Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
2 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
3 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
4 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
5 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
6 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
7 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
8 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
9 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
10 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
11 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
12 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
13 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
14 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
15 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
16 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
17 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
18 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
19 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
20 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
21 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
22 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
23 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
24 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
25 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
26 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
27 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
28 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
29 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
30 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
31 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
32 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
33 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
34 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
35 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
36 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
37 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
38 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
39 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
40 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
41 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
42 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
43 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
44 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
45 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
46 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
47 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
48 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
49 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
50 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
51 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
52 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
53 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
54 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
55 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
56 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
57 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
58 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
59 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
60 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
61 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
62 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
63 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
64 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
65 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
66 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
67 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
68 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
69 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
70 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
71 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
72 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
73 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
74 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
75 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
76 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
77 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
78 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
79 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
80 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
81 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
82 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
83 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
84 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
85 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
86 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
87 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
88 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
89 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
90 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
91 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
92 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
93 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
94 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
95 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
96 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
97 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
98 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
99 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
100 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
101 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
102 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
103 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
104 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
105 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
106 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
107 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
108 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
109 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
110 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
111 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
112 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
113 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
114 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
115 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
116 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
117 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
118 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
119 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
120 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
121 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
122 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
123 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
124 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
125 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
126 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
127 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
128 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
129 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
130 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
131 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
132 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
133 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
134 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
135 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
136 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
137 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
138 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
139 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
140 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
141 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
142 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
143 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
144 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
145 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
146 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
147 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
148 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
149 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
150 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
151 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
152 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
153 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
154 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
155 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
156 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
157 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
158 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
159 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
160 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
161 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
162 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
163 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
164 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
165 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
166 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
167 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
168 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
169 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
170 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
171 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
172 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
173 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
174 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
175 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
176 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
177 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
178 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
179 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
180 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
181 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
182 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
183 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
184 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
185 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
186 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
187 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
188 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
189 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
190 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
191 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
192 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
193 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
194 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
195 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
196 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
197 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
198 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
199 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
200 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
201 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
202 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
203 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
204 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
205 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
206 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
207 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
208 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
209 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
210 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
211 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
212 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
213 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
214 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
215 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
216 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
217 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
218 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
219 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
220 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
221 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
222 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
223 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
224 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
225 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
226 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
227 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
228 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
229 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
230 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
231 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
232 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
233 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
234 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
235 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
236 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
237 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
238 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
239 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
240 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
241 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
242 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
243 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
244 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
245 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
246 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
247 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
248 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
249 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
250 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
251 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
252 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
253 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
254 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
255 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
256 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
257 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
258 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
259 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
260 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
261 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
262 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
263 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
264 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
265 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
266 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
267 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
268 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
269 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
270 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
271 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
272 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
273 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
274 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
275 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
276 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
277 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
278 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
279 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
280 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
281 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
282 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
283 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
284 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
285 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
286 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
287 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
288 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
289 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
290 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
291 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
292 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
293 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
294 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
295 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
296 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
297 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
298 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
299 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
300 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
301 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
302 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
303 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
304 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
305 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
306 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
307 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
308 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
309 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
310 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
311 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
312 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
313 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
314 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
315 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
316 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1