XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
2 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
3 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
4 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
5 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
6 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
7 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
8 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
9 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
10 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
11 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
12 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
13 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
14 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
15 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
16 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
17 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
18 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
19 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
20 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
21 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
22 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
23 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
24 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
25 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
26 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
27 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
28 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
29 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
30 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
31 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
32 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
33 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
34 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
35 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
36 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
37 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
38 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
39 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
40 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
41 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
42 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
43 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
44 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
45 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
46 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
47 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
48 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
49 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
50 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
51 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
52 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
53 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
54 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
55 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
56 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
57 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
58 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
59 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
60 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
61 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
62 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
63 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
64 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
65 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
66 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
67 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
68 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
69 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
70 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
71 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
72 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
73 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
74 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
75 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
76 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
77 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
78 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
79 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
80 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
81 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
82 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
83 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
84 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
85 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
86 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
87 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
88 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
89 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
90 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
91 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
92 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
93 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
94 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
95 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
96 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
97 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
98 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
99 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
100 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
101 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
102 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
103 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
104 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
105 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
106 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
107 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
108 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
109 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
110 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
111 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
112 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
113 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
114 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
115 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
116 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
117 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
118 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
119 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
120 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
121 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
122 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
123 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
124 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
125 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
126 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
127 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
128 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
129 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
130 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
131 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
132 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
133 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
134 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
135 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
136 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
137 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
138 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
139 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
140 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
141 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
142 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
143 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
144 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
145 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
146 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
147 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
148 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
149 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
150 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
151 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
152 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
153 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
154 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
155 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
156 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
157 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
158 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
159 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
160 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
161 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
162 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
163 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
164 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
165 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
166 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
167 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
168 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
169 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
170 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
171 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
172 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
173 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
174 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
175 Paweł Cichy Łask Jastrzębioe Łaskie MINI MINI M6s
176 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
177 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
178 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
179 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
180 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
181 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
182 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
183 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
184 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
185 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
186 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
187 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
188 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
189 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
190 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
191 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
192 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
193 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
194 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
195 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
196 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
197 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
198 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
199 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
200 mirosław gdesz warszawa MEGA MEGA M4s
201 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
202 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
203 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
204 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
205 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
206 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
207 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
208 Krzysztof Szymański Biestrzyków HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M4s
209 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
210 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
211 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
212 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
213 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
214 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
215 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
216 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
217 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
218 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
219 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
220 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
221 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
222 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
223 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
224 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
225 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
226 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
227 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
228 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
229 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
230 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
231 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
232 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
233 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
234 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
235 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
236 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
237 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
238 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
239 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
240 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT MINI MINI M4s
241 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
242 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
243 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
244 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
245 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
246 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
247 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
248 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
249 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
250 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
251 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
252 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
253 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
254 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
255 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
256 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
257 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
258 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
259 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
260 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
261 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
262 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
263 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
264 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
265 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
266 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
267 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
268 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
269 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
270 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
271 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
272 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
273 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
274 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
275 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
276 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
277 Krzysztof Lech Sulistrowice 1972 MEGA MEGA M4s
278 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
279 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
280 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
281 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
282 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
283 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
284 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
285 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
286 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
287 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
288 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
289 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
290 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
291 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
292 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
293 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
294 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
295 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
296 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
297 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
298 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
299 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
300 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
301 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
302 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
303 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
304 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
305 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
306 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
307 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
308 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
309 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
310 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
311 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
312 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
313 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
314 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
315 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
316 jakub chudziński poznań MINI MINI M3s
317 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
318 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
319 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
320 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
321 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
322 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
323 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
324 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
325 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
326 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
327 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
328 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
329 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
330 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
331 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 172 / 331

Płeć

kobiety: 14 / 30

mężczyźni: 158 / 301

Dystans

GIGA: 27 / 61

MEGA: 41 / 77

MINI: 104 / 191

RODZINNY: 0 / 2

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 1 / 6

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 8

GIGA M4i: 4 / 6

GIGA M4s: 5 / 14

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 11

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 2

MEGA M3s: 10 / 21

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 7 / 20

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 6 / 8

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 6 / 9

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 2

MINI K3i: 1 / 2

MINI K3s: 1 / 2

MINI K4i: 2 / 3

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 2 / 7

MINI M2s: 9 / 19

MINI M3i: 7 / 11

MINI M3s: 12 / 26

MINI M4i: 4 / 9

MINI M4s: 17 / 30

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 22 / 32

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 14 / 21

MINI M7s: 4 / 6

RODZ M1s: 0 / 1

RODZ M3s: 0 / 1

Miejscowości

Bardo: 0 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Biestrzyków: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 0 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 3

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 3

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 1 / 3

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 2

Gostyń: 1 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 0 / 2

Kłodzko: 2 / 10

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 3 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 6

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 3 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 2 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 3

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Mozow: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 0 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 4

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opole: 1 / 4

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 1 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 13 / 17

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 2

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 0 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 3 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 10

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 1 / 4

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 1 / 6

Wrocław: 19 / 49

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 51 / 96

1944: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 2

1988: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

Bemko: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 0 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fala Nieporęt: 0 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 1 / 4

Gvt Trzepaki: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 2 / 3

Idmar Racing Team: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Insert Team: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jastrzębioe Łaskie: 0 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 1 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 0 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 0 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 1 / 1

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 2

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 6 / 11

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 0 / 3

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 0 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 9

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 0 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 2

Zspkłodawa: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1