MARATON SZOSOWY DOLINĄ BOBRU LWÓWEK ŚLĄSKI

Informacje o zawodach:

Organizator:
Stowarzyszenie Klub Sportowy PŁAWNA
Data:
2017-08-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Link do komunikatu technicznego : https://drive.google.com/file/d/0B5IAH5jxH7JwMndNUEw2X01zak1GOUFjWkZrQi1TN21jZXJ3/view?usp=sharing
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
91000 m
MEGA:
120000 m
GIGA:
220000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Bartosz Moskwa Jelenia Góra PŁAWNA MINI MINI M2s
2 Arkadiusz Sokołowski Lubań MINI MINI M3s
3 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
4 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Grupa Kolarska Jelenia Góra Czarny Kamień R&S MINI MINI M3s
5 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s Kris91.bikestats.pl
6 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
7 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce Amator MEGA MEGA M6s
8 Małgorzata Kubicka Nowogard ŁUK Nowogard GIGA GIGA K5s
9 Robert Mucha Lubań XtraBike Bolesławiec MINI MINI M3s
10 Adrian Sobczak Lwówek Śląski MEGA MEGA M3s SzoSowiec - pasjonat kolarstwa :-)
11 Przemysław Inglot Nowa sól MEGA MEGA M3s
12 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
13 Jarosław Kubiak Bydgoszcz GIGA GIGA M3i
14 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
15 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s 6 rok Startów w Maratonach Kolarskich
16 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s 6 Rok Startów w Maratonach Kolarskich
17 Przemysław Inglot Nowa sól MEGA MEGA M3s
18 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s Mój blog: kris91.bikestats.pl
19 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M1s
20 Małgorzata Maśkiewicz Oborniki Ślaskie Oś Racing Team MINI MINI K3i :)
21 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MINI MINI K2s
22 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard GIGA GIGA K5s
23 Adam Duszyński Luboń PTC MINI MINI M4i
24 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator GIGA GIGA M6s Mój pierwszy start w maratonie górskim.
25 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
26 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
27 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
28 Rafał Koronowski Poznań MEGA MEGA M3s
29 Robert Mucha Lubań XtraBIKE Bolesławiec MINI MINI M3s
30 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
31 fgjfdjyjcj jhydte dkfdu jsyrj MINI MINI M1s
32 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
33 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
34 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
35 Grzegorz Owsiannik Legnica MINI MINI M4s
36 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
37 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
38 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
39 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MINI MINI K2s
40 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
41 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
42 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
43 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
44 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
45 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM MINI MINI M5s
46 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD GIGA GIGA M5i Pierwszy wyścig w górach !!!
47 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
48 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
49 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
50 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
51 Tomasz Szramik Jelenia Góra Grupa Kolarska Jelenia Góra Czarny Kamień R&S MINI MINI M4s
52 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
53 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
54 Roman Przeworski 64-320 Buk Grupa Kolarska Buk MEGA MEGA M4s
55 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team GIGA GIGA M2s
56 Katarzyna Koczwara Oborniki Śląskie Oś Racing Team MINI MINI K2i Dam czadu, jeszcze o mnie usłyszycie!
57 Ryszard MAZIARZ Trzcianka K.R. Gryfland Gryfice MEGA MEGA M6i
58 Darek Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
59 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
60 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewlu.republika.pl
61 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
62 Sławomir Bogusz Dobroszyce Fresenius MINI MINI M4s
63 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M3s
64 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team GIGA GIGA M3s
65 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M4s
66 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
67 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Ratusz Maszewo MINI MINI M3s
68 Sebastian Mikołajczyk Kutno Zgrupka Team MINI MINI M2s
69 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
70 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA MEGA M4s
71 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
72 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
73 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA M7s
74 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
75 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn BRAK MINI MINI M6i
76 Bartosz Zając Jelenia Góra QUEST ROAD MINI MINI M2s fb.com/questroad
77 Andrzej Warszewski Przeźmierowo AUTO-ABS MINI MINI M2s
78 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
79 Andrzej Bogdański BĘDKOWICE MINI MINI M4s
80 Przemek Tarzyński Włocławek MEGA MEGA M4s
81 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i No to spróbujemy czegos nowego :-)
82 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
83 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
84 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4i
85 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
86 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MINI MINI M5s
87 Bartłomiej Węglewski Miłków GO4life MEGA MEGA M3s
88 Bartłomiej Węglewski Miłków GO4life MEGA MEGA M3s
89 Radosław Kudła Pieszyce GVT GIGA GIGA M3s
90 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
91 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
92 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
93 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
94 Karol Geppert Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
95 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M3i
96 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie MINI MINI M7s Kocham ten sport jezdze 8rok.
97 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
98 Przemek Kucharski Mysłakowice Grupa Kolarska Śnieżka MINI MINI M3s Szybki
99 Tadeusz Szymko Jelenia Góra MINI MINI M5s
100 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Trzebiatów GIGA GIGA K4s https://rozmowki-kobiece.blogspot.com
101 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
102 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
103 TOMASZ Ignasiak Czerwieńsk Lubuszanie 73 GIGA GIGA M4i
104 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
105 Eugeniusz Brodziak MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
106 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
107 Przemysław Laskowski Kalisz MEGA MEGA M4s
108 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
109 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM MINI MINI M3s
110 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT MINI MINI M3s
111 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
112 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
113 Piotr Kołacki Śrem Kolacki TEAM MINI MINI M1s
114 Leszek Kołacki Śrem Kolacki TEAM MINI MINI M5s
115 Krzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MINI MINI M4s
116 Andrzej Kominek Wrocław Mr. MEGA MEGA M5s
117 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
118 Seweryn Makuch Wilczyn MEGA MEGA M3s
119 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
120 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
121 edward konieczny radaczewo MINI MINI M7s startuje w maratonach od 2000 roku.uwielbiam maratony.
122 Irena Łańcucka Wrocław KKSTrzebnica MINI MINI K5s
123 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu wszechczasów
124 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
125 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
126 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica grupa Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M4i
127 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6i
128 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
129 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MEGA MEGA M5s
130 Grzegorz Owsiannik Legnica MINI MINI M4s Amator, drugi rok na rowerze
131 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
132 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
133 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K2s
134 Sebastian Mikołajczyk Kutno Zgrupka Team MINI MINI M2s
135 Michał Tomaszewicz Lubin COPPER MINERS MINI MINI M3s
136 Marek Sofczyński Obra MINI MINI M4i
137 Dariusz Walkowiak Kolsko GIGA GIGA M4s
138 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
139 Tytus Czartoryski Oborniki Slaskie Szerszenie GIGA GIGA M7s Jade giga.Za te same pieniadze dluzsza przyjemnosc.
140 Tomasz Hutnik Jelenia Góra Chojnik MINI MINI M4s
141 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
142 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto-ABS MINI MINI M2s
143 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
144 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Club Świdnica MINI MINI M4s
145 Łukasz Walczyna Poznań MEGA MEGA M3s
146 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M4s
147 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M5s
148 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
149 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Strózaj MEGA MEGA M7i
150 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
151 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
152 RAFAŁ ROGOZIŃSKI NYSA MINI MINI M4i
153 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
154 Mariusz Sadło Swarzędz MEGA MEGA M4s
155 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
156 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M4s
157 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M1s
158 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
159 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M5s
160 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team GIGA GIGA K4s
161 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr1 MINI MINI M6i
162 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
163 Wojciech Firek Mirsk MEGA MEGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 163

Płeć

kobiety: 0 / 20

mężczyźni: 0 / 143

Dystans

GIGA: 0 / 32

MEGA: 0 / 45

MINI: 0 / 86

Kategorie

GIGA K4s: 0 / 2

GIGA K5s: 0 / 2

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 0 / 3

GIGA M3i: 0 / 1

GIGA M3s: 0 / 3

GIGA M4i: 0 / 3

GIGA M4s: 0 / 4

GIGA M5i: 0 / 2

GIGA M5s: 0 / 4

GIGA M6i: 0 / 1

GIGA M6s: 0 / 4

GIGA M7s: 0 / 2

MEGA K3s: 0 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA M2s: 0 / 1

MEGA M3i: 0 / 1

MEGA M3s: 0 / 14

MEGA M4i: 0 / 1

MEGA M4s: 0 / 13

MEGA M5i: 0 / 1

MEGA M5s: 0 / 3

MEGA M6i: 0 / 3

MEGA M6s: 0 / 4

MEGA M7i: 0 / 1

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 0 / 3

MINI K3s: 0 / 1

MINI K5i: 0 / 3

MINI K5s: 0 / 1

MINI M1s: 0 / 5

MINI M2i: 0 / 1

MINI M2s: 0 / 7

MINI M3i: 0 / 2

MINI M3s: 0 / 13

MINI M4i: 0 / 5

MINI M4s: 0 / 16

MINI M5s: 0 / 16

MINI M6i: 0 / 2

MINI M6s: 0 / 3

MINI M7s: 0 / 4

Miejscowości

64-320 Buk: 0 / 1

Belęcin: 0 / 1

Będkowice: 0 / 2

Boguszów Gorce: 0 / 1

Bojadła: 0 / 1

Brzeg: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 0 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czerwieńsk: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dkfdu: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Goleniów: 0 / 1

Golina: 0 / 1

Gorzów: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 0 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Kalisz: 0 / 2

Katowice: 0 / 1

Kąkolewo: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Kłodawa: 0 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kostrzyn: 0 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Krotoszyn: 0 / 3

Kudowa Zdrój: 0 / 1

Kutno: 0 / 2

Legnica: 0 / 2

Leszno: 0 / 2

Lubań: 0 / 3

Lubin: 0 / 1

Luboń: 0 / 3

Lubrza: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łany: 0 / 2

Łask: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 0 / 1

Milicz: 0 / 2

Miłków: 0 / 2

Mirsk: 0 / 1

Mysłakowice: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Nekla: 0 / 1

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Nowogard: 0 / 3

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 0 / 5

Oborniki Slaskie: 0 / 1

Oborniki Ślaskie: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Pieszyce: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Pniewo: 0 / 1

Police: 0 / 2

Poznań: 0 / 9

Prusice: 0 / 1

Przedecz: 0 / 1

Przeźmierowo: 0 / 2

Pudliszki: 0 / 2

Radaczewo: 0 / 1

Raszków: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Rokietnica: 0 / 1

Słubice: 0 / 1

Słupsk: 0 / 1

Sobotka: 0 / 2

Stadtsteinach: 0 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 1

Swarzędz: 0 / 1

Szczecin: 0 / 6

Śrem: 0 / 3

Środa Śląska: 0 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świnoujscie: 0 / 1

Świnoujście: 0 / 2

Trzcianka: 0 / 1

Trzebiatów: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 6

Wałbrzych: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Włocławek: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 9

Wronki: 0 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

1974: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 0 / 2

Atos Team Szczecin: 0 / 4

Auto-Abs: 0 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

B'twin Racing Team Polska: 0 / 1

Calisia 1974: 0 / 1

Chojnik: 0 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 0 / 1

Copper Miners: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Drużyna Szpiku: 0 / 2

Dt4You: 0 / 5

Elmar Team: 0 / 1

Fol-Tech Team Pl: 0 / 1

Fresenius: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 0 / 1

Go4Life: 0 / 2

Góral Police: 0 / 2

Grupa Kolarska Buk: 0 / 1

Grupa Kolarska Jelenia Góra Czarny Kamień R&s: 0 / 2

Grupa Kolarska Śnieżka: 0 / 1

Gvt: 0 / 3

Insert Team: 0 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 1

Jsyrj: 0 / 1

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 0 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kkstrzebnica: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kolacki Team: 0 / 2

K.r. Gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 0 / 2

Ks Uznam: 0 / 2

Leśmian: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 2

Lkk Nowogard: 0 / 2

Lubuszanie 73: 0 / 1

Luks Fala Trzebiatów: 0 / 1

Łany Cycling Team: 0 / 2

Łuk Nowogard: 0 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 4

Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Mr.: 0 / 1

Niezrzeszony Amator: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 0 / 1

Oś Racing Team: 0 / 2

Otr Interkol: 0 / 4

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Pl+Us Cycling Club Świdnica: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Podopieczny Anioła Strózaj: 0 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Ptc: 0 / 1

Quest Road: 0 / 2

Rant-Team: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 0 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 2

Szerszenie: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 3

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 0 / 1

Tempus Team: 0 / 1

Viva Cristo Rey!: 0 / 1

Xtrabike Bolesławiec: 0 / 2

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 0 / 1

Zgrupka Team: 0 / 5

Zsm Nr1: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 0 / 2