Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
2 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
3 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
4 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
5 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
6 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
7 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
8 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
9 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
10 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
11 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
12 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
13 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
14 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
15 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
16 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
17 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
18 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
19 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
20 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
21 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
22 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
23 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
24 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
25 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
26 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
27 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
28 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
29 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
30 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
31 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
32 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
33 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
34 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
35 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
36 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
37 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
38 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
39 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
40 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
41 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
42 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
43 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
44 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
45 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
46 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
47 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
48 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
49 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
50 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
51 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
52 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
53 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
54 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
55 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
56 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
57 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
58 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
59 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
60 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
61 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
62 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
63 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
64 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
65 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
66 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
67 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
68 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
69 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
70 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
71 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
72 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
73 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
74 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
75 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
76 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
77 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
78 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
79 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
80 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
81 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
82 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
83 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
84 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
85 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
86 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
87 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
88 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
89 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
90 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
91 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
92 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
93 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
94 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
95 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
96 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
97 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
98 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
99 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
100 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
101 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
102 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
103 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
104 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
105 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
106 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
107 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
108 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
109 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
110 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
111 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
112 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
113 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
114 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
115 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
116 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
117 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
118 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
119 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
120 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
121 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
122 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
123 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
124 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
125 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
126 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
127 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
128 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
129 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
130 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
131 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
132 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
133 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
134 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
135 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
136 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
137 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
138 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
139 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
140 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
141 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
142 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
143 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
144 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
145 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
146 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
147 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
148 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
149 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
150 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
151 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
152 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
153 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
154 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
155 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
156 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
157 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
158 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
159 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
160 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
161 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
162 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
163 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
164 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
165 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
166 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
167 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
168 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
169 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
170 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
171 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
172 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
173 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
174 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
175 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
176 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
177 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
178 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
179 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
180 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
181 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
182 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
183 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
184 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
185 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
186 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
187 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
188 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
189 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
190 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
191 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
192 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
193 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
194 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
195 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
196 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
197 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
198 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
199 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
200 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
201 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
202 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
203 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
204 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
205 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
206 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
207 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
208 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
209 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
210 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
211 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
212 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
213 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
214 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
215 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
216 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
217 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
218 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
219 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
220 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
221 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
222 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
223 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
224 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
225 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
226 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
227 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
228 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
229 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
230 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
231 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
232 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
233 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
234 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
235 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
236 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
237 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
238 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
239 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
240 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
241 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
242 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
243 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
244 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
245 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
246 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
247 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
248 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
249 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
250 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
251 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
252 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
253 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
254 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
255 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
256 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
257 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
258 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
259 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
260 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
261 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
262 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
263 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
264 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
265 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
266 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
267 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
268 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
269 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
270 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
271 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
272 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
273 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
274 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
275 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
276 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
277 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
278 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
279 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
280 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
281 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
282 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
283 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
284 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
285 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
286 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
287 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
288 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
289 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
290 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
291 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
292 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
293 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
294 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
295 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
296 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
297 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
298 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
299 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
300 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
301 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
302 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
303 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
304 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
305 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
306 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
307 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1