Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
2 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
3 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
4 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
5 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
6 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
7 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
8 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
9 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
10 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
11 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
12 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
13 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
14 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
15 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
16 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
17 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
18 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
19 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
20 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
21 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
22 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
23 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
24 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
25 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
26 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
27 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
28 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
29 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
30 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
31 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
32 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
33 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
34 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
35 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
36 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
37 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
38 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
39 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
40 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
41 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
42 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
43 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
44 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
45 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
46 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
47 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
48 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
49 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
50 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
51 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
52 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
53 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
54 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
55 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
56 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
57 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
58 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
59 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
60 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
61 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
62 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
63 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
64 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
65 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
66 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
67 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
68 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
69 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
70 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
71 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
72 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
73 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
74 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
75 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
76 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
77 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
78 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
79 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
80 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
81 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
82 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
83 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
84 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
85 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
86 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
87 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
88 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
89 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
90 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
91 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
92 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
93 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
94 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
95 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
96 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
97 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
98 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
99 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
100 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
101 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
102 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
103 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
104 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s
105 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
106 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
107 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
108 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
109 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
110 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
111 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
112 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
113 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
114 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
115 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
116 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
117 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
118 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
119 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
120 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
121 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s
122 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
123 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
124 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
125 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
126 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i
127 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
128 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
129 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s
130 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
131 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
132 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
133 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
134 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
135 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
136 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
137 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
138 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i
139 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
140 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
141 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
142 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
143 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
144 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
145 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
146 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
147 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
148 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
149 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
150 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
151 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
152 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
153 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
154 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
155 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
156 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1