Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
2 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
3 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
4 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
5 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
6 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
7 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
8 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
9 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
10 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
11 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
12 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
13 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
14 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
15 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
16 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
17 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
18 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
19 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
20 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
21 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
22 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
23 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
24 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
25 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
26 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
27 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
28 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
29 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
30 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
31 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
32 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
33 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
34 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
35 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
36 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
37 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
38 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
39 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
40 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
41 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
42 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
43 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
44 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
45 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
46 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
47 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
48 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
49 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
50 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
51 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
52 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
53 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
54 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
55 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
56 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
57 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
58 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
59 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
60 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
61 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
62 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
63 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
64 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
65 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
66 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
67 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
68 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
69 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
70 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
71 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
72 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
73 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
74 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
75 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
76 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
77 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
78 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
79 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
80 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
81 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
82 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
83 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
84 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
85 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
86 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
87 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
88 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
89 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
90 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
91 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
92 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
93 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
94 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
95 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
96 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
97 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
98 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
99 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
100 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
101 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
102 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
103 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
104 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
105 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
106 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
107 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
108 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
109 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
110 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
111 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
112 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
113 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
114 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
115 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
116 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
117 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
118 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
119 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
120 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
121 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
122 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
123 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
124 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
125 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
126 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
127 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
128 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
129 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
130 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
131 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
132 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
133 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
134 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
135 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
136 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
137 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
138 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
139 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
140 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
141 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
142 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
143 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
144 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
145 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
146 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
147 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
148 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
149 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
150 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
151 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
152 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
153 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
154 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
155 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
156 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
157 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
158 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
159 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
160 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
161 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
162 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
163 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
164 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
165 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
166 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
167 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
168 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
169 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
170 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
171 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
172 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
173 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
174 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
175 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
176 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
177 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
178 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
179 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
180 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
181 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
182 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
183 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
184 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
185 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
186 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
187 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
188 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
189 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
190 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
191 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
192 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
193 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
194 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
195 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
196 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
197 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
198 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
199 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
200 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
201 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
202 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
203 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
204 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
205 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
206 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
207 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
208 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
209 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
210 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
211 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
212 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
213 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
214 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
215 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
216 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
217 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
218 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
219 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
220 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
221 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
222 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
223 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
224 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
225 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
226 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
227 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
228 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
229 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
230 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
231 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
232 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
233 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
234 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
235 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
236 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
237 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
238 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
239 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
240 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
241 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
242 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
243 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
244 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
245 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
246 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
247 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
248 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
249 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
250 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
251 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
252 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
253 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
254 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
255 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
256 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
257 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
258 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
259 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
260 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
261 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
262 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
263 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
264 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
265 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
266 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
267 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
268 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
269 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
270 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
271 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
272 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
273 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
274 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
275 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
276 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
277 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
278 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
279 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
280 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
281 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
282 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
283 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
284 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
285 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
286 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
287 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
288 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
289 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
290 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
291 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
292 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
293 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
294 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
295 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
296 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
297 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
298 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
299 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
300 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
301 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
302 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
303 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
304 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
305 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
306 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
307 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1