IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
2 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
3 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
4 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
5 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
6 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
7 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
8 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
9 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
10 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
11 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
12 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
13 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
14 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
15 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
16 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
17 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
18 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
19 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
20 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
21 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
22 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
23 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
24 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
25 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
26 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
27 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
28 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
29 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
30 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
31 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
32 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
33 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
34 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
35 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
36 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
37 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
38 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
39 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
40 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
41 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
42 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
43 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
44 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
45 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
46 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
47 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
48 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
49 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
50 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
51 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
52 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
53 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
54 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
55 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
56 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
57 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
58 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
59 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
60 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
61 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
62 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
63 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
64 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
65 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
66 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
67 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
68 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
69 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
70 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
71 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
72 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
73 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
74 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
75 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
76 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
77 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
78 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
79 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
80 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
81 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
82 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
83 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
84 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
85 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
86 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
87 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
88 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
89 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
90 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
91 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
92 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
93 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
94 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
95 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
96 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
97 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
98 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
99 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
100 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
101 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
102 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
103 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
104 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
105 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
106 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
107 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
108 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
109 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
110 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
111 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
112 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
113 Konrad Klimiuk Szczecin Ship Design team bikers GIGA GIGA M4s
114 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
115 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
116 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
117 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
118 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
119 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
120 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
121 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
122 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
123 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
124 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
125 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
126 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
127 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
128 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
129 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
130 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
131 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
132 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
133 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
134 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
135 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
136 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
137 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
138 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
139 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
140 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
141 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
142 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
143 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
144 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
145 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
146 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
147 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
148 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
149 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
150 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
151 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
152 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
153 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
154 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
155 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
156 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
157 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
158 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
159 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
160 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
161 Marek Bartoń Mińsk Maz Dynamo Mińsk Maz. MEGA MEGA M4s
162 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
163 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
164 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
165 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
166 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
167 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
168 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
169 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
170 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
171 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
172 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
173 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
174 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
175 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
176 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
177 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
178 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
179 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
180 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
181 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
182 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
183 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
184 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
185 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
186 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
187 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
188 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
189 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
190 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
191 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
192 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
193 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
194 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
195 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
196 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
197 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
198 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
199 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
200 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
201 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
202 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
203 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
204 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
205 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
206 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
207 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
208 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
209 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
210 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
211 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
212 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
213 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
214 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
215 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
216 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
217 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
218 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
219 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
220 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
221 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
222 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
223 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
224 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
225 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
226 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
227 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
228 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
229 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
230 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
231 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
232 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
233 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
234 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
235 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M4i
236 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
237 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
238 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
239 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
240 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
241 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
242 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
243 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
244 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
245 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
246 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
247 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
248 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
249 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
250 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
251 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
252 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
253 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
254 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
255 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
256 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
257 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
258 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
259 Tadeusz Habaj Zabrze MINI MINI M7s
260 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
261 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
262 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
263 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
264 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
265 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
266 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
267 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
268 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
269 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
270 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
271 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
272 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
273 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
274 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
275 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
276 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
277 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
278 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
279 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
280 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
281 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
282 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
283 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
284 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
285 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
286 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
287 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
288 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
289 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
290 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
291 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
292 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
293 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
294 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 223 / 294

Płeć

kobiety: 22 / 29

mężczyźni: 201 / 265

Dystans

GIGA: 44 / 56

MEGA: 54 / 67

MINI: 125 / 171

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 6 / 6

GIGA M4s: 14 / 17

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 5 / 8

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 13 / 18

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 11 / 17

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 9 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 5 / 5

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 1 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 1 / 2

MINI M2s: 10 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 21 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 14 / 16

MINI M7s: 6 / 9

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubachów: 1 / 1

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Maz: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 6

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 3

Świdnica: 5 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 9 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 30 / 39

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 65 / 90

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Dynamo Mińsk Maz.: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 4 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 9 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 4 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Ship Design Team Bikers: 0 / 1

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1