Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
2 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
3 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
4 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
5 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
6 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
7 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
8 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
9 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
10 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
11 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
12 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
13 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
14 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
15 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
16 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
17 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
18 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
19 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
20 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
21 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
22 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
23 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
24 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
25 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
26 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
27 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
28 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
29 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
30 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
31 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
32 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
33 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
34 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
35 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
36 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
37 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
38 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
39 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
40 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
41 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
42 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
43 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
44 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
45 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
46 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
47 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
48 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
49 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
50 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
51 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
52 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
53 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
54 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
55 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
56 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
57 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
58 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
59 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
60 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
61 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
62 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
63 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
64 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
65 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
66 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
67 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
68 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
69 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
70 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
71 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
72 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
73 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
74 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
75 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
76 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
77 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
78 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
79 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
80 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
81 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
82 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
83 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
84 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
85 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
86 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
87 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
88 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
89 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
90 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
91 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
92 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
93 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
94 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
95 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
96 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
97 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
98 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
99 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
100 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
101 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
102 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
103 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
104 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
105 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
106 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
107 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
108 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
109 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
110 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
111 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
112 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
113 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
114 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
115 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
116 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
117 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
118 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
119 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
120 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
121 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
122 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
123 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
124 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
125 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
126 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
127 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
128 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
129 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
130 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
131 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
132 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
133 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
134 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
135 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
136 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
137 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
138 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
139 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
140 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
141 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
142 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
143 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
144 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
145 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
146 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
147 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
148 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
149 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
150 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
151 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
152 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
153 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
154 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
155 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
156 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
157 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
158 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
159 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
160 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
161 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
162 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
163 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
164 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
165 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
166 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
167 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
168 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
169 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
170 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
171 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
172 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
173 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
174 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
175 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
176 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
177 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
178 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
179 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
180 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
181 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
182 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
183 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
184 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
185 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
186 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
187 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
188 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
189 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
190 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
191 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
192 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
193 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
194 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
195 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
196 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
197 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
198 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
199 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
200 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
201 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
202 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
203 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
204 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
205 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
206 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
207 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
208 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
209 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
210 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
211 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
212 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
213 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
214 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
215 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
216 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
217 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
218 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
219 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
220 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
221 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
222 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
223 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
224 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
225 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
226 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
227 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
228 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
229 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
230 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
231 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
232 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
233 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
234 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
235 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
236 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
237 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
238 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
239 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
240 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
241 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
242 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
243 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
244 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
245 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
246 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
247 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
248 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
249 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
250 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
251 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
252 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
253 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
254 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
255 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
256 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
257 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
258 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
259 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
260 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
261 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
262 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
263 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
264 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
265 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
266 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
267 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
268 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
269 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
270 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
271 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
272 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
273 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
274 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
275 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
276 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
277 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
278 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
279 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
280 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
281 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
282 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
283 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
284 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
285 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
286 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
287 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
288 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
289 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
290 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
291 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
292 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
293 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
294 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
295 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
296 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
297 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
298 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
299 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
300 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
301 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
302 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
303 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
304 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
305 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
306 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
307 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1