XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
2 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
3 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
4 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
5 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
6 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
7 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
8 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
9 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
10 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
11 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
12 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
13 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
14 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
15 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
16 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
17 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
18 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
19 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
20 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
21 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
22 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
23 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
24 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
25 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
26 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
27 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
28 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
29 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
30 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
31 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
32 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
33 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
34 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
35 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
36 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
37 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
38 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
39 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
40 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
41 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
42 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
43 mirosław gdesz warszawa MEGA MEGA M4s
44 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
45 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
46 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
47 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
48 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
49 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
50 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
51 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
52 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
53 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
54 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
55 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
56 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
57 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
58 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
59 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
60 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
61 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
62 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
63 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
64 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
65 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
66 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
67 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
68 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
69 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
70 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
71 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
72 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
73 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
74 jakub chudziński poznań MINI MINI M3s
75 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
76 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
77 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
78 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
79 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
80 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
81 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
82 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
83 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
84 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
85 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
86 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
87 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
88 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
89 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
90 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
91 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
92 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
93 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
94 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
95 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
96 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
97 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
98 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
99 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
100 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
101 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
102 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
103 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
104 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
105 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
106 Krzysztof Lech Sulistrowice 1972 MEGA MEGA M4s
107 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
108 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
109 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
110 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
111 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
112 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
113 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
114 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
115 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
116 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
117 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
118 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
119 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
120 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
121 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
122 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
123 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
124 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
125 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
126 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
127 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
128 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
129 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
130 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
131 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
132 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
133 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
134 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
135 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
136 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
137 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
138 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
139 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
140 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
141 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
142 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
143 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
144 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
145 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
146 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
147 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
148 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
149 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
150 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
151 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
152 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
153 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
154 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
155 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
156 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
157 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
158 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
159 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT MINI MINI M4s
160 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
161 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
162 Krzysztof Szymański Biestrzyków HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M4s
163 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
164 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
165 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
166 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
167 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
168 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
169 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
170 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
171 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
172 Paweł Cichy Łask Jastrzębioe Łaskie MINI MINI M6s
173 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
174 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
175 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
176 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
177 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
178 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
179 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
180 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
181 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
182 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
183 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
184 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
185 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
186 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
187 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
188 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
189 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
190 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
191 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
192 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
193 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
194 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
195 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
196 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
197 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
198 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
199 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
200 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
201 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
202 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
203 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
204 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
205 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
206 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
207 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
208 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
209 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
210 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
211 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
212 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
213 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
214 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
215 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
216 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
217 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
218 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
219 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
220 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
221 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
222 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
223 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
224 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
225 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
226 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
227 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
228 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
229 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
230 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
231 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
232 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
233 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
234 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
235 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
236 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
237 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
238 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
239 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
240 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
241 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
242 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
243 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
244 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
245 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
246 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
247 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
248 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
249 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
250 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
251 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
252 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
253 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
254 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
255 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
256 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
257 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
258 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
259 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
260 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
261 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
262 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
263 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
264 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
265 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
266 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
267 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
268 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
269 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
270 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
271 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
272 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
273 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
274 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
275 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
276 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
277 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
278 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
279 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
280 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
281 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
282 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
283 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
284 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
285 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
286 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
287 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
288 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
289 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
290 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
291 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
292 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
293 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
294 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
295 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
296 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
297 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
298 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
299 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
300 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
301 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
302 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
303 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
304 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
305 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
306 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
307 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
308 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
309 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
310 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
311 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
312 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
313 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
314 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
315 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
316 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
317 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
318 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
319 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
320 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
321 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
322 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
323 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
324 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
325 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
326 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
327 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
328 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
329 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
330 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
331 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 172 / 331

Płeć

kobiety: 14 / 30

mężczyźni: 158 / 301

Dystans

GIGA: 27 / 61

MEGA: 41 / 77

MINI: 104 / 191

RODZINNY: 0 / 2

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 1 / 6

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 8

GIGA M4i: 4 / 6

GIGA M4s: 5 / 14

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 11

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 2

MEGA M3s: 10 / 21

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 7 / 20

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 6 / 8

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 6 / 9

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 2

MINI K3i: 1 / 2

MINI K3s: 1 / 2

MINI K4i: 2 / 3

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 2 / 7

MINI M2s: 9 / 19

MINI M3i: 7 / 11

MINI M3s: 12 / 26

MINI M4i: 4 / 9

MINI M4s: 17 / 30

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 22 / 32

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 14 / 21

MINI M7s: 4 / 6

RODZ M1s: 0 / 1

RODZ M3s: 0 / 1

Miejscowości

Bardo: 0 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Biestrzyków: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 0 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 3

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 3

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 1 / 3

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 2

Gostyń: 1 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 0 / 2

Kłodzko: 2 / 10

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 3 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 6

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 3 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 2 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 3

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Mozow: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 0 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 4

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opole: 1 / 4

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 1 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 13 / 17

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 2

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 0 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 3 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 10

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 1 / 4

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 1 / 6

Wrocław: 19 / 49

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 51 / 96

1944: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 2

1988: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

Bemko: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 0 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fala Nieporęt: 0 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 1 / 4

Gvt Trzepaki: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 2 / 3

Idmar Racing Team: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Insert Team: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jastrzębioe Łaskie: 0 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 1 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 0 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 0 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 1 / 1

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 2

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 6 / 11

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 0 / 3

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 0 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 9

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 0 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 2

Zspkłodawa: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1