IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
2 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
3 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
4 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
5 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
6 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
7 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
8 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
9 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
10 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
11 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
12 Marek Bartoń Mińsk Maz Dynamo Mińsk Maz. MEGA MEGA M4s
13 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
14 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
15 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
16 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
17 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
18 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
19 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
20 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
21 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
22 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
23 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
24 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
25 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
26 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
27 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
28 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
29 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
30 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
31 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
32 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
33 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
34 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
35 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
36 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
37 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
38 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
39 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
40 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
41 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
42 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
43 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
44 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
45 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
46 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
47 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
48 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
49 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
50 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
51 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
52 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
53 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
54 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
55 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
56 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
57 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
58 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
59 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
60 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
61 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
62 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
63 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
64 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
65 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
66 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
67 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
68 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
69 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
70 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
71 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
72 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
73 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
74 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
75 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
76 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
77 Tadeusz Habaj Zabrze MINI MINI M7s
78 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
79 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
80 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
81 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
82 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
83 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
84 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
85 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
86 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
87 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
88 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
89 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
90 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
91 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
92 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
93 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
94 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
95 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
96 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
97 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
98 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
99 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
100 Konrad Klimiuk Szczecin Ship Design team bikers GIGA GIGA M4s
101 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
102 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
103 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
104 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
105 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
106 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
107 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
108 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
109 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
110 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
111 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
112 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
113 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
114 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
115 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
116 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
117 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
118 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
119 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
120 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
121 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
122 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
123 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
124 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
125 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
126 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
127 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
128 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
129 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
130 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
131 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
132 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
133 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
134 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
135 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
136 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
137 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
138 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
139 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
140 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
141 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
142 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
143 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
144 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
145 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
146 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
147 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
148 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
149 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
150 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
151 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
152 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
153 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
154 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
155 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
156 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
157 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
158 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
159 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
160 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
161 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
162 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
163 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
164 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
165 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
166 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
167 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
168 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
169 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
170 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
171 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
172 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
173 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
174 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
175 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
176 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
177 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
178 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
179 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
180 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
181 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
182 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
183 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
184 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
185 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
186 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
187 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
188 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
189 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
190 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
191 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
192 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
193 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
194 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
195 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M4i
196 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
197 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
198 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
199 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
200 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
201 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
202 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
203 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
204 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
205 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
206 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
207 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
208 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
209 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
210 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
211 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
212 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
213 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
214 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
215 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
216 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
217 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
218 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
219 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
220 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
221 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
222 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
223 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
224 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
225 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
226 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
227 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
228 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
229 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
230 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
231 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
232 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
233 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
234 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
235 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
236 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
237 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
238 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
239 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
240 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
241 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
242 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
243 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
244 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
245 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
246 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
247 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
248 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
249 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
250 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
251 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
252 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
253 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
254 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
255 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
256 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
257 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
258 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
259 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
260 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
261 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
262 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
263 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
264 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
265 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
266 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
267 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
268 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
269 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
270 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
271 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
272 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
273 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
274 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
275 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
276 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
277 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
278 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
279 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
280 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
281 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
282 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
283 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
284 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
285 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
286 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
287 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
288 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
289 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
290 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
291 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
292 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
293 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
294 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 223 / 294

Płeć

kobiety: 22 / 29

mężczyźni: 201 / 265

Dystans

GIGA: 44 / 56

MEGA: 54 / 67

MINI: 125 / 171

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 6 / 6

GIGA M4s: 14 / 17

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 5 / 8

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 13 / 18

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 11 / 17

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 9 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 5 / 5

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 1 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 1 / 2

MINI M2s: 10 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 21 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 14 / 16

MINI M7s: 6 / 9

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubachów: 1 / 1

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Maz: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 6

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 3

Świdnica: 5 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 9 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 30 / 39

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 65 / 90

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Dynamo Mińsk Maz.: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 4 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 9 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 4 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Ship Design Team Bikers: 0 / 1

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1