XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
2 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
3 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
4 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
5 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
6 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
7 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
8 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
9 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
10 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
11 Krzysztof Szymański Biestrzyków HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M4s
12 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
13 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
14 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
15 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
16 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
17 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
18 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
19 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
20 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
21 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
22 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
23 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
24 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
25 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
26 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
27 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
28 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
29 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
30 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
31 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
32 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
33 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
34 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
35 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
36 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
37 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
38 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
39 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
40 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
41 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
42 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
43 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
44 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
45 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
46 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
47 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
48 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
49 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
50 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
51 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
52 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
53 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
54 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
55 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
56 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
57 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
58 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
59 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
60 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
61 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
62 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
63 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
64 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
65 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
66 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
67 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
68 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
69 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
70 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
71 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
72 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
73 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
74 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
75 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
76 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
77 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
78 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
79 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
80 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
81 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
82 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
83 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
84 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
85 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
86 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
87 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
88 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
89 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
90 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
91 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
92 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
93 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
94 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
95 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
96 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
97 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
98 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
99 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
100 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
101 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
102 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
103 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
104 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
105 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
106 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
107 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
108 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
109 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
110 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
111 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
112 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
113 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
114 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
115 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
116 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
117 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
118 Paweł Cichy Łask Jastrzębioe Łaskie MINI MINI M6s
119 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
120 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
121 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
122 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
123 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
124 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
125 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
126 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
127 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
128 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
129 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
130 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
131 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
132 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
133 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
134 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
135 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
136 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
137 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
138 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
139 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
140 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
141 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
142 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
143 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
144 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
145 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
146 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
147 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
148 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
149 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
150 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
151 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
152 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
153 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
154 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
155 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
156 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
157 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
158 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
159 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
160 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
161 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
162 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
163 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
164 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
165 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
166 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
167 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
168 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
169 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
170 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
171 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
172 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
173 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
174 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
175 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
176 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
177 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
178 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
179 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
180 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
181 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
182 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
183 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
184 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
185 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
186 jakub chudziński poznań MINI MINI M3s
187 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
188 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
189 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
190 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
191 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
192 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
193 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
194 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
195 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
196 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
197 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
198 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
199 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
200 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
201 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
202 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
203 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
204 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
205 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
206 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
207 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
208 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
209 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
210 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
211 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
212 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT MINI MINI M4s
213 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
214 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
215 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
216 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
217 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
218 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
219 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
220 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
221 Krzysztof Lech Sulistrowice 1972 MEGA MEGA M4s
222 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
223 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
224 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
225 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
226 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
227 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
228 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
229 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
230 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
231 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
232 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
233 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
234 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
235 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
236 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
237 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
238 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
239 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
240 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
241 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
242 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
243 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
244 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
245 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
246 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
247 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
248 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
249 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
250 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
251 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
252 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
253 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
254 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
255 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
256 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
257 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
258 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
259 mirosław gdesz warszawa MEGA MEGA M4s
260 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
261 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
262 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
263 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
264 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
265 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
266 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
267 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
268 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
269 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
270 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
271 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
272 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
273 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
274 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
275 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
276 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
277 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
278 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
279 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
280 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
281 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
282 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
283 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
284 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
285 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
286 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
287 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
288 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
289 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
290 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
291 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
292 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
293 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
294 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
295 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
296 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
297 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
298 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
299 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
300 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
301 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
302 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
303 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
304 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
305 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
306 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
307 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
308 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
309 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
310 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
311 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
312 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
313 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
314 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
315 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
316 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
317 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
318 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
319 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
320 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
321 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
322 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
323 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
324 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
325 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
326 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
327 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
328 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
329 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
330 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
331 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 172 / 331

Płeć

kobiety: 14 / 30

mężczyźni: 158 / 301

Dystans

GIGA: 27 / 61

MEGA: 41 / 77

MINI: 104 / 191

RODZINNY: 0 / 2

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 1 / 6

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 8

GIGA M4i: 4 / 6

GIGA M4s: 5 / 14

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 11

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 2

MEGA M3s: 10 / 21

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 7 / 20

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 6 / 8

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 6 / 9

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 2

MINI K3i: 1 / 2

MINI K3s: 1 / 2

MINI K4i: 2 / 3

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 2 / 7

MINI M2s: 9 / 19

MINI M3i: 7 / 11

MINI M3s: 12 / 26

MINI M4i: 4 / 9

MINI M4s: 17 / 30

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 22 / 32

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 14 / 21

MINI M7s: 4 / 6

RODZ M1s: 0 / 1

RODZ M3s: 0 / 1

Miejscowości

Bardo: 0 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Biestrzyków: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 0 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 3

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 3

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 1 / 3

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 2

Gostyń: 1 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 0 / 2

Kłodzko: 2 / 10

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 3 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 6

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 3 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 2 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 3

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Mozow: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 0 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 4

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opole: 1 / 4

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 1 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 13 / 17

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 2

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 0 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 3 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 10

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 1 / 4

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 1 / 6

Wrocław: 19 / 49

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 51 / 96

1944: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 2

1988: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

Bemko: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 0 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fala Nieporęt: 0 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 1 / 4

Gvt Trzepaki: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 2 / 3

Idmar Racing Team: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Insert Team: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jastrzębioe Łaskie: 0 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 1 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 0 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 0 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 1 / 1

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 2

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 6 / 11

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 0 / 3

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 0 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 9

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 0 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 2

Zspkłodawa: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1