XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
2 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
3 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
4 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
5 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
6 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
7 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
8 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
9 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
10 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
11 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
12 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
13 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
14 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
15 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
16 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
17 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
18 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
19 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
20 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
21 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
22 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
23 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
24 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
25 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
26 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
27 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
28 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
29 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
30 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
31 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
32 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
33 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
34 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
35 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
36 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
37 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
38 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
39 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
40 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
41 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
42 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
43 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
44 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
45 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
46 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
47 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
48 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
49 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
50 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
51 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
52 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
53 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
54 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
55 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
56 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
57 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
58 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
59 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
60 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
61 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
62 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
63 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
64 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
65 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
66 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
67 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
68 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
69 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
70 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
71 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
72 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
73 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
74 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
75 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
76 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
77 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
78 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
79 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
80 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
81 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
82 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
83 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
84 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI
85 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
86 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
87 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
88 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
89 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII
90 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
91 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
92 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
93 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
94 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
95 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
96 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
97 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
98 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
99 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
100 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
101 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
102 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
103 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
104 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
105 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
106 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
107 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
108 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
109 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1