DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
ukryty na liście

Dystanse

CZAS:
40000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
--- PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS DRUŻYNA GRYFLAND I
--- PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS DRUŻYNA GRYFLAND I
--- Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS DRUŻYNA GRYFLAND I
--- ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS DRUŻYNA GRYFLAND I
--- URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
--- IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS WOMENS CYCLE
--- MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS WOMENS CYCLE
--- ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS WOMENS CYCLE
--- ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS WOMENS CYCLE
--- RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS UZNAM ŚWINOUJŚCIE
--- Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
--- Roman Krupa Gryfice CZAS DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
--- Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
--- Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
--- Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
--- Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
--- Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
--- Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
--- Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
--- MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
--- KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUS SZCZECIN
--- PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUS SZCZECIN
--- PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUS SZCZECIN
--- PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS GRYFUS SZCZECIN
--- Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny 75+
--- Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS DRUŻYNA 75+
--- Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS DRUŻYNA 75+
--- Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS DRUŻYNA 75+
--- Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS DRUŻYNA 75+
--- LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team I M1 KAPITAN
--- Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team I M1
--- Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team I M1
--- MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team I M1
--- Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team I M1
--- RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
--- KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND II
--- ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND II
--- MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND II
--- DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND II
--- Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
--- Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
--- Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
--- Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
--- Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
--- Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
--- Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team II
--- Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team II
--- Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team II
--- Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team II
--- TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
--- Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS KS MASTERS 1
--- ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS KS MASTERS 1
--- Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS KS MASTERS 1
--- Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS KS MASTERS 1
--- Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS KS MASTERS 2
--- Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS KS MASTERS 2
--- Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS KS MASTERS 2
--- Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS KS MASTERS 2
--- Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
--- Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team PRO - kapitan M II
--- RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team PRO
--- Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team PRO
--- Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS FTI Racing Team PRO
--- Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS FTI Racing Team PRO
--- Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
--- Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
--- Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
--- Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
--- Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
--- Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS Kapitan drużyny Bike U Up M II
--- Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS Bike U Up
--- Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS Bike U Up
--- Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS Bike U Up
--- Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS Bike U Up
--- JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III
--- FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET
--- ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET
--- WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET
--- ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET
--- Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
--- Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET II
--- Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET II
--- Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS NTS NEXELO JF DUET II
--- DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS NTS NEXELO JF DUET II
--- STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
--- ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS PIAST ŚREM
--- LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS PIAST ŚREM
--- WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS PIAST ŚREM
--- KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS PIAST ŚREM