XIV Klasyk Kłodzki - Zieleniec

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
Data:
2017-07-22
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017 - Zieleniec
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Mini (67km):
67000 m
Mega (110km):
110000 m
Giga (160km):
160000 m
Rodzinny (40km):
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (110km) Mega K4i Jadę :-)
2 Mariusz Wereszczynski Mieroszow Mini (67km) Mini M4i
3 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Giga (160km) Giga M4i zobaczymy co to będzie ;-)
4 Marcin Kubicki Wałbrzych Mini (67km) Mini M3s
5 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL Mega (110km) Mega M4s
6 Bartłomiej Zygmunt Gostyń Tourysta Mini (67km) Mini M2s
7 Mariusz Kurlapski świdwin Mareblue Team Świdwin Mega (110km) Mega M4i
8 Damian Węglarz Krzeptów Huzar Bike Academy Mini (67km) Mini M3s
9 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian Mega (110km) Mega M4s
10 Marcin Wójcik Wronki Mega (110km) Mega M3s
11 Michał Zygmunt Gostyń Tourysta Mini (67km) Mini M2s
12 Dawid Łaźniowski Kudowa Zdrój Kkzk Mini (67km) Mini M2s
13 Zbyszek Komarnicki Mąkolno Mini (67km) Mini M4s
14 Krzysztof Lach Warszawa Mega (110km) Mega M4s
15 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław GimBasket Rodzinny (40km) Rodz K4i To już trzeci raz :-)
16 Maja Trzaska Wrocław Kolejny raz z Mamą :-) Rodzinny (40km) Rodz K1i
17 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Giga (160km) Giga M4i
18 Przemysław Inglot Nowa sól Mega (110km) Mega M3s
19 Lukasz Konieczny Tarnowo Podgorne JAKON Mega (110km) Mega M3s
20 Henryk Bętlewski Słupsk Giga (160km) Giga M5s
21 Sławomir Bogusz Łąkowa, 2 Mini (67km) Mini M4s
22 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Giga (160km) Giga M4i
23 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska Mini (67km) Mini M3s
24 Paweł Wiśniewicz Szczecin Mini (67km) Mini M2i
25 FRANCISZEK GUSTOWSKI Sobótka KKS Ślęża MAT Sobótka Mini (67km) Mini M7s Będzie to 6 rok startów w Maratonach
26 Roman Szaliński Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (110km) Mega M5i
27 Piotr Zając Wrocław Krężbud Wąs Sport Mega (110km) Mega M3s
28 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (67km) Mini M3s
29 Przemysław Marcinkowski Tyniec Mały GVT Mega (110km) Mega M4s
30 antoni pieprzyk Gorzów Wielkopolski Mini (67km) Mini M7s
31 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA Giga (160km) Giga M4s
32 Robert Zawardka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (160km) Giga M4s Rower to Zycie
33 Michał Topolski Kudowa- Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Giga (160km) Giga M2i
34 Maciej Baranowski Rogoźno Mega (110km) Mega M3s
35 Jacek ILMER Poznań njufront.pl Mega (110km) Mega M2s
36 Robert Mazurczuk Malin Brak Giga (160km) Giga M4i
37 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (160km) Giga M5i www.skrawtex.pl http://www.pokojwrewalu.republika.pl/
38 Marcin Spitalniak Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M3i
39 Krzysztof Iskra Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M3i
40 Marek Wasiukiewicz Wrocław FAN Promocja Sportu Mini (67km) Mini M5i
41 Dominik Bukowski Jabłów Ostre Koło Lubawka Mini (67km) Mini M3s 4 z rzędu Klasyk :)
42 RAFAŁ WIATRAK MILICZ Milicz Giga (160km) Giga M3s
43 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (110km) Mega M4s
44 Jerzy Lizak Sobótka Mega (110km) Mega M5s
45 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka Giga (160km) Giga M4s
46 Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (160km) Giga M4s
47 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (67km) Mini M6s
48 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB Mini (67km) Mini M4s
49 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (160km) Giga M3s
50 Arkadiusz Cieśla Byków 1976 Mini (67km) Mini M4s
51 Arkadiusz Cieśla Byków 1976 Giga (160km) Giga M4s
52 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mega (110km) Mega M6i
53 Czesław kędroń kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy Mini (67km) Mini M5s
54 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy Mini (67km) Mini M5s
55 Rafał Rogoziński Nysa Mini (67km) Mini M4i
56 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Mini (67km) Mini M4s
57 Piotr Tyrakowski Krotoszyn Mega (110km) Mega M5s
58 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (160km) Giga M4s
59 Jan Klementowski Wrocław Klemens Team Giga (160km) Giga M4s
60 Grzegorz Brząkała Nysa Mini (67km) Mini M3s
61 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (160km) Giga K5s
62 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT Mini (67km) Mini K6s
63 Jacek Ramza Nysa e-oczyszczalnie.pl Mini (67km) Mini M3i
64 Bartłomiej Jasiak Wrocław prywatnie Mega (110km) Mega M4i
65 LESZEK KRZYWICKI KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (67km) Mini M5s
66 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera Mega (110km) Mega M5i
67 Barbara Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (67km) Mini K4i
68 Jakub Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team Mini (67km) Mini M3i
69 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M5s
70 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M5i
71 Robert Sikora Moczkowo Mega (110km) Mega M5s
72 Tomasz Sidorowski Kłodzko Huzar Bike Academy Mini (67km) Mini M2s
73 Paweł Kubicki Świdnica Mega (110km) Mega M4s
74 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia1974 Mega (110km) Mega M5s
75 Krzysztof Naskręt Czapury Giga (160km) Giga M3s
76 Dariusz Boruczkowski Poznań Mega (110km) Mega M4s
77 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL Giga (160km) Giga M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
78 Leszek Lisiecki GOSTYŃ GKR GOSTYŃ Mini (67km) Mini M5s
79 Dariusz Pazdur Śliwice Mini (67km) Mini M3s
80 Wojciech Łuszcz Legionowo Giga (160km) Giga M5i
81 PIOTR MAŁECKI MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ Mini (67km) Mini M4s
82 Piotr Michalski Łódź Nærbø-SK (Norge) Mega (110km) Mega M5s
83 Józef Gad Rakoszyce WOGAZ Mini (67km) Mini M5s
84 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (67km) Mini M5s
85 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK Giga (160km) Giga M3s
86 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team Giga (160km) Giga M5s
87 Adam Jaros Jelenia Góra Mega (110km) Mega M3s
88 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team Mini (67km) Mini M3s
89 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving Mega (110km) Mega M6s
90 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie Mini (67km) Mini K5i
91 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice KONWA BIKE LESZNO Mega (110km) Mega M4s W góry, w góry miły bracie Tam swoboda czeka na cię .
92 Sławomir Duchacz Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (67km) Mini M4i
93 Tomasz Kępczyński Walidrogi Giga (160km) Giga M4s
94 Szymek Koziatek Zawiercie Giga (160km) Giga M4s
95 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce Mega (110km) Mega M6s
96 Lech Filipiak Wroclaw Giga (160km) Giga M6s
97 Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (67km) Mini M2s
98 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (110km) Mega M4s
99 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR Giga (160km) Giga M5s Dla historii i dzieci
100 Mirosław Szraucner Lubliniec WKB META Lubliniec Grupetto Mega (110km) Mega M4s
101 Tomasz Niepokój Warszawa Giga (160km) Giga M4s
102 Marcin Jurusz Gilów Mega (110km) Mega M3s
103 Bartosz Bal Poznań Zgrupka Team Mega (110km) Mega M3s
104 Adam Kaczmarek Stare Miasto KS TEAM Stare Miasto Mega (110km) Mega M3s
105 Łukasz Jarzyński Wrocław Mini (67km) Mini M3s
106 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS Ravex Energy Saving Team Wrocław Mega (110km) Mega M2s
107 Sławek Rajchel Jabłońska Polska Mega (110km) Mega M3s
108 Marian Wiewiór Godzieszowa Mini (67km) Mini M3s
109 Wieslaw Konecki lask Strefa Kolorow Mini (67km) Mini M6i Lubie to
110 Henryk Huzar Huzar Pniewy 1950 Mega (110km) Mega M6s
111 Wacław Żurakowski Żurakowski Świebodzin 1950 Mega (110km) Mega M7s
112 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski Giga (160km) Giga M6i
113 Robert Skica Kiełczów CREDIT SUISSE BIKE TEAM Mini (67km) Mini M4s
114 Iza Włosek Włosek Ddąbrowa Górnicza Rogelli Team Giga (160km) Giga K4s
115 Marek Matyaszek Matyaszek Kłodzko Mega (110km) Mega M3s
116 Marta Zaucha Zaucha Kłodzko Mega (110km) Mega M3s
117 Robert Guść Międzylesie Mega (110km) Mega M1s
118 Krzysztof GUŚĆ Suchy Las Mega (110km) Mega M3s
119 Bartosz Herman Skórzewo Mega (110km) Mega M3s
120 Andrzej Przysiężniuk OPOLE Mini (67km) Mini M4s
121 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol Mega (110km) Mega M4s
122 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Mini (67km) Mini M3s
123 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak Mega (110km) Mega M6i
124 ANNA SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini K3s
125 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini M3s
126 Piotr SKUPNIK Wroclaw Skupnik Team Mini (67km) Mini M1s W zeszłym roku rodzinny, w tym mini
127 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (160km) Giga M6s
128 Niemiec Tadeusz Ławica/Kłodzko niezrzeszony Mini (67km) Mini M6i
129 Żak Wiktor Wrocław GVT Mini (67km) Mini M6s
130 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ Mega (110km) Mega K5i
131 Krzysztof Krupa Wrocław GVT Mini (67km) Mini M5s
132 Patryk Golon Pruszków ADIOSTRY TEAM Mega (110km) Mega M2s
133 stanislaw szczesny krzepice Giga (160km) Giga M5s
134 Mateusz Bielichowski Łódź Mini (67km) Mini M2s Spec IT
135 Dawid Rutkowski Swarzędz Mega (110km) Mega M3s
136 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team Mini (67km) Mini K2s
137 Mariusz Kryś Buk Mini (67km) Mini M4s
138 Zbigniew KUBICKI Sianów Mini (67km) Mini M4s
139 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM Mini (67km) Mini M3s
140 tomasz imielski Wrocław PROM RIDERS TEAM Mini (67km) Mini M3s
141 Waldek Jarosz Kamieniec Wrocławski Mini (67km) Mini M5s
142 Marek Stryjakowski Poznań Bula Team Mini (67km) Mini M6s
143 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ Mini (67km) Mini M5s
144 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA Giga (160km) Giga M7s
145 Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Mini (67km) Mini M4s
146 Mateusz Ratusiński Osiedle Poznańskie Giga (160km) Giga M2s :)
147 Anna Mądra-Bielewicz Poznań Zgrupka Team Mini (67km) Mini M3s
148 ZBYSZEK BUSZEWSKI Rakoniewice Mini (67km) Mini M2s
149 Dawid Fresneau Fresneau Klodzko Mini (67km) Mini M3s Jak sie uda w Radkowie to sie uda tutaj też.
150 Zbigniew Miler Niemodlin Mini (67km) Mini M4s Amator dwa lata z rzędu startowałem w Tour de Pologne dla amatorów uwielbiam jazdę na rowerze i nie tylko wszystko co jest związane ze zdrowym stylem życia
151 Adam Kaczmarek Ostrów Wielkopolski Mini (67km) Mini M4s
152 Marek Beśka Wieluń Mega (110km) Mega M2s
153 Jan Poniecki Ślizów KB Lupus Mini (67km) Mini M7i Od 12 lat walczę z chłoniakiem.Biegi,rower,narty,rolki to moja ucieczka przed rakiem.Hasło ZABIEGAĆ RAKA wciąż aktualne.
154 Dariusz Tessmer Nowa Ruda Lefero team sport Mini (67km) Mini M4s
155 Romuald Łukaszewicz Skwierzyna Nieruchomości Wielkopolski Mini (67km) Mini M4s
156 Maciej Łukaszewicz Skwierzyna Nieruchomości Wielkopolski Mega (110km) Mega M2s
157 Zbigniew Soboń Klodzko Eska Team Mega (110km) Mega M5s
158 Mateusz Pisula Wrocław CKK Paweł Michałowski Mini (67km) Mini M3s
159 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony Giga (160km) Giga M5s
160 Patryk Ptaszkiewicz Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M2s
161 Tomasz Ptasiński Nowa ruda Czajkersi Mini (67km) Mini M3i
162 Andrzej Frodyma Wrocław Quest ACT Giga (160km) Giga M5i
163 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. Mega (110km) Mega M5s
164 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (67km) Mini M6s
165 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (110km) Mega M6s
166 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Mini (67km) Mini M4s
167 Dariusz Tarociński Kluczbork Mega (110km) Mega M4s
168 Agnieszka Pawlaczek Prusice Mini (67km) Mini K3i
169 Paweł Masalski Radków Radkowskie Morsy Mini (67km) Mini M4i
170 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin Mega (110km) Mega M3s rower to jest to
171 Arkadiusz Romanowski Kudowa Zdrój Cyklon Proal Team Mini (67km) Mini M4i
172 andrzej bogdański będkowice Mini (67km) Mini M4i
173 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin Mega (110km) Mega M5s
174 Wiesław Górniak Kamieniec Ząbkowicki Mini (67km) Mini M5i
175 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (67km) Mini M5s
176 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD Mini (67km) Mini M2s www.questroad.pl --- facebook.com/questroad --- #yellowpower
177 Wieslaw Koniecki lask Strefa Kolorow Mini (67km) Mini M6i lubie to
178 Tomasz Maciaś Opole K2WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (110km) Mega M4s
179 Marek Wiącek Wrocław Polska na Rowery Mega (110km) Mega M5s
180 Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT Mini (67km) Mini M5i
181 kordian kaltbach Krapkowice JLL Cycling Team Mini (67km) Mini M4s
182 DOBROCHNA JANICKA-GODLEWSKA POZNAŃ Mini (67km) Mini M3i
183 FILIP GODLEWSKI POZNAŃ Mini (67km) Mini M3i
184 krzysztof knaś wrocław brak Giga (160km) Giga M4i
185 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (110km) Mega M5s
186 Sławomir Guit Janikowo Mini (67km) Mini M4s
187 Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (67km) Mini M5s Relax
188 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (67km) Mini M5i Czarownica na rowerze.
189 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR Interkol Mega (110km) Mega M4s
190 Krzysztof Kłodnicki Wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (110km) Mega M3s
191 Paweł Kubicki Świdnica Mega (110km) Mega M4s
192 Andrzej Kominek Wrocław Mega (110km) Mega M5s
193 Krzysztof Nowacki Poznań Mini (67km) Mini M4s
194 Marcin Nowacki Poznań Mini (67km) Mini M1s
195 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM Mini (67km) Mini M4s
196 Andrzej Wewiórski Wrocław Mega (110km) Mega M6i
197 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA FELT TEAM ŚWIDNICA Mini (67km) Mini M4s
198 Maciej Bych Oława GTO OŁAWA - TRIDEA Mega (110km) Mega M4s
199 Sławomir Matlęga Świdnica Mini (67km) Mini M4s
200 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (67km) Mini M5s
201 Andrzej Herman Jelenia Góra Mega (110km) Mega M5s
202 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team Mini (67km) Mini M2s
203 wojciech Garstkiewicz Poznań Mini (67km) Mini M4i
204 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol Mega (110km) Mega M6s
205 Rafał Jagielnicki Prudnik Mini (67km) Mini M2s
206 Krzysztof Kłodnicki wrocław Cart-Pack Team Sokół Bralin Mega (110km) Mega M3s
207 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (160km) Giga M4s
208 Tadeusz Przybylak Szczecin Mega (110km) Mega M5s
209 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL Mini (67km) Mini M3s
210 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Giga (160km) Giga M4s
211 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE Mini (67km) Mini M2s
212 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra Mega (110km) Mega M3s Klasyk Kłodzki x 13
213 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (67km) Mini M1s
214 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (67km) Mini K3s
215 Anna Szmuc Strzegom Baba on the Bike Team Mini (67km) Mini K3i
216 Leszek Nowakowski Wrocław Mini (67km) Mini M6s
217 Daniel Bieniek Kamienica Mini (67km) Mini M3i
218 Leopold Laskowski Poznań FTI RACING TEAM Giga (160km) Giga M3s
219 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT Mega (110km) Mega M3s
220 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT Mega (110km) Mega M3s
221 Tomasz Szulc Palędzie Mega (110km) Mega M3s
222 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki Mini (67km) Mini M5i
223 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team Mini (67km) Mini M2s :)
224 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (160km) Giga M4i
225 Katarzyna Jocher Radłów Mini (67km) Mini K3s
226 Przemysław Kaczorowski Szczecin Mini (67km) Mini M3s
227 Mariusz Musiałowski Strzelin Niezrzeszony Mega (110km) Mega M5s
228 Jacek Michura Głuchołazy KTUKOL GŁUCHOŁAZY Mini (67km) Mini M3s
229 Bernard Sabok Wrocław Mega (110km) Mega M4s
230 Sławomir Rajchel Jabłonica Polska Mega (110km) Mega M3s
231 leslaw komisaruk wroclaw wroclaw Mini (67km) Mini M5s kolarstwo to sport dla twardziel
232 Skibicki Bogusław Wrocław Mini (67km) Mini M6s
233 Mateusz Filarowski Wroclaw GVT Mini (67km) Mini M2s
234 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec Złotów Mega (110km) Mega M5s
235 Lesław Targosz Krapkowice Mini (67km) Mini M5s
236 Henryk Wiliński Kudowa Zdrój kkzk Mini (67km) Mini M6s
237 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (67km) Mini M6s
238 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (67km) Mini M6s
239 Tadeusz Szymko Jelenia Góra Niezrzeszony Mini (67km) Mini M5s Przejadę klasyk Stołowogórski mam nadzieję, że dam radę też dla ZIELEŃCA. Pozdrawiam wszystkich
240 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT TEAM Giga (160km) Giga K6s
241 Jacek Martynkiewicz Wrocław Mega (110km) Mega M3s
242 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs sport serwis Mini (67km) Mini M5i
243 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto Mini (67km) Mini M2s
244 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze Mini (67km) Mini M6i
245 oskar natołoczny Polanica-Zdrój BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA TEAM Mini (67km) Mini M1s
246 Mariusz Łuczak Ostrów Wlkp. Mini (67km) Mini M4s
247 Lidia Łuczak Ostrów Wlkp. Mini (67km) Mini K4i
248 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol Mega (110km) Mega M4s
249 Dariusz Grelowski Jaworzno Mega (110km) Mega M3s
250 kamila Żabkiewicz SZCZECIN KIJANKA Giga (160km) Giga K3s
251 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Giga (160km) Giga M6s
252 Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży Mega (110km) Mega M4s uwielbiam Zieleniec
253 Karol Groń Kamienna Góra Ostre Koło Giga (160km) Giga M3s
254 Janusz Wierzbicki Rąbino Brak Mini (67km) Mini M6s Chcę się ponownie zmierzyć z tymi górkami.
255 ROBERT KOWALSKI GRODKÒW Gtc Gracze Mini (67km) Mini M4s
256 Filip Graczyk Nekla CITYZEN POZNAŃ Mega (110km) Mega M2s
257 Filip Graczyk Nekla CITYZEN POZNAŃ Mega (110km) Mega M2s
258 Przemysław Marzyński Gniezno Mini (67km) Mini M5s
259 Barbara Marzyńska Gniezno Mini (67km) Mini K5s
260 Andrzej Szpetanowski Kłodzko Drużyna Pierścienia Mini (67km) Mini M3i Amator na Romecie
261 Tomasz Walasik Zgorzelec Emeritto Militare Mini (67km) Mini M4s
262 Robert Tomaszewski Świdnica Mega (110km) Mega M4s
263 Marek ZDANOWICZ GLIWICE Kolik Mini (67km) Mini M6s
264 Jan Kłos Chojnów GTO Oława Mini (67km) Mini M3s Klasyk Radkowski zaliczony trzykrotnie - czas na Klasyk Kłodzki
265 Michał Tomaszewicz Lubin Copper Miners Mini (67km) Mini M3s
266 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (67km) Mini M4s
267 Mirosław Szczepański Podkowa Leśna Obłok Magellana Giga (160km) Giga M4s
268 Tomasz Szulicki Wrocław Triathlon Mietkow Team Mini (67km) Mini M4s
269 Tomasz Szulicki Wrocław Triathlon Mietkow Team Mini (67km) Mini M4s
270 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (110km) Mega M4s
271 Jarosław Piekarz Katowice Giga (160km) Giga M3s
272 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra Mega (110km) Mega M3s
273 Waldemar Robak Wrocław Mini (67km) Mini M5i
274 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Giga (160km) Giga M5s
275 zygmunt pelis nowa ruda kkzk Mini (67km) Mini M6s
276 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie Mega (110km) Mega M6s
277 Dawid Stępniewski Tychy Mini (67km) Mini M2i
278 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road Giga (160km) Giga M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 22 / 278

Płeć

kobiety: 0 / 19

mężczyźni: 22 / 259

Dystans

Giga (160km): 2 / 48

Mega (110km): 5 / 86

Mini (67km): 15 / 142

Rodzinny (40km): 0 / 2

Kategorie

Giga K3s: 0 / 1

Giga K4s: 0 / 1

Giga K5s: 0 / 1

Giga K6s: 0 / 1

Giga M2i: 0 / 1

Giga M2s: 0 / 2

Giga M3s: 0 / 8

Giga M4i: 0 / 6

Giga M4s: 0 / 13

Giga M5i: 1 / 3

Giga M5s: 1 / 6

Giga M6i: 0 / 1

Giga M6s: 0 / 3

Giga M7s: 0 / 1

Mega K4i: 0 / 1

Mega K5i: 0 / 1

Mega M1s: 0 / 1

Mega M2s: 1 / 7

Mega M3s: 0 / 26

Mega M4i: 0 / 2

Mega M4s: 1 / 21

Mega M5i: 0 / 2

Mega M5s: 3 / 15

Mega M6i: 0 / 3

Mega M6s: 0 / 6

Mega M7s: 0 / 1

Mini K2s: 0 / 1

Mini K3i: 0 / 2

Mini K3s: 0 / 3

Mini K4i: 0 / 2

Mini K5i: 0 / 1

Mini K5s: 0 / 1

Mini K6s: 0 / 1

Mini M1s: 1 / 4

Mini M2i: 0 / 2

Mini M2s: 4 / 15

Mini M3i: 0 / 9

Mini M3s: 2 / 22

Mini M4i: 0 / 7

Mini M4s: 4 / 28

Mini M5i: 1 / 8

Mini M5s: 1 / 17

Mini M6i: 0 / 4

Mini M6s: 1 / 12

Mini M7i: 0 / 1

Mini M7s: 1 / 2

Rodz K1i: 0 / 1

Rodz K4i: 0 / 1

Miejscowości

Barlinek: 0 / 1

Będkowice: 0 / 2

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Bojadła: 0 / 1

Buk: 0 / 1

Byków: 0 / 2

Chojnów: 0 / 1

Choszczno: 1 / 2

Czapury: 0 / 1

Ddąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dziadowa Kłoda: 0 / 2

Gdańsk: 0 / 1

Gierałcice: 0 / 1

Gilów: 0 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głuchołazy: 0 / 1

Gniezno: 0 / 2

Godzieszowa: 0 / 1

Goleniów: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 0 / 1

Gostyń: 0 / 4

Grodkòw: 0 / 1

Gryfice: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jabłonica Polska: 0 / 1

Jabłońska Polska: 0 / 1

Jabłów: 0 / 1

Janikowo: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 4

Kalisz: 1 / 1

Kamienica: 0 / 1

Kamieniec Wrocławski: 0 / 1

Kamieniec Zab: 0 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 1 / 2

Kamienna Góra: 0 / 1

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klodzko: 0 / 2

Kluczbork: 0 / 2

Kłodzko: 0 / 6

Kostrzyn: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 1 / 4

Krzepice: 0 / 1

Krzeptów: 0 / 1

Kudowa Zdrój: 0 / 8

Kudowa- Zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lask: 0 / 2

Legionowo: 1 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lubin: 0 / 2

Lubliniec: 1 / 1

Luboń: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Ławica/kłodzko: 0 / 1

Łąkowa, 2: 0 / 1

Łódź: 2 / 2

Malin: 0 / 1

Mąkolno: 0 / 1

Mieroszow: 0 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Międzylesie: 0 / 2

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Nekla: 0 / 2

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 0 / 4

Nowa Sól: 0 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 0 / 1

Nysa: 0 / 6

Oborniki: 0 / 1

Oława: 0 / 1

Opole: 0 / 3

Osiedle Poznańskie: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 1 / 2

Ostrów Wlkp.: 0 / 2

Palędzie: 0 / 1

Pasikurowice: 0 / 1

Pniewy: 0 / 2

Podkowa Leśna: 0 / 1

Polanica-Zdrój: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznań: 3 / 18

Prudnik: 0 / 1

Prusice: 0 / 1

Pruszków: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Radków: 0 / 1

Radłów: 0 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rakoszyce: 0 / 1

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Sianów: 0 / 1

Siekierki Wielkie: 0 / 1

Skórzewo: 0 / 1

Skwierzyna: 0 / 2

Słupsk: 0 / 1

Sobótka: 1 / 2

Stare Miasto: 0 / 1

Strzegom: 0 / 1

Strzelin: 0 / 2

Strzyżewice: 0 / 1

Suchy Las: 0 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 1

Swarzędz: 1 / 2

Szczecin: 0 / 6

Śliwice: 0 / 1

Ślizów: 0 / 1

Środa Śląska: 0 / 2

Świdnica: 1 / 5

Świdwin: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 1

Tarnowo Podgorne: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 4

Tychy: 0 / 1

Tyniec Mały: 0 / 1

Walidrogi: 0 / 1

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 0 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Wieluń: 0 / 1

Wolsztyn: 0 / 3

Wroclaw: 0 / 6

Wrocław: 0 / 36

Wronki: 0 / 1

Wszewilki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 0 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 12 / 93

1950: 0 / 2

1976: 0 / 2

50Upat: 0 / 2

Adiostry Team: 1 / 1

Advisor: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Baba On The Bike Team: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Center Atak Sport Świdnica Team: 0 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 0 / 1

Brak: 0 / 4

Bula Team: 0 / 1

Calisia1974: 1 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 1

Cart-Pack Team Sokół Bralin: 0 / 1

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Cityzen Poznań: 0 / 2

Ckk Paweł Michałowski: 0 / 1

Copper Miners: 0 / 1

Credit Suisse Bike Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Cyklon Proal Team: 0 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 0 / 2

Drużyna Pierścienia: 0 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Duvenbeck Wąs Sport: 0 / 2

Elmar Team: 0 / 1

Emeritto Militare: 0 / 1

E-Oczyszczalnie.pl: 0 / 1

Eska Team: 0 / 1

Fan Promocja Sportu: 0 / 3

Felt Team Świdnica: 0 / 1

Fti Racing Team: 0 / 1

Funclub Biuro Podróży: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gimbasket: 0 / 1

Gkr Gostyn: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Gtc Gracze: 0 / 1

Gto Oława: 0 / 1

Gto Oława - Tridea: 0 / 1

Gvt: 0 / 5

Huzar Bike Academy: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 0 / 1

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 1

Jll Cycling Team: 0 / 1

K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 0 / 1

Kaldor: 1 / 1

Kb Lupus: 0 / 1

Kijanka: 0 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 2

Kks Ślęża Mat Sobótka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kkzk: 0 / 4

Klemens Team: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolejny Raz Z Mamą :-): 0 / 1

Kolik: 0 / 1

Konwa Bike Leszno: 0 / 1

Kp Psp: 0 / 1

Krężbud Wąs Sport: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 0 / 1

Ks Team Stare Miasto: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktukol Głuchołazy: 0 / 1

Lefero Team Sport: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lkk Nowogard: 0 / 1

Lks Drogowiec Złotów: 0 / 1

Looksfera: 0 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Milicz: 0 / 1

Mtb Zeelandia Team: 0 / 2

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nieruchomości Wielkopolski: 0 / 2

Niezrzeszony: 0 / 5

Njufront.pl: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 2

Nysa-Gtc Gracze: 0 / 1

Obłok Magellana: 0 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Ostre Koło: 0 / 1

Ostre Koło Lubawka: 0 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 0 / 7

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Polska Na Rowery: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Prom Riders Team: 0 / 1

Prywatnie: 0 / 1

Quest Act: 0 / 5

Quest Road: 0 / 2

Radkowskie Morsy: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 0 / 2

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 2

Skupnik Team: 0 / 3

Sport-Profit Team: 0 / 1

Strefa Kolorow: 0 / 2

Synexus Polska: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 3

Szybciej Nie Mogę: 0 / 1

Tempus Team: 2 / 2

Tourysta: 0 / 2

Triathlon Mietkow Team: 0 / 2

Ts Ravex Energy Saving Team Wrocław: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wkb Meta Lubliniec Grupetto: 1 / 1

Wogaz: 0 / 1

Wroclaw: 0 / 1

Zgrupka Luboń: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 3