XIV Klasyk Kłodzki - Zieleniec

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
Data:
2017-07-22
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017 - Zieleniec
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

Mini (67km):
67000 m
Mega (110km):
110000 m
Giga (160km):
160000 m
Rodzinny (40km):
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (110km) Mega K4i Jadę :-)
2 Mariusz Wereszczynski Mieroszow Mini (67km) Mini M4i
3 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Giga (160km) Giga M4i zobaczymy co to będzie ;-)
4 Marcin Kubicki Wałbrzych Mini (67km) Mini M3s
5 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL Mega (110km) Mega M4s
6 Bartłomiej Zygmunt Gostyń Tourysta Mini (67km) Mini M2s
7 Mariusz Kurlapski świdwin Mareblue Team Świdwin Mega (110km) Mega M4i
8 Damian Węglarz Krzeptów Huzar Bike Academy Mini (67km) Mini M3s
9 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian Mega (110km) Mega M4s
10 Marcin Wójcik Wronki Mega (110km) Mega M3s
11 Michał Zygmunt Gostyń Tourysta Mini (67km) Mini M2s
12 Dawid Łaźniowski Kudowa Zdrój Kkzk Mini (67km) Mini M2s
13 Zbyszek Komarnicki Mąkolno Mini (67km) Mini M4s
14 Krzysztof Lach Warszawa Mega (110km) Mega M4s
15 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław GimBasket Rodzinny (40km) Rodz K4i To już trzeci raz :-)
16 Maja Trzaska Wrocław Kolejny raz z Mamą :-) Rodzinny (40km) Rodz K1i
17 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Mega (110km) Mega M4i
18 Przemysław Inglot Nowa sól Mega (110km) Mega M3s
19 Łukasz Konieczny Tarnowo Podgórne JAKON Mega (110km) Mega M3s
20 Henryk Bętlewski Słupsk Giga (160km) Giga M5s
21 Sławomir Bogusz Łąkowa, 2 Mini (67km) Mini M4s
22 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Giga (160km) Giga M4i
23 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska Mini (67km) Mini M3s
24 Paweł Wiśniewicz Szczecin Mini (67km) Mini M2i
25 FRANCISZEK GUSTOWSKI Sobótka KKS Ślęża MAT Sobótka Mini (67km) Mini M7s Będzie to 6 rok startów w Maratonach
26 Piotr Zając Wrocław Krężbud Wąs Sport Mega (110km) Mega M3s
27 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (67km) Mini M3s
28 Przemysław Marcinkowski Tyniec Mały GVT Mega (110km) Mega M4s
29 Antoni Pieprzyk Gorzów Wielkopolski Mini (67km) Mini M7s
30 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA Giga (160km) Giga M4s
31 Robert Zawardka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (160km) Giga M4s Rower to Zycie
32 Michał Topolski Kudowa- Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (110km) Mega M2i
33 Maciej Baranowski Rogoźno Mega (110km) Mega M3s
34 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Mega (110km) Mega M2s
35 Robert Mazurczuk Malin Brak Giga (160km) Giga M4i
36 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (160km) Giga M5i www.skrawtex.pl http://www.pokojwrewalu.republika.pl/
37 Marcin Spitalniak Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M3i
38 Krzysztof Iskra Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M3i
39 Marek Wasiukiewicz Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M5i
40 Dominik Bukowski Jabłów Ostre Koło Lubawka Mini (67km) Mini M3s 4 z rzędu Klasyk :)
41 RAFAŁ WIATRAK MILICZ Milicz Giga (160km) Giga M3s
42 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (110km) Mega M4s
43 Jerzy Lizak Sobótka Mega (110km) Mega M5s
44 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka Giga (160km) Giga M4s
45 Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (160km) Giga M4s
46 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (67km) Mini M6s
47 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB Mini (67km) Mini M4s
48 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (160km) Giga M3s
49 Arkadiusz Cieśla Byków 1976 Giga (160km) Giga M4s
50 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mini (67km) Mini M6i
51 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy Mini (67km) Mini M5s
52 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy Mini (67km) Mini M5s
53 Rafał Rogoziński Nysa Mini (67km) Mini M4i
54 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Mini (67km) Mini M4s
55 Piotr Tyrakowski Krotoszyn Mega (110km) Mega M5s
56 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (160km) Giga M4s
57 Jan Klementowski Wrocław Klemens Team Giga (160km) Giga M4s
58 Grzegorz Brząkała Nysa Mini (67km) Mini M3s
59 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (160km) Giga K5s
60 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT Mini (67km) Mini K6s
61 Jacek Ramza Nysa e-oczyszczalnie.pl Mini (67km) Mini M3i
62 Bartłomiej Jasiak Wrocław prywatnie Mega (110km) Mega M4i
63 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (67km) Mini M5s
64 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera Mega (110km) Mega M5i
65 Barbara Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (67km) Mini K4i
66 Jakub Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (67km) Mini M3i
67 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M5i
68 Robert Sikora Moczkowo Mega (110km) Mega M5s
69 Tomasz Sidorowski Kłodzko Huzar Bike Academy Mini (67km) Mini M2s
70 Paweł Kubicki Świdnica Mega (110km) Mega M4s
71 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia1974 Mega (110km) Mega M5s
72 Krzysztof Naskręt Czapury Giga (160km) Giga M3s
73 Dariusz Boruczkowski Poznań Mega (110km) Mega M4s
74 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL Giga (160km) Giga M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
75 Leszek Lisiecki GOSTYŃ GKR GOSTYŃ Mini (67km) Mini M5s
76 Dariusz Pazdur Śliwice Mini (67km) Mini M3s
77 Wojciech Łuszcz Legionowo Giga (160km) Giga M5i
78 PIOTR MAŁECKI MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ Mini (67km) Mini M4s
79 Piotr Michalski Łódź Nærbø-SK (Norge) Mega (110km) Mega M5s
80 Józef Gad Rakoszyce WOGAZ Mini (67km) Mini M5s
81 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (67km) Mini M5s
82 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK Giga (160km) Giga M3s
83 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team Giga (160km) Giga M5s
84 Adam Jaros Jelenia Góra Mega (110km) Mega M3s
85 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team Mini (67km) Mini M3s
86 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving Mini (67km) Mini M6s
87 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie Mini (67km) Mini K5i
88 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice KONWA BIKE LESZNO Mega (110km) Mega M4s W góry, w góry miły bracie Tam swoboda czeka na cię .
89 Sławomir Duchacz Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (67km) Mini M4i
90 Tomasz Kępczyński Walidrogi Giga (160km) Giga M4s
91 Szymek Koziatek Zawiercie Giga (160km) Giga M4s
92 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce Mega (110km) Mega M6s
93 Lech Filipiak Wroclaw Giga (160km) Giga M6s
94 Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (67km) Mini M2s
95 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (67km) Mini M4s
96 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR Giga (160km) Giga M5s Dla historii i dzieci
97 Mirosław Szraucner Lubliniec WKB META Lubliniec Grupetto Mega (110km) Mega M4s
98 Tomasz Niepokój Warszawa Giga (160km) Giga M4s
99 Marcin Jurusz Gilów Mega (110km) Mega M3s
100 Bartosz Bal Poznań Zgrupka Team Mega (110km) Mega M3s
101 Adam Kaczmarek Stare Miasto KS TEAM Stare Miasto Mega (110km) Mega M3s
102 Łukasz Jarzyński Wrocław Mini (67km) Mini M3s
103 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS Ravex Energy Saving Team Wrocław Mega (110km) Mega M2s
104 Sławek Rajchel Jabłońska Polska Mega (110km) Mega M3s
105 Marian Wiewiór Godzieszowa Mini (67km) Mini M3s
106 Wieslaw Konecki lask Strefa Kolorow Mini (67km) Mini M6i Lubie to
107 Henryk Huzar Huzar Pniewy 1950 Mega (110km) Mega M6s
108 Wacław Żurakowski Żurakowski Świebodzin 1950 Mega (110km) Mega M7s
109 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski Giga (160km) Giga M6i
110 Robert Skica Kiełczów CREDIT SUISSE BIKE TEAM Mini (67km) Mini M4s
111 Iza Włosek Ddąbrowa Górnicza Rogelli Team Giga (160km) Giga K4s
112 Marek Matyaszek Kłodzko Mega (110km) Mega M3s
113 Robert Guść Międzylesie Mega (110km) Mega M4s
114 Krzysztof GUŚĆ Suchy Las Mega (110km) Mega M3s
115 Bartosz Herman Skórzewo Mega (110km) Mega M3s
116 Andrzej Przysiężniuk OPOLE Mini (67km) Mini M4s
117 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol Mini (67km) Mini M4s
118 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Mini (67km) Mini M3s
119 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak Mega (110km) Mega M6i
120 ANNA SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini K3s
121 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini M3s
122 Piotr SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini M1s W zeszłym roku rodzinny, w tym mini
123 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (160km) Giga M6s
124 Tadeusz Niemiec Ławica/Kłodzko niezrzeszony Mini (67km) Mini M6i
125 Wiktor Żak Wrocław GVT Mini (67km) Mini M6s
126 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ Mega (110km) Mega K5i
127 Krzysztof Krupa Wrocław GVT Mini (67km) Mini M5s
128 Patryk Golon Pruszków ADIOSTRY TEAM Mega (110km) Mega M2s
129 Stanisław Szczesny Krzepice Giga (160km) Giga M5s
130 Mateusz Bielichowski Łódź Mini (67km) Mini M2s Spec IT
131 Dawid Rutkowski Swarzędz Mega (110km) Mega M3s
132 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team Mini (67km) Mini K2s
133 Mariusz Kryś Buk Mini (67km) Mini M4s
134 Zbigniew KUBICKI Sianów Mini (67km) Mini M4s
135 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM Mini (67km) Mini M3s
136 Waldek Jarosz Kamieniec Wrocławski Mini (67km) Mini M5s
137 Marek Stryjakowski Poznań Bula Team Mini (67km) Mini M6s
138 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ Mini (67km) Mini M5s
139 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA Giga (160km) Giga M7s
140 Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Mini (67km) Mini M4s
141 Mateusz Ratusiński Osiedle Poznańskie Giga (160km) Giga M2s :)
142 Anna Mądra-Bielewicz Poznań Zgrupka Team Mini (67km) Mini M3s
143 ZBYSZEK BUSZEWSKI Rakoniewice Mini (67km) Mini M2s
144 Dawid Fresneau Fresneau Klodzko Mini (67km) Mini M3s Jak sie uda w Radkowie to sie uda tutaj też.
145 Zbigniew Miler Niemodlin Mini (67km) Mini M4s Amator dwa lata z rzędu startowałem w Tour de Pologne dla amatorów uwielbiam jazdę na rowerze i nie tylko wszystko co jest związane ze zdrowym stylem życia
146 Adam Kaczmarek Ostrów Wielkopolski Mini (67km) Mini M4s
147 Marek Beśka Wieluń Mega (110km) Mega M2s
148 Jan Poniecki Ślizów KB Lupus Mini (67km) Mini M7i Od 12 lat walczę z chłoniakiem.Biegi,rower,narty,rolki to moja ucieczka przed rakiem.Hasło ZABIEGAĆ RAKA wciąż aktualne.
149 Dariusz Tessmer Nowa Ruda Lefero team sport Mini (67km) Mini M4s
150 Romuald Łukaszewicz Skwierzyna Nieruchomości Wielkopolski Mini (67km) Mini M4s
151 Maciej Łukaszewicz Skwierzyna Nieruchomości Wielkopolski Mega (110km) Mega M2s
152 Zbigniew Soboń Klodzko Eska Team Mega (110km) Mega M5s
153 Mateusz Pisula Wrocław CKK Paweł Michałowski Mini (67km) Mini M3s
154 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony Giga (160km) Giga M5s
155 Patryk Ptaszkiewicz Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M2s
156 Tomasz Ptasiński Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M3i
157 Andrzej Frodyma Wrocław Quest ACT Giga (160km) Giga M5i
158 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. Mega (110km) Mega M5s
159 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (67km) Mini M6s
160 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (110km) Mega M6s
161 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Mini (67km) Mini M4s
162 Dariusz Tarociński Kluczbork Mega (110km) Mega M4s
163 Agnieszka Pawlaczek Prusice Mini (67km) Mini K3i
164 Paweł Masalski Radków Radkowskie Morsy Mini (67km) Mini M4i
165 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin Mega (110km) Mega M3s rower to jest to
166 Arkadiusz Romanowski Kudowa Zdrój Cyklon Proal Team Mini (67km) Mini M4i
167 andrzej bogdański będkowice Mini (67km) Mini M4i
168 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin Mega (110km) Mega M5s
169 Wiesław Górniak Kamieniec Ząbkowicki Mini (67km) Mini M5i
170 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (67km) Mini M5s
171 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD Mini (67km) Mini M2s www.questroad.pl --- facebook.com/questroad --- #yellowpower
172 Wieslaw Koniecki lask Strefa Kolorow Mini (67km) Mini M6i lubie to
173 Tomasz Maciaś Opole K2WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mini (67km) Mini M4s
174 Marek Wiącek Wrocław Polska na Rowery Mega (110km) Mega M5s
175 Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT Mini (67km) Mini M5i
176 kordian kaltbach Krapkowice JLL Cycling Team Mini (67km) Mini M4s
177 DOBROCHNA JANICKA-GODLEWSKA POZNAŃ Mini (67km) Mini K3i
178 FILIP GODLEWSKI POZNAŃ Mini (67km) Mini M3i
179 Krzysztof Knaś Wrocław brak Giga (160km) Giga M4i
180 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Giga (160km) Giga M5s
181 Sławomir Guit Janikowo Mini (67km) Mini M4s
182 Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mega (110km) Mega M5i Relax
183 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (67km) Mini K5i Czarownica na rowerze.
184 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR Interkol Mini (67km) Mini M4s
185 Krzysztof Kłodnicki Wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (110km) Mega M3s
186 Paweł Kubicki Świdnica Mega (110km) Mega M4s
187 Andrzej Kominek Wrocław Mega (110km) Mega M5s
188 Krzysztof Nowacki Poznań Mini (67km) Mini M4s
189 Marcin Nowacki Poznań Mini (67km) Mini M1s
190 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M4s
191 Andrzej Wewiórski Wrocław Mega (110km) Mega M6i
192 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA FELT TEAM ŚWIDNICA Mini (67km) Mini M4s
193 Sławomir Matlęga Świdnica Mini (67km) Mini M4s
194 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (67km) Mini M5s
195 Andrzej Herman Jelenia Góra Mega (110km) Mega M5s
196 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team Mini (67km) Mini M2s
197 wojciech Garstkiewicz Poznań Mini (67km) Mini M4i
198 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol Mega (110km) Mega M6s
199 Rafał Jagielnicki Prudnik Mini (67km) Mini M2s
200 Krzysztof Kłodnicki wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (110km) Mega M3s
201 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (160km) Giga M4s
202 Tadeusz Przybylak Szczecin Mega (110km) Mega M5s
203 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL Mini (67km) Mini M3s
204 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Giga (160km) Giga M4s
205 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE Mini (67km) Mini M2s
206 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra Mega (110km) Mega M3s Klasyk Kłodzki x 13
207 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (67km) Mini K3s
208 Anna Szmuc Strzegom Baba on the Bike Team Mini (67km) Mini K3i
209 Leszek Nowakowski Wrocław Mini (67km) Mini M6s
210 Daniel Bieniek Kamienica Mini (67km) Mini M3i
211 Leopold Laskowski Poznań FTI RACING TEAM Giga (160km) Giga M3s
212 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT Mega (110km) Mega M3s
213 Tomasz Szulc Palędzie Mega (110km) Mega M3s
214 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki Mini (67km) Mini M5i
215 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team Mini (67km) Mini M2s :)
216 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (160km) Giga M4i
217 Katarzyna Jocher Radłów Mini (67km) Mini K3s
218 Przemysław Kaczorowski Szczecin Mini (67km) Mini M3s
219 Mariusz Musiałowski Strzelin Niezrzeszony Mega (110km) Mega M5s
220 Jacek Michura Głuchołazy KTUKOL GŁUCHOŁAZY Mini (67km) Mini M3s
221 Bernard Sabok Wrocław Mega (110km) Mega M4s
222 Sławomir Rajchel Jabłonica Polska Mega (110km) Mega M3s
223 leslaw komisaruk wroclaw wroclaw Mini (67km) Mini M5s kolarstwo to sport dla twardziel
224 Bogusław Skibicki Wrocław Mini (67km) Mini M6s
225 Mateusz Filarowski Wroclaw GVT Mini (67km) Mini M2s
226 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec Złotów Mega (110km) Mega M5s
227 Lesław Targosz Krapkowice Mini (67km) Mini M5s
228 Henryk Wiliński Kudowa Zdrój kkzk Mini (67km) Mini M6s
229 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (67km) Mini M6s
230 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (67km) Mini M6s
231 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT TEAM Giga (160km) Giga K6s
232 Jacek Martynkiewicz Wrocław Mega (110km) Mega M3s
233 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs sport serwis Mini (67km) Mini M5i
234 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto Mini (67km) Mini M2s
235 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze Mini (67km) Mini M6i
236 oskar natołoczny Polanica-Zdrój BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA TEAM Mini (67km) Mini M1s
237 Mariusz Łuczak Ostrów Wlkp. Mini (67km) Mini M4s
238 Lidia Łuczak Ostrów Wlkp. Mini (67km) Mini K4i
239 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol Mega (110km) Mega M4s
240 Dariusz Grelowski Jaworzno Mini (67km) Mini M3s
241 Kamila Żabkiewicz SZCZECIN KIJANKA Giga (160km) Giga K3s
242 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Giga (160km) Giga M6s
243 Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży Mini (67km) Mini M4s uwielbiam Zieleniec
244 Karol Groń Kamienna Góra Ostre Koło Giga (160km) Giga M3s
245 Janusz Wierzbicki Rąbino Brak Mini (67km) Mini M6s Chcę się ponownie zmierzyć z tymi górkami.
246 ROBERT KOWALSKI GRODKÒW Gtc Gracze Mini (67km) Mini M4s
247 Filip Graczyk Nekla CITYZEN POZNAŃ Mega (110km) Mega M2s
248 Przemysław Marzyński Gniezno Mini (67km) Mini M5s
249 Barbara Marzyńska Gniezno Mini (67km) Mini K5s
250 Andrzej Szpetanowski Kłodzko Drużyna Pierścienia Mini (67km) Mini M3i Amator na Romecie
251 Tomasz Walasik Zgorzelec Emeritto Militare Mini (67km) Mini M4s
252 Robert Tomaszewski Świdnica Mega (110km) Mega M4s
253 Marek ZDANOWICZ GLIWICE Kolik Mini (67km) Mini M6s
254 Jan Kłos Chojnów GTO Oława Mini (67km) Mini M3s Klasyk Radkowski zaliczony trzykrotnie - czas na Klasyk Kłodzki
255 Michał Tomaszewicz Lubin Copper Miners Mini (67km) Mini M3s
256 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (67km) Mini M4s
257 Mirosław Szczepański Podkowa Leśna Obłok Magellana Giga (160km) Giga M4s
258 Tomasz Szulicki Wrocław Triathlon Mietkow Team Mini (67km) Mini M4s
259 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (110km) Mega M4s
260 Jarosław Piekarz Katowice Giga (160km) Giga M3s
261 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra Mega (110km) Mega M3s
262 Waldemar Robak Wrocław Mini (67km) Mini M5i
263 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Giga (160km) Giga M5s
264 Zygmunt Pelis Nowa Ruda kkzk Mini (67km) Mini M6s
265 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie Mega (110km) Mega M6s
266 Dawid Stępniewski Tychy Mini (67km) Mini M2i
267 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road Giga (160km) Giga M3s
268 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Sam dla siebie Mini (67km) Mini M3s
269 Łukasz Moneta Wrocław Mini (67km) Mini M2s
270 Agata Korczyńska Poznań Mega (110km) Mega K3s
271 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN BEZ KLUBU Mega (110km) Mega M5s
272 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki.Home.pl Giga (160km) Giga M5s
273 Jacek Papiorek Godów SKŚ Mini (67km) Mini M5s Podobało mi się w Radkowie.
274 Leszek Dudek Kołobrzeg KOŁOBRZEG Mini (67km) Mini M4i
275 Piotr RESZKA Łódź 2014 Mini (67km) Mini M5s
276 jacek krysiak topolno Mega (110km) Mega M2s
277 arkadiusz hoffmann bydgoszcz Mega (110km) Mega M3s mistrz świata alojzy sałata.
278 Alicja Krzanowska Nowa Ruda-Słupiec Wolf Bike Mini (67km) Mini K3i
279 Karol Grzeskowiak Leszno Brzechwa Team Mini (67km) Mini M6s
280 Modest Pacałowski Warszawa Mr Mini (67km) Mini M4s
281 Iwo Pacałowski Warszawa Mr Mini (67km) Mini M1s Proszę o start w grupie z Modestem Pacałowskim
282 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Mega (110km) Mega M3s
283 Dawid Fresneau Klodzko Mini (67km) Mini M3s
284 Krzysztof Janas Kochcice Bike2B.pl Mega (110km) Mega M2s Lecimy tutaj
285 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear Mini (67km) Mini M6s
286 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Mini (67km) Mini M3s
287 Łukasz Pawlak Kłodzko Mega (110km) Mega M3s
288 Robert Nocoń Nysa NYSA CYCLING TEAM Mega (110km) Mega M4s 3 start z rzędu w KK
289 Ewa Wilczewska Prudnik CykloOpole Mini (67km) Mini K4s
290 Arkadiusz Wytrwał Prudnik CykloOpole Mini (67km) Mini M4s
291 Piotr Bajerowicz Grzędzice Vital-Medica Mega (110km) Mega M5i
292 Bartosz Bajerowicz Grzędzice Vital-Medica Mega (110km) Mega M2s
293 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Giga (160km) Giga K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com
294 Rafał Walkowski Szczecin Giga (160km) Giga M6i
295 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz 1955 Mini (67km) Mini M6i
296 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team Mega (110km) Mega M3s
297 Tadeusz Szymko Jelenia Góra Niezrzeszony Mini (67km) Mini M5s Byłem w Radkowie, będę w Zieleńcu
298 Fryderyk Jachimczak Bożków Mini (67km) Mini M1s
299 Marcin Olszewski Niemodlin Mini (67km) Mini M2s
300 Radosław Szymoniak Wrocław Quest ACT Mega (110km) Mega M3s
301 Filip Mazurek Szczecin Mega (110km) Mega M2s Naprawdę ciągle pod górkę?
302 Radosław Majdra Sulechów ROBSON'68 Giga (160km) Giga M4s
303 Jacek Szymański Wrocław Mini (67km) Mini M5s
304 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia Mini (67km) Mini M3i Amator na krossie
305 Łukasz Saladra Gorowo Bike Family Team Mini (67km) Mini M2i
306 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Mega (110km) Mega M6s
307 Miroslaw Gdesz Warszawa Mega (110km) Mega M1s
308 Paweł Pesz 2 InsERT Team Giga (160km) Giga M1s
309 Tomasz Saladra Prusice Bike Family Team Mini (67km) Mini M3i
310 Kalina Ciszewska Wrocław Klemens Team Mini (67km) Mini K3i
311 Łukasz Wypchło Kielce Mega (110km) Mega M3s
312 Roman Woźniak Szymanów GVT Mini (67km) Mini M4s
313 ANDRZEJ JAKUBOWSKI NYSA BORN TO RIDE NYSA TEAM Mega (110km) Mega M4s
314 URSZULA HARKAWA DOMASZKOWICE BORN TO RIDE NYSA TEAM Mini (67km) Mini K4s
315 Maksymilian Skolik Warszawa Huzar Bike Academy Giga (160km) Giga M4s
316 Tomasz Pasternak Karwiany Huzar Bike Academy Mega (110km) Mega M3s
317 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4You Mini (67km) Mini M5s
318 Witold Ożgo Przecław Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin Mini (67km) Mini M4s
319 Daniel Lindner Opatówek Mega (110km) Mega M4s
320 Sławomir Wągrowski Godziesze Mega (110km) Mega M4s
321 Marcin Bielecki Sulejówek Mini (67km) Mini M4i
322 Bartosz Milczarek głogów Mini (67km) Mini M2s
323 MICHAŁ MAZUREK KŁODZKO Duvenbeck Wąs Sport Mega (110km) Mega M4s
324 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (67km) Mini M5s
325 Paweł Grehl Wrocław GVT Mini (67km) Mini M3s
326 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Mini (67km) Mini M5s
327 Marcin Kupiec Cerekwica GT RAT / Bike Family Team Mini (67km) Mini M2i
328 Bartłomiej Iwański Polanica-Zdrój UKS Centrum Nowa Ruda Giga (160km) Giga M2s
329 Paweł Wysoczański Berlin nie poganiaj Mini (67km) Mini M3s
330 Tomasz Piejak Słubice nie poganiaj Mini (67km) Mini M3s
331 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie Mini (67km) Mini M4s
332 Bertosz Kucuń Sulechów nie poganiaj Mini (67km) Mini M2s
333 Michał Zychla 69-100 nie poganiaj Mini (67km) Mini M3s
334 Marian Kołodziejski Dzierżoniów K.S Sobotka Mega (110km) Mega M5s
335 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Giga (160km) Giga M6s
336 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Giga (160km) Giga M5s
337 Pawel Ziober wroclaw GRZMIĄCA TEAM Giga (160km) Giga M3s
338 Tomasz Bondarewicz Wrocław Giga (160km) Giga M3s
339 Robert Byrski Nysa Mini (67km) Mini M4s
340 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (160km) Giga M3i
341 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (160km) Giga K5s
342 DARIUSZ WNUK GRODZISK MAZOWIECKI DANIELO SPORTWEAR TEAM Mega (110km) Mega M3s
343 Jacek Mazur Warszawa Mega (110km) Mega M5s
344 Sebastian Biruta Wrocław GVT Mini (67km) Mini M4s
345 Tomasz Imielski Wrocław PROM RIDERS TEAM Mega (110km) Mega M3s
346 Leszek Gołebiewski Grębocin TTC BERETTA Mega (110km) Mega M4s
347 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (67km) Mini M5s
348 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (67km) Mini K5i
349 Małgorzata Maśkiewicz Oborniki Śląskie Oś Racing Team Mini (67km) Mini K3i drugi raz:)
350 Wojciech Szklarczyk Wrocław Mini (67km) Mini M4s
351 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie Mini (67km) Mini K3s
352 Maciej KOWALSKI OŚNO LUBUSKIE Morsy Ośno Lubuskie Mini (67km) Mini M4s
353 Krzysztof Kruszyna Wrocław Mini (67km) Mini M5s
354 Piotr Poprawski strupina Bike Family Team Mini (67km) Mini M2i
355 Paweł Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI Mini (67km) Mini M4s
356 Stanisław Szczepaniak Poznań Giga (160km) Giga M3s
357 Jacek kozioł Michałowice MAJJACK Giga (160km) Giga M5s
358 Andrzej Gierusz Wrocław T&J Mini (67km) Mini M5s
359 Zygmunt Łój Sosnowiec Mini (67km) Mini M6s
360 Tomasz Ruszkowski Katowice Cyclotrener Team Mini (67km) Mini M4s
361 Adam Jągowski Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra Mega (110km) Mega M4s
362 Łukasz Łaszczuk Wrocław Giga (160km) Giga M2s
363 Waldemar Grobelny Poznań Mini (67km) Mini M4s
364 Dariusz Wawrzyniak Popówko Mini (67km) Mini M3s
365 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA Maciejewski Cyckling Team Mini (67km) Mini M5s
366 CZESŁAW MOTYL JELCZ LASKOWICE Maciejewski Cyckling Team Mini (67km) Mini M6s
367 Leszek Saleta Wrocław TriActiv Ridley Mini (67km) Mini M5s
368 Miroslaw Gdesz Warszawa KK Szkolenia Beata Gdesz Mega (110km) Mega M4s
369 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Mega (110km) Mega M4s
370 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Mini (67km) Mini K4i
371 Gerard Skalski Trzebnica Movistar Giga (160km) Giga M5s
372 Paweł Jędrzejczyk Wroclaw GVT Mini (67km) Mini M2s
373 Marcin Jarek Leszno DGR Racing Team Mini (67km) Mini M3s
374 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau Mega (110km) Mega M3s
375 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca Mini (67km) Mini M1s
376 Tomasz Żak Wrocław GVT Mini (67km) Mini M3s
377 Łukasz Urbaniak Wrocław Prom Riders Team Mini (67km) Mini M3s
378 MARIUSZ MARIUSZ Wroclaw PROM RIDERS TEAM Mini (67km) Mini M3s
379 Bożena Śmiałko Mrozów PROM RIDERS TEAM Mini (67km) Mini K4s
380 edward konieczny radaczewo voger choszczno Mini (67km) Mini M7i uczeszczalem w maratonie w karpaczu bylem na 6 mieiscu w moiei katergorji.
381 Grzegorz Warchlewski Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (67km) Mini M6i
382 Zbigniew Zaradniewicz Oleśnica Szerszenie Trzebnica Mega (110km) Mega M3i
383 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Giga (160km) Giga K2i
384 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-KRUPINSKI-SUSZEC Mega (110km) Mega M7s
385 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (67km) Mini K6i
386 Grzegorz Wołodko Smolec pan Giga (160km) Giga M3s
387 Przemysław Lampa Kołobrzeg Mini (67km) Mini M2i
388 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA Mega (110km) Mega M6i
389 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (67km) Mini M3i
390 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (67km) Mini M1s
391 Rafał Wiatrowski Krzywiń Kross Euro-Rower.Pl Mini (67km) Mini M4s Uwielbiam rower szosowy i Wasze Maratony.
392 Bartosz Kijak Sosnowiec Mega (110km) Mega M4s
393 Mateusz Łopuszyński Wrocław Rodzinny (40km) Rodz M3s Drugi raz na KK, tym razem rodzinnie z żoną:)
394 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinny (40km) Rodz K3i
395 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ Mini (67km) Mini M4i
396 Joanna Łaban-Nanowska Wrocław Mini (67km) Mini K4s
397 Marcin Kędzierski Świdnica Mini (67km) Mini M3s
398 Jarosław Cięciel KOSOBUDZ ZRYW KOSOBUDZ Mega (110km) Mega M5s MARATONCZYK TRIATLONISTA
399 Adam Żytkowiak Police Góral Police Mega (110km) Mega M4s
400 Damian Burtowski Wrocław PROM RIDERS TEAM Mini (67km) Mini M2s
401 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin Giga (160km) Giga M5s
402 Andrzej Zaborowski Szczecin Mini (67km) Mini M4i
403 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear Mini (67km) Mini M6s
404 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team Mini (67km) Mini M4s
405 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team Mini (67km) Mini M1s
406 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS Giga (160km) Giga K3s
407 Henryk Sabok Boguszów Gorce Mega (110km) Mega M6i
408 Małgorzata Nowicka Szczecin FlowerHead Mini (67km) Mini K4i
409 Łukasz Raciborski Gryfino Polska Mega (110km) Mega M2i :-D
410 Mateusz Raciborski Gryfino Drużyna Szpiku Mega (110km) Mega M2i To będzie mój piąty Klasyk Kłodzki. Powodzenia dla wszystkich.
411 Marek Kożuchowski Kłodzko Mini (67km) Mini M1s
412 Marek Raciborski Gryfino TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku Mega (110km) Mega M4i Kolarzysta, który został biegaczem, a nawet maratończykiem, w porywach do ultra ;)
413 Damian Krzus Trzebnica Mega (110km) Mega M3s
414 PIOTR MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ Mini (67km) Mini M4s
415 BŁAŻEJ TKACZ MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ Mini (67km) Mini M1s
416 Michał Milian MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ Mini (67km) Mini M1s
417 Marta Zaucha Kłodzko KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANE Mega (110km) Mega K3i
418 Maciej Simm Wałbrzch PROM RIDERS TEAM Mega (110km) Mega M2s
419 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (67km) Mini M4s
420 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN Mega (110km) Mega M4s
421 Tomasz Skóra Wrocław Mega (110km) Mega M4s
422 Dominik Janeczko Marcinowo PELETON BIKE TEAM Mini (67km) Mini M1s
423 Bartłomiej Pasek Marcinowo PELETON BIKE TEAM Mini (67km) Mini M2s
424 Jakub Pasek Marcinowo PELETON BIKE TEAM Mini (67km) Mini M1s
425 Piotr Krężel Warszawa DGR RACING TEAM Mini (67km) Mini M2s
426 Katarzyna Pyzik Wrocław QUEST ACT Mini (67km) Mini K4i
427 Tomasz Matuszczak Śrem Mini (67km) Mini M3s
428 Paweł Koralewski Poznań Mini (67km) Mini M4s
429 Maria Koralewska Poznań 1971 Rodzinny (40km) Rodz K1i
430 Martyna Koralewska Poznań 1971 Rodzinny (40km) Rodz K1i
431 Anna Koralewska Poznań 1973 Rodzinny (40km) Rodz K4i
432 Ferdynand Malak Leszno Mega (110km) Mega M6s
433 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto Abs Mini (67km) Mini M2s
434 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń Mini (67km) Mini M3s
435 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica Giga (160km) Giga M6s
436 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT Mini (67km) Mini M4s
437 RAFAŁ USZKO LIPOWA K/NYSY Mini (67km) Mini M4s
438 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Mega (110km) Mega M6s
439 Stanisław Słomian Janczewo GorzówWlkp. Mini (67km) Mini M6s
440 Danuta Tomasiak Jelcz-Laskowice Moto - Jelcz Mini (67km) Mini K5s
441 Kazimierz Rojek Brzeg K2win Magazyn Rowerowy Eska Team Mini (67km) Mini M6s
442 Artur Gonera Szczecin STC Stargard Mini (67km) Mini M4s
443 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager Mini (67km) Mini M6s
444 Maciej Wójcik Zielona Góra Rant Team Giga (160km) Giga M3s
445 Piotr Kukla Bielsko-Biała Jas-Kółka Giga (160km) Giga M2s
446 Krzysztof Miniewicz Myszków Giga (160km) Giga M6s
447 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Mini (67km) Mini M1s
448 Grzegorz Mikołajewicz Poznań Mega (110km) Mega M3s
449 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator Mini (67km) Mini M5s
450 Krzysztof Kubaś Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (67km) Mini M3i
451 Mateusz Milanowski Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Tp-Link Team Mega (110km) Mega M2s
452 Klaudiusz Nikodem Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M3i
453 Waldemar Kniepkamp Nowa ruda Mini (67km) Mini M4s
454 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice Mega (110km) Mega M3s
455 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM Mega (110km) Mega M4s
456 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin Mini (67km) Mini M3s
457 Michał Fudała Szczytna Lefero team sport Mega (110km) Mega M3s
458 Ireneusz Ścięgaj Jugów SpedycjaPawBud Mini (67km) Mini M4s
459 Tomasz Szmidt Dzikowiec Mini (67km) Mini M3i
460 Kamil Kosek Dzierżoniów Mini (67km) Mini M2s
461 Seweryn Makuch wilczyn Mega (110km) Mega M3s
462 Robert Kwaśnik Wrocław Mini (67km) Mini M3s
463 Karol Sobczyk Gostyń Mini (67km) Mini M3s
464 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Mini (67km) Mini M6i
465 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Mini (67km) Mini K6i
466 Piotr Toczyński Wrocław Mini (67km) Mini M4i
467 Katarzyna Orłowska Nysa Rogelli Team Mega (110km) Mega K3s
468 Roksana Orzyszek Rydułtowy Giga (160km) Giga K2s
469 witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki szczecin Mini (67km) Mini M4s
470 Mariusz Ochałek 39 B'twin Racing Team Polska Mega (110km) Mega M2s
471 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (67km) Mini M4i
472 Adam Budzyński Zielona Góra 4 pplot Mini (67km) Mini M3s
473 Piotrek Borecki Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M3i
474 Mariusz Sadło Swarzędz Mega (110km) Mega M4s
475 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard Mini (67km) Mini M4i
476 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka Mega (110km) Mega M3i
477 Jerzy Sochacki Sława Brzechwa Team Mini (67km) Mini M4s
478 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team Giga (160km) Giga M5s
479 Krzysztof Skorliński leszno Lkk team Mega (110km) Mega M5s
480 Roman Szczepaniak leszno lkk team Mega (110km) Mega M4s
481 Józef Drozdowski Głogów brak Mega (110km) Mega M6i
482 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (67km) Mini K2s
483 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! Mini (67km) Mini M5s
484 Artur Gacek Wrocław GVT Mega (110km) Mega M3s
485 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard Mega (110km) Mega M3i
486 Andrzej Skiba Leszno LKK Team Mega (110km) Mega M3s
487 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin Mini (67km) Mini M3s
488 Arkadiusz Skrzypiński Szczecin Team Sunrise / IzoBlok START Szczecin Mega (110km) Mega M4i Startuję na handbike. Parakolarski MŚ UCI 2010 (Baie-Comeau, CAN), paraolimpijczyk z Rio 2016. Będzie to drugi start w Klasyku.
489 Mateusz Klimek Piaseczno Mini (67km) Mini M2s Na rowerze szosowym jeżdżę od 2014 roku, pokonuję ok. 3 tys. km rocznie - głównie po płaskim (mieszkam w woj. mazowieckim), więc chciałbym spróbować swoich sił w górzystym terenie.
490 Kosma Szafraniak Leszno Giga (160km) Giga M2s
491 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA Mega (110km) Mega M3s
492 Adam Gawlik Dębica Tanie Odrzywki Cycling Team Mega (110km) Mega M3s
493 Robert Charłampowicz Wrocław 1960 Mini (67km) Mini M5s
494 Dariusz Potoniec Jastrzębie-Zdrój Jaskółka Mega (110km) Mega M4s kolarz amator
495 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INETRKOL Mega (110km) Mega M4s
496 Arkadiusz Majorczyk Osieczna Woleos Companeros Mini (67km) Mini M4s
497 Marta Sobon Kłodzko Niezrzeszony Mini (67km) Mini K2s
498 Artur Basalak Szczecin Giga (160km) Giga M4s
499 Dominik Dubarek Wrocław Mini (67km) Mini M3i
500 Natalia Pindera Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (67km) Mini K3i
501 Łukasz Majorczyk Leszno Woleos Companeros Mini (67km) Mini M3s
502 Mateusz Bogdański Środa Śląska 50 upAT Mini (67km) Mini M2s
503 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK Mini (67km) Mini M7s
504 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (67km) Mini M5s
505 Jacek Osipiuk Wrocław Mini (67km) Mini M2s
506 Ryszard Matyaszek Stronie Śląskie MONOPOLLAND CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M6i
507 Ryszard Piwkowski Stronie Śląskie MONOPOLLAND CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M6i
508 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. Mini (67km) Mini M4s
509 Leszek Zmyślony Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp. Mini (67km) Mini M4s
510 Michał Wiązowski Nieborów Lamela Dariobike Team Mega (110km) Mega M4s
511 Rafał Skowroński Wrocław Mini (67km) Mini M3s
512 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki szybki rolnik Mega (110km) Mega M4s
513 Marian Kędzierski Wojciechowice Duvenbeck Wąs Sport Mega (110km) Mega M6i
514 MARIUSZ SZYC KALISZ Mega (110km) Mega M5s
515 Konrad Nowak Dobieżyn Mini (67km) Mini M3s
516 Grzegorz Kukorowski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie Mini (67km) Mini M4s
517 Wojciech Kubacki Wilczyn SGR Racing Team Mini (67km) Mini M3s
518 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team Mini (67km) Mini M6s
519 Daniel Parus Poznań SGR Racing Team Mini (67km) Mini M3s
520 Marcin Sierant Zielona Góra Giga (160km) Giga M4s Prodomo Spacesynth ;]
521 Tomasz Mazurkiewicz Wrocław Mega (110km) Mega M3s
522 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Mega (110km) Mega M6s
523 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Mega (110km) Mega M4s
524 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka Mega (110km) Mega M4i
525 Piotr Szpila Ponikwa Wąs Sport Mini (67km) Mini M3s
526 Mariusz Staszak Śrem Giga (160km) Giga M5s
527 Jacek Szczygieł Pyskowice Mega (110km) Mega M5s
528 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (160km) Giga M2s
529 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team Mini (67km) Mini K3s
530 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team Mini (67km) Mini M2s
531 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Mini (67km) Mini M1s
532 Przemysław Kaczorowski Szczecin Mega (110km) Mega M4s
533 Przemysław Furtek Stary Waliszów LEFERO SPORT Mini (67km) Mini M4s
534 Piotr Chudy Nysa www.complexmed.pl Mini (67km) Mini M3s www.complexmed.pl
535 Radosław Kaczmarek Poznań Mini (67km) Mini M4s
536 Robert Bielawski Dobroszyce Kancelaria Bielawski Mega (110km) Mega M4s
537 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ Mini (67km) Mini M6s
538 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów Mini (67km) Mini M6i Lubię to
539 Maciej Bych Oława GTO Oława - Tridea Mega (110km) Mega M4s
540 Andrzej Wywrot Nysa Mega (110km) Mega M4s
541 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs Mini (67km) Mini M2s
542 Robert Mizia Nysa Mega (110km) Mega M4s
543 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (110km) Mega M5i Jadę dla przyjemności i spotkać się z wami.
544 Jacek Szary Mysłowice Imielin Team Mini (67km) Mini M5s
545 Robert Mila Kłodawa roger Mega (110km) Mega M4s
546 Tomasz Dembowski Bytom BSK Miód Kozacki Bilgoraj Mega (110km) Mega M1s
547 Sławomir Chwirot Opalenica 1966 Giga (160km) Giga M5s
548 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD Mini (67km) Mini M5s fb.com/questroad
549 Michał Kostuch Zamek Kiszewski FTI Racin Team Mega (110km) Mega M3s
550 Karol Nisztuk Miłkowice Mega (110km) Mega M3s Jadę walczyć z samym sobą!
551 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie Mini (67km) Mini M4s
552 Michał Lewald Opole CykloOpole Mini (67km) Mini M3s
553 JERZY NOWAK LESZNO LKK TEAM Mini (67km) Mini M4s
554 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Mega (110km) Mega M4s
555 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (110km) Mega M6s
556 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT Mini (67km) Mini M3s
557 Kamil Ciechomski Wrocław www.kjk-fizjoterapia.pl Mini (67km) Mini M3s Rower power
558 Dariusz Puzoń Hażlach JAS-KÓŁKA Giga (160km) Giga M4s
559 Bartosz Piec Chynowa OTR Interkol Mega (110km) Mega M2s
560 KAZIMIERZ DUSZYNSKI WOLIBÓRZ Mega (110km) Mega M5s DRUGI RAZ
561 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów Mega (110km) Mega K3s
562 Piotr Bednarek Głuchołazy KTUKOL GŁUCHOŁAZY Mini (67km) Mini M1s
563 Michal Kolenda CRAWLEY Crawley Wheelers Mega (110km) Mega M3s
564 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mega (110km) Mega M5i
565 Jakub Zajączkowski Zielona Góra Giga (160km) Giga M3s
566 Radek Kuciapiński Wrocław Mini (67km) Mini M3s
567 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie Giga (160km) Giga M5i
568 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Maciejewski Cycling Team Mini (67km) Mini M4s
569 Józef Misiak Miękinia Maciejewski Cycling Team Mini (67km) Mini M7i
570 Jan Czapliński Oleśnica Maciejewski Cycling Team Mini (67km) Mini M6s
571 Tomasz Bobrowski Gdynia Giga (160km) Giga M5s mytrips.pl
572 Przemek Wójtowicz Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (67km) Mini M4s
573 Łukasz Rapacz Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Rodzinny (40km) Rodz M4s
574 Ksenia Wójtowicz Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Rodzinny (40km) Rodz M4i
575 Łukasz Rapacz Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Rodzinny (40km) Rodz M4i
576 Dominik Waligóra Głuszyca Cranberry Team Mega (110km) Mega M4s
577 Albert Micnas KALISZ RaceAlone Mini (67km) Mini M4s
578 Krzysztof Fecko Nowa Ruda LEFERO Giga (160km) Giga M4s
579 Andrzej Mazur Poznan MARTOMBIKE Mega (110km) Mega M3s
580 Adrian Jurek Ostrów Wlkp. Mini (67km) Mini M3s
581 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA Mega (110km) Mega M4s
582 Marcin Wiencek Żywocice Żywocice Mini (67km) Mini M3s
583 Dariusz Ziętek BRZEZINY Mini (67km) Mini M5s
584 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl Mega (110km) Mega M3s
585 Justyna Ignatowska Nysa sezonstartowy.pl Mega (110km) Mega K3s
586 Wojciech Kokosiński Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (67km) Mini M4s
587 Maurycy Włoka Poznań FunClub biuro podróży. Mini (67km) Mini M2s
588 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (110km) Mega M3i
589 PRZEMYSŁAW WOJT LUBOŃ Euro Bike Kaczmarek Electric Team Mega (110km) Mega M5s
590 PIOTR PAWLAK POZNAŃ Euro Bike Kaczmarek Electric Team Mega (110km) Mega M5s
591 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET Mini (67km) Mini K2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 419 / 591

Płeć

kobiety: 43 / 55

mężczyźni: 376 / 536

Dystans

Giga (160km): 57 / 85

Mega (110km): 127 / 177

Mini (67km): 229 / 319

Rodzinny (40km): 6 / 10

Kategorie

Giga K2i: 1 / 1

Giga K2s: 1 / 1

Giga K3s: 2 / 2

Giga K4s: 2 / 2

Giga K5s: 1 / 2

Giga K6s: 0 / 1

Giga M1s: 1 / 1

Giga M2s: 4 / 7

Giga M3i: 0 / 1

Giga M3s: 9 / 14

Giga M4i: 4 / 5

Giga M4s: 12 / 19

Giga M5i: 4 / 4

Giga M5s: 10 / 16

Giga M6i: 1 / 2

Giga M6s: 5 / 6

Giga M7s: 0 / 1

Mega K3i: 1 / 1

Mega K3s: 3 / 4

Mega K4i: 1 / 1

Mega K5i: 1 / 1

Mega M1s: 1 / 2

Mega M2i: 3 / 3

Mega M2s: 10 / 14

Mega M3i: 3 / 4

Mega M3s: 31 / 48

Mega M4i: 4 / 6

Mega M4s: 34 / 46

Mega M5i: 4 / 5

Mega M5s: 17 / 24

Mega M6i: 4 / 6

Mega M6s: 9 / 10

Mega M7s: 1 / 2

Mini K2s: 1 / 4

Mini K3i: 5 / 7

Mini K3s: 5 / 5

Mini K4i: 5 / 5

Mini K4s: 2 / 4

Mini K5i: 3 / 3

Mini K5s: 2 / 2

Mini K6i: 2 / 2

Mini K6s: 1 / 1

Mini M1s: 12 / 16

Mini M2i: 5 / 6

Mini M2s: 21 / 31

Mini M3i: 15 / 16

Mini M3s: 35 / 55

Mini M4i: 9 / 14

Mini M4s: 45 / 67

Mini M5i: 6 / 7

Mini M5s: 22 / 33

Mini M6i: 8 / 11

Mini M6s: 20 / 24

Mini M7i: 2 / 3

Mini M7s: 3 / 3

Rodz K1i: 2 / 3

Rodz K3i: 1 / 1

Rodz K4i: 1 / 2

Rodz M3s: 1 / 1

Rodz M4i: 1 / 2

Rodz M4s: 0 / 1

Miejscowości

2: 1 / 1

39: 1 / 1

69-100: 1 / 1

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Będkowice: 0 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bielsko-Biała: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 2 / 2

Bojadła: 0 / 1

Bożków: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brzeziny: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Bydgoszcz: 1 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 3

Bytom: 1 / 1

Cerekwica: 1 / 1

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 2 / 4

Chynowa: 1 / 1

Crawley: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Ddąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dębica: 1 / 1

Dobieżyn: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Domaszkowice: 1 / 1

Dziadowa Kłoda: 2 / 2

Dzierżoniów: 1 / 2

Dzikowiec: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 0 / 2

Głuchołazy: 2 / 2

Głuszyca: 1 / 1

Gniezno: 2 / 2

Godów: 0 / 1

Godziesze: 1 / 1

Godzieszowa: 0 / 1

Goleniów: 0 / 2

Golina: 1 / 1

Gorowo: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 3 / 6

Grębocin: 1 / 1

Grodkòw: 0 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 1 / 1

Gryfice: 0 / 1

Gryfino: 3 / 3

Grzędzice: 2 / 2

Grzymalin: 0 / 1

Hażlach: 1 / 1

Jabłonica Polska: 0 / 1

Jabłońska Polska: 0 / 1

Jabłów: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Janikowo: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jaworzno: 1 / 1

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz Laskowice: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jelenia Góra: 2 / 4

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 3

Kamienica: 1 / 1

Kamieniec Wrocławski: 0 / 1

Kamieniec Zab: 0 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 3 / 3

Kamienna Góra: 1 / 1

Karwiany: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 2

Kielce: 0 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 3

Kluczbork: 0 / 2

Kłodawa: 0 / 1

Kłodzko: 10 / 14

Kochcice: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Kosobudz: 1 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Krzeptów: 0 / 1

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 2 / 2

Kudowa Zdrój: 7 / 7

Kudowa- Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 1 / 1

Lask: 0 / 2

Legionowo: 1 / 1

Leszno: 6 / 11

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lipowa K/nysy: 0 / 1

Lubin: 2 / 3

Lubliniec: 1 / 1

Luboń: 1 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Ławica/kłodzko: 1 / 1

Łąkowa, 2: 1 / 1

Łódź: 3 / 3

Malin: 0 / 1

Marcinowo: 3 / 3

Mąkolno: 0 / 1

Michałowice: 0 / 1

Mieroszow: 1 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzylesie: 2 / 2

Międzyrzecz: 0 / 1

Miękinia: 1 / 1

Milicz: 0 / 4

Miłkowice: 1 / 1

Moczkowo: 0 / 1

Mrozów: 0 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nieborów: 1 / 1

Niemodlin: 2 / 2

Nowa Ruda: 8 / 8

Nowa Ruda-Słupiec: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 6 / 7

Nysa: 13 / 14

Oborniki: 3 / 3

Oborniki Śląskie: 2 / 3

Oleśnica: 4 / 4

Oława: 1 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opatówek: 1 / 1

Opole: 3 / 4

Orzesze: 1 / 1

Osieczna: 1 / 1

Osiedle Poznańskie: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 2 / 2

Ostrów Wlkp: 2 / 3

Ostrów Wlkp.: 2 / 3

Ośno Lubuskie: 3 / 4

Palędzie: 1 / 1

Pasikurowice: 0 / 1

Piaseczno: 0 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 2

Podkowa Leśna: 0 / 1

Polanica-Zdrój: 1 / 2

Police: 3 / 5

Ponikwa: 1 / 1

Popówko: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 24 / 33

Prudnik: 0 / 3

Prusice: 2 / 2

Pruszków: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 1

Przecław: 0 / 2

Przeźmierowo: 2 / 2

Przygodzice: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Pyskowice: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Radków: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rakoszyce: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 1

Rydułtowy: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siekierki Wielkie: 0 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Skwierzyna: 2 / 3

Sława: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 1 / 1

Smolec: 2 / 2

Sobótka: 1 / 2

Sosnowiec: 2 / 2

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stare Miasto: 1 / 1

Stary Waliszów: 1 / 1

Stronie Śląskie: 1 / 2

Strupina: 1 / 1

Strzegom: 0 / 1

Strzelin: 1 / 2

Strzyżewice: 1 / 1

Suchy Las: 1 / 1

Sulechów: 1 / 3

Sulejówek: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 1 / 3

Szczecin: 11 / 18

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śliwice: 1 / 1

Ślizów: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 4 / 5

Świdnica: 4 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świebodzin: 0 / 1

Tarnowo Podgórne: 1 / 1

Topolno: 0 / 1

Trzebiatów: 2 / 2

Trzebnica: 10 / 12

Tychy: 1 / 1

Tyniec Mały: 0 / 1

Walidrogi: 0 / 1

Wałbrzch: 1 / 1

Wałbrzych: 2 / 2

Warszawa: 7 / 9

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wieluń: 0 / 1

Wilczyn: 2 / 2

Wojciechowice: 1 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 5 / 9

Wrocław: 49 / 68

Wronki: 0 / 1

Wszewilki: 0 / 2

Zagórów: 1 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zamek Kiszewski: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 7 / 7

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Złotów: 0 / 1

Żerniki Wrocławskie: 0 / 1

Żywocice: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 122 / 177

1950: 0 / 2

1955: 1 / 1

1960: 1 / 1

1966: 0 / 1

1971: 2 / 2

1973: 1 / 1

1976: 1 / 1

2014: 1 / 1

4 Pplot: 1 / 1

50 Upat: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Adiostry Team: 1 / 1

Advisor: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 3 / 3

Amator: 1 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Baba On The Bike Team: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Center Atak Sport Świdnica Team: 0 / 1

Bike Family Team: 3 / 3

Bike Team Oleśnica: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike Team Roletki.home.pl: 0 / 1

Bike U Up: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike2B.pl: 1 / 1

Born To Ride Nysa Team: 2 / 2

Brak: 2 / 5

Brzechwa Team: 1 / 2

Bsk Miód Kozacki Bilgoraj: 1 / 1

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia1974: 1 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 2

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cityzen Poznań: 1 / 1

Ckk Paweł Michałowski: 0 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Copper Miners: 0 / 1

Cranberry Team: 1 / 1

Crawley Wheelers: 0 / 1

Credit Suisse Bike Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cyklon Proal Team: 1 / 1

Cykloopole: 1 / 4

Czajkersi: 4 / 4

Danielo Sportwear Team: 1 / 1

Dgr Racing Team: 2 / 2

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Duvenbeck Wąs Sport: 4 / 8

Elmar Team: 1 / 1

Emeritto Militare: 1 / 1

E-Oczyszczalnie.pl: 0 / 1

Eska Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fan Promocja Sportu: 3 / 3

Felt Team Świdnica: 1 / 1

Flowerhead: 1 / 1

Fti Racin Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 0 / 1

Funclub Biuro Podróży: 1 / 1

Funclub Biuro Podróży.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gimbasket: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 3

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Gorzówwlkp.: 1 / 1

Góral Police: 2 / 2

Grzmiąca Team: 0 / 1

Gt Rat / Bike Family Team: 1 / 1

Gtc Gracze: 0 / 1

Gto Oława: 1 / 1

Gto Oława - Tridea: 1 / 1

Gvt: 7 / 13

Huzar Bike Academy: 2 / 4

Imielin Team: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jaskółka: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jll Cycling Team: 0 / 1

K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kancelaria Bielawski: 0 / 1

Kb Lupus: 1 / 1

Kijanka: 1 / 2

Kk Szkolenia Beata Gdesz: 0 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 2

Kks Ślęża Mat Sobótka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 2 / 2

Kkzk: 5 / 5

Klemens Team: 2 / 2

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kłodzko Przytwierdza Biegane: 1 / 1

Kolejny Raz Z Mamą :-): 0 / 1

Kolik: 0 / 1

Kołobrzeg: 1 / 1

Konwa Bike Leszno: 1 / 1

Kp Psp: 0 / 1

Krężbud Wąs Sport: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 3 / 4

K.s Sobotka: 1 / 1

Ks Team Stare Miasto: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Lamela Dariobike Team: 1 / 1

Lefero: 1 / 1

Lefero Sport: 1 / 1

Lefero Team Sport: 2 / 2

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 4 / 5

Lkk Team: 1 / 4

Lks Drogowiec Złotów: 0 / 1

Looksfera: 0 / 1

Luks Fala: 2 / 2

Łany Cycling Team: 2 / 2

Maciejewski Cyckling Team: 2 / 2

Maciejewski Cycling Team: 3 / 3

Maiden Milicz: 0 / 1

Majjack: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Martombike: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław: 1 / 1

Monopolland Cycling Team: 1 / 2

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 4

Moto - Jelcz: 1 / 1

Movistar: 0 / 1

Mr: 2 / 2

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Poganiaj: 4 / 4

Nieruchomości Wielkopolski: 1 / 2

Niezrzeszony: 5 / 6

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 2 / 2

Nysa-Gtc Gracze: 1 / 1

Obłok Magellana: 0 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Ostre Koło: 1 / 1

Ostre Koło Lubawka: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 2

Otc Oborniki: 2 / 2

Otr Inetrkol: 1 / 1

Otr Interkol: 9 / 11

Pan: 1 / 1

Peleton Bike Team: 3 / 3

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 4

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Polska: 1 / 1

Polska Na Rowery: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Pro-Kan-Krupinski-Suszec: 1 / 1

Prom Riders Team: 4 / 6

Prywatnie: 0 / 1

Quest Act: 7 / 7

Quest Road: 3 / 3

Racealone: 1 / 1

Radkowskie Morsy: 1 / 1

Rant Team: 1 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 3 / 3

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 2

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 0 / 1

Robson'68: 0 / 1

Rogelli Team: 2 / 2

Roger: 0 / 1

Run Tola Run: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 2

Sam Dla Siebie: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 2 / 2

Sezonstartowy.pl: 2 / 2

Sgr Racing Team: 2 / 3

Sigma Goleniów: 0 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 3 / 3

Słupca: 0 / 1

Spedycjapawbud: 1 / 1

Sport-Profit Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Strefa Kolorow: 0 / 2

Synexus Polska: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 3 / 6

Szerszenie Trzebnica: 9 / 9

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 1

Tanie Odrzywki Cycling Team: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 0 / 1

Team Sunrise / Izoblok Start Szczecin: 0 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Tmmp Bike Team: 1 / 1

Tourysta: 0 / 2

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Mietkow Team: 1 / 1

Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku: 1 / 1

Ts Ravex Energy Saving Team Wrocław: 0 / 1

Ttc Beretta: 1 / 1

Uks Centrum Nowa Ruda: 1 / 1

Vital-Medica: 2 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Voger Choszczno: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 2 / 2

Wąs Sport: 1 / 1

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Wkb Meta Lubliniec Grupetto: 1 / 1

Wogaz: 0 / 1

Woleos Companeros: 2 / 2

Wolf Bike: 1 / 1

Wroclaw: 0 / 1

Www.complexmed.pl: 1 / 1

Www.kjk-Fizjoterapia.pl: 0 / 1

Zgrupka Luboń: 1 / 1

Zgrupka Team: 2 / 4

Zryw Kosobudz: 1 / 1

Żywocice: 1 / 1