XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
2 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
3 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
4 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
5 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
6 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
7 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
8 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
9 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
10 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
11 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
12 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
13 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
14 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
15 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
16 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
17 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
18 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
19 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
20 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
21 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
22 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
23 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
24 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
25 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
26 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
27 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
28 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
29 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
30 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
31 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
32 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
33 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
34 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
35 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
36 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
37 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
38 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
39 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
40 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
41 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
42 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
43 Paweł Cichy Łask Jastrzębioe Łaskie MINI MINI M6s
44 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
45 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
46 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
47 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
48 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
49 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
50 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
51 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
52 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
53 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
54 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
55 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
56 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
57 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
58 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
59 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
60 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
61 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
62 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
63 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
64 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
65 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
66 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
67 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
68 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
69 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
70 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
71 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
72 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
73 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
74 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
75 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
76 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
77 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
78 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
79 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
80 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
81 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
82 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
83 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
84 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
85 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
86 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
87 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
88 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
89 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
90 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
91 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
92 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
93 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
94 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
95 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
96 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
97 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
98 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
99 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
100 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
101 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
102 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
103 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
104 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
105 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
106 Krzysztof Szymański Biestrzyków HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M4s
107 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
108 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
109 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
110 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
111 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
112 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
113 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
114 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
115 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
116 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
117 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
118 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
119 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
120 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
121 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
122 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
123 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT MINI MINI M4s
124 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
125 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
126 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
127 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
128 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
129 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
130 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
131 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
132 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
133 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
134 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
135 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
136 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
137 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
138 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
139 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
140 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
141 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
142 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
143 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
144 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
145 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
146 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
147 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
148 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
149 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
150 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
151 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
152 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
153 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
154 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
155 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
156 jakub chudziński poznań MINI MINI M3s
157 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
158 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
159 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
160 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
161 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
162 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
163 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
164 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
165 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
166 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
167 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
168 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
169 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
170 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
171 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
172 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
173 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
174 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
175 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
176 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
177 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
178 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
179 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
180 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
181 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
182 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
183 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
184 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
185 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
186 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
187 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
188 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
189 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
190 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
191 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
192 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
193 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
194 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
195 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
196 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
197 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
198 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
199 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
200 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
201 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
202 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
203 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
204 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
205 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
206 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
207 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
208 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
209 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
210 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
211 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
212 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
213 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
214 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
215 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
216 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
217 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
218 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
219 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
220 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
221 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
222 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
223 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
224 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
225 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
226 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
227 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
228 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
229 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
230 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
231 Krzysztof Lech Sulistrowice 1972 MEGA MEGA M4s
232 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
233 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
234 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
235 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
236 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
237 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
238 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
239 mirosław gdesz warszawa MEGA MEGA M4s
240 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
241 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
242 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
243 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
244 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
245 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
246 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
247 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
248 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
249 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
250 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
251 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
252 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
253 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
254 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
255 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
256 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
257 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
258 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
259 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
260 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
261 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
262 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
263 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
264 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
265 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
266 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
267 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
268 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
269 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
270 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
271 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
272 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
273 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
274 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
275 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
276 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
277 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
278 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
279 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
280 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
281 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
282 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
283 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
284 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
285 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
286 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
287 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
288 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
289 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
290 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
291 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
292 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
293 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
294 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
295 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
296 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
297 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
298 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
299 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
300 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
301 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
302 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
303 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
304 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
305 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
306 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
307 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
308 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
309 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
310 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
311 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
312 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
313 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
314 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
315 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
316 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
317 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
318 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
319 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
320 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
321 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
322 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
323 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
324 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
325 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
326 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
327 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
328 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
329 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
330 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
331 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 172 / 331

Płeć

kobiety: 14 / 30

mężczyźni: 158 / 301

Dystans

GIGA: 27 / 61

MEGA: 41 / 77

MINI: 104 / 191

RODZINNY: 0 / 2

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 1 / 6

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 8

GIGA M4i: 4 / 6

GIGA M4s: 5 / 14

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 11

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 2

MEGA M3s: 10 / 21

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 7 / 20

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 6 / 8

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 6 / 9

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 2

MINI K3i: 1 / 2

MINI K3s: 1 / 2

MINI K4i: 2 / 3

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 2 / 7

MINI M2s: 9 / 19

MINI M3i: 7 / 11

MINI M3s: 12 / 26

MINI M4i: 4 / 9

MINI M4s: 17 / 30

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 22 / 32

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 14 / 21

MINI M7s: 4 / 6

RODZ M1s: 0 / 1

RODZ M3s: 0 / 1

Miejscowości

Bardo: 0 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Biestrzyków: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 0 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 3

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 3

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 1 / 3

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 2

Gostyń: 1 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 0 / 2

Kłodzko: 2 / 10

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 3 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 6

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 3 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 2 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 3

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Mozow: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 0 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 4

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opole: 1 / 4

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 1 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 13 / 17

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 2

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 0 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 3 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 10

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 1 / 4

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 1 / 6

Wrocław: 19 / 49

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 51 / 96

1944: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 2

1988: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

Bemko: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 0 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fala Nieporęt: 0 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 1 / 4

Gvt Trzepaki: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 2 / 3

Idmar Racing Team: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Insert Team: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jastrzębioe Łaskie: 0 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 1 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 0 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 0 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 1 / 1

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 2

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 6 / 11

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 0 / 3

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 0 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 9

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 0 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 2

Zspkłodawa: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1