Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
2 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
3 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
4 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
5 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
6 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
7 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
8 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
9 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
10 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
11 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
12 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
13 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
14 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
15 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
16 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
17 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
18 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
19 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
20 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
21 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
22 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
23 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
24 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
25 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
26 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
27 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
28 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
29 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
30 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
31 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
32 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
33 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
34 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
35 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
36 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
37 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
38 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
39 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
40 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
41 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
42 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
43 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
44 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
45 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
46 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
47 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
48 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
49 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
50 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
51 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
52 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
53 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
54 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
55 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
56 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
57 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
58 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
59 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
60 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
61 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
62 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
63 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
64 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
65 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
66 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
67 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
68 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
69 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
70 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
71 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
72 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
73 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
74 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
75 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
76 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
77 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
78 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
79 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
80 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
81 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
82 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
83 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
84 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
85 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
86 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
87 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
88 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
89 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
90 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
91 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
92 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
93 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
94 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
95 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
96 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
97 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
98 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
99 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
100 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
101 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
102 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
103 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
104 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
105 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
106 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
107 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
108 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
109 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
110 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
111 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
112 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
113 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
114 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
115 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
116 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
117 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
118 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
119 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
120 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
121 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
122 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
123 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
124 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
125 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
126 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
127 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
128 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
129 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
130 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
131 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
132 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
133 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
134 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
135 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
136 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
137 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
138 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
139 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
140 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
141 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
142 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
143 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
144 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
145 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
146 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
147 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
148 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
149 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
150 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
151 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
152 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
153 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
154 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
155 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
156 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
157 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
158 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
159 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
160 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
161 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
162 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
163 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
164 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
165 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
166 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
167 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
168 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
169 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
170 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
171 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
172 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
173 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
174 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
175 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
176 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
177 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
178 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
179 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
180 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
181 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
182 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
183 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
184 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
185 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
186 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
187 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
188 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
189 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
190 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
191 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
192 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
193 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
194 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
195 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
196 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
197 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
198 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
199 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
200 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
201 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
202 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
203 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
204 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
205 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
206 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
207 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
208 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
209 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
210 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
211 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
212 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
213 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
214 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
215 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
216 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
217 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
218 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
219 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
220 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
221 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
222 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
223 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
224 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
225 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
226 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
227 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
228 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
229 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
230 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
231 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
232 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
233 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
234 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
235 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
236 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
237 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
238 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
239 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
240 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
241 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
242 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
243 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
244 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
245 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
246 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
247 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
248 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
249 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
250 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
251 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
252 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
253 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
254 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
255 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
256 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
257 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
258 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
259 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
260 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
261 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
262 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
263 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
264 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
265 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
266 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
267 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
268 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
269 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
270 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
271 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
272 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
273 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
274 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
275 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
276 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
277 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
278 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
279 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
280 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
281 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
282 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
283 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
284 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
285 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
286 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
287 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
288 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
289 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
290 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
291 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
292 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
293 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
294 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
295 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
296 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
297 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
298 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
299 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
300 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
301 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
302 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
303 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
304 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
305 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
306 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
307 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1