VII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2017-06-04
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody rozegrane zostaną na trzech dystansach zaliczanych do punktacji Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych oraz na dystansie Rodzinnym.
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Rodzinny (18km):
18000 m
Rodzinny PLUS (36km):
36000 m
Mini (73km):
73000 m
Mega (146km):
146000 m
Giga (219km):
219000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- Mateusz Winiecki Łódź Łódź Running Team Mini (73km)
--- Sławomir Bogusz Dobroszyce Fresenius Netcare Mini (73km)
--- Rafał oleś skarzysko-kamienna Team Hurom Giga (219km) Jade po podium
--- Tomasz Hofman Lusówko Zgrupka Team Mini (73km)
--- Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE Giga (219km) www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
--- Piotr Kupis Sieradz Mini (73km)
--- Łukasz Skwarczyński Miechów Omega Miechów Mini (73km)
--- Piotr Kraska Łódź Mega (146km)
--- Juliusz Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km) Kiedyś wygram :)
--- Natalia Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Dorota Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (73km)
--- Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com Mini (73km)
--- Tomasz Jadacki Warszawa Mini (73km)
--- RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Mini (73km)
--- Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA Giga (219km)
--- Norbert Urbański Rzeszów Mega (146km)
--- Sławomir Sadura Pabianice Mini (73km)
--- Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD Mini (73km) www.questroad.pl --- facebook.com/questroad --- #yellowpower
--- Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec Mini (73km)
--- Bartek Wąsiakowski Łódź bez klubu Mini (73km)
--- Tomasz Wroński Rataje SGR Racing Team Mini (73km)
--- Robert Markus Józefka Rodzinny PLUS (36km)
--- Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com Mini (73km)
--- Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski Mini (73km)
--- Łukasz Staszko Łódź Maxxbike Team Giga (219km) Kocham Wiesię !
--- Tomasz Wybor Wybor Łódź Łódź Running Team Mini (73km)
--- Krzysztof KASZUBA Poddębice Mini (73km)
--- Marcin Borgieł Borgieł Czechowice-Dziedzice Romski Klub Kolarski KEREK Mini (73km) Lepszy pieczony ziemniak w lesie niż mięso w więzieniu.
--- Piotr Pietrzak Parzęczew Mini (73km)
--- Robert Mazurczuk Malin Giga (219km)
--- Grzegorz Rosinski Rosinski lask Litynski BELCHATOW Mini (73km) lube to
--- Wieslaw Koniecki lask Strefa Kolorow Mini (73km) lubie to
--- Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km)
--- Marek Kattenbach Kępno brak Mini (73km)
--- Wojciech Janiczek Piotrków Trybunalski Mega (146km) kolarz amator
--- Sławomir Zach Łask Mini (73km)
--- Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 Giga (219km)
--- RAFAŁ JAGIELA JAGIELA OPOLE Kubuś Team Mini (73km) To już trzeci raz i pewnie nie ostatni :)))))
--- Piotr RESZKA Łódź 2014 Mini (73km) Pozdrawiam organizatorów
--- Tomasz Maciaś Opole K2WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (146km)
--- Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy Mini (73km)
--- Andrzej Przysiężniuk Przysiężniuk OPOLE Mini (73km)
--- Mariusz Pawelec Cieszków Mega (146km) Uwielbiam ten maraton !
--- Józef Drozdowski Głogów brak Mega (146km)
--- Paweł Michalak Osiek Mały Mini (73km)
--- Mirosław Michalczewski Warszawa Mini (73km)
--- Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (146km) Na tym dystansie i na rowerze innym chcę startować ;) proszę o skasowanie poprzednich wpisów/zapisów.
--- Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian Mega (146km)
--- Sławomir Lewandowski Brześć Kuj. Lumac WTR Włocławek Mega (146km)
--- ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Mini (73km)
--- Zenon Michalczuk SANOK Mini (73km)
--- Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Mega (146km)
--- Waldemar Baranowski Kryniczno Mini (73km)
--- Mariusz Pietraszek Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (146km)
--- Jerzy Lizak Lizak Sobótka Mega (146km)
--- Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki Mega (146km)
--- Grzegorz Siekan Tychy Mini (73km) Drugi wyścig :))
--- Jacek Papiorek Godów SKŚ Mini (73km) Lubię ścigać się w Łasku... Fajnie tu jest
--- Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śl SKŚ Mega (146km)
--- Sławomir Woźniak Łódź Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Mini (73km)
--- Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Mega (146km)
--- Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Mega (146km)
--- krzysztof knaś knaś wrocław Giga (219km)
--- Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz Mega (146km)
--- JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Mega (146km)
--- Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy Mini (73km)
--- Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy Mini (73km)
--- Jan Domagała Sieradz Mini (73km)
--- Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy In The Sky Mini (73km)
--- BOGUSŁAW KARDAS PABIANICE Mega (146km)
--- Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT Mini (73km)
--- Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (146km)
--- Krzysztof Czuba Śliwniki Mini (73km)
--- Mirosław Antczak Słowik Mini (73km)
--- Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK Mega (146km)
--- FRANCISZEK Gustowski Sobótka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Mini (73km) Będzie to mój 3 start w tym Maratonie A 6rok startów w Maratonach
--- Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (146km)
--- Bogumił Soiński Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- MICHAŁ MATUSIAK CHOJNE Mini (73km)
--- PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ Mini (73km)
--- ANDRZEJ MATUSIAK CHOJNE Mini (73km)
--- Paweł Balcerzak Słupca Słupca Mini (73km)
--- Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL Mega (146km)
--- Damian Burtowski Wrocław PROM RIDERS TEAM Mini (73km)
--- Michał Topolski Kudowa- Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (146km)
--- Edward Dąbrowski Bojadła Giga (219km)
--- Adam Lewandowski Pabianice Mini (73km)
--- Szymon Wachulec Pabianice PTC PABIANICE Mini (73km)
--- Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (73km)
--- Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki Mega (146km)
--- Daniel Duśko Dabrowa Górnicza BIKEHEAD Mini (73km)
--- Piotr Krysztofczyk Łódź Giga (219km)
--- Adam Dywan Okup Wielki Mini (73km)
--- Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team Mini (73km)
--- Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator Giga (219km)
--- Arkadiusz Cieśla Byków Giga (219km)
--- ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR Mini (73km)
--- Ireneusz Lula Gdynia Giga (219km)
--- Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (219km)
--- Chris lasota Toruń Mega (146km)
--- Krzysztof lasota Skarzysko-kam TTC BERETTA Mini (73km)
--- Aleksander Mariusz Czyzewski Ozorkow Mega (146km)
--- Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Mega (146km)
--- Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (219km)
--- Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Mega (146km) kolejny start w Łasku ,wierzę że jak zawsze wyścig na mega wysokim poziomie:)
--- Rafał Rogoziński Nysa Mini (73km)
--- Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (73km) Relax
--- Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (73km) Czarownica na rowerze
--- Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (219km)
--- Sławomir Lisiecki Ozorków Mini (73km)
--- Piotr Kukla Bielsko-Biała JAS-KÓŁKA Giga (219km)
--- Paweł Pesz Wrocław InsERT Team Giga (219km)
--- Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- Przemyslaw Wawrzyniak Sieradz Rajsport Active Team Mini (73km)
--- Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (219km)
--- Jarosław Kubiak Bydgoszcz Giga (219km)
--- Adam Graczyk Pabianice PAFANA Mini (73km)
--- Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 Mega (146km)
--- Grzegorz Brząkała Nysa CrossandActive Nysa Mini (73km)
--- Tadeusz Matuszek Rybnik Giga (219km)
--- Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (219km)
--- Dominik Łubiński Warszawa Mini (73km)
--- Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (73km)
--- Jan Kostrzewski Nekla Mini (73km)
--- Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń Mega (146km)
--- Marta Gierlik Miejska Górka - Mega (146km)
--- Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor Giga (219km)
--- Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Mini (73km) najprawdopodobniej wygram! (: (będę się bardzo starał);
--- Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (73km)
--- Marek Hys Świętochłowice Mini (73km)
--- Szymon Koziatek Zawiercie Giga (219km)
--- Jerzy Rózga Pabianice PAFANA Mini (73km)
--- Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA Mini (73km)
--- Mariusz Michalski Ostrowiec Świętokrzyski Mini (73km)
--- Sylwester Szulc Pabianice PTC Alpina Pabianice Mini (73km)
--- LESZEK KRZYWICKI KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (73km)
--- Piotr Janiak Janiak Sieradz - Mini (73km) Nauczyciel wf amatorsko uprawiajacy kolarstwo, mam juz za soba trzykrotny wystep na bike Challenge Poznań 120km i wyscigi w Skandia Maraton
--- Czesław Jesionowski Ozorkow Mini (73km)
--- andrzej bogdański będkowice Mega (146km)
--- Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team Mega (146km)
--- Tomasz Walasik Zgorzelec Mega (146km)
--- Dariusz Boruczkowski Poznań Mega (146km)
--- Adrian Woźnica Piekary Śląskie GRUPA NOMAX Mini (73km) Drugi wyścig w Łasku
--- Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (219km)
--- Kamil Biskupski Biskupski Warszawa Wieliszew Heron Team Mega (146km) to będzie mój drugi start
--- Józef Kamiński Częstochowa Rodzinny PLUS (36km)
--- Oskar Kamiński Częstochowa Rodzinny PLUS (36km)
--- Kinga Kamińska Częstochowa Rodzinny PLUS (36km)
--- LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (73km)
--- Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team Giga (219km)
--- Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS Uznam Świnioujscie Mini (73km) Cuję się dobrzy i lubię to zabawe.
--- Marek Gawron Bełchatów WARACH- ROWERY Giga (219km) Trzeci start na dystansie Giga. Cel poprawić wynik, dobrze się bawić, choć lekko nie będzie.
--- Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA Mini (73km)
--- Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC Mini (73km) Cel na ten rok: Dojechać i najlepiej z lepszym czasem niż w ubiegłym :)
--- STANISLAW szczesny krzepice Giga (219km)
--- Andrzej Staszak Września Giga (219km)
--- Ireneusz Biskupski Końskie Mini (73km) Jest to mój drugi maraton
--- Karol Konikowski Łódź Rodzinny (18km)
--- Anna Konikowska Łódź Rodzinny (18km)
--- Antoni Konikowski Łódź Rodzinny (18km)
--- Stanisław Konikowski Łódź Rodzinny (18km)
--- Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team Mini (73km)
--- Rafał Szymczak Łódź Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km) debiut żółtodzioba ;)
--- Andrzej Puchała Zgierz Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km) debiut żółtodzioba :D
--- Mariusz Staszak Śrem Giga (219km)
--- Tomasz Czubiniak Skwierzyna Giga (219km)
--- Mariusz Cała Bukowiec Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km)
--- Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (73km)
--- Marek Majcher Bukowiec Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km)
--- Jarosław Lenart Lenart Łódź Mega (146km)
--- Wojciech Łuszcz Łuszcz Legionowo 1959 Giga (219km)
--- Ewa Gapińska Szczecin szczecin na rowerach Mega (146km)
--- Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinny PLUS (36km)
--- Elwira Gapińska Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Jakub (nadpłata 30pln) Toczek (nadpłata 30pln) Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Mega (146km)
--- Iwona Kozubek Łódź Rodzinny PLUS (36km) Chcę jechać w grupie z Maciejem Kozubek, Juliuszem Kraska, Natalią Kraska, Dorotą Kraska.
--- Maciej Kozubek Łódź Rodzinny PLUS (36km) Chcę jechać w grupie z Iwoną Kozubek, Juliuszem Kraska, Natalią Kraska, Dorotą Kraska.
--- Adam Jaros Jelenia Góra Mega (146km)
--- Michał Tomaszewicz Lubin Copper Miners Mini (73km)
--- KRZYSZTOF ZARUDZKI DĄBROWA WIELKA Mini (73km)
--- Andrzej Gierusz Wrocław T&J Mini (73km)
--- Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mini (73km)
--- Krzysztof Sell Lubin Cooper Miners Mini (73km) Drugi start - tym razem na szosie :-)
--- Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. Mini (73km)
--- Tadeusz Cudo Marklowice S.K.Ś Mini (73km) To mój drugi start w Łasku
--- Paweł Similak Sieradz Mini (73km)
--- Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (219km)
--- Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT Mini (73km)
--- Anna Karwot Sieradz Pobiegani Mini (73km) Aktywna mama☺
--- WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Mini (73km)
--- Paweł Burski Łódź Mega (146km)
--- Szymon Komor Sulmierzyce Mini (73km)
--- Dariusz Limiera Pabianice Drużyna Li! Mini (73km)
--- Iwona Limiera Pabianice Drużna Li! Mini (73km)
--- Katarzyna Adamowicz Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Mini (73km) :)
--- Piotr Proszowski Proszowski Poraj PTTK Myszków Mini (73km)
--- Mieczysław Adamowicz Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Mini (73km)
--- Remigiusz Szablewski Bielsko-Biała Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-Biała Mega (146km) Dwa razy w MINI,teraz chcę zaliczyć MEGA
--- Zbigniew Heleniarz Heleniarz Police Góral Police Mega (146km)
--- Marcin Kuźniar Łódź Mini (73km)
--- Grzegorz Ciesielski Ciesielski DRUŻBICE Mini (73km)
--- Mieczysław Frankowski Łódź KS Mocne Koło Łódź Mini (73km)
--- ROMAN MACIEJEWSKI PABIANICE PAFANA Mini (73km)
--- Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis Mini (73km)
--- Robert Pasternak Włocławek LUMAC WTR Włocławek Giga (219km)
--- Paweł Wika Kryniczno KOPYTO KRYNICZNO Mini (73km)
--- Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (146km)
--- Przemysław Gajdziński Łask Mini (73km)
--- Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team Mini (73km)
--- Konrad Strzelecki Kamieńsk Tour De Ochocice Mini (73km) tourdeochocice.pl
--- Grzegorz Pietrzak Kłodawa KTR Zamkowi Cykliści Przedecz Mini (73km)
--- Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki Mini (73km)
--- Janusz Zabielski Toruń Mini (73km)
--- Adam Rączkowski Włocławek WTR Włoclawek Mega (146km)
--- MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km)
--- URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km)
--- PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km)
--- BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km)
--- JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km)
--- Józef Lekki Buczkowice Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Mini (73km)
--- JERZY Płaczek Bielsko-Biała Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Mini (73km)
--- Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rower Lech Piasecki Giga (219km)
--- Marek Kocięcki Zgierz Mini (73km)
--- Dominik Dwornik Radłów ZST ZAP Ostrów Wielkopolski Mega (146km)
--- Robert Lewera Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM Mini (73km)
--- Emil Magnuski Wodzierady Mini (73km)
--- Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team Mini (73km)
--- Henryk TORBUS KALISZ TAMA TEAM Mini (73km)
--- Tomasz Kubicki Czestków A Mini (73km)
--- Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Mini (73km)
--- Wojtek Michałek RADOMSKO DARIO TEAM RADOMSKO Giga (219km) Aby dojechać !....xD
--- Krzysztof Wiszowaty Ostrołęka TAMA TEAM Mini (73km)
--- Marek Pieróg Knurów Asseco Active Team Mini (73km)
--- Michał Przybylski Teodory Rodzinny PLUS (36km)
--- Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinny PLUS (36km)
--- Mariusz Kowalewski Łódź Mini (73km)
--- Tomasz Biedrawa Bytom Mini (73km)
--- Rafał Burdyszek Bytom Mini (73km)
--- Adam German Krakow Mini (73km)
--- Krzysztof Spisacki Wrocław Rok Mini (73km)
--- igor zbrzeźniak raszyn Mini (73km)
--- Tomasz Szygenda Slupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony Giga (219km)
--- Paweł Żebrowski Łódź Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km)
--- Marek Szymański Nowgard LKK Nowogard Mega (146km)
--- Maciej Jagusiak Łódź Łódź Running Team Mini (73km) Pan Jagoda na szosowym rowerze :)
--- Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ Mini (73km)
--- Piotr Skubiś Lućmierz Mini (73km) startuję po raz 2 lepiej póżno niż wcale
--- Marzanna Siniarska Łask Rodzinny PLUS (36km) chęć sprawdzenia swoich możliwości; rekreacyjnie przez cały rok: jazda na rowerze; zima: narciarstwo biegowe i zjazdowe;
--- Hubert Balcerski Zgierz Rodzinny PLUS (36km)
--- Aleksandra Balcerska Zgierz Rodzinny (18km)
--- Tymon Balcerski Zgierz Rodzinny (18km)
--- Agata Balcerska Zgierz Rodzinny (18km)
--- Rafał Walkowski Szczecin Giga (219km)
--- Robert Krysiak Sieradz Mini (73km)
--- Arkadiusz Szymański Gorczyn Mini (73km) amator
--- Sebastian Rosik Szczecin Mini (73km)
--- Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica Mega (146km)
--- Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica Giga (219km)
--- Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km)
--- Grzegorz Orłowski Miechów Omega Miechów Mini (73km)
--- Artur Piedo Radowo Małe Giga (219km)
--- Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (146km)
--- Katarzyna Jocher Radłów Mini (73km)
--- Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Turysta z zacięciem.
--- Małgorzata Maśkiewicz Oborniki Śląskie Oś Racing Team Mini (73km) W Łasku zawsze fajnie jest:)
--- Katarzyna Koczwara Oborniki Śląskie Oś Racing Team Mini (73km) Damy czadu!
--- Krzysztof Jankowski Włocławek Mini (73km)
--- Marian Kołodziejski Dzierzoniow K.S Sobotka Mega (146km)
--- MARIUSZ LIMIERA PABIANICE Li! Mini (73km) 45 letni fascynat sportu rowerowego który woli sport uprawiać niż go oglądać.
--- Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km) :)
--- KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL Giga (219km) ZAPRASZAM NA BLOGA: KRIS91.BIKESTATS.PL
--- Józef Jurczak Środa Śląska Maciejewski Cycling Team Mini (73km)
--- Michał Mówiński Łódź Mini (73km)
--- Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA Mini (73km)
--- WANDA SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- BENITA SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- SERAFIN SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km)
--- Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km)
--- Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km)
--- Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km)
--- Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km)
--- Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Piotr Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km) Prośba o zestawienie naszej rodziny (Barbara Nowicka-Dyśko, Piotr Dyśko, Alicja Dyśko i Michał Dyśko) z rodziną Podlaszewskich (Kinga, Piotr, Jan, Aleksandra i Tomasz)
--- Alicja Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Michał Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (219km)
--- Marcin Kucharek Wieluń Mini (73km)
--- Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów Giga (219km)
--- Tomasz Radwański Zduńska Wola Sympatyk Jastrzębi Mini (73km)
--- Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team Giga (219km)
--- Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (219km)
--- Tomasz Justyński Raszyn Mega (146km)
--- Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (73km) Po raz pierwszy
--- Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku Mega (146km)
--- Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- Magdalena Zimniak Leszno Galibier Bikefun Team Mini (73km)
--- Ryszard Stolarek Łask Rodzinny (18km)
--- Alicja Stolarek Łask Rodzinny (18km)
--- Jacek Lipowski Pabianice Mini (73km)
--- Iwona Stolarek-Molenda Łask Rodzinny (18km)
--- Anna Lipowska Pabianice Mini (73km)
--- Magdalena Lipowska Pabianice Mini (73km)
--- Martyna Molenda Łask Rodzinny (18km) pojadę u dziadka w koszyku :)
--- Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Drugi raz w życiu, pierwszy raz w Łasku
--- Mieczysław Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Leszek Kołacki Śrem Kolacki TEAM Mini (73km)
--- Maciek Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) rower to jest ... to
--- Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski Mini (73km)
--- Piotr Skwarnecki TUSZYN Mini (73km)
--- Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Mega (146km)
--- Konrad Kołodziejski Kraków Mini (73km)
--- Andrzej Kołodziejski Inowrocław Mini (73km)
--- Agnieszka Jaksa Pabianice Mini (73km)
--- Arkadiusz Sacewicz Pabianice Mini (73km)
--- Tomasz Osieja Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa - PGR Mini (73km)
--- leslaw komisaruk wroclaw wroclaw Mini (73km) kolarstwo jest pekne
--- Jarosław Ladorucki Toruń TTC Beretta Mini (73km)
--- Michał Tomczak Zgierz Mini (73km)
--- Piotr Julkowski Silno Mini (73km)
--- Marek Gos Bełchatów Mini (73km) Niezmordowany , Niezwyciężony. Małe jest piękne.
--- Marcin Orzechowski ŁÓDŹ RAGGABOMBA Mega (146km) wąchaj dymek!
--- Grzegorz Maciej Górazda Radomsko Dario Team Radomsko Mega (146km) Jeżdżę trochę rowerkiem i chciałem się sprawdzić na takiej fajnej imprezie :)
--- Błażej Redko Łódź RAGGABOMBA Mini (73km)
--- Dariusz Maciejewski Środa Śląska Maciejewski Cyckling Team Mini (73km)
--- Józef Misiak Miękinia Maciejewski Cyckling Team Mini (73km)
--- Przemysław Tarzyński wloclawek Mini (73km)
--- Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (146km)
--- Wojciech Kubacki Wilczyn Mini (73km)
--- Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW Mini (73km)
--- Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz Giga (219km)
--- Michał Słota Miechów Omega Miechów Mega (146km)
--- Tadeusz Kuczera Jankowice Mega (146km)
--- Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team Mini (73km)
--- Zbigniew Bartosik Pabianice SelectStar Mini (73km)
--- Wiktor Oleszczak Wydrzyn Mini (73km)
--- Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI Mega (146km)
--- CEZARY KWIATKOWSKI Włocławek LUMAC WTR WLOCLAWEK Mega (146km)
--- TOMASZ SOBCZAK Brześć Kujawski LUMAC WTR WLOCLAWEK Mega (146km)
--- Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- Grzegorz Czechowicz Błaszki KTK Kalisz Mega (146km)
--- Robert Kobus-Puchała Koluszki Mocni w Duchu Zabiegani Mini (73km) debiut
--- Jarosław Wolski Zelów Mini (73km)
--- Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- Mateusz Wolski Zelów Mini (73km)
--- Patryk Wolski Zelów Mini (73km)
--- Adam Borowski Inowrocław ACTIVEXTREME Mega (146km)
--- Arkadiusz Larczyński Bełchatów Mega (146km)
--- ELŻBIETA SUDRA Pabianice Sudra Team Rodzinny (18km) Z mężem będzie rażniej.
--- Czesław Sudra Pabianice Team Sudra Rodzinny PLUS (36km) 7x z Jastrzębiami Łaskimi. Tym razem z Żoną.
--- Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Andrzej Mara Łask Amator Mini (73km)
--- Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Mini (73km)
--- Tomasz Drężek Sulejówek - Mini (73km) Jest to dla mnie drugi maraton na rowerze szosowym. Jestem typowym amatorem, który jeździ dla przyjemności.
--- Marek Hojak Kalisz 29Rebel Mega (146km) JESTEM DOBRY
--- Ewa Stachowiak Zabrze Mini (73km)
--- Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR RACING TEAM Mini (73km)
--- Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE Mini (73km) W tym super - Supermaratonie startuję 4 raz.
--- Adam Antoni Janczura Łódź Mini (73km)
--- Grzegorz Czerwinski Łódź RAGGABOMBA Mega (146km)
--- JUSTYNA CZERWIŃSKA ŁÓDŹ RAGGABOMBA Mini (73km)
--- PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM Mega (146km)
--- Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM Mega (146km)
--- Gabriel Kubacki Wilczyn SGR Racing Team Mini (73km)
--- Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road Giga (219km) Obrońca tytułu sprzed roku. ;)
--- Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km)
--- Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mega (146km)
--- Agnieszka Orzechowski Łódź RAGGABOMBA Mini (73km)
--- Piotr Górniak Częstochowa K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (146km)
--- Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM Mega (146km)
--- Mateusz Danielski Rokietnica Proktor Adventure Team Mega (146km)
--- Marek Rosiak Ksawerów Mini (73km)
--- Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (219km)
--- Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- Mateusz Łopuszyński Łódź Mini (73km)
--- PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (73km)
--- CZESŁAW MOTYL JELCZ LASKOWICE RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (73km)
--- Cezary Maj Tuszyn Mini (73km)
--- Sebastian Wojtysiak Biadki OTR INTERKOL Mini (73km)
--- Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz Team Międzyrzecz Mini (73km)
--- Ryszard Głowacki Brudnice Giga (219km)
--- Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Pierwszy raz w życiu z rodziną
--- Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Razem z rodziną spróbuję szczęścia
--- Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) W drużynie raźniej...
--- Janek Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Powoli się wkręcam...
--- Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo Mega (146km)
--- Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- Dominik Kmiecik Piątkowisko Mini (73km)
--- Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km)
--- Zbigniew Faryś Czestków B Mini (73km)
--- Tomasz Salachna Pyskowice Mega (146km)
--- Bartłomiej Ochman Gliwice Mega (146km)
--- maciej snopczyński sieradz Mini (73km) kolarstwo uprawiam od 2 lat , to mój debiut... ścigam się pierwszy raz
--- Leszek Olender RADOMSKO FLUO-TEAM Giga (219km) Jadę bo kolega nalega :P
--- MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ Mini (73km)
--- Jolanta Zywert Zagórów Mini (73km)
--- Krzysztof Misztela Wielun Wielun Mini (73km)
--- Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Mariusz i już :-)
--- Piotr Kołacki Śrem Kolacki TEAM Mini (73km)
--- Bernadeta Tomaszek Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS Mega (146km)
--- Marcin Kosoń Kraków Lacho Team Mega (146km)
--- KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (73km)
--- Hubert Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Rodzinny PLUS (36km)
--- Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Rodzinny PLUS (36km)
--- Daniel Lindner Opatówek Mega (146km)
--- Sławomir Wągrowski Wolica Mega (146km)
--- Tadeusz Hołubicki Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mini (73km)
--- MARIUSZ SZYC KALISZ Mega (146km)
--- JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM Mega (146km)
--- Henryk REK Lodz KS Mocne Kolo Mini (73km)
--- Bogumił Żmijewski Bydgoszcz Mini (73km)
--- Paulina świegocka łask Rodzinny PLUS (36km)
--- Filip Świegocki łask Rodzinny PLUS (36km)
--- Arkadiusz Pałubski Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km)
--- MAŁGORZATA MOLKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km)
--- MONIKA OSICKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km) Jestem osobą lubiącą przebywać na świeżym powietrzu. Mimo nadwagi lubię jadę na rowerze oraz zajęcia fitness na kóre uczęszczam 4 razy w tygodniu.
--- KAROLINA MOLKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km)
--- AGATA JARACZ ZDUŃSKA WOLA TAMA TEAM Mini (73km)
--- Paweł Bartosik Łask ŁBTSW Mini (73km) -
--- Anna Zielińska Łódź TEAM BIKLE SPEDIMEX693 Rodzinny PLUS (36km)
--- Andrzej Wróbel Łódź TEAM BIKLE SPEDIMEX Rodzinny PLUS (36km)
--- Zbigniew Szczęsny Sobótka Rawex Energie Saving Mini (73km)
--- Dorota Zalasa Łódź Spedimex Rodzinny (18km)
--- Amelia Zalasa Łódź Spedimex Rodzinny (18km)
--- Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze Mini (73km)
--- Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (73km)
--- Zenon Witkowski Świdnik nie zrzeszony Giga (219km)
--- Patryk Śniegula Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km)
--- ŁUKASZ KORCZYŃSKI Łódź Rearviz Polska Mini (73km) www.rearviz.pl www.facebook.com/Rearviz.Polska
--- Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży Mini (73km) wesoły gość :)
--- Daniel Jagodzinski łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek Mega (146km)
--- Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com Mini (73km) ;) SIU__
--- BARTOSZ LANDOS SIERADZ Mini (73km) Debiut :-)
--- Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Cel? Znany!
--- DAMIAN PIĄTEK SIERADZ BENNNYYYY Mini (73km) Kocham Wiesie
--- Przemysław Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Mega (146km)
--- Tadeusz Habaj Zabrze Giga (219km)
--- Dariusz Siewier Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mini (73km)
--- Arkadiusz Szafran Zelów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Debiut!
--- Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Adam Markiewicz Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mini (73km)
--- Anna Koseska Parzniew AM Cycling Mega (146km)
--- Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (219km)
--- Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km)
--- Tomasz Gumulak Bytom Mini (73km) Drugi raz na maratonie.
--- Sylwia Gajdka Pabianice PTC Alpina Pabianice Mini (73km)
--- Dominik Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km)
--- Mateusz Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km)
--- Małgorzata Kowalewska Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km)
--- Ryszard Rogodziński Łódź Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km)
--- Slawomir Ratalewski Tomaszow mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Giga (219km)
--- ARKADIUSZ MATUSZEK PABIANICE PTC Pabianice Mini (73km) Jestem pozytywnie zakręcony na punkcie rowerów. Moim konikiem jest MTB ale i na szosę mogę pojeździć. Pozdrawiam
--- Mariusz Depczyński Łódź Team Bikle Spedimex Mini (73km)
--- Dagmara Depczyńska Łódź Team Bikle Spedimex Mini (73km)
--- Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno Mega (146km)
--- Andrzej Wawrzyniak ŁÓDŻ Mini (73km) To mój drugi start w Łasku.
--- Filip Kraska Łódź Mini (73km) To moje wyzwanie...
--- Rafał Helbik Pabianice PGR Pabianice Mini (73km)
--- Jarek Zintek Warszawa Klub Wysokogórski Warszawa Mini (73km) Jest ciężko, ale napieram.
--- Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Wiktor Olejnk Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Bogumiła Matusiak Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa (PGR) Mini (73km) Od niedawna poznaję smak kolarstwa na nowo.Obecnie trenuję z PGR, gdzie poznałam niesamowicie pozytywnie "zakręconych" ludzi. Będę ich reprezentować na maratonie w Łasku.Serdeczne podziękowania dla pana Pawła Cichego za zaproszenie.Do zobaczenia i "połamania kół" dla wszystkich uczestników.
--- Łukasz Kołodziejczyk Konstantynów Łódzki Mini (73km) Rowerzysta amator hobbista. Druga przygoda z "Supermaratonem Jastrzębi", pierwszą bardzo miło wspominam, tym razem jednak będzie to przygoda na typowo szosowym sprzęcie.
--- Grzegorz Napiórkowski Piotrków Trybunalski Mini (73km) pierwszy start
--- Agata Zintek Warszawa Klub Wysokogórski Warszawa Mini (73km)
--- Zbigniew Toboła Sieradz Mini (73km)
--- DAWID WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinny PLUS (36km)
--- TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinny PLUS (36km)
--- BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinny (18km)
--- Anastazja Lasota Gomulin-Kolonia Rodzinny (18km) Proszę o start w jednej grupie z Barbarą Baczyńską
--- Jakub Lasota Gomulin-Kolonia Rodzinny PLUS (36km)
--- Sebastian Pietrzak Łask Rajsport Mini (73km)
--- Krzysztof Jakubczyk Moszczenica Piotrkowskie Kolarstwo Mini (73km)
--- Piotr Włochacz Sieradz Mini (73km) Jadę swobodnie z góry na rowerze, jestem rozpalony , czuję się jak zwierze .... :)
--- Zbigniew Włochacz Sieradz Mini (73km)
--- Jakub Adamiak Wiechutki Mini (73km)
--- Jan Czapliński Oleśnica Maciejewski Cyckling Team Mini (73km)
--- Ernest Adamczyk Zduńska Wola Mini (73km) We wrześniu 2016r. kupiłem rower szosowy i tak zaczęła się moja przygoda z kolarstwem szosowym.
--- Ireneusz Patyk Miechów OMEGA Miechów Mini (73km)
--- marek kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mega (146km)
--- Tomasz Jacuniak Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km)
--- Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- Paweł Franz Wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- Józef Dominiak Żychlin Mini (73km) Oldboy Żychlin
--- Marcin Bednarek Łask Rodzinny (18km)
--- Jan Bednarek Łask Rodzinny (18km)
--- Katarzyna Kaczyńska-Bednarek Łask Rodzinny (18km)
--- Artur Gonera Szczecin Mini (73km)
--- Krzysztof Dębski Łask Mini (73km)
--- Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Giga (219km) górnik
--- Mariusz Ochałek Katowice Mega (146km)
--- Robert Mila Kłodawa roger Mega (146km)
--- Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (73km)
--- ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km) 20PLN do dopłaty w biurze zawodów
--- Jan Raszewski Warszawa Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie Mega (146km) Dziadek daje radę!
--- zdzisław prochoń piotrków tryb Rogelli Rodzinny (18km)
--- Agnieszka Pawlaczek Prusice Mini (73km)
--- Krzysztof Ignaszewski Kleczew SGR Racing Team Mini (73km)
--- Marian Boruń Buczek niezrzeszony Mini (73km) 5 maraton łaskowski
--- Rafał Drynda Krzepice KB Florian Zajączki Drugie Mini (73km)
--- Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Aleksandra Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Michał Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km)
--- Patryk Banach Wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . Giga (219km)
--- Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM Mini (73km)
--- Tomasz Nowak Łódź bez przynależności Mini (73km)
--- Maciej Bukowy Bełchatów LSKK/BCTP Bełchatów Mega (146km)
--- Jerzy Cibor Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km)
--- Paweł Tomczak Głowno Tomczak Team Rodzinny PLUS (36km) Jadę z Łucją na kole :)
--- Łucja Tomczak Głowno Tomczak Team Rodzinny PLUS (36km) Jadę na kole Taty :)
--- Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Mini (73km)
--- Sylwester Wojciechowski Warta Firma Mega (146km)
--- Rafał Skowroński Wrocław Mega (146km)
--- Gerard Skalski Trzebnica Movistar Mega (146km)
--- Krzysztof Teda Bełchatów Warach Rowery Mini (73km)
--- Andrzej Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Stanisław Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Joanna Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Agnieszka Mielcarek Poznań Giga (219km)
--- LAURA SZCZEPAŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- ADAM SZCZEPAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- KAJETAN SZCZEPAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- SEBASTIAN KOWALSKI CZESTKÓW Rodzinny PLUS (36km)
--- TOMASZ ŻAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- ANETA SADZIŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- PRZEMEK SADZIŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- JULIA SADZIŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- MAGDA MARCISIAK ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,,
--- JULIA MARCISIAK ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,, MAGDĄ MARCISIAK..
--- JAN PAWŁOWSKI ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,, MAGDĄ JULIA MARCISIAK..
--- Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs Mini (73km) Gira podaje :)
--- Olga Stęsik Wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- paweł jagdzinski łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Angela Salata Komorówko Rodzinny (18km) Pierwszy wyścig w życiu ale dam z siebie wszystko :D
--- Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (73km)
--- Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba Mini (73km)
--- Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager Mini (73km)
--- Marcin Gryszkalis Łódź Mini (73km)
--- waldemar piątek sieradz rajsport active Mini (73km)
--- piotr chmielewski STARGARD Giga (219km)
--- Wiktor Łagunionok Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- Sławomir Lewandowski Dąbrowa / Poznań Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Mega (146km)
--- Andrzej Warszewski Przeźmierowo Mini (73km)
--- Jakub Grudziński Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodzina z Bogdanem i Bożeną Grudzińskimi
--- Bożena Grudzińska Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodzina z Bogdanem i Jakubem Grudzińskimi
--- Bogdan Grudziński Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodzina z Bożeną i Jakubem Grudzińskimi
--- Andrzej Wewiorski Wrocław Mega (146km)
--- Joanna Bazan-Szymańska ŁASK Rodzinny PLUS (36km)
--- JAKUB SZYMAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- JAGODA ROJEWSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km) PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- LESZEK ROJEWSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- ZBIGNIEW SZCZEPANIAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- KATARZYNA SZCZEPANIAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- LENA ŚNIEG ŁASK Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinny PLUS (36km) GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
--- Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin Mini (73km)
--- Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin Mini (73km)
--- Roland Listner Berlin Mini (73km)
--- Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km) Jadę dla przyjemności
--- Bartłomiej Kaźmierczak Łódź Mini (73km)
--- Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków Giga (219km) W maratonach rowerowych jeżdże od 2011 roku. To mi pomaga budować kondycje przy wspinaniu i wyprawach górskich. Przynależe do Klubu Wysokogórskiego Kraków (PZA), ale mieszkam w Gdyni.
--- Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Giga (219km)
--- Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Mega (146km)
--- Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team Giga (219km)
--- Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- Łukasz Warzocha Łask Mini (73km)
--- Rafał Wawrzkiewicz Belęcin KKFP Mini (73km)
--- MARCIN CHMIELEWSKI Poznań PROTYM REACING TEAM Mini (73km)
--- Zuzanna Adamiak Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) pierwszy raz ale nie ostatni;-)
--- WŁODEK KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI
--- BARTEK KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI , WŁODEK KOT
--- JAKUB KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI , WŁODEK BARTEK KOT
--- RADOSŁAW KORCZYŃSKI WARSZAWA Rodzinny (18km)
--- OLIWIER KORCZYŃSKI WARSZAWA Rodzinny (18km) Będę uczestniczył wspólnie z tatą, Radosławem Korczyńskim
--- DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST Mini (73km)
--- Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn Rycerze Rolanda Maciejewski Team Mini (73km)
--- Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active Giga (219km)
--- Karolina Perzanowska Łódź Bodyicoach.cycling.team Mini (73km)
--- Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mega (146km)
--- Beata Hańce Łódź Rodzinny (18km)
--- Sławomir Szmajda Łódź Rodzinny PLUS (36km)
--- Rafał Owczarek Łódź PTC Pabianice Giga (219km)
--- Norbert Krakowiak Łask Mini (73km) Proszę o umieszczenie w grupie startowej z Szymonem Błasikiem z Jastrzębii Łaskich :)
--- Artur Biernacki Pabianice Mini (73km)
--- Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (73km)
--- Ferdynand Malak Leszno Giga (219km)
--- Ireneusz Piasecki Czempiń Mini (73km)
--- Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Giga (219km)
--- MARIUSZ KRYŚ BUK BUKOWSKI KLUB BIEGACZA Mini (73km)
--- Maciej Nałęcz Wrocław Rawex Energy Saving Mini (73km)
--- Tytus Czartoryski Morzecin Maly Szerszenie Trzebnica Giga (219km) Kolejny raz w gościnnym Lasku. Łysy brunet o siwych włosach
--- Marek Błoch Huta Dłutowska Mini (73km)
--- Mariusz Kuźniak Łask Mini (73km)
--- Bogdan Konieczny Środa Śląska 50 upat Mini (73km)
--- Mariusz Kaźmierczak Tuszyn Mega (146km)
--- Piotr Modzelewski Łódź Mini (73km)
--- Kamil Orłowski Łóź Omega Miechów Rodzinny (18km)
--- Ewa Orłowska Łódź Rodzinny (18km)
--- Szymon Orłowski Łódź Rodzinny (18km)
--- Bogusław Nowak Wieluń -Ruda niezrzeszony Mini (73km) uczestniczę w tym wyścigu od pierwszej edycji
--- Henryk Bętlewski Słupsk szukam klubu Giga (219km)
--- MARIAN WIEWIÓR TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (73km)
--- Marzena Ratajczyk Zduńska Wola brak Mini (73km)
--- Artur Kostrzewski Dobroń Łódź Running Team Mini (73km) Jadę z Jagoda :-)
--- slawomir dyderski zagrodniki piotrkowskie kolarstwo szosowe Mini (73km)
--- Lukasz Belka warszawa Rodzinny (18km) Od dawna jezdze na rowerze. Teraz chce zarazic tym sportem moje dzieci :-)
--- Bartłomiej Pilsyk bielsko-biała go sport ak-sped team BTCBB Mini (73km)
--- Tomasz Łoński Bełchatów Warach - Rowery Giga (219km)
--- Jakub Jasiński Andrespol Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km)
--- Michał Wasilewski Łódź Mini (73km)
--- Maciej Nowak Leszno STREFASPORTU.PL MW INWEST TEAM Mini (73km)
--- Marian Stanisław Sobieraj Łask Turysta Rodzinny PLUS (36km) Rodzinny Plus wraz z wnukiem - Paluch Michał . Proszę o start w jednej grupie
--- Michał Paluch Łask Amator Rodzinny PLUS (36km) Proszę o start w grupie z dziadkiem : Marian Stanisław Sobieraj
--- Malgorzata Kocik Trzebnica Szerszenie trzebnica Mini (73km)
--- Bronislaw Kocik Trzebnica Szerszenie trzebnica Mini (73km)
--- Agnieszka Błoch Huta Dłutowska BLOCHS Rodzinny (18km) Drużyna BLOCHS - Agnieszka, Franciszek, Marcelina, Maria
--- Franciszek Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km)
--- Marcelina Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km)
--- Maria Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km)
--- Sławomir Chwirot Opalenica Brak Giga (219km)
--- Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Mini (73km) Jeżdżę dla zabawy.:)
--- Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera/M-Tronic Mini (73km)
--- Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard Mini (73km)
--- Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy.pl Mega (146km)
--- Krzysztof Maksimczyk Gryfice K.R. GRYFLAND GRYFICE Mini (73km)
--- Agnieszka Sudra-Biernacka Pabianice Sudra Team Rodzinny (18km) Uczestniczę w Jastrzębiach Łaskich od początku- Jadę z rodzinnym gronie Sudra Team
--- Miłosz Krupka Łódź mezzoFOURte.pl Mini (73km)
--- Krzysztof Kreczetowski Wschowa Strefasportu Mw Inwest Mini (73km)
--- Sławomir Forberger Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mega (146km)
--- MIROSŁAW MITURSKI Trzebnica KSS SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km)
--- Piotr Sokół Łódź ŁKW Rodzinny (18km)
--- HANNA SOKÓŁ Łódź Rodzinny (18km)
--- Bogusz Krzyżanowski Wolsztyn KKFP wolsztyn Rodzinny PLUS (36km)
--- Dariusz Lewandowski Wągrowiec Merx Team Wągrowiec Mini (73km) Proszę o grupę startową z Remigiuszem Łączką.
--- Tomasz Kowalonek Rakoniewice Wolsztyn KKFP Rodzinny PLUS (36km) Opiekun
--- Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km)
--- BOGUSŁAW ZIELIŃSKI BROCHOCIN KKS TRZEBNICA Mini (73km)
--- Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN Mini (73km)
--- Ryszard Michta Środa Śląska 50upAT Mini (73km)
--- Robert Kierzek Raszków OTR Interkol Mini (73km)
--- Artur Pierzyński Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km)
--- Remigiusz Łączka Wągrowiec MERX Team Wągrowiec Mini (73km) Proszę o przydzielenie mnie do grupy z Dariuszem Lewandowskim z Wągrowca. Dzięki :)
--- Mikołaj Lipowski Łask Fujitsu Łódź Team Mini (73km)
--- Maciej Kałużyński Łódź Mega (146km)
--- Robert Ślipek Sieradz Mini (73km)
--- Krzysztof Kozłowski Ozorków K.S Celironman Rodzinny (18km)
--- Justyna Kulczycka-Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Uwielbiam z rodziną aktywnie spędzać wolny czas.
--- Weronika Krysiak Dobroń Rodzinny (18km)
--- Piotr Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Zakręcony na punkcie sportu.
--- Zofia Krysiak Dobroń Rodzinny (18km)
--- KATARZYNA KOWALONEK RAKONIEWICE KKFP Rodzinny PLUS (36km) OPIEKUN
--- MARTYNA KOWALONEK RAKONIEWICE KKFP Rodzinny PLUS (36km)
--- Wiesław Galas Wrocław Mini (73km)
--- Paweł Michalak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Po zwycięstwo!
--- Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS RAWEX ENERGY SAVING Mini (73km)
--- Alicja Belka warszawa Rodzinny (18km) Jade z Tatą Łukaszem Belka w foteliku. Moja data urodzenia to 20.08.2015 r. Mama kibicuje z bratem na mecie :-)
--- Tomasz Rykała Pabianice Mega (146km)
--- Małgorzata Majewska Łódź Mega (146km)
--- Mateusz Parański Legnica OLAWS ZŁOTORYJA Mini (73km)
--- Piotr Wasilewski Szczerców Mini (73km)
--- Andrzej Tarka Wygiełzów Bieging Team Zelów Mini (73km)
--- Maciej Bernat Poznań Mini (73km)
--- Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Mini (73km)
--- Jan Kwiatkowski Łódź Mini (73km)
--- Pawel Szczepkowski Wroclaw Rawex Energy Saving Mini (73km)
--- Bożena Śmiałko Mrozów PROM RIDERS TEAM Mini (73km)
--- Mariusz Szkaradek Wrocław Prom Riders Team Mini (73km)
--- Łukasz Goliński Łódź VitaDiet Sport Team Mega (146km)
--- Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (73km)
--- Waldemar Małczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Dobra zmiana!
--- Joanna Wierucka Starachowice Hotel EUROPA**** Starachowice Giga (219km)
--- Robert Wierucki Starachowice Hotel EUROPA**** Giga (219km)
--- Piotr Chmielecki Warszawa Giga (219km)
--- Agnieszka Wasilewska Szczerców Rodzinny (18km)
--- Franciszek WASILEWSKI Szczerców 1981 Rodzinny (18km)
--- Bartosz Dzięgielewski Łódź Mega (146km)
--- MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ nocne marki Mini (73km)
--- Tomasz Raksyk Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa PGR Mini (73km) Zwykły rowerzysta,który ma chęć czasem wyżyć na rowerze :)
--- Adam Ostojski Pabianice Gatta Bike-RS Mini (73km)