Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
2 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
3 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
4 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
5 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
6 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
7 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
8 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
9 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
10 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
11 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
12 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
13 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
14 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
15 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
16 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
17 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
18 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
19 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
20 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
21 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
22 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
23 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
24 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
25 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
26 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
27 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
28 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
29 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
30 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
31 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
32 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
33 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
34 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
35 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
36 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
37 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
38 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
39 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
40 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
41 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
42 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
43 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
44 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
45 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
46 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
47 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
48 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
49 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
50 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
51 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
52 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
53 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
54 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
55 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
56 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
57 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
58 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
59 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
60 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
61 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
62 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
63 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
64 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
65 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
66 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
67 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
68 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
69 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
70 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
71 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
72 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
73 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
74 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
75 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
76 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
77 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
78 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
79 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
80 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
81 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
82 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
83 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
84 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
85 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
86 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
87 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
88 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
89 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
90 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
91 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
92 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
93 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
94 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
95 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
96 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
97 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
98 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
99 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
100 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
101 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
102 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
103 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
104 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
105 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
106 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
107 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
108 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
109 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
110 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
111 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
112 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
113 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
114 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
115 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
116 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
117 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
118 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
119 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
120 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
121 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
122 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
123 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
124 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
125 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
126 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
127 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
128 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
129 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
130 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
131 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
132 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
133 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
134 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
135 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
136 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
137 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
138 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
139 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
140 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
141 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
142 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
143 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
144 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
145 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
146 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
147 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
148 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
149 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
150 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
151 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
152 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
153 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
154 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
155 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
156 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
157 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
158 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
159 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
160 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
161 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
162 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
163 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
164 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
165 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
166 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
167 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
168 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
169 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
170 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
171 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
172 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
173 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
174 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
175 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
176 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
177 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
178 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
179 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
180 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
181 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
182 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
183 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
184 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
185 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
186 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
187 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
188 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
189 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
190 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
191 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
192 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
193 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
194 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
195 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
196 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
197 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
198 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
199 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
200 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
201 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
202 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
203 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
204 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
205 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
206 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
207 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
208 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
209 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
210 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
211 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
212 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
213 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
214 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
215 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
216 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
217 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
218 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
219 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
220 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
221 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
222 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
223 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
224 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
225 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
226 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
227 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
228 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
229 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
230 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
231 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
232 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
233 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
234 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
235 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
236 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
237 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
238 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
239 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
240 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
241 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
242 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
243 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
244 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
245 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
246 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
247 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
248 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
249 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
250 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
251 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
252 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
253 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
254 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
255 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
256 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
257 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
258 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
259 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
260 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
261 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
262 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
263 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
264 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
265 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
266 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
267 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
268 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
269 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
270 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
271 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
272 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
273 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
274 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
275 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
276 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
277 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
278 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
279 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
280 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
281 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
282 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
283 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
284 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
285 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
286 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
287 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
288 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
289 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
290 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
291 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
292 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
293 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
294 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
295 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
296 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
297 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
298 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
299 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
300 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
301 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
302 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
303 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
304 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
305 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
306 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
307 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33