XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
2 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
3 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
4 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
5 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
6 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
7 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
8 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
9 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
10 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
11 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
12 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
13 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
14 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
15 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
16 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
17 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
18 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
19 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
20 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
21 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
22 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
23 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
24 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
25 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
26 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
27 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
28 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
29 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
30 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
31 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
32 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
33 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
34 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
35 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
36 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
37 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
38 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
39 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
40 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
41 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
42 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
43 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
44 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
45 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
46 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
47 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
48 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
49 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
50 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
51 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
52 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
53 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
54 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
55 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
56 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
57 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
58 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
59 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
60 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
61 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
62 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
63 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
64 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
65 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
66 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
67 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
68 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
69 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
70 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
71 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
72 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
73 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
74 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
75 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
76 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
77 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
78 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
79 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
80 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
81 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
82 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
83 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
84 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
85 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
86 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
87 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
88 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
89 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
90 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
91 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
92 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
93 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
94 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
95 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
96 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
97 jakub chudziński poznań MINI MINI M3s
98 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
99 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
100 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
101 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
102 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
103 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
104 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
105 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
106 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
107 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
108 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
109 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
110 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
111 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
112 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
113 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
114 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
115 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
116 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
117 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
118 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
119 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
120 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
121 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
122 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
123 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
124 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
125 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
126 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
127 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
128 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
129 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
130 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
131 Krzysztof Lech Sulistrowice 1972 MEGA MEGA M4s
132 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
133 Krzysztof Szymański Biestrzyków HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M4s
134 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
135 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
136 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
137 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
138 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
139 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
140 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
141 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
142 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
143 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
144 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
145 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
146 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
147 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
148 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
149 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
150 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
151 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
152 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
153 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
154 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
155 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
156 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
157 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
158 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT MINI MINI M4s
159 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
160 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
161 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
162 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
163 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
164 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
165 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
166 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
167 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
168 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
169 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
170 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
171 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
172 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
173 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
174 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
175 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
176 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
177 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
178 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
179 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
180 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
181 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
182 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
183 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
184 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
185 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
186 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
187 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
188 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
189 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
190 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
191 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
192 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
193 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
194 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
195 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
196 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
197 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
198 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
199 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
200 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
201 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
202 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
203 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
204 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
205 mirosław gdesz warszawa MEGA MEGA M4s
206 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
207 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
208 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
209 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
210 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
211 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
212 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
213 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
214 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
215 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
216 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
217 Paweł Cichy Łask Jastrzębioe Łaskie MINI MINI M6s
218 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
219 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
220 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
221 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
222 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
223 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
224 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
225 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
226 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
227 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
228 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
229 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
230 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
231 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
232 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
233 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
234 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
235 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
236 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
237 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
238 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
239 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
240 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
241 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
242 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
243 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
244 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
245 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
246 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
247 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
248 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
249 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
250 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
251 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
252 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
253 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
254 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
255 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
256 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
257 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
258 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
259 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
260 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
261 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
262 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
263 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
264 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
265 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
266 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
267 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
268 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
269 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
270 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
271 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
272 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
273 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
274 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
275 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
276 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
277 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
278 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
279 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
280 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
281 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
282 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
283 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
284 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
285 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
286 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
287 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
288 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
289 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
290 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
291 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
292 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
293 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
294 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
295 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
296 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
297 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
298 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
299 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
300 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
301 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
302 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
303 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
304 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
305 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
306 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
307 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
308 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
309 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
310 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
311 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
312 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
313 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
314 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
315 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
316 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
317 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
318 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
319 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
320 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
321 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
322 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
323 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
324 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
325 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
326 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
327 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
328 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
329 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
330 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
331 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 172 / 331

Płeć

kobiety: 14 / 30

mężczyźni: 158 / 301

Dystans

GIGA: 27 / 61

MEGA: 41 / 77

MINI: 104 / 191

RODZINNY: 0 / 2

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 1 / 6

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 8

GIGA M4i: 4 / 6

GIGA M4s: 5 / 14

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 11

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 2

MEGA M3s: 10 / 21

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 7 / 20

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 6 / 8

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 6 / 9

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 2

MINI K3i: 1 / 2

MINI K3s: 1 / 2

MINI K4i: 2 / 3

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 2 / 7

MINI M2s: 9 / 19

MINI M3i: 7 / 11

MINI M3s: 12 / 26

MINI M4i: 4 / 9

MINI M4s: 17 / 30

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 22 / 32

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 14 / 21

MINI M7s: 4 / 6

RODZ M1s: 0 / 1

RODZ M3s: 0 / 1

Miejscowości

Bardo: 0 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Biestrzyków: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 0 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 3

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 3

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 1 / 3

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 2

Gostyń: 1 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 0 / 2

Kłodzko: 2 / 10

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 3 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 6

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 3 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 2 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 3

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 0 / 2

Mozow: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 0 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 4

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 0 / 2

Opole: 1 / 4

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 1 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 13 / 17

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 0 / 1

Rąbino: 0 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 0 / 2

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 0 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 3 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 10

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 1 / 4

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 1 / 6

Wrocław: 19 / 49

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 51 / 96

1944: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 2

1988: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

Bemko: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 0 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Fala Nieporęt: 0 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 1 / 4

Gvt Trzepaki: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 2 / 3

Idmar Racing Team: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Insert Team: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jastrzębioe Łaskie: 0 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 1 / 5

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 0 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 0 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 0 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 1 / 1

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 2

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 6 / 11

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 0 / 1

Pm Rider Team: 0 / 2

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 0 / 3

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 0 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 9

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 0 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 0 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 2

Zspkłodawa: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1