II SUPERMARATON KRAINA TRZECH RZEK

Informacje o zawodach:

Organizator:
Motoklub Oborniki - Sekcja Kolarska
Data:
2017-04-22
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017 - Oborniki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI 90km:
90000 m
MEGA 180km:
180000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Siąkowski Łask MINI 90km MINI M2s
2 Waldemar Baranowski Kryniczno Kryniczno MINI 90km MINI M6s
3 Maciej Grzegorzek Białężyn OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
4 PRZEMYSŁAW JANUSZAK OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s Debiutant
5 Maciej Szmit Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3s
6 Przemysław Walaszczyk Kórnik MINI 90km MINI M2s
7 Marek Budyła Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M5i
8 Dawid Kozłowski Łukowo OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3i
9 Adam Jarzynski Wągrowiec MINI 90km MINI M3s
10 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI RACING TEAM MEGA 180km MEGA M4s
11 Marcin Błaszkiewicz Gruszczyn MINI 90km MINI M2s
12 Piotr Siemiński Żyrardów jankes-garage.eu MINI 90km MINI M4s
13 Dawid Rutkowski Swarzędz FTI RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
14 Michał Mikuła Poznań MINI 90km MINI M3s
15 Piotr Kaczor Maszewo UKS Ratusz Maszewo MINI 90km MINI M3s
16 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI 90km MINI M4i Jeżdżę bo to Kocham
17 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA 180km MEGA M4s
18 Mateusz Matuszewski Kalisz KTNSZ MINI 90km MINI M3s
19 Piotr Kukla Bielsko-Biała JAS-KÓŁKA MEGA 180km MEGA M2s
20 Rafał Faryński Przedecz Zamkowi Cykliści Przedecz MINI 90km MINI M3s Tylko wariaci są coś warci.
21 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnickie Bractwo Rowerowe MEGA 180km MEGA M5s
22 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI 90km MINI M4s
23 Krzysztof Nowicki Poznań Zgrupka Luboń MINI 90km MINI M3s Uwielbiam uprawiać kolarstwo szosowe i nie tylko juz od 5 lat :)
24 Michał Walkowiak Swarzędz MINI 90km MINI M3s
25 Andrzej ŁAWNICZAK Śrem MINI 90km MINI M3s
26 Mateusz Tomaszewski Leszno KLIMA LESZNO TEAM MEGA 180km MEGA M3s
27 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI 90km MINI M2s
28 Dariusz Liebthal Poznań MINI 90km MINI M4s
29 Ireneusz Bembnista Dziecmierowo MINI 90km MINI M4s
30 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MINI 90km MINI M2s
31 Roman Krupa Przybiernówko MINI 90km MINI M6s Jest to mój 99 supermaraton;)
32 Adrian Markiewicz Kotlin MINI 90km MINI M2s
33 Krzysztof Jankowski Szczecinek MINI 90km MINI M3s
34 Olaf Stasiak Sadki MEGA 180km MEGA M2s
35 Wacław Żurakowski Świebodzin MEGA 180km MEGA M7s
36 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MINI 90km MINI M4i
37 Łukasz Szczeszek Poznań MEGA 180km MEGA M3s
38 Rafał Wiatrak Milicz Milicz MEGA 180km MEGA M3s
39 Henryk Huzar Pniewy MEGA 180km MEGA M6s
40 Agnieszka Mielcarek Poznań MEGA 180km MEGA K2s
41 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI 90km MINI M2s
42 Paweł Tylki Poznań MINI 90km MINI M3s
43 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Zamkowi Cykliści Przedecz MINI 90km MINI M5s Szybki niczym wiatr.
44 Jarosław Czechowski Oborniki BOGDANOWO TEAM MINI 90km MINI M4s
45 Leszek Kąkol Oborniki MINI 90km MINI M3s
46 Bartłomiej Karolewski Krotoszyn MINI 90km MINI M3s
47 Maciek Włodarczyk Poznań enduhub MEGA 180km MEGA M3s
48 Bogdan Proszak Poznań Zgrupka Luboń MINI 90km MINI M6s
49 Tomasz Wroński Rataje SGR Racing Team MINI 90km MINI M2s Pierwszy, ale nie ostatni raz :)
50 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA 180km MEGA M3s
51 Piotr Julkowski Silno MINI 90km MINI M3s
52 Zbigniew Głuszczak Kalisz KTNS MINI 90km MINI M3s
53 Paweł Koralewski POZNAŃ gRUNwald team Poznań MEGA 180km MEGA M3s
54 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M4s
55 Michał Białek Poznań Śfagry i spółka MINI 90km MINI M3s
56 Radosław Gmerek Bydgoszcz MINI 90km MINI K4s
57 Dagmara Frydrychowicz Słupca MINI 90km MINI K4i
58 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA 180km MEGA M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
59 Paweł Kubiak Gorzów Wielkopolski 1976 MEGA 180km MEGA M4s
60 Marcin Gaj Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI 90km MINI M3i
61 Robert Mila Kłodawa Roger MINI 90km MINI M4s
62 Roman Przeworski Buk Grupa Kolarska Buk MINI 90km MINI M4s
63 Sebastian Ratajczak Buk Grupa Kolarska Buk MINI 90km MINI M3s
64 MATEUSZ SOBAŃSKI WRONKI MEGA 180km MEGA M3s
65 Tomasz Kotwicki Świnoujście Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI 90km MINI M3i
66 Marcin Jarek Leszno DGR Racing Team MINI 90km MINI M3s
67 Adam Gulbinowicz Goleniów LEGIONY ULICY MINI 90km MINI M4s
68 Rafał Chęciński Tarnowo Podgórne Parlé MINI 90km MINI M3s
69 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI 90km MINI M5s
70 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA 180km MEGA M5s
71 MAREK MACIASZCZYK ROGOŹNO ROGOŹNO MINI 90km MINI M5s
72 Wojciech Kubacki Wilczyn SGR Racing Team MINI 90km MINI M3s
73 Bogusław Malke' Poznań CityZen MINI 90km MINI M6s
74 Jakub Malke' Poznań CityZen MINI 90km MINI M3s
75 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MINI 90km MINI K5i
76 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI 90km MINI M2s
77 Grzegorz Przybyłek 72-399 Służba Więzienna/ Świat Kółek MEGA 180km MEGA M3s Kolarz amator
78 Michał Jankowski Poznań MINI 90km MINI M3s Jeżdżę bo lubię!
79 Mateusz Szewczyk Chobienice LO Świebodzin Team MINI 90km MINI M2s
80 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard MINI 90km MINI M4s
81 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI MEGA 180km MEGA M4s
82 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA 180km MEGA M4s
83 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard MEGA 180km MEGA K5s
84 Tomasz Ścigacz Biedrusko MINI 90km MINI M3s
85 Jakub Klimkiewicz Kamionki MINI 90km MINI M3s
86 Jerzy Rachwał Puszczykowo Zgrupka Team MINI 90km MINI M5s
87 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA 180km MEGA K3s
88 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI 90km MINI K3s Jadę bo lubię
89 LESZEK Jóźwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA 180km MEGA M5i OTC
90 Sławomir Lehmann Dominowo SUF-SYSTEM MINI 90km MINI M4s Amator
91 Martyna Śliwińska Gniezno MINI 90km MINI K2s
92 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA MEGA 180km MEGA M4s
93 Mirosław Pawlewski Poznań MINI 90km MINI M3s Kolarz amator
94 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK TARNOVIA MINI 90km MINI M5s
95 Rafał Aniołek Oborniki MINI 90km MINI M4i
96 Ireneusz Dąbek Strzałkowo SGB SOKÓŁ Strzałkowo MINI 90km MINI M5i
97 Bartłomiej Marczewski Leszno Metabo TORA Bike MINI 90km MINI M3s
98 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA 180km MEGA M3s
99 Janusz Węcławiak Poznań Poznań MINI 90km MINI M6s
100 Szymon Rakowski Ryczywół MINI 90km MINI M3i
101 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MINI 90km MINI K5i
102 Stephen Dersley Poznan MEGA 180km MEGA M4s
103 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MINI 90km MINI M4s
104 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA 180km MEGA K4i Jadę ;-)
105 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MINI 90km MINI M2i
106 Krzysztof Wendeker Poznań MINI 90km MINI M2s
107 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA 180km MEGA M4i
108 Michał Klaczyński Września MEGA 180km MEGA M2s
109 Artur Błaszak Poznań TBT MINI 90km MINI M4s
110 Rafał Jakubczyk Luboń triboys MINI 90km MINI M3s
111 Patryk Kosmowski Gorzow Wlkp GLS Racing MINI 90km MINI M3s
112 MARTYNIAN OSTROWSKI OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M2s Debiut w Maratonach Szosowych
113 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
114 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA 180km MEGA M6i
115 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA 180km MEGA M4s
116 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team MINI 90km MINI M6s
117 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI 90km MINI M4s
118 Piotr Kamiński Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI 90km MINI M3s MTB I SZOSA
119 Radosław Kudła Pieszyce GVT MEGA 180km MEGA M3s
120 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA 180km MEGA M2s
121 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI 90km MINI M5s
122 Robert Omielczenko Poznań TBT MINI 90km MINI M4s Rowerowy Maniak
123 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI 90km MINI M2s
124 Włodzimierz Krawczyk Śrem Ciacho Team triathlon MINI 90km MINI M5s
125 Marcin Nowak Poznań MINI 90km MINI M3s
126 Michał Dybek Połajewo MINI 90km MINI M3s
127 Agnieszka GOŁEMBIEWSKA Śrem Brzechwa Team MINI 90km MINI K3s
128 Przemysław Blach Gdańsk MINI 90km MINI M3s
129 Krzysztof Pomorski Słupca SGR RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
130 Krystian Kowalski Wronki MINI 90km MINI M3s
131 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team Słupca MINI 90km MINI M4s Jestem starazakiem, amatorem kolsrstwa
132 Dominik Warszewski Przeźmierowo MINI 90km MINI M2s
133 Jarosław Dura Szamotuły Drużyna Szpiku MINI 90km MINI M4i
134 Robert Grymiński Szczecin Szczeciński klub rowerowy Gryfus MINI 90km MINI M3i
135 Marek Kasseja Wągrowiec MINI 90km MINI M5s
136 Michał Kwiatkowski Poznań OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3i
137 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI 90km MINI M5s
138 Romek Pietrzak Rakownia GREEN TEAM RAKOWNIA MINI 90km MINI M5s
139 Arkadiusz Stefański Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M2i
140 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI 90km MINI M4s
141 Maciej Adamczyk Oborniki FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI MINI 90km MINI M3s
142 Rafał Zieliński Warszawa Kuźnia Triathlonu MINI 90km MINI M3s
143 Dariusz Wawrzyniak Popówko MINI 90km MINI M3s
144 PIOTR TABAT Rogoźno TRIATHLON ROGOŹNO MINI 90km MINI M3s
145 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI 90km MINI M6s
146 Marek Strogulski Rosnówko ZGRUPKA TEAM MINI 90km MINI M4s
147 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA 180km MEGA M4s Cisnę...
148 Graham Crawford Poznań Lewa Wolna MEGA 180km MEGA M5s
149 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI 90km MINI M5i Trzeci sezon startowy :)
150 Rafał Witek Dąbrówka Leśna OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3i Współpraca to podstawa - reszta to zabawa
151 Paweł Orfin Wałbrzych ORFIN. info MINI 90km MINI M4i
152 Leszek Kołacki Śrem Kolacki TEAM MINI 90km MINI M5s
153 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QEST ACT MINI 90km MINI K6s
154 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA 180km MEGA K3s
155 RENATA KOZANECKA POZNAŃ CITYZEN_ MINI 90km MINI K4s
156 Anna Madej Opole Cykloopole MINI 90km MINI K4s
157 Rafał Rybak Dziećmierowo Kórnickie Bractwo Rowerowe MINI 90km MINI M4s
158 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA 180km MEGA M4s
159 Piotr Markiewicz Szamotuły MINI 90km MINI M5s amator
160 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA 180km MEGA M5s
161 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA 180km MEGA M5i
162 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI 90km MINI M4s
163 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA 180km MEGA M6i
164 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI 90km MINI M4i
165 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI 90km MINI K4s
166 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI 90km MINI K4i
167 Sebastian Ryś Tulce MINI 90km MINI M4s
168 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MINI 90km MINI M2s
169 Bartosz Kurczewski Gruszczyn CITYZEN MEGA 180km MEGA M3s
170 Krzysztof Wagner Iława Jeziorak Iława MEGA 180km MEGA M4s
171 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MINI 90km MINI M4s
172 Józef Mika Poznań Brylant Kórnik MINI 90km MINI M5i
173 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA 180km MEGA M5i
174 Tadeusz Zagdanski Stargard STC Stargard MINI 90km MINI M7s
175 Roman Mędrek Środa Wielkopolska niezrzeszony MINI 90km MINI M4s
176 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI 90km MINI M3s
177 Mirosław Dziabas Czerwonak MINI 90km MINI M3s
178 Piotr Goryczka Poznań Team Herbalife MINI 90km MINI M4s
179 Marcin Wójcik Wronki MEGA 180km MEGA M3s
180 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE MINI 90km MINI M2s
181 Radosław Rutkowski Radzyny MINI 90km MINI M4s
182 Anna Mądra-Bielewicz Poznań Zgrupka Team MINI 90km MINI K3s
183 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC OBORNIKI MEGA 180km MEGA M6s
184 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI 90km MINI M3s
185 Marian Wawszkiewicz Środa Wlkp Kupiec Średzki MINI 90km MINI M6s Co rok to lepiej,waga w dół!!!
186 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI 90km MINI M4s
187 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI 90km MINI M2s
188 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA 180km MEGA M5s
189 Kinga Lorenz-Dziubich Kórnik Kórnickie Bractwo Rowerowe MINI 90km MINI K3s
190 Rafał Rogoziński Nysa MINI 90km MINI M4i
191 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI WŁOSZAKOWICE 35 PLUS MINI 90km MINI M4s
192 DANUTA DĄBKOWSKA WŁOSZAKOWICE 35 PLUS MINI 90km MINI K4s
193 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MINI 90km MINI M4s
194 Konrad Konkol Miastko 35Plus MINI 90km MINI M3s
195 MACIEJ WITKOWSKI PLEWISKA SOF STARY KALMAR MINI 90km MINI M4s
196 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI 90km MINI M6i Od trzeciego roku życia kocham rower
197 Michał Topolski Kudowa- Zdrój KKZK MINI 90km MINI M2i
198 Kazimierz Janiak Słupca Pttk Witkowo MINI 90km MINI M6i Dobra emerytura i dobry rower -to dobrana para
199 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA 180km MEGA M4i
200 Dawid Dylawerski polajewo MINI 90km MINI M2s
201 Wojciech Skokowski Międzychód Cienka gumka MINI 90km MINI M4s
202 Miron Toboła Leszno AMBIT Racing Team MEGA 180km MEGA M4s
203 sebastian wojtysiak biadki OTR INTERKOL MINI 90km MINI M4s
204 Piotr Szudra Śmigiel Ambit Racing Team MEGA 180km MEGA M2s
205 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA MEGA 180km MEGA M6s
206 Kamila Żabkiewicz SZCZECIN KIJANKA MEGA 180km MEGA K3s
207 Natalia Pindera Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI 90km MINI K3i Ja nie dam rady? ;)
208 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA 180km MEGA M3s
209 Paweł Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
210 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA 180km MEGA M6i
211 Sławomir Lewandowski Brześć Kuj. WTR Lumac Włocławek MINI 90km MINI M4s
212 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA 180km MEGA M3s
213 ANDRZEJ NAWROCKI LESZNO 35 PLUS MINI 90km MINI M4s
214 Jacek Bieniecki Gąsawy Biniols Team MEGA 180km MEGA M5s
215 Anna Bieniecka Gąsawy Biniols Team MINI 90km MINI K3s
216 Marcin Zakrzewicz Kicin KTB KUNY MINI 90km MINI M3i
217 Bożena Śmiałko Mrozów PROM RIDERS TEAM MINI 90km MINI K4s
218 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MEGA 180km MEGA M6s
219 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI 90km MINI M4s
220 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne MINI 90km MINI M3s
221 Marta Szałacińska WROCŁAW Triathlon Academy MINI 90km MINI K3s
222 FRANCISZEK Gustowski SOBOTKA KKS SLEZA MAT SOBOTKAM MINI 90km MINI M7s Mój 6 rok startów w Maratonach
223 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI 90km MINI M5s
224 Bogdan Jankowski Garzyn Leszczyński Klub Kolarski Drużyna Szpiku MINI 90km MINI M5s
225 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI 90km MINI M6i
226 Mikołaj Chwaliński Plewiska Solid Logistics Bike Team MINI 90km MINI M3s
227 Tomasz sobczak Brześć Kujawski LUMAC WTR WŁOCŁAWEK MINI 90km MINI M4s
228 Czarek Kwiatkowski Włocławek LUMAC WTR WŁOCŁAWEK MINI 90km MINI M5s
229 Arkadiusz Lotek POZNAŃ amator MINI 90km MINI M4s
230 Sławomir Dębczyński Dębogóra Enduhub.com MINI 90km MINI M4s
231 Andrzej Smereka Milicz MINI 90km MINI M6s
232 Rafał Starszow Piła MINI 90km MINI M2s
233 Artur Grędziński Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij Team MEGA 180km MEGA M3s Cisnę na maxa
234 Grzegorz Brząkała Nysa MINI 90km MINI M3s
235 Sławomir Matusiewicz Poznań Solid Logistics Bike Team MINI 90km MINI M3s
236 RADOSŁAW KACZMAREK POZNAŃ MINI 90km MINI M4s
237 Grzegorz Kaczmarek Poznań MINI 90km MINI M2s
238 Łukasz Wysocki Miastko MEGA 180km MEGA M3s
239 Przemek Zawada Wrocław Questsport Racing Team MEGA 180km MEGA M3s
240 GRZEGORZ BACHTA GORZÓW WLKP. LECH PIASECKI TEAM MINI 90km MINI M3s
241 Arkadiusz Czarnecki Wagrowiec Wagrowiec MINI 90km MINI M4s
242 Grzegorz Sikora Kowary MEGA 180km MEGA M4s
243 Arkadiusz Turonek KŁECKO KŁECKO MINI 90km MINI M3s
244 Marcin Gosk Swarzędz --- MINI 90km MINI M4s
245 Agata Korczyńska Poznań MINI 90km MINI K3s
246 MICHAŁ SERBIN KŁECKO KŁECKO MINI 90km MINI M3s
247 Katarzyna Gosk Nowa Sól --- MINI 90km MINI K4i
248 SŁAWOMIR TURONEK KŁECKO KŁECKO MINI 90km MINI M3s
249 Paweł Żarczyński Witaszyce MINI 90km MINI M3s
250 Krzysztof Andrzejczak Śrem MINI 90km MINI M3s
251 Andrzej Soliwoda Poznań MINI 90km MINI M4s
252 Marek Taciak Piła Kameleonteam MINI 90km MINI M5s
253 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń MINI 90km MINI M3s
254 Grzegorz Michalak Zalasewo looksfera / Mtronic MINI 90km MINI M5i
255 Paweł Similak Sieradz MINI 90km MINI M3s
256 Michał Żmijewski Tanowo Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA 180km MEGA M2s
257 Bartosz Janka Gniezno PTTK Witkowo MINI 90km MINI M2i lubie jeździć po 100 km
258 Karolina Ruta Swarzędz MOTIV HOME TEAM MEGA 180km MEGA K3s
259 Grzegorz Skiba Wrocław MINI 90km MINI M3s
260 Aneta Gwiazdowska poznań MINI 90km MINI K4s
261 Jarosław Skorupinski Wolsztyn MINI 90km MINI M5s
262 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO BRZECHWA TEAM MINI 90km MINI M5s
263 Damian Maćkowiak Pobiedziska MINI 90km MINI M3s
264 Łukasz Gwiazdowski Poznań MINI 90km MINI M4s
265 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI 90km MINI M6s
266 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS MEGA 180km MEGA M3s
267 Jerzy Lizak Sobótka MEGA 180km MEGA M5s
268 Karol Zarosa Grafice PTMK/ccc MEGA 180km MEGA M4s Amator zupełny,a kiedyś szosa była dla mnie "be"a teraz to kocham no i kocham kaktusy a i żonę też ☺.
269 Łukasz Kozica Poznań GoodFoodTeam MINI 90km MINI M3s
270 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MEGA 180km MEGA M5s
271 Krzysztof Grześkowiak Poznań MINI 90km MINI M2s
272 Grzegorz Rychel Luboń Zgrupka Team MINI 90km MINI M3s
273 Robert Szczeszek Poznań POZNAN I LOVE YOU TEAM MEGA 180km MEGA M2s
274 Zygmunt Łój Łój Sosnowiec MINI 90km MINI M6s
275 Ryszard Marcin Walczak Suchy Las Solid Logistics Bike Team MINI 90km MINI M4s
276 Natalia Stanislawiak Suchy Las Solid Logistics Bike Team MINI 90km MINI K4s
277 Włodzimierz Gomoński Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
278 Roman Bartos Kazmierz Millano Group Team MINI 90km MINI M4s
279 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI 90km MINI M5s
280 Sebastian Mikołajczyk Kutno Zgrupka Team MINI 90km MINI M2s
281 Krzysztof Kowalski Poznań Colex Racing Team MINI 90km MINI M4s
282 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI 90km MINI M4s
283 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI 90km MINI M3s
284 KAMIL KASPROWIAK bojanowo PIZZERIA VERONA BOJANOWO MINI 90km MINI M3s
285 KRZYSZTOF SZAREK Bojanowo PIZZERIA VERONA BOJANOWO MINI 90km MINI M2s
286 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez MEGA 180km MEGA M2i
287 Krzysztof Bartkowiak Sepno MINI 90km MINI M2s
288 Bartosz Paprzycki Oborniki Śląskie MEGA 180km MEGA M3s
289 Patryk Ratajczak Luboń Solid Logistics Team MINI 90km MINI M2s
290 Piotr Kołacki Śrem Kolacki TEAM MINI 90km MINI M2s
291 MARIUSZ SZKARADEK Wroclaw PROM RIDERS TEAM MINI 90km MINI M3s
292 Krzysztof Torbicki Lulinek MINI 90km MINI M4s
293 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MINI 90km MINI M2s
294 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI 90km MINI M5s
295 Marian Kołodziejski Dzierzoniow KS Sleza MEGA 180km MEGA M5s
296 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA 180km MEGA K5s
297 Łukasz Szymborski Piła KameleonTeam.pl Piła MINI 90km MINI M2s
298 Piotr Grela Wągrowiec MINI 90km MINI M2i
299 Mariusz Sadło Swarzędz MINI 90km MINI M4s
300 Daniel Michałowski Sady MINI 90km MINI M3s
301 Tomasz Ludek Przeźmierowo ludex MINI 90km MINI M3s
302 Michał Grela Toruń MINI 90km MINI M2s
303 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą MINI 90km MINI M3s
304 Robert Millert Skórzewo MINI 90km MINI M5s
305 Grzegorz Ruciński Wągrowiec MEGA 180km MEGA M4s
306 Jakub Olech Police - MINI 90km MINI M3s Kolarstwo uprawiam od 2016r, Oborniki kojarzą mi się z Mx, który uprawiałem przed kolarstwem:-)
307 Zbigniew Zugehoer Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI 90km MINI M4s
308 Karol Sobczyk Gostyń MINI 90km MINI M3s
309 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI 90km MINI M3i amator
310 Marcin Nowakowski Poznań Wiata Rowerowa MINI 90km MINI M4s
311 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up MEGA 180km MEGA M4s Turysta błotno szuwarkowy :-)
312 Maciej Maciejewski Imielno Pobiedziska Racing Team MINI 90km MINI M3s Czas na Szosę
313 Marcin Sobczak brześć kujawski LUMAC WTR MEGA 180km MEGA M3s
314 Sławomir Andrzejewski Poznań BIKE SATISFACTION TEAM MINI 90km MINI M4s
315 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI 90km MINI M5s
316 Adam Pilarczyk Luboń MINI 90km MINI M3s
317 Robert Sikora Moczkowo MEGA 180km MEGA M5s
318 Michał Kulikowski Szczecin Cubica racing team MEGA 180km MEGA M3s
319 ŁUKASZ GRONEK KOWANÓWKO MINI 90km MINI M4s JESTEM KOLARZEM AMATOREM.JAZDA ROWEREM SPRAWIA MI DUŻO PRZYJEMNOŚCI.MAM DUŻO WIĘCEJ CHĘCI NIŻ POZWALA MI NA TO CZAS.MÓJ NAJLEPSZY WYNIK TO 75 KM W 3H54 MIN.
320 Dariusz Boruczkowski Poznań MINI 90km MINI M4s
321 Maciej Baranowski Rogoźno MINI 90km MINI M3s
322 Piotr Strojny Poznań MINI 90km MINI M5s
323 Marek Końca Goleniów MINI 90km MINI M3i
324 Dawid Nosek Komornik i MINI 90km MINI M2s
325 Tomasz Kruszakin Kostrzyn nad Odrą MINI 90km MINI M4s
326 Tomasz Kępczyński Walidrogi MEGA 180km MEGA M4s
327 Anna Stocka Bogdanowo Roweromania Oborniki MINI 90km MINI K2i
328 Marcin Sroczyński Poznań tiramisu.net.pl MINI 90km MINI M4s
329 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA 180km MEGA M6i
330 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA 180km MEGA M6s
331 Maciej Śliwczyński Września SGR Racing Team MINI 90km MINI M4s
332 Tomasz Olejnik Wiry Hauraton Komorniki MINI 90km MINI M4s
333 Marcin Jędrzejczak Suchy Las Fabryka triathlonu MEGA 180km MEGA M2s
334 Iwona Białous Myślibórz fol-tech team pl MINI 90km MINI K4s
335 Jacek Ramza Nysa e-oczyszczalnie.pl MINI 90km MINI M3i
336 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI 90km MINI M5s
337 Marcin Jezierski Wełna MINI 90km MINI M3s
338 Maciej Siodła Czerwonak MINI 90km MINI M4s
339 Paweł Dobrzyński Stęszew MEGA 180km MEGA M2s
340 Maciej Bocheński Zielona Góra endoholics MINI 90km MINI M3s Jadę po przygodę ;)
341 Krzysztof Meller Poznań FTI MINI 90km MINI M3s
342 Grzegorz Rosinski lask Litynski Belchatow MINI 90km MINI M6i lubie to
343 Waldemar Mackiewicz Miédzyrzecz Team Miédzyrzecz MEGA 180km MEGA M5i
344 Wieslaw Konecki lask Strefa Kolorow MINI 90km MINI M6i lubie to
345 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec Złotów MINI 90km MINI M5s
346 Witold Biernacki Gostyń MEGA 180km MEGA M3s
347 waldemar stempin wolsztyn KKFP MINI 90km MINI M4s
348 Robert Kopczyński Strzałkowo SGR Racing Team MINI 90km MINI M2s
349 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI 90km MINI M7s
350 Robert Fekner Luboń millano group MINI 90km MINI M4s
351 Marek Bąkowski szczecin MINI 90km MINI M3s
352 Tomasz Karbowniczyn Wrocław MEGA 180km MEGA M3s
353 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony MEGA 180km MEGA M5s
354 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI 90km MINI M4s
355 Bartosz Domalewski Poznań MINI 90km MINI M3s
356 tadeusz Jasionek PRZYTOCZNA Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI 90km MINI M5s
357 Jacek Ptaszyński Turew DelloSport MINI 90km MINI M5s
358 Sylwia Gajdka Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI K2s
359 Sławomir Frąckowiak Komorniki MINI 90km MINI M4s
360 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50 upat MINI 90km MINI M6s
361 Michał Ryszewski Poznań MINI 90km MINI M3s
362 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA 180km MEGA M4s
363 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M3s
364 Paweł Balcerzak SŁUPCA SGR RACING TEAM MINI 90km MINI M4s
365 Jacek Krzciuk Dębno AVOCADO FITNESS CLUB MINI 90km MINI M5s
366 Radosław Orszewski Wrocław MINI 90km MINI M3s
367 BARBARA NADOLSKA MUROWANA GOŚLINA FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI MINI 90km MINI K3s
368 Michał Chorążyczewski Oborniki PROMETPLAST Oborniki MINI 90km MINI M3s
369 Krzysztof Stachowiak Poznań MINI 90km MINI M2s
370 TOMASZ PYSSA ROGOŹNO OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
371 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI 90km MINI M4s
372 Łukasz Dudkowiak Rogoźno TRIATHLON ROGOŹNO MINI 90km MINI M3i
373 Kamil Kisły Myślibórz MINI 90km MINI M3s
374 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań MINI 90km MINI M4s
375 Aneta Kisły Myślibórz MINI 90km MINI K4s
376 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA 180km MEGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
377 Jakub Juszko Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M2s Pyk
378 Piotr Bąkowski Szczecin Cubica Racing Team MEGA 180km MEGA M5s
379 Artur Józefowski Kamionki MEGA 180km MEGA M3s
380 Paweł Wasiak Poznań Millano Group Team MINI 90km MINI M5s
381 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI 90km MINI M3i
382 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA 180km MEGA M3s
383 Jan Lisiecki Krobia MINI 90km MINI M6s
384 Leszek Lisiecki GOSTYŃ GKR GOSTYŃ MINI 90km MINI M5s
385 Adam Duszyński Luboń PTC Poznań MINI 90km MINI M4s
386 Jerzy Dalak Tuczno MINI 90km MINI M4s
387 Karol Flieger Opalenica MKTS Opalenica MINI 90km MINI M2s
388 Wojciech Łuszcz Legionowo MEGA 180km MEGA M5i
389 Michał Olejnik Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M3s
390 Agnieszka Jażdżewska Oborniki MINI 90km MINI K3i
391 Łukasz Górecki Żerków 1978 MINI 90km MINI M3s
392 Piotr Chmielewski STARGARD MEGA 180km MEGA M4s
393 Dominika Nowacka Sulęcinek POLART NUTRAXX TEAM MINI 90km MINI K2s
394 Czesław Wołujewicz Poznań POLART NUTRAXX TEAM MINI 90km MINI M5s
395 Michał Iwan Wrocław MINI 90km MINI M3s
396 Jan Kostrzewski Nekla MINI 90km MINI M5s
397 Michał Tomaszewicz Lubin MINI 90km MINI M3s
398 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz Team Międzyrzecz MINI 90km MINI M5i
399 JUSTYNA FIEDLER JERZYKOWO CREAZY TEAM MINI 90km MINI K3i
400 Tomasz Hofman Lusówko Zgrupka Team MINI 90km MINI M4s
401 Arkadiusz Peters Zalasewo Swarzędzki Peleton MINI 90km MINI M4s
402 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI 90km MINI M3s Amatorsko dla zdrowia ;)
403 Waldemar Kraus Gorzòw Wlkp. Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM MINI 90km MINI M3i Będę cisnął z górki :)
404 Sławomir Kucal Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
405 Joanna Kucal Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI K4s
406 Artur Mazurek Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
407 Piotr Dębowski Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
408 Waldemar Olejarski Konin KTK ImageCyclingTeam MINI 90km MINI M5s
409 Maciej Zagórski Kaźmierz Trek Racing team MINI 90km MINI M3s
410 Mariusz Wiśniewski Murowana Goślina MINI 90km MINI M4s
411 Piotr Tytus Gorzów Wlkp. P.A.K.T. MINI 90km MINI M3s
412 Emil Galor Konin KTK ImageCyclingTeam MINI 90km MINI M4s
413 Mariusz Dumitrescu Sławoszowice Baryczanie Milicz MINI 90km MINI M3s
414 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
415 Mariusz Niedzielski Milicz Baryczanie Milicz MINI 90km MINI M4s
416 Krzysztof Masłowski Poznań MINI 90km MINI M2s
417 Roman Wasiak Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
418 Zbigniew Kurowski Łódź KS Mocne Koło MINI 90km MINI M6s
419 Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło MINI 90km MINI M6s
420 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI 90km MINI M5s
421 Wieslaw Hamela Pieńsk Ciclismo Wroclaw MINI 90km MINI M4s
422 Sebastian Śledzik Szamotuły Drużyna Szpiku MEGA 180km MEGA M4s
423 Jarek Krasiński Trzebnica KKS Trzebnica MEGA 180km MEGA M3s
424 Agnieszka Stankiewicz Wrocław Labosport Team MEGA 180km MEGA K3s
425 PIOTR MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI 90km MINI M4s
426 Łukasz Urbaniak Wrocław PROM RIDERS TEAM MINI 90km MINI M3s
427 Jan Domagała Sieradz MINI 90km MINI M6s
428 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
429 Tomasz Łagoda Głogów MINI 90km MINI M3s
430 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA 180km MEGA M4i
431 Marek Lis Krośnice MINI 90km MINI M4s
432 Andrzej Żurawik Golina KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M5s
433 Bartłomiej Malinowski Piła MINI 90km MINI M2s
434 Bartosz Wolny Poznań Zadyszka.org MEGA 180km MEGA M3s
435 Seweryn Makuch Wilczyn MINI 90km MINI M3s
436 Dominik Dubarek Wrocław - MINI 90km MINI M3i
437 Jakub Gasztkowski Konin KONIN MINI 90km MINI M3s
438 Miłosz Kwiliński Buślary MEGA 180km MEGA M2s
439 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA 180km MEGA M3i Mega impreza,tam trzeba być
440 Barbara Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team MINI 90km MINI K4i
441 Jakub Mikołajczak Poznań MTB Zeelandia Team MINI 90km MINI M3i
442 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MINI 90km MINI M4i
443 Paweł Kamiński Mosina MINI 90km MINI M4i Pierwsza próba zmierzenia się z rowerowym maratonem, niby mini ale będzie co robić :-)
444 Józef Gad Rakoszyce WOGAZ MINI 90km MINI M5s
445 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ MEGA 180km MEGA M4i Jestem kolarzem amatorem,lubię bardzo spędzać czas aktywnie.Czasami spróbować sił w jakimś wyścigu.
446 Rafal Przybyl Gostyń GKR MINI 90km MINI M3s
447 Piotr Szyszyński Stare Miasto KS TEAM Stare Miaro MINI 90km MINI M3s
448 Tomasz Imielski Wrocław Prom Riders Team MINI 90km MINI M3s
449 Maciej Simm Wałbrzych Prom Riders Team MINI 90km MINI M2s Jeżdżę bo lubię, od jakiegoś czasu trochę bardziej na poważnie. Od tego roku w barwach Prom Riders Team.
450 Damian Dubiel Szamotuły "Nasz Fyrtel" Szamotuły MINI 90km MINI M4s
451 Damian Burtowski Wrocław PROM Riders Team MINI 90km MINI M2s
452 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI 90km MINI M4s
453 Dominik Kaźmierczak Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M2s
454 Gracjan Kaźmierczak Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M2s
455 Mieczysław Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI 90km MINI M6s
456 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie MINI 90km MINI M4s
457 Mikołaj Kuropatwa Pabianice PTC Pabianice MEGA 180km MEGA M2s Bziuum
458 Szymon Wachulec Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M2s
459 Chris Lasota torun TTC MINI 90km MINI M6s
460 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. LECH PIASECKI TEAM MINI 90km MINI M4s
461 Robert Łodyga Czerwonak MINI 90km MINI M4i
462 Mateusz Pokrywka Poznań Libra developer MEGA 180km MEGA M2s
463 Mariusz Kisły Myślibórz MINI 90km MINI M3s
464 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA 180km MEGA M4s
465 Krzysztof Kudyba Złotów Teokna MINI 90km MINI M5s
466 Marek Panowicz Potasze TTC Toruń MINI 90km MINI M5s
467 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI 90km MINI M6s
468 Marcin Korbik Koziegłowy MINI 90km MINI M2s
469 Slawomir Dykas Poznan Millano group team MINI 90km MINI M4s
470 Robert Kmieciak Plewiska MINI 90km MINI M2s
471 Marcin Basiński Paczkowo KĘSY TEAM MINI 90km MINI M4s
472 Robert Miecznik Tulce RED Fitness Team MINI 90km MINI M4s
473 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MINI 90km MINI M2s Otwórz umysł rozwiń skrzydła :D
474 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI 90km MINI M5s
475 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz MINI 90km MINI K2s
476 Arkadiusz Hoffmann Bydgoszcz MINI 90km MINI M3s
477 Igor Zbrzeźniak Raszyn MINI 90km MINI M2s
478 Maciej Jabłoński Poznań MINI 90km MINI M2s Jestem totalnym amatorem.
479 Dariusz Ryszewski Poznań MINI 90km MINI M2s
480 Maciej Nowak Poznań MINI 90km MINI M4s
481 Zbigniew Jagiełło Łódź MOCNE KOŁO - ŁÓDŹ MINI 90km MINI M6s Jestem pasjonatem kolarstwa
482 Piotr Wojnarowicz Warszawa Kolarz MINI 90km MINI M4s Rower= spelnienie
483 Marek Szymaniec Kraków MEGA 180km MEGA M3s Prosze się kontaktować jak Ktoś z Krakowa może będe miał miejsce na rower i osobe :-) 600 08 08 62
484 Szymon Sędzik Rawicz Pozytywnie Zakręceni MINI 90km MINI M4s
485 Adam Przybylski Poznań MINI 90km MINI M3s
486 Michał Zając Wrocław MINI 90km MINI M3s
487 Bartosz Bal Poznań Zgrupka Team MINI 90km MINI M3s
488 Michał Dowczyński Piła MINI 90km MINI M3s
489 Paweł Sojecki Jaworzno MEGA 180km MEGA M4s
490 Waldemar Tyloch Złotów Masters Złotów MINI 90km MINI M4s
491 Jarosław Kurzawa Adamów KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
492 Bronisław Sik0ra Leszno MINI 90km MINI M6s
493 Dawid Lewandowski Poznań MINI 90km MINI M2s
494 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI 90km MINI M2s
495 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI ŁÓDŹ KS Mocne Koło MINI 90km MINI M7s Rower
496 Tomasz Kuźmicz Dołuje Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI 90km MINI M3s
497 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS Uznam Świnioujscie MINI 90km MINI M7s jerzdzę już 8rok i lubię to zabawę.
498 Jakub Jabłoński Poznań My TRI Team MINI 90km MINI M3s
499 Tomasz Doleżal Poznań MINI 90km MINI M2s
500 Artur Gonera Szczecin MINI 90km MINI M4s
501 Przemysław Wegner Poznań FTI MINI 90km MINI M4s
502 Patryk Okonek Poznań MINI 90km MINI M2s
503 Marek Grum Police MEGA 180km MEGA M5s
504 Sebastian Gołębiewski Szczecin TRICARBON.PL MEGA 180km MEGA M3s
505 Zdzisław Apiecionek Karpicko MINI 90km MINI M5s
506 Krzysztof Kreczetowski Wschowa Strefasportu MINI 90km MINI M3s
507 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA 180km MEGA M4i
508 Tadeusz Habaj Zabrze MINI 90km MINI M6s
509 Tytus Czartoryski Morzecin Maly Szerszenie MEGA 180km MEGA M7s OK
510 Marcin Chmielewski Poznań Protym Reacing Team MINI 90km MINI M3s
511 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina LOOKSFERA/M-TRONIC MINI 90km MINI M5s
512 KARINA KULASZA POZNAŃ MINI 90km MINI K4i
513 MICHAŁ WYRZYKOWSKI POZNAN MINI 90km MINI M4i
514 Marcin Matuszkiewicz Gostyń GKR MINI 90km MINI M2s Tylko pierwsze miejsce :)
515 Piotr Szpajer Luboń CocoJumbo Team MINI 90km MINI M2i
516 PIOTR GRUCEL RZECKO MUSTANGI RZECKO MINI 90km MINI M4s .....!
517 Zbigniew Rogala Wrocław MINI 90km MINI M2s
518 Tomasz Rogala Wrocław MINI 90km MINI M5s
519 Jakub Król Poznań inpulse.pl UKS Cityzen_/BE3 MEGA 180km MEGA M3s inpulse.pl
520 Bartosz Strzelecki Gubin MINI 90km MINI M2s
521 Piotr Pluta Dolice Amator MINI 90km MINI M4s Dam z siebie wszystko,jak w 2016r.
522 EDWARD RADKE WŁOSZAKOWICE SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE MINI 90km MINI M7s
523 Krzysztof Cecuła Swarzędz MEGA 180km MEGA M4s
524 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM MEGA 180km MEGA K6s
525 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MINI 90km MINI M6i
526 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI 90km MINI M3s
527 Maciej Nowak Nowak Leszno Strefa Sportu MINI 90km MINI M3s
528 Michał Marecki Poznań MINI 90km MINI M2s
529 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI 90km MINI M5s
530 Daniel Parus Poznań SGR Racing Team MINI 90km MINI M3s
531 Katarzyna Pietek Bolechowo MINI 90km MINI K3i
532 Halina Romanowska Toruń Carbon team MINI 90km MINI K6s
533 Tomasz Łusiak Ludwina MINI 90km MINI M4s
534 Łukasz Parus Zagórów SGR Racing Team MINI 90km MINI M3s Pół roku temu kupiłem rower szosowy i dopiero wtenczas odkryłem, czym tak naprawdę jest jazda rowerem. Erupcją endorfin i wolnością. Możliwością sprawdzenia charakteru i wytrzymałości fizycznej. Inspiracją i motywacją. Lotem.
535 Klaudiusz Henschel Oborniki FTI Racing Team Oborniki MINI 90km MINI M4s
536 Jarosław Piekarz Katowice MEGA 180km MEGA M3s
537 Borys Chwiłkowski Luboń PKO Bank Polski SA MINI 90km MINI M3s
538 Tomasz Matuszczak Śrem MINI 90km MINI M3s
539 Maciej Zembik Plewiska Bnińska Pracownia Rowerów MINI 90km MINI M2s
540 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI 90km MINI M3s
541 Michał Nochowski Gostyń Gostyń MINI 90km MINI M3s
542 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI 90km MINI M5s
543 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA 180km MEGA M6s
544 Michał Ciekański Leszno 35plus MINI 90km MINI M4s
545 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice KONWA BIKE LESZNO MINI 90km MINI M4s
546 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM MEGA 180km MEGA M5s
547 Marek Kuhn Rogoźno MINI 90km MINI M5s
548 Maciej Michnowski Gostyń 35 plus MINI 90km MINI M4s
549 Ewelina Włóka Rudniki SCT BIKE ON WAX MINI 90km MINI K3s
550 Eryk Goroński Oborniki MINI 90km MINI M2s
551 DARIUSZ Goroński Oborniki MINI 90km MINI M4s
552 Ireneusz Lula Gdynia MEGA 180km MEGA M5s
553 Henryk Torbus Kalisz Tama Polska MINI 90km MINI M7s
554 Tomasz Skrzypek Trzebnica KKS Trzebnica MINI 90km MINI M4s Hermes Trzebnica
555 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI 90km MINI M3s
556 Lech Filipiak Wroclaw MEGA 180km MEGA M6s
557 Jakub Dyczkowski Ocieszyn MINI 90km MINI M4s
558 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team MEGA 180km MEGA M3i
559 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M2s
560 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA 180km MEGA M4s
561 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI 90km MINI M5s
562 Radosław Szwajcer Wieleń Brenderup Team MINI 90km MINI M3s
563 Marzena Szymańska Wierzenica Gatto.Rosa MEGA 180km MEGA K3s www.kot.bikestats.pl
564 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA 180km MEGA M4s
565 Piotr Górnik Kleczew KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M5s
566 Andrzej Nojman Gostyń MEGA 180km MEGA M5s
567 Krzysztof Reński Świdwin MINI 90km MINI M2s
568 Tomasz Józefiak Gubin Niezrzeszony MINI 90km MINI M4s
569 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA 180km MEGA M3s
570 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA 180km MEGA M4s
571 Przemysław Micek Rogoźno Wlkp. DT MINI 90km MINI M4s
572 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI 90km MINI M5s
573 Mariusz Mazurkiewicz KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI 90km MINI M5s
574 Tadeusz Matuszek Rybnik MEGA 180km MEGA M5s
575 JÓZEF SZEIBE LESZNO STREFASPORTU.PL MINI 90km MINI M5s
576 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz MINI 90km MINI K4i :)
577 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków MINI 90km MINI M4i
578 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork MINI 90km MINI M7s
579 Andrzej KARŁOWICZ Złotów MINI 90km MINI M5s
580 Lesław Komisaruk Wroclaw5 Wroclaw MINI 90km MINI M5s Kolarz
581 MICHAŁ BANDROWSKI DRZONKÓW MEGA 180km MEGA M3i
582 zdzislaw kalinowski choszczno KALDOR MEGA 180km MEGA M5s Dla histori i dzieci
583 Daniel Preuss Bydgoszcz MINI 90km MINI M4s
584 Andrzej Gierusz 50-226 T&J MINI 90km MINI M5s
585 Hubert Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MINI 90km MINI M3s
586 Marek sofczyński OBRA MINI 90km MINI M4s
587 Dariusz Walkowiak Kolsko MEGA 180km MEGA M4i
588 Mirosław Szraucner Lubliniec WKB META LUBLINIEC GRUPETTO MINI 90km MINI M4s
589 Piotr Protasiewicz Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MEGA 180km MEGA M4s
590 Maria Wolff-Stefaniak Poznań BE3 CityZen MINI 90km MINI K2s
591 Robert Wolny Poznań MINI 90km MINI M3s
592 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI 90km MINI M3i
593 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI 90km MINI M6i
594 Adrian Ćwirko Trzebnica MINI 90km MINI M2s
595 Jarosław Kulpa Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team MINI 90km MINI M4s
596 Piotr Chojecki Łask KLUB ROWEROWY JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI 90km MINI M5s
597 Elżbieta Buraczyńska Olesnica Bike Team Oleśnica MINI 90km MINI K6i
598 MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ OBORNIKI ŚLĄSKIE OŚ Racing Team MINI 90km MINI K3i :)
599 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MINI 90km MINI M5s
600 Tomasz Szulc Palędzie MINI 90km MINI M3s Czas zacząć sezon!!! ;)
601 KATARZYNA KOCZWARA OBORNIKI ŚLĄSKIE OŚ Racing Team MINI 90km MINI K2i pierwszy raz na tym maratonie już nie mogę się doczekać, jestem taka podekscytowana :)interesuje mnie tylko zwycięstwo! dam z siebie wszystko...
602 DOMINIK FRĄCKOWIAK LESZNO IMPOL WIENIAWA MINI 90km MINI M3s 100% DZIK
603 KRYSTIAN RADKO PONIATOWICE GM. OLEŚNICA GVT MINI 90km MINI M4s
604 Tomasz Mikołajczyk Grabowno Małe MINI 90km MINI M3s Debiut w maratonach
605 Eugeniusz Tymczuk Choszczno KTR VOYAGER CHOSZCZNO MINI 90km MINI M6i
606 JAN ANDRZEJEWSKI Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3s
607 Krzysztof Krówczyński Leszno Metabo Tora Bike MINI 90km MINI M2s Shut up LEGS
608 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA 180km MEGA M4i
609 Rafał Tomaszewski Szczecin Kameleon Team MINI 90km MINI M3s
610 Robert Zawardka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA 180km MEGA M4s
611 Magdalena Hałajczak Poznań WWW.YEM.COM.PL MEGA 180km MEGA K3s
612 Marek Nocuń Mur. Goślina Supersportowy TEAM MINI 90km MINI M4s
613 Sławomir Lipiński Nowogard MINI 90km MINI M4i
614 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA 180km MEGA M5s
615 Małgorzata Nowak Międzywodzie MINI 90km MINI K5i
616 Edward Nowak Międzywodzie MINI 90km MINI M5i
617 Krzysztof SPISACKI Wrocław MINI 90km MINI M4s
618 Dariusz Jamielucha Poznań Zgrupka Team MINI 90km MINI M4s
619 Krzysztof Bladoszewski Szczecin MINI 90km MINI M4s
620 Bogdan Kaczmarczyk Murowana Goślina Klub Pływacki Koziegłowy MEGA 180km MEGA M3s w ramach przygotowań do Irona ...
621 Kamil Pasternak Wloclawek WTR lumac wloclawek MEGA 180km MEGA M3s
622 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MINI 90km MINI M3s Kolarstwo to moja pasja.
623 Anetta Klause Szczytniki MINI 90km MINI K4s Msm 48 lat, na "szosie" jeżdże trzeci sezon zupełnie amatorsko. W ubiegłym roku startowałam w Bike Challenge w Poznaniu Na dystansie 50km
624 Mateusz Pisula Wrocław Centrum Kształcenia Kolarskiego - Wrocław MINI 90km MINI M3s
625 Marcin Pidek Oborniki FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI MINI 90km MINI M3s
626 Sebastian Szaraniec Luboń 54 MINI 90km MINI M3s
627 Maciej Cichoń Poznań MINI 90km MINI M3s
628 Miłosz Regulski Luboń MINI 90km MINI M3s
629 Tomasz Sołtysiak Krosno MINI 90km MINI M3s
630 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS Ravex Energy Saving Team Wrocław MINI 90km MINI M2s
631 Marek Mierzwiczak Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M6s
632 Tomasz Najs Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M3s
633 TOMASZ SCHLABS SZAMOTUŁY MINI 90km MINI M4s
634 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW MEGA 180km MEGA M6s
635 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA 180km MEGA M3s
636 Marcin Kwieciński Poznań MINI 90km MINI M4s
637 Andrzej Staszak Września MEGA 180km MEGA M6s
638 Bartosz Cieślewicz Września MINI 90km MINI M3s
639 Piotr Lisiecki Poznań FTI RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
640 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI 90km MINI M5s
641 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI 90km MINI M3s
642 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29 Rebel Kaliska Grupa Kolarska MINI 90km MINI M3s
643 Łukasz Sobierajczyk Plewiska MINI 90km MINI M3s
644 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4You MINI 90km MINI M5s
645 Michał Rabiak Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
646 Krzysztof Wojtkowiak GOSTYŃ MINI 90km MINI M2i
647 Zbigniew KUBICKI Sianów MINI 90km MINI M4s
648 Tomasz Maciaś Opole MR K2Win Eska TEAM MEGA 180km MEGA M4s
649 SŁAWOMIR SZOŁUCHA WYSOKA STOWARZYSZENIE EKOLOGICZNE NATURA MINI 90km MINI M3s To moje pierwsze zawody :)
650 Tobiasz Wybraniec Wrocław Pierońskie hanysy MINI 90km MINI M3s
651 Łukasz Sawicki Wrocław PROM RIDERS TEAM MINI 90km MINI M3s
652 Marek Kluczyński Piła Friends of Glass MINI 90km MINI M2s
653 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA 180km MEGA M5s
654 Marta Sokołowska Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M2s
655 Piotr Górniak Częstochowa MR K2Win Eska TEAM MEGA 180km MEGA M4s
656 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Lech Piasecki Team MINI 90km MINI M4s
657 Mateusz Wojtkowiak Zielona Góra MINI 90km MINI M3s
658 Darek Strabel Poznań Duolife.eu MINI 90km MINI M3s Rodowity Poznaniak. Drugi rok startów na rowerze szosowym. Zapalony sportowiec. Były zawodnik Klubu Olimpia Poznań w sekcji lekkiejatletyki.
659 Sylwia Zwolińska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MINI 90km MINI K2s
660 Arek Lenkiewicz Warzymice Fast-Agrotrans MEGA 180km MEGA M4s
661 Przemysław Chabasiński Police Góral Police MINI 90km MINI M4s
662 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI 90km MINI M5i
663 Artur Wencel Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M4s
664 Mateusz Wolniewicz Murowana Goślina Supersportowy TEAM MINI 90km MINI M2s
665 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Supersportowy TEAM MINI 90km MINI K2s
666 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI 90km MINI M5s
667 Błażej Grochowalski Poznań Zgrupka Team MINI 90km MINI M3s
668 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M3s
669 Tomek Materna Poznan Smochy Team MINI 90km MINI M4s
670 Dariusz Głowski Poznań Active Malbork MEGA 180km MEGA M3s Przedsmak przed Ironmanem ;)
671 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA 180km MEGA M6s
672 Dariusz Grzymisławski Murowana Goślina LOOKSFERA - M/TRONIC MINI 90km MINI M4s
673 Arkadiusz Pietruszewki NOWOGARD LKK Nowogard MEGA 180km MEGA M4s
674 Rafał Grzymisławski Murowana Goślina LOOKSFERA/M-TRONIC MINI 90km MINI M2s
675 Grezegorz Przetakowski konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s ok
676 Marta Sokołowska Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI K2s
677 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn MEGA 180km MEGA M6s
678 Dariusz Tarczyński Żychlin LEWA WOLNA MINI 90km MINI M3s
679 Jakub Chmielewski Oborniki MINI 90km MINI M2s
680 Łukasz Wróblewski Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA 180km MEGA M5s Jestem mocny :-)
681 Karolina Stefaniak Skoki Team Skoki MINI 90km MINI K3s
682 Paweł Ścigalski Dobroń KS Mocne Koło MINI 90km MINI M6s
683 Arkadiusz Zmyślony KOŹMIN WLKP. AGK Koźmin Wlkp. MINI 90km MINI M4s
684 Dominika Konowałów Jerzykowo Swarzędzki peleton MINI 90km MINI K3s
685 Lech Przybylski Tuczno Swarzędzki peleton MINI 90km MINI M5s
686 Marcin Bartoszewski Poznań MINI 90km MINI M4s
687 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA 180km MEGA M2s
688 Jakub Latajka Ostrów Wlkp. OTR INTERKOL MEGA 180km MEGA M3s
689 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin MEGA 180km MEGA M4i www.facebook.com/dzikikoszalin
690 Piotr Lisiecki Poznań FTI RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
691 Adrian Iwanowicz Złotniki MEGA 180km MEGA M2s
692 PAULINA BZYMEK-IWANOWICZ ZŁOTNIKI MEGA 180km MEGA K2s
693 Stefan Ożegowski Poznań SMOCHY TEAM MINI 90km MINI M5s
694 Przemysław Krzanowski Poznań MINI 90km MINI M4s
695 Adam Saj Wrocław SAJ-POL Team MEGA 180km MEGA M3i
696 Marcin Pstragowski Koszalin Dziki Koszalin MINI 90km MINI M3s
697 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI 90km MINI M5i
698 Maciej Kasprzak Poznań MINI 90km MINI M3s
699 Martyna Śliwińska Gniezno MINI 90km MINI K2s
700 Stanisław Szczepaniak Poznań MINI 90km MINI M3s Uwielbiam Coffee Ride z kumplami
701 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 MEGA 180km MEGA M4s
702 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze MINI 90km MINI M6i
703 Robert Charłampowicz Wrocław MINI 90km MINI M5s
704 JAKUB BARTŁOMIEJCZAK ZAGÓRÓW SGR Racing Team MINI 90km MINI M3s
705 Jan Ambroziak Słubice MINI 90km MINI M7i
706 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI 90km MINI M4s
707 Ryszard Pikułą Poznań PowerBike MINI 90km MINI M4s
708 Piotr Kałmucki Rokietnica Rybczyński MTB Team MINI 90km MINI M4s
709 Grzegorz Geisler Koziegłowy Swarzędzki Peleton MINI 90km MINI M2s
710 Janusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MINI 90km MINI M6i
711 Iwona Pietruszewska NOWOGARD LKK Nowogard MINI 90km MINI K6i
712 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI 90km MINI M4s
713 Bartosz Gałęza Czarże MINI 90km MINI M2s
714 KRZYSZTOF SOBOK POZNAŃ SZLIF TEAM MINI 90km MINI M3s
715 Tomasz Kegel Poznań Zgrupka Luboń MINI 90km MINI M3s Jeżdżę na chińskim karbonie więc wiem co to życie na krawędzi =D
716 Bartosz Herman Skórzewo MEGA 180km MEGA M2s
717 Marek Matya Kłodzko MEGA 180km MEGA M3s
718 Marek Kaczmarek Środa Wlkp. MINI 90km MINI M4i
719 Roman Odoszewski Gliwice - MEGA 180km MEGA M4s Amator roweru jazdy na rowerze szosowym / biegi długodystansowe
720 Paweł Polesiak Środa Wielkopolska MINI 90km MINI M3s
721 Bartłomiej Szalbierz Września Peleton Wrze MINI 90km MINI M3s
722 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA 180km MEGA M3s
723 Piotr Przybył Pniewy MINI 90km MINI M2s
724 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MINI 90km MINI M5s
725 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI 90km MINI M4s
726 Mariusz Kryś Buk MINI 90km MINI M4s
727 Rafał Kulik Kiączyn MINI 90km MINI M3s
728 Wojciech Stróżycki Poznań MINI 90km MINI M5s
729 Krzysztof Wiszowaty Ostrołęka Tama Polska MINI 90km MINI M3s
730 Paweł Maćkowiak Ujście Friends of Glass MINI 90km MINI M5s
731 Jan Kowalewski Świnoujście ks.Uznam MEGA 180km MEGA M7s
732 Maksym Rupieta Poznań WUEF Tri Team MEGA 180km MEGA M3s
733 Tomasz Radke Babki MINI 90km MINI M3s
734 Sebastian Drela Gniezno MINI 90km MINI M3s
735 Mariusz Michalak Prądocin MINI 90km MINI M4s [TeamPL] FB ZWIFT.PL :)
736 Andrzej Wiśniewski Stare Polichno MINI 90km MINI M5i
737 Adrian Jurek Ostrów Wielkopolski MEGA 180km MEGA M3s
738 Michał Gielniak Poznań MINI 90km MINI M3s
739 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA 180km MEGA M4s
740 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA 180km MEGA K5s
741 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA 180km MEGA M6s
742 Maciej Bernat Poznań MINI 90km MINI M4s
743 Rafał Chęciński Tarnowo Podgórne Parle MINI 90km MINI M3s
744 krystian kozlowski mrowini MINI 90km MINI M3i
745 Roman Turowicz Kolobrzeg MINI 90km MINI M4s
746 SEBASTIAN ROSIK SZCZECIN MINI 90km MINI M3s
747 Marcin Andrzejewski Września Dziki Koszalin MINI 90km MINI M2s www.facebook.com/dzikikoszalin
748 Krzysztof Smoliń♪ski Gorzów Wielkopolski Gryfus Szczecin MINI 90km MINI M4s Startuje relaksacyjnie jestem po udarze i operacji kręgosłupa - ale jak to mówią sport to zdrowie.
749 Edward Konieczny choszczno vojadzer choszczno MINI 90km MINI M7s udzialy w maratonach mam od 2002 roku.
750 Tomasz Romański Gniezno GKKG Gniezno MINI 90km MINI M2s
751 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MINI 90km MINI M5s
752 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MINI 90km MINI M5s
753 Wiesław Jasieniecki Torun Carbon Team Toruń MINI 90km MINI M5s
754 Krzysztof Karolak Mauryca Jastrzębie łaskie MINI 90km MINI M4s
755 Marcin Sterczała Kicin Rowerem do Władywostoku MINI 90km MINI M2s Przygodę z kolarstwem zacząłem w 2012 roku, kiedy przejechałem trasę Poznań-Mielno (300km) oraz Poznań-Mikołajki (550 km), w 2013 roku Poznań- Paryż 1500km, 2014 Poznań - Włochy (1500km), 2015 Polska- Chorwacja (1500 km), 2016 Chorwacja - Bośnia- Czarnogóra ( 1500 km ). Jestem zapalonym kolarzem amatorem, startuję w maratonach szosowych oraz mtb. Moim najbliższym marzeniem, które pragnę zrealizować jest przejechanie w 3 miesiące drogi z Poznania do Władywostoku ( ok 12 000 km).
756 Marcin Walotek Wrocław MEGA 180km MEGA M3s
757 Przemysław Dachtera Poznań Badbike.pl MINI 90km MINI M4s
758 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI 90km MINI M6s Jeżdżę aby żyć.
759 Marcin Jędrzejczak Suchy Las Fabryka triathlonu MINI 90km MINI M2s jade po wygrana
760 Marek Chwiłkowski Rogoźno MINI 90km MINI M6s
761 Włodzimierz Czyżniewski Toruń Toruńskie Towarzystwo Cyklistów MINI 90km MINI M6s
762 MAREK MURMYŁO POZNAŃ FLY2LIVE MINI 90km MINI M5s
763 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK Nowogard MINI 90km MINI M5i
764 Jacek Gnyś Kórnik MINI 90km MINI M4s
765 Marta Gogolewska Wągrowiec Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI K3s
766 Piotr Toczyński Wrocław MINI 90km MINI M4i
767 Tomasz Jarosz Poznań TRICERATOPS - gpd triathlon team MINI 90km MINI M4s
768 Paweł Toczyński Jelenia Góra MINI 90km MINI M4s
769 Krzysztof Nowak Poznań TRICERATOPS - gpd triathlon team MINI 90km MINI M2s
770 Miron Broda Plewiska TRICERATOPS - gpd triathlon team MINI 90km MINI M4i
771 Robert Stefaniak Lubrza MINI 90km MINI M4s
772 Grzegorz Kostecki Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI 90km MINI M4s
773 Tomasz Opaska Batorowo MINI 90km MINI M4s
774 Karolina Skwarek Poznań triceratops gpd triathlon team MINI 90km MINI K2s
775 Tomasz Szulc Rybnik MEGA 180km MEGA M3s
776 Przemysław Lampa Kołobrzeg MINI 90km MINI M2i
777 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA 180km MEGA M5s
778 klaudiusz henschel Oborniki Fti Tri Racing Team Oborniki MINI 90km MINI M4s
779 Jarosław Jaskuła Skórzewo MINI 90km MINI M3s
780 Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie MINI 90km MINI M4i Pozytywnie zakręcony...
781 Edyta Jasak-Juskowiak Poznań MINI 90km MINI K4s
782 Michał Juskowiak Poznań MINI 90km MINI M6s
783 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo czerniejewobiega MINI 90km MINI M4s
784 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI 90km MINI M5s
785 Ryszard Kołacki Wągrowiec Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI M6s
786 Piotr Olszak Wągrowiec Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI M4s
787 Remigiusz Łączka Wągrowiec Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI M4s
788 Piotr Siebert Poznań Merx Team Wągrowiec MEGA 180km MEGA M5s
789 Sławomir Matuszewski Chwalimierz MINI 90km MINI M4s Uważam,że to jest wspaniała impreza.Dlatego jade.Bo warto życ
790 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec MEGA 180km MEGA M5s
791 Paweł Rychlicki Poznań Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI M4s
792 Józef Jurczak Środa Śląska Rycerze Rolanda Maciejewski Team. MINI 90km MINI M6i
793 Marcin Sieroński Gdynia WWW.GAMMAFINANSE.PL MEGA 180km MEGA M2s
794 Wioleta Górska-Sierońska Gdynia WWW.GAMMAFINANSE.PL MEGA 180km MEGA K3s
795 Ryszard Michta Środa Śląśka 50upAT MINI 90km MINI M6s
796 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA 180km MEGA M6s
797 Arkadiusz Czerkas Nowogard MINI 90km MINI M4s
798 Sylwester Szulc Pabianice PTC Pabianice MINI 90km MINI M3s
799 Bogumił Soiński Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie MINI 90km MINI M4s
800 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team.PL MINI 90km MINI M3s
801 KRZYSZTOF DĘBIŃSKI MYŚLIBÓRZ fol-tech team pl MINI 90km MINI M4s
802 Bartosz Czerkas Nowogard MINI 90km MINI M2s
803 Daniel Leśniczak Poznań Euro Logistic MINI 90km MINI M4s
804 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M3s
805 Kazimierz Rojek Brzeg MR K2 win Eska Team MINI 90km MINI M6s
806 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI 90km MINI M5s
807 Rafał Wieczorek Poznań PKO Bank Polski MINI 90km MINI M3s Rower to wolność :)
808 Zbigniew Dragan Wrocław MINI 90km MINI M4s
809 Kazimierz Piechowiak Oborniki niezrzeszony MINI 90km MINI M5s
810 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI 90km MINI M6s
811 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchułazy MINI 90km MINI M5s
812 Piotr Kośmider Poznań FLY2LIVE MINI 90km MINI M3s
813 Agnieszka Piechowiak Oborniki MINI 90km MINI M2s
814 Marcin Gryboś Mogilno MINI 90km MINI M3s Na rowerze od 2 lat - wcześniej częściej siedziałem na kanapie niż na siodełku rowerowym ;)
815 Paweł Skornowicz Kaźmierz WUEF Tri Team MINI 90km MINI M4s
816 Józef Misiak Miekinia Rycerze Rolanda Maciejewski Cykling Team MINI 90km MINI M7i
817 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Rycerze Rolanda Maciejewski Cykling Team MINI 90km MINI M4i
818 Łukasz Szrubkowski Jelenia Góra MEGA 180km MEGA M3s
819 Daniel Lindner Opatówek MINI 90km MINI M4s
820 Sławomir Wągrowski Godziesze MINI 90km MINI M4s
821 ROBERT BRUKWICKI Kostrzyn MINI 90km MINI M3s
822 Mariusz Szyc Kslisz KTNSZ HELLENA MINI 90km MINI M5s Z pasją do ścigania :-)
823 Sławomir Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec MEGA 180km MEGA M3s
824 Andrzej Skiba Leszno LKK Team MINI 90km MINI M3s
825 Adam Podkowiński Suchy Las MINI 90km MINI M2s
826 jarosław Rokosiewicz Dobramyśl Brzechwa Team MINI 90km MINI M5s amator
827 Piotr Tałajczyk Poznań MINI 90km MINI M5s
828 Piotr Rorot Poznań Zgrupka Luboń MINI 90km MINI M3s Z pasją do szybkości jeśli szosa da.
829 Maciej Koliński Poznań Axpol Team MINI 90km MINI M5s cienias wyścigowy, ale kocham rower
830 Jakub Górecki Poznań MINI 90km MINI M3s
831 Mariusz Tomaszewski Przeźmierowo Axpol Team MINI 90km MINI M3s
832 Franciszek Harbacewicz Goleniów JF DUET Goleniów MINI 90km MINI M5s
833 Katarzyna Sokołowska Swarzędz MINI 90km MINI K2s
834 Łukasz Pikosz Mosina FTI RACING TEAM MINI 90km MINI M3s
835 Marcin Kuźniar Łódź MEGA 180km MEGA M5s
836 Adam Skowroński Oborniki OTC OBORNIKI MINI 90km MINI M6s dawniej byłem członkiem sekcji kolarskiej Lech Poznań. do dzisiaj pozostało zadowolenie z jazdy na rowerze .
837 Robert Pasternak Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA 180km MEGA M3s
838 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA 180km MEGA M6i Ukończone 122 Maratonów w cyklu PPwSzMR - póki co najwięcej :)
839 Wojtek Szeliga Imielin MEGA 180km MEGA M4s
840 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM MINI 90km MINI M4s
841 Mateusz` Malinowski Mysłowice MEGA 180km MEGA M3s zaczynam dopiero przygode z rowerem gównie biegam :)
842 Rafał Uszko Uszko Nysa 1976 MINI 90km MINI M4s
843 KRZYSZTOF NOWACKI Poznań MINI 90km MINI M4s
844 Zdzisław Mika Kwieciszewo MINI 90km MINI M6s
845 Grzegorz Mieczkowski Luboń MINI 90km MINI M4s
846 Paweł Karwat Wrocław recyklisci.pl MINI 90km MINI M2s
847 Małgorzata Rajczyba Wrocław MEGA 180km MEGA K5s
848 Mateusz Trybuła Prudnik MINI 90km MINI M3s Plany treningowe dla kolarzy.Odwiedż nas na : https://www.facebook.com/wisniewski.trybula.trening/
849 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo MINI 90km MINI M3s
850 Marcin Marcinkowski Oborniki DT4YOU MTB TEAM MINI 90km MINI M3i
851 Arkadiusz Bukowski Oborniki FTI Tri Reacing Team Oborniki MINI 90km MINI M4s
852 Krzysztof Kozanecki Poznań MINI 90km MINI M6s
853 Mariusz Staszak Srem MEGA 180km MEGA M5s
854 Slawomir Chwirot Opalenica MEGA 180km MEGA M5s
855 Sebastian Świętocki Poznań MEGA 180km MEGA M2s
856 Jacek Białek Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M4s
857 Tomasz Jędzura Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M4s
858 Marian Janecki Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M5s
859 Marian Karpiel Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M5s
860 Andrzej Świątek Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M6s
861 Henryk Modliński Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M6s
862 Andrzej Misikonis Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M4i
863 Kamil Misikonis Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M3i
864 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice MASTERS Gryfice MINI 90km MINI M5s
865 Damian Dabrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA 180km MEGA M2i
866 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MINI 90km MINI M3i
867 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MINI 90km MINI M2s Pomysłodawca cyklu czasówek Wielkopolska Na Czas
868 Jan Pęczek Łódż MEGA 180km MEGA M6s Witam wszystkich
869 Henryk Rek Łódź K.S. Mocne Koło MINI 90km MINI M6s
870 Marek Majcher Bukowiec Pasjonaci kolarstwa Andrespol MINI 90km MINI M5s
871 Mariusz Cała Bukowiec Zbyszko Andrespol team MINI 90km MINI M4s
872 Jacek Matuszkiewicz Września MINI 90km MINI M2s
873 Aleksandra Kwaśniewska Zielona Góra MINI 90km MINI K2i
874 Ireneusz Kwaśniewski Zielona Góra MINI 90km MINI M3i
875 Ireneusz Piasecki Czempiń MINI 90km MINI M7i
876 Violetta Dura - Kolasińska Poznań MINI 90km MINI K5s
877 Zbigniew Kupc Gdynia FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M4s
878 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M2s
879 Artur Adamczak Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M2s
880 Tomasz Duda Krajenka FTI Racing Team MINI 90km MINI M4s
881 Mateusz Malinowski Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M2s
882 Daniel Majkowski Gdynia FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M2s
883 Piotr Przybysz Rumia FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M3s
884 Paweł Brodziński Węgorzyn Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA 180km MEGA M3i
885 Barbara Hildebrand Poznań MINI 90km MINI K3s
886 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS Euro - Rower MINI 90km MINI M4s
887 Sebastian Rosik Szczecin MINI 90km MINI M3s
888 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie PM RIDER TEAM MEGA 180km MEGA M2s
889 Kazimierz Wardęga Ryczywół MINI 90km MINI M5s
890 Gerard Skalski Trzebnica MINI 90km MINI M5s
891 Marian Przybylski Trzebnica MEGA 180km MEGA M5i
892 Dariusz Lewandowski Wagrowiec Merx Team Wągrowiec MINI 90km MINI M4s
893 Andrzej Brodziak Trzebnica KKS Trzebnica MINI 90km MINI M5s
894 Marcin Łysoń Trzebnica KKS Trzebnica MINI 90km MINI M4s
895 Bogusław Zieliński Trzebnica KKS Trzebnica MINI 90km MINI M6s
896 Bartek Jaczun Komorniki ZGRUPKA Team MEGA 180km MEGA M4s
897 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team MEGA 180km MEGA M2s
898 Tomasz Morawski Poznań FTI Racing Team MINI 90km MINI M2s
899 Tomasz Łabuziński Oborniki MINI 90km MINI M3s
900 Piotr Kutschenreiter Puszczykowo MINI 90km MINI M2s
901 Krzysztof Wolanin Mysłowice Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA 180km MEGA M2s
902 Paweł Sawicki Wągrowiec Krokodyl Team MINI 90km MINI M4s
903 Marek Strogulski Rosnówko Zgrupka Team MEGA 180km MEGA M4s
904 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport MINI 90km MINI M5s
905 ANDRZEJ PANKOWSKI PRUSZOWICE MINI 90km MINI M5s
906 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI 90km MINI M5s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 717 / 906

Płeć

kobiety: 57 / 75

mężczyźni: 660 / 831

Dystans

MEGA 180km: 161 / 198

MINI 90km: 556 / 708

Kategorie

MEGA K2s: 2 / 2

MEGA K3s: 5 / 8

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5s: 4 / 4

MEGA K6s: 0 / 1

MEGA M2i: 1 / 2

MEGA M2s: 18 / 22

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 43 / 49

MEGA M4i: 6 / 8

MEGA M4s: 29 / 40

MEGA M5i: 7 / 7

MEGA M5s: 23 / 27

MEGA M6i: 5 / 5

MEGA M6s: 10 / 14

MEGA M7s: 3 / 3

MINI K2i: 3 / 3

MINI K2s: 4 / 11

MINI K3i: 4 / 5

MINI K3s: 11 / 13

MINI K4i: 5 / 6

MINI K4s: 11 / 13

MINI K5i: 3 / 3

MINI K5s: 1 / 1

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 2

MINI M2i: 6 / 8

MINI M2s: 68 / 86

MINI M3i: 17 / 22

MINI M3s: 142 / 176

MINI M4i: 13 / 19

MINI M4s: 135 / 178

MINI M5i: 10 / 11

MINI M5s: 67 / 87

MINI M6i: 7 / 11

MINI M6s: 34 / 39

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 9 / 9

Miejscowości

50-226: 1 / 1

72-399: 1 / 1

Adamów: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Babki: 0 / 1

Barlinek: 1 / 3

Batorowo: 0 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Białężyn: 1 / 1

Białogard: 1 / 1

Biedrusko: 1 / 1

Bielawy: 1 / 1

Bielsko-Biała: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Bogdanowo: 1 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Bojanowo: 2 / 2

Bolechowo: 0 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kuj.: 1 / 1

Brześć Kujawski: 2 / 2

Buczek: 1 / 1

Buk: 4 / 4

Bukowiec: 0 / 2

Buślary: 1 / 1

Bydgoszcz: 4 / 8

Byków: 1 / 1

Chobienice: 1 / 1

Choszczno: 4 / 4

Chwalimierz: 1 / 1

Czapury: 1 / 1

Czarże: 1 / 1

Czempiń: 1 / 1

Czerniejewo: 1 / 1

Czerwonak: 2 / 3

Częstochowa: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dębogóra: 1 / 1

Dobramyśl: 1 / 1

Dobroń: 1 / 1

Dobroszyce: 2 / 2

Dolice: 1 / 1

Dołuje: 1 / 1

Dominowo: 1 / 1

Drzonków: 1 / 1

Dziecmierowo: 0 / 1

Dziećmierowo: 1 / 1

Dzierzoniow: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gąsawy: 1 / 2

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 5 / 5

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 2 / 5

Godziesze: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Goleniów: 4 / 6

Golina: 2 / 2

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzòw Wlkp.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 3

Gorzów Wlkp.: 4 / 5

Gostyń: 8 / 11

Grabowno Małe: 1 / 1

Grafice: 1 / 1

Gruszczyn: 2 / 2

Gryfice: 12 / 12

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 2

Iława: 1 / 1

Imielin: 1 / 1

Imielno: 1 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 3 / 3

Kamionki: 1 / 2

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kazmierz: 1 / 1

Kaźmierz: 2 / 2

Kąkolewo: 3 / 3

Kcynia: 1 / 1

Kiączyn: 1 / 1

Kicin: 1 / 2

Kleczew: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kluczbork: 2 / 2

Kłecko: 3 / 3

Kłodawa: 2 / 3

Kłodzko: 1 / 2

Kolobrzeg: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 3

Komornik I: 0 / 1

Komorniki: 2 / 3

Konin: 12 / 13

Kostrzyn: 2 / 2

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Koszalin: 2 / 3

Kotlin: 1 / 1

Kowanówko: 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Koziegłowy: 3 / 3

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 2

Kórnik: 4 / 4

Krajenka: 1 / 1

Kraków: 0 / 1

Krobia: 2 / 2

Krosno: 1 / 1

Krośnice: 0 / 1

Krotoszyn: 6 / 6

Kryniczno: 1 / 1

Kslisz: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 4 / 4

Kudowa- Zdrój: 1 / 1

Kutno: 0 / 1

Kwieciszewo: 1 / 1

Lask: 0 / 2

Legionowo: 1 / 1

Leszno: 10 / 13

Lubin: 1 / 2

Lubliniec: 1 / 1

Luboń: 9 / 11

Lubrza: 1 / 1

Ludwina: 1 / 1

Lulinek: 1 / 1

Lusówko: 1 / 1

Łagów Lubuski: 1 / 1

Łask: 5 / 6

Łobez: 0 / 1

Łódź: 7 / 8

Łódż: 1 / 1

Łukowo: 1 / 1

Maszewo: 1 / 1

Mauryca: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Miédzyrzecz: 1 / 1

Miekinia: 1 / 1

Międzychód: 1 / 1

Międzyrzecz: 2 / 2

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 3 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mogilno: 1 / 1

Morzecin Maly: 1 / 1

Mosina: 5 / 5

Mosty: 0 / 1

Mrowini: 0 / 1

Mrozów: 1 / 1

Mur. Goślina: 1 / 1

Murowana Goślina: 6 / 8

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 2 / 2

Myślibórz: 5 / 7

Nakło Nad Notecią: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 9

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 3 / 5

Oborniki: 32 / 35

Oborniki Śląskie: 4 / 4

Obra: 0 / 1

Ocieszyn: 1 / 1

Olesnica: 1 / 1

Opalenica: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Osieczna: 1 / 2

Ostrołęka: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Pabianice: 7 / 9

Paczkowo: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Pasikurowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Pieszyce: 0 / 1

Piła: 4 / 7

Plewiska: 4 / 7

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 0 / 1

Pniewy: 4 / 4

Pobiedziska: 3 / 3

Polajewo: 0 / 1

Police: 4 / 6

Połajewo: 1 / 1

Poniatowice Gm. Oleśnica: 0 / 1

Popówko: 1 / 1

Poraj: 1 / 1

Potasze: 2 / 2

Poznan: 4 / 5

Poznań: 106 / 131

Prądocin: 1 / 1

Prudnik: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 2

Przedecz: 0 / 1

Przeźmierowo: 4 / 4

Przybiernówko: 1 / 1

Przytoczna: 0 / 1

Pudliszki: 1 / 2

Puszczykowo: 2 / 2

Radzyny: 1 / 1

Rakoszyce: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Raszyn: 0 / 1

Rataje: 1 / 1

Rawicz: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 6 / 7

Rogoźno Wlkp.: 0 / 1

Rokietnica: 2 / 2

Rosnówko: 1 / 2

Rudniki: 1 / 1

Rumia: 1 / 1

Rybnik: 2 / 2

Ryczywół: 2 / 2

Rzecko: 0 / 1

Sadki: 0 / 1

Sady: 1 / 1

Sepno: 1 / 1

Sianów: 1 / 1

Sieradz: 2 / 2

Silno: 0 / 1

Skoki: 1 / 1

Skórzewo: 3 / 3

Sławoszowice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Srem: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stare Miasto: 1 / 1

Stare Polichno: 1 / 1

Stargard: 1 / 2

Stęszew: 1 / 1

Strzałkowo: 2 / 2

Strzyżewice: 1 / 1

Suchy Las: 1 / 5

Sulechów: 0 / 1

Sulęcinek: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 7 / 8

Szamotuły: 4 / 5

Szczecin: 19 / 24

Szczecinek: 1 / 1

Szczytniki: 1 / 1

Śmigiel: 1 / 1

Śrem: 9 / 9

Środa Śląska: 4 / 4

Środa Śląśka: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 2

Środa Wlkp: 0 / 1

Środa Wlkp.: 0 / 1

Świdwin: 1 / 2

Świebodzin: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 6

Tanowo: 1 / 1

Tarnowo Podgórne: 3 / 4

Torun: 2 / 2

Toruń: 2 / 3

Trzcianka: 1 / 1

Trzebnica: 12 / 14

Tuczno: 1 / 2

Tulce: 1 / 2

Turew: 1 / 1

Ujście: 1 / 1

Wagrowiec: 2 / 2

Walidrogi: 0 / 1

Wałbrzych: 1 / 2

Warszawa: 0 / 3

Warzymice: 1 / 1

Wągrowiec: 11 / 12

Wełna: 1 / 1

Węgorzyn: 1 / 1

Wieleń: 0 / 1

Wierzenica: 0 / 1

Wilczyn: 2 / 2

Wiry: 1 / 1

Witaszyce: 1 / 1

Wloclawek: 0 / 1

Włocławek: 3 / 4

Włoszakowice: 3 / 3

Wolsztyn: 6 / 7

Wroclaw: 1 / 2

Wroclaw5: 0 / 1

Wrocław: 23 / 33

Wronki: 2 / 3

Września: 6 / 7

Wschowa: 1 / 1

Wszewilki: 1 / 1

Wysoka: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 3 / 3

Zalasewo: 2 / 2

Zawiercie: 0 / 1

Zielona Góra: 4 / 4

Złotniki: 2 / 2

Złotów: 4 / 4

Żerków: 0 / 1

Żychlin: 0 / 1

Żyrardów: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 231 / 304

1968: 0 / 1

1976: 1 / 2

1978: 0 / 1

29 Rebel Kaliska Grupa Kolarska: 1 / 1

35 Plus: 3 / 4

35Plus: 1 / 2

50 Upat: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

54: 1 / 1

Active Malbork: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Ambit Racing Team: 3 / 3

Arkadia Mosty: 0 / 1

Atos Team: 2 / 2

Avocado Fitness Club: 1 / 1

Axpol Team: 2 / 2

Badbike.pl: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 3

Baryczanie Milicz: 2 / 2

Be3 Cityzen: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 0 / 1

Bike Satisfaction Team: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Biniols Team: 1 / 2

Bnińska Pracownia Rowerów: 1 / 1

Bogdanowo Team: 0 / 1

Brak: 1 / 2

Brenderup Team: 0 / 1

Brylant Kórnik: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Brzechwa Team: 2 / 2

Btc "orzeł" Białogard: 1 / 1

Carbon Team: 1 / 1

Carbon Team Toruń: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Centrum Kształcenia Kolarskiego - Wrocław: 0 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo: 1 / 1

Ciclismo Wroclaw: 0 / 1

Cienka Gumka: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cisowianka Team: 1 / 1

Cityzen: 1 / 3

Cityzen_: 1 / 1

Cocojumbo Team: 1 / 1

Colex Racing Team: 1 / 1

Crazy Team: 1 / 1

Creazy Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czerniejewobiega: 1 / 1

Dellosport: 1 / 1

Dgr Racing Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 3

Dt: 0 / 1

Dt4You: 2 / 2

Dt4You Mtb Team: 1 / 1

Duolife.eu: 1 / 1

Duvenbeck Wąs Sport: 0 / 1

Dziki Koszalin: 2 / 3

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 1 / 1

Enduhub: 1 / 1

Enduhub.com: 1 / 1

E-Oczyszczalnie.pl: 0 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 0 / 1

Euro Logistic: 1 / 1

Fabryka Triathlonu: 1 / 2

Fast-Agrotrans: 1 / 1

Fly2Live: 2 / 2

Fol-Tech Team Pl: 2 / 3

Friends Of Glass: 1 / 2

Fti: 2 / 3

Fti Racing Team: 19 / 20

Fti Racing Team Oborniki: 1 / 1

Fti Tri Racing Team Oborniki: 1 / 1

Fti Tri Racing Team Oborniki: 2 / 3

Fti Tri Reacing Team Oborniki: 1 / 1

Gatto.rosa: 0 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkkg Gniezno: 1 / 1

Gkr: 2 / 2

Gkr Gostyn: 0 / 1

Gkr Gostyń: 3 / 3

Gls Racing: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 0 / 2

Goodfoodteam: 1 / 1

Gostyń: 0 / 1

Góral Police: 2 / 3

Green Team Rakownia: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 2 / 2

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gvt: 0 / 2

Hauraton Komorniki: 1 / 1

Impol Wieniawa: 1 / 1

Inpulse.pl Uks Cityzen_/be3: 1 / 1

Insert Team: 2 / 2

Jankes-Garage.eu: 1 / 1

Jare Team: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 2

Jastrzębie Łaskie: 6 / 6

Jeziorak Iława: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 0 / 1

Kaldor: 1 / 1

Kameleon Team: 0 / 1

Kameleonteam: 1 / 1

Kameleonteam.pl Piła: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 1 / 1

Kepnet: 1 / 1

Kęsy Team: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 2 / 2

Kks Sleza Mat Sobotkam: 1 / 1

Kks Trzebnica: 6 / 6

Kkzk: 3 / 3

Klima Leszno Team: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Klub Pływacki Koziegłowy: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kłecko: 3 / 3

Kolacki Team: 2 / 2

Kolarz: 0 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Śrem: 1 / 1

Kolarze Z Górki "ciśnij" Team: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 2 / 2

Konin: 1 / 1

Konwa Bike Leszno: 1 / 1

Kórnickie Bractwo Rowerowe: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 8 / 8

Krokodyl Team: 1 / 1

Kross Euro - Rower: 1 / 1

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Mocne Koło: 1 / 1

Ks Mocne Koło: 4 / 4

Ks Sleza: 1 / 1

Ks Team Stare Miaro: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks Uznam Świnioujscie: 1 / 1

Ks.uznam: 1 / 1

Ktb Kuny: 0 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Image Cycling Team: 13 / 13

Ktk Imagecyclingteam: 1 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchułazy: 0 / 1

Ktns: 1 / 1

Ktnsz: 1 / 1

Ktnsz Hellena: 1 / 1

Ktr Voyager Choszczno: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kupiec Średzki: 0 / 1

Kuźnia Triathlonu: 0 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Labosport Team: 0 / 1

Lech Piasecki Team: 3 / 3

Legiony Ulicy: 1 / 1

Leszczyński Klub Kolarski Drużyna Szpiku: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lewa Wolna: 1 / 2

Libra Developer: 1 / 1

Litynski Belchatow: 0 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 6

Lkk Team: 0 / 1

Lks Drogowiec Złotów: 1 / 1

Lo Świebodzin Team: 1 / 1

Looksfera - M/tronic: 0 / 1

Looksfera / Mtronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 3

Ludex: 1 / 1

Lumac Wtr: 1 / 1

Lumac Wtr Włocławek: 4 / 5

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Masters Gryfice: 9 / 9

Masters Złotów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 9 / 9

Metabo Tora Bike: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Millano Group: 1 / 1

Millano Group Team: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team: 0 / 1

Mkts Opalenica: 0 / 1

Mocne Koło - Łódź: 1 / 1

Motiv Home Team: 1 / 1

Mr K2 Win Eska Team: 1 / 1

Mr K2Win Eska Team: 2 / 2

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mustangi Rzecko: 0 / 1

My Tri Team: 1 / 1

"nasz Fyrtel" Szamotuły: 1 / 1

Niezrzeszony: 4 / 6

Nysa-Gtc Gracze: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 2 / 2

Orfin. Info: 0 / 1

Oś Racing Team: 2 / 2

Otc Oborniki: 19 / 19

Otc Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 8 / 8

P.a.k.t.: 1 / 1

Parle: 0 / 1

Parlé: 1 / 1

Pasjonaci Kolarstwa Andrespol: 0 / 1

Peleton Wrze: 1 / 1

Pierońskie Hanysy: 1 / 1

Pizzeria Verona Bojanowo: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 1 / 1

Pko Bank Polski: 1 / 1

Pko Bank Polski Sa: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Polart Nutraxx Team: 0 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Powerbike: 0 / 1

Poznan I Love You Team: 1 / 1

Poznań: 1 / 1

Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 7 / 7

Prometplast Oborniki: 1 / 1

Protym Reacing Team: 1 / 1

Ptc Pabianice: 7 / 9

Ptc Poznań: 0 / 2

Ptmk/ccc: 1 / 1

Pttk Myszków: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 3

Qest Act: 0 / 1

Questsport Racing Team: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 2

Recyklisci.pl: 1 / 1

Red Fitness Team: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 2 / 2

Roger: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 2

Rowerem Do Władywostoku: 1 / 1

Roweromania Oborniki: 1 / 1

Rybczyński Mtb Team: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 2 / 2

Rycerze Rolanda Maciejewski Cykling Team: 2 / 2

Rycerze Rolanda Maciejewski Team.: 1 / 1

Saj-Pol Team: 0 / 1

Sct Bike On Wax: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgb Sokół Strzałkowo: 1 / 1

Sgr Racing Team: 13 / 13

Sgr Racing Team Słupca: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 1

Służba Więzienna/ Świat Kółek: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smochy Team: 1 / 2

Sof Stary Kalmar: 0 / 1

Sokół Włoszakowice: 1 / 1

Solid Logistics Bike Team: 1 / 4

Solid Logistics Team: 0 / 1

Sport-Profit Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Ekologiczne Natura: 1 / 1

Strefa Kolorow: 0 / 1

Strefa Sportu: 0 / 1

Strefasportu: 1 / 1

Strefasportu.pl: 2 / 2

Suf-System: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 2 / 3

Swarzędzki Peleton: 4 / 4

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 12 / 12

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 4 / 6

Szlif Team: 1 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śfagry I Spółka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Tama Polska: 2 / 2

Tbt: 2 / 2

Team Herbalife: 0 / 1

Team Miédzyrzecz: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Skoki: 1 / 1

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

Teokna: 1 / 1

Tiramisu.net.pl: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Toruńskie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Trek Racing Team: 1 / 1

Triathlon Academy: 1 / 1

Triathlon Rogoźno: 2 / 2

Triboys: 1 / 1

Tricarbon.pl: 1 / 1

Triceratops - Gpd Triathlon Team: 2 / 3

Triceratops Gpd Triathlon Team: 0 / 1

Ts Ravex Energy Saving Team Wrocław: 1 / 1

Ttc: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 2 / 2

Uks Stobrawa Kluczbork: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 0 / 1

Vojadzer Choszczno: 1 / 1

Wagrowiec: 1 / 1

Wiata Rowerowa: 1 / 1

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Wkb Meta Lubliniec Grupetto: 1 / 1

Wogaz: 1 / 1

Wroclaw: 0 / 1

Wtr Lumac Wloclawek: 0 / 1

Wtr Lumac Włocławek: 1 / 1

Wuef Tri Team: 2 / 2

Www.gammafinanse.pl: 2 / 2

Www.yem.com.pl: 0 / 1

Zadyszka.org: 1 / 1

Zamkowi Cykliści Przedecz: 1 / 2

Zbyszko Andrespol Team: 0 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zgrupka Luboń: 4 / 5

Zgrupka Team: 8 / 12

Zsp Kłodawa: 0 / 1