XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
2 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
3 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
4 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
5 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
6 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
7 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
8 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
9 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
10 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
11 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
12 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
13 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
14 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
15 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
16 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
17 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
18 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
19 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
20 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
21 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
22 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
23 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
24 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
25 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
26 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
27 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
28 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
29 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
30 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
31 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
32 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
33 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
34 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
35 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
36 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
37 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
38 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
39 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
40 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
41 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
42 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
43 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
44 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
45 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
46 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
47 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
48 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
49 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
50 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
51 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
52 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
53 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
54 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
55 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
56 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
57 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
58 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
59 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
60 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
61 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
62 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
63 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
64 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
65 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
66 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
67 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
68 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
69 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
70 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
71 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
72 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
73 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
74 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
75 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
76 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
77 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
78 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
79 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
80 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
81 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
82 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
83 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
84 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
85 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
86 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
87 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
88 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
89 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
90 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
91 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
92 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
93 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
94 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
95 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
96 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
97 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
98 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
99 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
100 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
101 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
102 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
103 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
104 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
105 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
106 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
107 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
108 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
109 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
110 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
111 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
112 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
113 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
114 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
115 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
116 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
117 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
118 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
119 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
120 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
121 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
122 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
123 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
124 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
125 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
126 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
127 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
128 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
129 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
130 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
131 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
132 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
133 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
134 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
135 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
136 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
137 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
138 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
139 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
140 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
141 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
142 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
143 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
144 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
145 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
146 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
147 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
148 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
149 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
150 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
151 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
152 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
153 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
154 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
155 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
156 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
157 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
158 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
159 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
160 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
161 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
162 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
163 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
164 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
165 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
166 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
167 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
168 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
169 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
170 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
171 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
172 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
173 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
174 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
175 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
176 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
177 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
178 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
179 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
180 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
181 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
182 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
183 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
184 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
185 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
186 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
187 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
188 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
189 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
190 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
191 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
192 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
193 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
194 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
195 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
196 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
197 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
198 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
199 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
200 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
201 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
202 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
203 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
204 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
205 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
206 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
207 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
208 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
209 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
210 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
211 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
212 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
213 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
214 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
215 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
216 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
217 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
218 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
219 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
220 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
221 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
222 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
223 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
224 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
225 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
226 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
227 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
228 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
229 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
230 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
231 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
232 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
233 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
234 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
235 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
236 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
237 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
238 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
239 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
240 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
241 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
242 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
243 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
244 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
245 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
246 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
247 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
248 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
249 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
250 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
251 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
252 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
253 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
254 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
255 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
256 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
257 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
258 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
259 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
260 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
261 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
262 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
263 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
264 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
265 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
266 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
267 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
268 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
269 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
270 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
271 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
272 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
273 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
274 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
275 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
276 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
277 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
278 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
279 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
280 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
281 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
282 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
283 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
284 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
285 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
286 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
287 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
288 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
289 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
290 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
291 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
292 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
293 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
294 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
295 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
296 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
297 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
298 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
299 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
300 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
301 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
302 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
303 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
304 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
305 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
306 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
307 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
308 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
309 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
310 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
311 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
312 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
313 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
314 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
315 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
316 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
317 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
318 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
319 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
320 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
321 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
322 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
323 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
324 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
325 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
326 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
327 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
328 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
329 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
330 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
331 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
332 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
333 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
334 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
335 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
336 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
337 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
338 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
339 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
340 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
341 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
342 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
343 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
344 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
345 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
346 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
347 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
348 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
349 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
350 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
351 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
352 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
353 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
354 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
355 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
356 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
357 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
358 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
359 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
360 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
361 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
362 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
363 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
364 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
365 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
366 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
367 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
368 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
369 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
370 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
371 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
372 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
373 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
374 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s
375 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
376 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
377 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
378 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
379 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
380 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
381 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
382 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
383 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
384 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
385 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
386 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
387 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
388 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1