IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
2 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
3 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
4 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
5 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
6 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
7 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
8 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
9 Tadeusz Habaj Zabrze MINI MINI M7s
10 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
11 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
12 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
13 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
14 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
15 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
16 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
17 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
18 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
19 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
20 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
21 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
22 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
23 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
24 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
25 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
26 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
27 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
28 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
29 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
30 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
31 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
32 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
33 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
34 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
35 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
36 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
37 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
38 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
39 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
40 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
41 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
42 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
43 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
44 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
45 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
46 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
47 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
48 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
49 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
50 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
51 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
52 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
53 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
54 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
55 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
56 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
57 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
58 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
59 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
60 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
61 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
62 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
63 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
64 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
65 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
66 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
67 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
68 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
69 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
70 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
71 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
72 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
73 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
74 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
75 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
76 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
77 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
78 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
79 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
80 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
81 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
82 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
83 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
84 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
85 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
86 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
87 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
88 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
89 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
90 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
91 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
92 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
93 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
94 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
95 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
96 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
97 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
98 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
99 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
100 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
101 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
102 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
103 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
104 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
105 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
106 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
107 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
108 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
109 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
110 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
111 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
112 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
113 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
114 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
115 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
116 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
117 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
118 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
119 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
120 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
121 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
122 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
123 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
124 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
125 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
126 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
127 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
128 Marek Bartoń Mińsk Maz Dynamo Mińsk Maz. MEGA MEGA M4s
129 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
130 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
131 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
132 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
133 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
134 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
135 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
136 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
137 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
138 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
139 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
140 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
141 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
142 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
143 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
144 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
145 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
146 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
147 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
148 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
149 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
150 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
151 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
152 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
153 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
154 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
155 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
156 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
157 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
158 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
159 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
160 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
161 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
162 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
163 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
164 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
165 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
166 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
167 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
168 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
169 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
170 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
171 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
172 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
173 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
174 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
175 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
176 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
177 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
178 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
179 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
180 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
181 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
182 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
183 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
184 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
185 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
186 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
187 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
188 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
189 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
190 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
191 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
192 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
193 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
194 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
195 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
196 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
197 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
198 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
199 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
200 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
201 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
202 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
203 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
204 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
205 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
206 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
207 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
208 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
209 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
210 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
211 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
212 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
213 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
214 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
215 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
216 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
217 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
218 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
219 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
220 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
221 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
222 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
223 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
224 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
225 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
226 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
227 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
228 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
229 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
230 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
231 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
232 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
233 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
234 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
235 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M4i
236 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
237 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
238 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
239 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
240 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
241 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
242 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
243 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
244 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
245 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
246 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
247 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
248 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
249 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
250 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
251 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
252 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
253 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
254 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
255 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
256 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
257 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
258 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
259 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
260 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
261 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
262 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
263 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
264 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
265 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
266 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
267 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
268 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
269 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
270 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
271 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
272 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
273 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
274 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
275 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
276 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
277 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
278 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
279 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
280 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
281 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
282 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
283 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
284 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
285 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
286 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
287 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
288 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
289 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
290 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
291 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
292 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
293 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 221 / 293

Płeć

kobiety: 22 / 29

mężczyźni: 199 / 264

Dystans

GIGA: 44 / 55

MEGA: 53 / 67

MINI: 124 / 171

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 6 / 6

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 5 / 8

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 12 / 18

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 11 / 17

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 9 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 5 / 5

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 1 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 1 / 2

MINI M2s: 10 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 13 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 21 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 14 / 16

MINI M7s: 6 / 9

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Maz: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 3

Świdnica: 5 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 9 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 29 / 39

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 64 / 90

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Dynamo Mińsk Maz.: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 4 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 9 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1