini M4s
117 Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (65km) Mini M2s
118 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol Mega (130km) Mega M4s
119 Dariusz Boruczkowski Poznań Mega (130km) Mega M4s
120 Konrad Omieljaniuk Wrocław Mini (65km) Mini M2s motłoch macha tu tłokami my kolanami tłokom na rower siostra brat na pohybel smogom nogą jedziemy razem prosto i niedrogo a oni nam mogą
121 Jan Kłos Chojnów GTO - Oława Mini (65km) Mini M3s
122 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Mini (65km) Mini M3s
123 Łukasz Moneta Wrocław Mini (65km) Mini M2s
124 Szymon Kogut Rataje Mega (130km) Mega M5s
125 Kazimierz Przybylski Więcbork jowe62 Mega (130km) Mega M5s
126 mariusz wereszczyński mieroszów Mini (65km) Mini M4i
127 Tomasz Sidorowski Kłodzko Huzar Bike Academy Mini (65km) Mini M2s
128 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MEIBES Mini (65km) Mini M4s
129 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska Mini (65km) Mini M3s
130 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (195km) Giga M4i
131 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic Mini (65km) Mini M5s
132 Paweł Jędrzejczyk Jędrzejczyk Wroclaw Mini (65km) Mini M2s
133 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (195km) Giga M6s
134 Tadeusz Niemiec Ławica/Kłodzko niezrzeszony Mini (65km) Mini M6i startuję od początku KR
135 Piotr Adamiec Nowe Osiny Giga (195km) Giga M4s
136 Jacek Papiorek Godów SKŚ Mini (65km) Mini M5s
137 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ Mega (130km) Mega M4s
138 Jarosław Szabla Brzeg KLEiB - Brzeg Mega (130km) Mega M4s
139 Urszula Ludkowska Mińsk Mazowiecki Alpejskie Mamuty Mini (65km) Mini K4i
140 Mariusz Ludkowski Mińsk Mazowiecki Alpejskie Mamuty/Cukrzyca&Sport Mini (65km) Mini M4i
141 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ Mega (130km) Mega K5i
142 Krzysztof Krupa Wrocław GVT Mini (65km) Mini M5s
143 Patryk Golon Pruszków ADIOSTRY TEAM Mini (65km) Mini M2s
144 Witold Wiatrak Radkow Mini (65km) Mini M6i
145 stanislaw szczesny krzepice Giga (195km) Giga M5s
146 Jan Poniecki Ślizów KB Lupus Mini (65km) Mini M7s Ciągle walczę z nowotworem.Jazda rowerem,biegi,narty,rolki to moja ucieczka przed rakiem.Hasło "ZABIEGAĆ RAKA"wciąż aktualne.
147 Dawid Rutkowski Swarzędz FTI Racing Team Mega (130km) Mega M3s
148 Tymoteusz Kopyra sycow Mini (65km) Mini M2s
149 Mirosław Szraucner Lubliniec WKB META LUBLINIEC Mini (65km) Mini M4s
150 Mariusz Kryś Buk Mini (65km) Mini M4s
151 Mariusz Barycz Wrocław Mini (65km) Mini M3s
152 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza Mega (130km) Mega M7s
153 Tomasz Walasik Zgorzelec Mini (65km) Mini M4s
154 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM Mini (65km) Mini M3s
155 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA Mini (65km) Mini M4s
156 Waldek Jarosz Kamieniec Wrocławski Mini (65km) Mini M5s
157 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska Mini (65km) Mini M4s
158 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ Mini (65km) Mini M5s
159 Łukasz Pawlak Kłodzko Mini (65km) Mini M3s
160 Łukasz Janeczko Nowa Ruda Mini (65km) Mini M3s Mój pierwszy wyścig po latach.
161 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA Giga (195km) Giga M7s
162 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA Giga (195km) Giga M7s
163 Jędrzej Babisz Pisarzowice HARPAGAN SzajBajk Pisarzowice Mini (65km) Mini M1i
164 Wojciech Zarzycki Wrocław HARPAGAN SzajBajk Pisarzowice Mini (65km) Mini M1i
165 Michal Sikorski Walbrzych Giga (195km) Giga M3s
166 Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Mini (65km) Mini M4s
167 Tadeusz Cudo Marklowice SKŚ Mini (65km) Mini M5s
168 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Mini (65km) Mini M3i
169 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team Mega (130km) Mega M3i
170 Andrzej Wasylów Gołogłowy Mini (65km) Mini M3i
171 Damian Lisak Lisak Świebodzice Sportfuel.pl Mega (130km) Mega M3s
172 Marcin Adamski Wałbrzych Sportfuel.pl Mega (130km) Mega M3s
173 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mega (130km) Mega M6i
174 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (65km) Mini M6s
175 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Giga (195km) Giga M5s
176 Mateusz Ratusiński Osiedle Poznańskie Mega (130km) Mega M2s :)
177 Paweł Masalski Radków Radkowskie Morsy Mini (65km) Mini M4i
178 Ewa Masalska Radków Radkowskie Morsy Mini (65km) Mini K4i
179 Czesław Kędroń Bodzanów KTK KTUKOL Głuchołazy Mini (65km) Mini M5s
180 Józef Kosiec Gierałcice KTK KTUKOL Głuchołazy Mini (65km) Mini M6s
181 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO Mini (65km) Mini M6s WETERAN KOLARSKICH SZLAKÓW
182 Jarosław Piekarz Katowice Giga (195km) Giga M3s
183 Dawid Fresneau Klodzko Mini (65km) Mini M3s Na rowerze od 5lat,wszystkie szczyty w okolicy zdobyte w tym Śnieżnik.W nowym roku nowy rower dotarł na nowy sezon.Czas na sprawdzian.Byłoby miło.
184 Jarosław Jędrzejewski Gwoździany JWK Lubliniec Mini (65km) Mini M5s
185 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team Giga (195km) Giga M4s
186 Mariusz Staszak Śrem Giga (195km) Giga M5s
187 Piotr Słowik Tanowo Mega (130km) Mega M4s
188 FILIP BRODZIŃSKI LUBLINIEC JWK LUBLINIEC Mini (65km) Mini M3s
189 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol Mega (130km) Mega M6s
190 adam kaczmarek Ostrów Wielkopolski Mini (65km) Mini M4s
191 Rafał Skrzypinski Rostarzewo Mini (65km) Mini M2s
192 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M6s
193 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (65km) Mini K5i
194 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (65km) Mini M5s
195 Sebastian Rosik Szczecin Mini (65km) Mini M3s
196 Paweł Sojecki Jaworzno JAS-KÓŁKA Giga (195km) Giga M4s
197 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (65km) Mini K6i
198 Remigiusz Graf Leszno Leszno Mini (65km) Mini M4s Ruch i zdrowa rywalizacja sportowa to sposób na życie,nikt jeszcze nie wymyślił lepszego sposobu,dlatego uprawiam różne dyscypliny sportowe żeby mieć satysfakcje z życia .
199 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC Mini (65km) Mini M5s
200 Zbigniew Soboń Klodzko Eska Team Mega (130km) Mega M5s
201 Mateusz Pisula Wrocław CKK Paweł Michałowski Mini (65km) Mini M3s
202 Andrzej Zaborowski Szczecin Mini (65km) Mini M4s
203 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony Mega (130km) Mega M5s
204 Norbert Urbański Rzeszów Mega (130km) Mega M3s
205 Michał Małecki Milicz Mini (65km) Mini M2s
206 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Mini (65km) Mini M2s
207 Dominik Warszewski Przeźmierowo Mini (65km) Mini M2s
208 Andrzej Frodyma Wrocław Quest ACT Giga (195km) Giga M5i
209 PAWEŁ KLUSEK STARY WIELISŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE Mini (65km) Mini M4s
210 Jakub Charchut Tychy Rogelli team Mega (130km) Mega M3s
211 Anna Mądra-Bielewicz Poznań Zgrupka Team Mini (65km) Mini K3s
212 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team Mini (65km) Mini M3s
213 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT Mini (65km) Mini K6s
214 EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE Mega (130km) Mega K5i
215 Agata Korczyńska Poznan Mega (130km) Mega K3s
216 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (130km) Mega M6s
217 Czesław Seraszek Koźmin Wlk. AGK Koźmin Wlkp. Mini (65km) Mini M5s
218 Michał Fudała Szczytna Lefero sport team Mega (130km) Mega M3s
219 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica Giga (195km) Giga M6s
220 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica Mega (130km) Mega K5s
221 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Giga (195km) Giga K4s
222 Leszek Lisiecki Gostyń GKR GOSTYŃ Mini (65km) Mini M5s
223 Zbigniew Komarnicki Mąkolno Mini (65km) Mini M4s
224 Tomasz Ignasiak Czerwieńsk Lubuszanie 73 Giga (195km) Giga M4i
225 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (130km) Mega M5s
226 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Mini (65km) Mini M4s
227 RAFAŁ BOGACKI KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKE ATELIER TEAM Giga (195km) Giga M4s 1 raz na GIGA - wyzwanie
228 Agnieszka Pawlaczek Prusice Mini (65km) Mini K3i
229 Dariusz Tarociński Kluczbork Mega (130km) Mega M4s
230 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team Mini (65km) Mini M5s
231 Daniel Lindner Opatówek Mega (130km) Mega M4s
232 Sławomir Wągrowski Godziesze Mega (130km) Mega M4s
233 Mariusz Szyc Kalisz Mega (130km) Mega M5s
234 Tomasz Tur Międzylesie Wataha Międzylesie Mini (65km) Mini M5i Uwielbiam góry,wodę,las.
235 Łukasz Tur Międzylesie Wataha Międzylesie Mini (65km) Mini M2i Czuję moc!
236 Radosław Kudła Pieszyce gvt Mega (130km) Mega M3s
237 Arkadiusz Romanowski Kudowa Zdrój Cyklon Proal Team Mini (65km) Mini M4i
238 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin Mini (65km) Mini M5s
239 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (65km) Mini M5s
240 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (65km) Mini M5s
241 Piotr Polewski Gliwice Niezrzeszony Mega (130km) Mega M5s
242 Damian Burtowski Wrocław PROM Riders Team Mini (65km) Mini M2s
243 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Giga (195km) Giga M4s
244 Wieslaw Koniecki lask Strefa Kolorow Mini (65km) Mini M6i lubie to
245 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Mini (65km) Mini M3s
246 Tomasz Maciaś Opole K2WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (130km) Mega M4s
247 Tadeusz Mamcarz Ścinawka Średnia Mega (130km) Mega M5i
248 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Mega (130km) Mega M3s
249 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY BLUMEN TEAM Mini (65km) Mini M1s
250 Tomasz Bondarewicz Wrocław Giga (195km) Giga M3s
251 Katarzyna Jocher Radłów Mini (65km) Mini K3s
252 Sebastian Śledzik Szamotuły Drużyna Szpiku Mega (130km) Mega M4s
253 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU Mini (65km) Mini M5s
254 Tomasz Zawiślak Oborniki DT4YOU Mini (65km) Mini M4s
255 Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT Mega (130km) Mega M5i
256 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs sport serwis Mini (65km) Mini M5i
257 Tomasz Kępczyński Walidrogi Giga (195km) Giga M4s
258 Paweł Starczewski Pruszków Mini (65km) Mini M5s
259 MARCIN PULWICKI Oborniki DT4You Mini (65km) Mini M5s
260 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TEMMP BIKE TEAM Mega (130km) Mega M4s
261 Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (65km) Mini M5s Relax
262 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (65km) Mini K5i Czarownica na rowerze
263 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team Mega (130km) Mega M4s
264 Krzysztof Kamocki Łódź Mega (130km) Mega M4i
265 Maciej Nowak Leszno STREFASPORTU.PL MW INWEST Mini (65km) Mini M3s
266 Aleksander Siemiński KAMIENNA GÓRA niezrzeszony Mini (65km) Mini M6s proboszcz parafii w kamiennej górze, parafianie tolerują moje hobby
267 Aleksander Duda Wrocław Mega (130km) Mega M4s
268 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice Itd Interkol Mega (130km) Mega M4s
269 Sławomir Chalciński Łask Club de Cingles du Mont Ventoux Giga (195km) Giga M4i
270 Sebastian Biruta Wrocław GVT Mini (65km) Mini M4s
271 Mirosław Gdesz Warszawa Mega (130km) Mega M4s
272 Krzysztof Kłodnicki Wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (130km) Mega M3s
273 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Mini (65km) Mini K3i
274 Andrzej Kominek Wrocław Mega (130km) Mega M5s
275 Andrzej Bogdański Będkowice Mini (65km) Mini M4i
276 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team Mega (130km) Mega M3s
277 Robert Charłampowicz Wrocław 1960 Mini (65km) Mini M5s
278 Małgorzata Nowak Międzywodzie Mega (130km) Mega K5i
279 Edward Nowak Międzywodzie Mega (130km) Mega M5i
280 Damian Pasiński Wrocław MiCaR Mini (65km) Mini M2s 2 raz na Klasyku Radkowskim, oby było mniej dziur niż ostatnio :)
281 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M6i
282 STANISLAW szczesny krzepice Giga (195km) Giga M5s
283 Kuba Latajka Ostrów Wlkp. OTR INTERKOL Giga (195km) Giga M3i
284 Paweł Piątek Kłodzko Roversi Kłodzko Mini (65km) Mini M3i
285 Sebastian Grzybek Wrocław Quest act Mini (65km) Mini M3s
286 Forberger Sławomir Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M3i
287 Sebastian Zamojski Nowa Ruda Mini (65km) Mini M4s
288 Damian Karlik Wrocław Mini (65km) Mini M2s
289 Dariusz Matijczak Polkowice Mega (130km) Mega M3s
290 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team Giga (195km) Giga M5s
291 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM Mini (65km) Mini M4s
292 Jan Sielowski TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Mini (65km) Mini M6i
293 Tomasz Czubiniak Czubiniak Skwierzyna Giga (195km) Giga M3s
294 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (65km) Mini M6i
295 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (65km) Mini M3i
296 Patryk Śniegula Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (65km) Mini M1s
297 Marek Siedlecki Oława świat roweru omega welda team Giga (195km) Giga M4s
298 Jacek Mazur Warszawa Mega (130km) Mega M5s
299 Sławomir Matlęga Świdnica Mini (65km) Mini M4s
300 Michał Lewald Opole CYKLOOPOLE Mini (65km) Mini M3s
301 Wojciech Zieliński Radzimowice Mega (130km) Mega M2s
302 Jarosław Balawajder Świdnica FELT TEAM ŚWIDNICA Mini (65km) Mini M4s
303 Maciej Bych Oława GTO OŁAWA - TRIDEA Mini (65km) Mini M4s
304 Paweł Bury Bielany Wrocławskie LKK Wulkan-CCC Mini (65km) Mini M3s
305 Andrzej Szpetanowski Kłodzko Mini (65km) Mini M3i
306 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear Mega (130km) Mega M6s
307 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Giga (195km) Giga K2i
308 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear Mega (130km) Mega M6s
309 Michał Tomaszewicz Lubin Copper Miners Mini (65km) Mini M3s
310 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT TEAM Giga (195km) Giga K6s
311 Andrzej Moskwa Syców Mini (65km) Mini M4i
312 Katarzyna Pyzik Wrocław QUEST ACT Mini (65km) Mini K4i
313 Slawomir Wegrzyn Bardo UKS Kusy Bardo Mega (130km) Mega M4s
314 Jacek Martynkiewicz Wrocław Mega (130km) Mega M3s Alleluja i do przodu :)
315 Rafał Jagielnicki prudnik Mini (65km) Mini M2s
316 Konrad Nowak Dobieżyn Mini (65km) Mini M3s
317 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN Mini (65km) Mini M4s
318 Adam German Krakow Mini (65km) Mini M6s
319 Damian Miela Wrocław STREFASPORTU.PL MW INVEST Mini (65km) Mini M2s
320 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN Mega (130km) Mega M5s
321 Marek Beśka Wieluń Mega (130km) Mega M2s
322 Krzysztof Kłodnicki wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (130km) Mega M1s
323 Leslaw Komisaruk Wroclaw5 Mpk Mini (65km) Mini M5s Lubi rower
324 Krzysztof Kłodnicki wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mini (65km) Mini M3s
325 Krzysztof Kłodnicki wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (130km) Mega M3s
326 Andrzej Wewiórski Wrocław Mega (130km) Mega M6i
327 Łukasz Łaszczuk Wrocław Giga (195km) Giga M2s
328 Mirosław Stadler Lubin Mini (65km) Mini M6i
329 Błażej Grochowalski Poznań Zgrupka Team Mega (130km) Mega M3s
330 Tomasz Szulicki Wrocław Triathlon Mietkow Team Mini (65km) Mini M4i Witam, lubie spedzac wolny czas aktywnie :)
331 Da Grelowski Jaworzno Mini (65km) Mini M3s
332 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (130km) Mega M3i
333 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Mega (130km) Mega M6s
334 Rafał Walkowski Szczecin Giga (195km) Giga M6i
335 Michal Pustula Lewin Klodzki Ks Deichmann Abus Mat Sobotka Mini (65km) Mini M1s
336 Tadeusz Przybylak Szczecin Mega (130km) Mega M5s
337 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec Złotów Mega (130km) Mega M5s
338 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (195km) Giga M5i
339 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (65km) Mini K5i
340 Krzysztof Fecko Nowa Ruda LEFERO Mini (65km) Mini M1s
341 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (65km) Mini M4s
342 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (65km) Mini K4i
343 Krzysztof Fecko Nowa Ruda LEFERO Mega (130km) Mega M4s
344 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (195km) Giga K5s
345 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE Mini (65km) Mini M2s
346 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT Mini (65km) Mini M3s
347 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (65km) Mini K3s
348 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. . Giga (195km) Giga M5s
349 Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn Rycerze Rolanda Maciejewski Team Mini (65km) Mini M4s
350 Tadeusz Szymko Jelenia Góra Amator Mini (65km) Mini M5s Piękne tereny gór Stołowogórskich. Pomimo kolosalnych trudności zdecydowałem się pokonać własne słabości i przejechac ten "MINI" dystans. Dziękuję
351 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice Mini (65km) Mini M3s
352 ANDRZEJ ADAMSKI SYCÓW Mini (65km) Mini M5s
353 Janusz Michalczyk Strzegom Baba on The Bike Team Mega (130km) Mega M3s
354 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ Mega (130km) Mega M5i
355 Maciej Banasik Ścinawka Średnia prywatnie Mini (65km) Mini M2s
356 Leopold Laskowski Poznań FTI RACING TEAM Giga (195km) Giga M3s
357 Dariusz Glowczyk Grzymalin Bicycle grzymalin Mega (130km) Mega M3s Rower to moja pasja
358 Andrzej Skiba Leszno LKK TEAM Mega (130km) Mega M3s Crazy but unfortunately lazy
359 Janusz Karaba Syców Mini (65km) Mini M5s
360 Jarosław Kamiński Syców Mini (65km) Mini M4s
361 Tomasz Szulc Palędzie Mini (65km) Mini M3s
362 Adam Kowalski Wysocko Małe OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA Mega (130km) Mega M3i pierwszy raz w Radkowie
363 Leszek Nowakowski Wrocław Mini (65km) Mini M6s
364 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Mega (130km) Mega M6s
365 Kamila Żabkiewicz Szczecin Mega (130km) Mega M3s
366 Ireneusz Lula Gdynia Mini (65km) Mini M5i
367 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Mega (130km) Mega M4s
368 Krzysztof Kreczetowski Wschowa Strefasportu.pl Mini (65km) Mini M3s
369 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (65km) Mini M4i
370 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (65km) Mini M5s
371 CZESŁAW MOTYL JELCZ LASKOWICE RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (65km) Mini M6s
372 Krzysztof Olender Warszawa Mega (130km) Mega M3s Ostatni raz w M3...
373 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rower Lech Piasecki Giga (195km) Giga M6s
374 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (195km) Giga K3s
375 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (65km) Mini M5s
376 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (65km) Mini M5s
377 Karol Sobczyk Gostyń Mini (65km) Mini M3s
378 ZYGMUNT WESOŁOWSKI RADKÓW KKZK Mini (65km) Mini M7s
379 Mariusz Musiałowski Strzelin Niezrzeszony Mini (65km) Mini M5s
380 Jacek Michura Głuchołazy KTUKOL GŁUCHOŁAZY Mini (65km) Mini M3s
381 Józef Jurczak Środa Śląska Maciejewski Cycling Team Mini (65km) Mini M6i
382 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team Mega (130km) Mega M3s
383 Krzysztof Miniewicz Myszkow Giga (195km) Giga M6s
384 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator Mini (65km) Mini M5s Szosowiec amator nie tylko niedzielny lubiący rywalizacje i aktywny wypoczynek
385 Przemysław Małecki pobiedziska FTI Racing Team Mini (65km) Mini M2s
386 Adam Gawlik Debica Tanie Odżywki Cycling Team Mega (130km) Mega M3s
387 Marian Kędzierski Wojciechowice DUVENBECK WĄS SPORT Mini (65km) Mini M6i
388 Robert Bielawski Dobroszyce Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. Mini (65km) Mini M4s
389 Jarosław Wąs kłodzko duvenbeck wąs sport Mega (130km) Mega M5i wodzu
390 Przemysław Koralewski Świdnica Mega (130km) Mega M3s
391 Jacek Jędrzejczyk Wrocław GVT Mini (65km) Mini M5s
392 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team Mini (65km) Mini M4s
393 Marcin Jagmin Wałbrzych Mini (65km) Mini M3s
394 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (130km) Mega M3s
395 Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży Mini (65km) Mini M4s wesoły gość :)
396 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (195km) Giga K5s
397 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (130km) Mega M4s
398 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Maciejewski Cyckling Team Mini (65km) Mini M4i
399 Józef Misiak Miękinia Maciejewski Cyckling Team Mini (65km) Mini M7s
400 Jan Czapliński Leśnica Maciejewski Cyckling Team Mini (65km) Mini M6s
401 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko Team Mini (65km) Mini M4s
402 Mateusz Filarowski Wroclaw GVT Mini (65km) Mini M2s
403 Krzysztof Kubaś Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (65km) Mini M3s
404 Konrad Kolecki Poznan FTI RACING TEAM Mini (65km) Mini M5s
405 Michał Markowski Wrocław PM RIDER TEAM Mini (65km) Mini M2s
406 Tadeusz Habaj Zabrze Mega (130km) Mega M6s
407 Arek Pałeczka Kiełczów Mini (65km) Mini M4s
408 Jan Paduch Wałbrzych LKKS Górnik Wałbrzych Dzt Service Świebodzice Mini (65km) Mini M5s
409 Mariusz Ochałek Katowice Mega (130km) Mega M2s
410 Michał Bińczak STARACHOWICE Mega (130km) Mega M4s
411 WACŁAW CIROCKI Wrocław Sport Profit Cannondale Team Mini (65km) Mini M5s
412 Przemysław Kiszka Izabelin Mega (130km) Mega M3s
413 Daniel Glowczyk Grzymalin Mega (130km) Mega M3s
414 Paweł Szczepkowski Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mini (65km) Mini M2s
415 Wiesław Jańczak Bydgoszcz Giga (195km) Giga M5s
416 Michał Jańczak Bydgoszcz Mini (65km) Mini M2i
417 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka Mega (130km) Mega M4s
418 Przemysław Furtek Stary Waliszów LEFERO SPORT Mini (65km) Mini M4s
419 Tomasz Dembowski Bilgoraj BSK Miód Kozacki Mega (130km) Mega M2s
420 Krzysztof Lech Grabowno Wielkie Mini (65km) Mini M4s
421 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Mini (65km) Mini K4i
422 Michał Ciekański Leszno 35 PLUS Mega (130km) Mega M4s
423 Witold Szałyga Rzeszów Gomar Bike Team Mini (65km) Mini M4s
424 Ewa Duszyńska Jelenia Góra QUEST ROAD Mega (130km) Mega K2s
425 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Mini (65km) Mini M3s Na rowerze od 3 lat, pierwsza tego typu impreza, dla samego siebie, sprawdzić się,
426 Wojciech Latarka Porzyczyn Mega (130km) Mega M2i
427 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mini (65km) Mini M6s
428 Oksana Krysiuk Wysoka PiuPiu catering Mini (65km) Mini K2s
429 Artur Gacek Wysoka GVT Mega (130km) Mega M3s
430 Przemysław Szyber Wrocław Mega (130km) Mega M3s
431 Ferdynand Malak Leszno Mega (130km) Mega M6s
432 Jakub Muszyński Luboń Mini (65km) Mini M2s
433 Daniel Leśniczak Poznań Euro Logistic Mini (65km) Mini M4s
434 Natalia Bereziuk Kłodzko Mini (65km) Mini K1i
435 Michał Makowski Szklarska Poręba QUEST ROAD Mega (130km) Mega M3s
436 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT Mini (65km) Mini M3s
437 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (65km) Mini M5i Tylko dla przyjemności.
438 Wojciech Dworczyk Toruń KS STARE MIASTO Mega (130km) Mega M4s
439 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK Mini (65km) Mini M6s
440 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia Mini (65km) Mini K2s Kolarka niedzielna, startuje specjalnie dla mojego Trenera Zygmunta Wesołowskiego!:)
441 Cecylia Czartoryska Wrocław Piu Piu Catering Mini (65km) Mini K2s
442 Radek Kuciapinski Wroclaw 1983 Mini (65km) Mini M3s
443 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK WĄS SPORT Mini (65km) Mini M4s
444 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój Kudowianka Cyklon Proal Team Mini (65km) Mini M4i
445 Ireneusz Piasecki Czempiń Mini (65km) Mini M7i
446 Krzysztof Krupa Wrocław GVT Mini (65km) Mini M5s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 297 / 446

Płeć

kobiety: 33 / 36

mężczyźni: 264 / 410

Dystans

Giga (195km): 48 / 70

Mega (130km): 84 / 129

Mini (65km): 165 / 247

Kategorie

Giga K2i: 1 / 1

Giga K3s: 1 / 1

Giga K4s: 2 / 2

Giga K5s: 2 / 2

Giga K6s: 1 / 1

Giga M2s: 3 / 3

Giga M3i: 1 / 1

Giga M3s: 6 / 11

Giga M4i: 4 / 5

Giga M4s: 12 / 21

Giga M5i: 4 / 4

Giga M5s: 6 / 10

Giga M6i: 1 / 2

Giga M6s: 4 / 4

Giga M7s: 0 / 2

Mega K2s: 1 / 1

Mega K3s: 1 / 1

Mega K4i: 1 / 1

Mega K5i: 2 / 3

Mega K5s: 1 / 1

Mega M1s: 0 / 1

Mega M2i: 0 / 1

Mega M2s: 4 / 7

Mega M3i: 2 / 3

Mega M3s: 20 / 36

Mega M4i: 5 / 5

Mega M4s: 20 / 31

Mega M5i: 4 / 5

Mega M5s: 10 / 17

Mega M6i: 2 / 3

Mega M6s: 10 / 11

Mega M7s: 1 / 2

Mini K1i: 1 / 1

Mini K2s: 3 / 3

Mini K3i: 2 / 2

Mini K3s: 3 / 3

Mini K4i: 5 / 7

Mini K5i: 4 / 4

Mini K6i: 1 / 1

Mini K6s: 1 / 1

Mini M1i: 0 / 2

Mini M1s: 2 / 4

Mini M2i: 2 / 3

Mini M2s: 17 / 28

Mini M3i: 6 / 8

Mini M3s: 28 / 41

Mini M4i: 14 / 17

Mini M4s: 26 / 45

Mini M5i: 5 / 7

Mini M5s: 25 / 39

Mini M6i: 7 / 12

Mini M6s: 9 / 13

Mini M7i: 0 / 1

Mini M7s: 4 / 5

Miejscowości

Bardo: 0 / 1

Berlin: 0 / 1

Będkowice: 2 / 2

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bielsko-Biała: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Bilgoraj: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 0 / 2

Bolesławiec: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Buk: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 2 / 2

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Czarże: 0 / 1

Czempiń: 0 / 1

Czerwieńsk: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Debica: 0 / 1

Dobieżyn: 1 / 1

Dobroszyce: 2 / 3

Dobrzykowice: 1 / 1

Dziadowa Kłoda: 2 / 2

Dzierżoniów: 1 / 2

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 0 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głuchołazy: 0 / 1

Godów: 1 / 1

Godziesze: 1 / 1

Godzieszowa: 0 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina: 1 / 1

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 2 / 3

Grabowno Wielkie: 2 / 2

Gryfice: 2 / 3

Grzymalin: 0 / 2

Gwoździany: 1 / 1

Izabelin: 0 / 1

Jablonowo Pomorskie: 1 / 1

Jabłonica Polska: 1 / 1

Jabłów: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 0 / 1

Jelcz Laskowice: 1 / 1

Jelenia Góra: 2 / 4

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Wrocławski: 0 / 1

Kamieniec Zab: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 2 / 2

Kąkolewo: 1 / 1

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kiełczów: 2 / 2

Klodzko: 1 / 2

Kluczbork: 0 / 3

Kłodzko: 8 / 9

Kostrzyn: 1 / 1

Kowary: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlk.: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Krakow: 0 / 1

Krosnowice: 1 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 0 / 2

Krzepice: 0 / 2

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Kudowa.zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 1 / 1

Lask: 0 / 2

Legionowo: 1 / 1

Leszno: 4 / 7

Leśnica: 1 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lewin Klodzki: 0 / 1

Lubin: 2 / 3

Lubliniec: 2 / 2

Luboń: 0 / 1

Łagów Lubuski: 1 / 1

Łany: 1 / 1

Łask: 2 / 2

Ławica/kłodzko: 1 / 1

Łódź: 1 / 2

Malin: 1 / 1

Marklowice: 1 / 1

Mąkolno: 0 / 2

Mieroszów: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Miękinia: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Minsk Mazowiecki: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 3 / 6

Moczkowo: 0 / 1

Mogilno: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszkow: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 6

Nowe Osiny: 0 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nysa: 4 / 5

Oborniki: 3 / 3

Oleśnica: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 4

Osiedle Poznańskie: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 1 / 2

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Pasikurowice: 0 / 1

Pieszyce: 0 / 2

Pisarzowice: 0 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewy: 0 / 2

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Police: 1 / 3

Polkowice: 0 / 1

Poraj: 0 / 1

Porzyczyn: 0 / 1

Potasze: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 10 / 15

Prudnik: 0 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 2 / 2

Pruszowice: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 2

Przygodzice: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radkow: 0 / 1

Radków: 3 / 3

Radłów: 1 / 1

Radzimowice: 1 / 1

Rakoszyce: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rataje: 0 / 1

Rawicz: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Rzeszów: 1 / 2

Siekierki Wielkie: 0 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobótka: 1 / 2

Starachowice: 1 / 1

Stare Miasto: 1 / 1

Stary Waliszów: 1 / 1

Stary Wielisław: 1 / 1

Strzegom: 0 / 1

Strzelin: 1 / 2

Strzyżewice: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 2 / 2

Sycow: 0 / 1

Syców: 1 / 4

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 3 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szklarska Poręba: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 4

Ślizów: 1 / 1

Śrem: 2 / 2

Środa Śląska: 4 / 5

Środa Wielkopolska: 1 / 1

Świdnica: 4 / 5

Świdwin: 1 / 1

Świebodzice: 1 / 1

Świebodzin: 0 / 1

Tanowo: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trzebiatów: 2 / 2

Trzebnica: 10 / 14

Tychy: 0 / 1

Walbrzych: 1 / 1

Walidrogi: 1 / 1

Wałbrzych: 4 / 5

Warszawa: 3 / 5

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 1

Wieluń: 0 / 1

Więcbork: 2 / 2

Wilkszyn: 0 / 1

Wiry: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojciechowice: 1 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wroclaw: 2 / 4

Wroclaw5: 0 / 1

Wrocław: 36 / 52

Wschowa: 1 / 1

Wysocko Małe: 1 / 1

Wysoka: 2 / 2

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 2 / 2

Zgorzelec: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Złotów: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Kluby

.: 0 / 1

_ (brak): 89 / 155

1950: 0 / 2

1951: 0 / 1

1960: 0 / 1

1967: 0 / 1

1983: 1 / 1

35 Plus: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Adiostry Team: 1 / 1

Advisor: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Alpejskie Mamuty: 1 / 1

Alpejskie Mamuty/cukrzyca&sport: 1 / 1

Amator: 4 / 4

Ambit Racing Team: 0 / 1

Baba On The Bike Team: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Atelier Team: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Blumen Team: 1 / 1

Bsk Miód Kozacki: 1 / 1

Calisia1974: 1 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 3

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Ckk Paweł Michałowski: 0 / 1

Club De Cingles Du Mont Ventoux: 1 / 1

Copper Miners: 0 / 1

Credit Suisse Bike Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 1 / 1

Cyklon Proal Team: 1 / 1

Cykloopole: 1 / 2

Darko Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dt4You: 3 / 3

Duvenbeck Wąs Sport: 4 / 5

Elmar Team: 1 / 1

E-Oczyszczalnie.pl: 0 / 1

Eska Team: 1 / 1

Euro Logistic: 1 / 1

Felt Team Świdnica: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 6

Funclub Biuro Podróży: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 2 / 2

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Gomar Bike Team: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gto - Oława: 1 / 1

Gto Oława - Tridea: 0 / 1

Gvt: 5 / 10

Harpagan Szajbajk Pisarzowice: 0 / 2

Huzar Bike Academy: 1 / 1

Insert Team: 2 / 2

Itd Interkol: 0 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jowe62: 1 / 1

Jwk Lubliniec: 2 / 2

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 0 / 1

K.a Sobotka.: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Kancelaria Bielawski Sp. Z O.o. Sp. K.: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kb Lupus: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Kkzk: 2 / 3

Kleib - Brzeg: 0 / 1

Klemens Team: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 5 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Konwa Bike Leszno: 1 / 1

Kp Psp: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Mat Sobotka: 0 / 1

Ks Stare Miasto: 1 / 1

Ks Team Stare Miasto: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktukol Głuchołazy: 0 / 1

Kudowianka Cyklon Proal Team: 0 / 1

Lefero: 0 / 2

Lefero Sport: 1 / 1

Lefero Sport Team: 1 / 1

Leszno: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Litynski Belchatow: 1 / 1

Lkk Nowogard: 1 / 1

Lkk Team: 1 / 1

Lkk Wulkan-Ccc: 1 / 1

Lkks Górnik Wałbrzych Dzt Service Świebodzice: 0 / 1

Lks Drogowiec Złotów: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 1

Lubuszanie 73: 0 / 1

Luks Fala: 2 / 2

Łany Cycling Team: 1 / 1

M: 0 / 1

Maciejewski Cyckling Team: 3 / 3

Maciejewski Cycling Team: 0 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Meibes: 1 / 1

Miazga: 0 / 1

Micar: 0 / 1

Mistrzowskie Rower Lech Piasecki: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Mtb Zeelandia Team: 0 / 2

Niezrzeszony: 4 / 6

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Nysa-Gtc Gracze: 1 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Ostre Koło Lubawka: 0 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Otr Interkol: 8 / 8

Piu Piu Catering: 1 / 1

Piupiu Catering: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Prywatnie: 3 / 3

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 7 / 7

Quest Road: 2 / 2

Quest Team: 0 / 1

Questsport Racing Team: 0 / 1

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 2 / 2

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 2

Roversi Kłodzko: 1 / 1

Rsc Bike Rawicz: 0 / 1

Run Tola Run: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 2 / 3

Seven Perceptus Team: 2 / 2

Skś: 3 / 3

Sport Profit Cannondale Team: 1 / 1

Sportfuel.pl: 2 / 2

Sport-Profit Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Strefa Kolorow: 0 / 2

Strefasportu.pl: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strefasportu.pl Mw Inwest: 1 / 1

Synexus Polska: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 9 / 10

Szybciej Nie Mogę: 0 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Świat Roweru Omega Welda Team: 0 / 1

Tanie Odżywki Cycling Team: 0 / 1

Temmp Bike Team: 0 / 1

Tempus Team: 2 / 2

Triathlon Mietkow Team: 1 / 1

Ts Ravex Energy Saving Team Wrocław: 0 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 1 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Wkb Meta Lubliniec: 1 / 1

Wogaz: 0 / 1

Zgrupka Luboń: 1 / 1

Zgrupka Team: 4 / 4