IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
2 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
3 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
4 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
5 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
6 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
7 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
8 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
9 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
10 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
11 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
12 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
13 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
14 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
15 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
16 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
17 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
18 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
19 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
20 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
21 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
22 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
23 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
24 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
25 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
26 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
27 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
28 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
29 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
30 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
31 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
32 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
33 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
34 Tadeusz Habaj Zabrze MINI MINI M7s
35 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
36 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
37 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
38 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
39 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
40 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
41 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
42 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
43 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
44 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
45 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
46 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
47 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
48 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
49 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
50 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
51 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
52 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
53 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
54 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
55 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
56 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
57 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
58 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
59 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
60 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
61 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
62 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
63 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
64 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
65 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
66 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
67 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
68 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
69 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
70 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
71 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
72 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
73 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
74 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
75 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
76 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
77 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
78 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
79 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
80 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
81 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
82 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
83 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
84 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
85 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
86 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
87 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
88 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
89 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
90 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
91 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
92 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
93 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
94 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
95 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
96 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
97 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
98 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
99 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
100 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
101 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
102 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
103 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
104 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
105 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
106 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
107 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
108 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
109 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
110 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
111 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
112 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
113 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
114 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
115 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
116 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
117 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
118 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
119 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
120 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
121 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
122 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
123 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
124 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
125 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
126 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
127 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
128 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
129 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
130 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
131 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
132 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
133 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
134 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
135 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
136 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
137 Marek Bartoń Mińsk Maz Dynamo Mińsk Maz. MEGA MEGA M4s
138 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
139 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
140 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
141 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
142 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
143 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M4i
144 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
145 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
146 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
147 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
148 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
149 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
150 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
151 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
152 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
153 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
154 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
155 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
156 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
157 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
158 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
159 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
160 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
161 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
162 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
163 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
164 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
165 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
166 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
167 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
168 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
169 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
170 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
171 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
172 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
173 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
174 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
175 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
176 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
177 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
178 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
179 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
180 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
181 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
182 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
183 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
184 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
185 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
186 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
187 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
188 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
189 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
190 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
191 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
192 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
193 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
194 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
195 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
196 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
197 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
198 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
199 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
200 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
201 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
202 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
203 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
204 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
205 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
206 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
207 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
208 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
209 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
210 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
211 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
212 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
213 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
214 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
215 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
216 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
217 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
218 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
219 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
220 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
221 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
222 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
223 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
224 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
225 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
226 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
227 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
228 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
229 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
230 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
231 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
232 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
233 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
234 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
235 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
236 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
237 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
238 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
239 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
240 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
241 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
242 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
243 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
244 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
245 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
246 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
247 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
248 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
249 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
250 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
251 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
252 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
253 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
254 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
255 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
256 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
257 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
258 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
259 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
260 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
261 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
262 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
263 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
264 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
265 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
266 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
267 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
268 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
269 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
270 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
271 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
272 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
273 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
274 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
275 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
276 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
277 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
278 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
279 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
280 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
281 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
282 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
283 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
284 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
285 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
286 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
287 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
288 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
289 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
290 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
291 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
292 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
293 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 221 / 293

Płeć

kobiety: 22 / 29

mężczyźni: 199 / 264

Dystans

GIGA: 44 / 55

MEGA: 53 / 67

MINI: 124 / 171

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 6 / 6

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 5 / 8

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 12 / 18

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 11 / 17

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 9 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 5 / 5

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 1 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 1 / 2

MINI M2s: 10 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 13 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 21 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 14 / 16

MINI M7s: 6 / 9

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Maz: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 3

Świdnica: 5 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 9 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 29 / 39

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 64 / 90

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Dynamo Mińsk Maz.: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 4 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 9 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1