Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
2 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
3 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
4 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
5 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
6 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
7 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
8 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
9 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
10 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
11 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
12 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
13 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
14 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
15 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
16 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
17 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
18 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
19 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
20 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
21 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
22 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
23 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
24 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
25 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
26 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
27 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
28 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
29 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
30 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
31 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
32 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)
33 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
34 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
35 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
36 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
37 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
38 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
39 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
40 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
41 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
42 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
43 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
44 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
45 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
46 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
47 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
48 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
49 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
50 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
51 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
52 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
53 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
54 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
55 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
56 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
57 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
58 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
59 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1
60 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
61 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
62 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
63 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
64 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
65 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
66 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
67 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
68 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
69 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
70 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
71 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
72 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
73 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
74 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
75 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
76 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
77 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
78 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
79 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20
80 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
81 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
82 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
83 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
84 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
85 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
86 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
87 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
88 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
89 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
90 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
91 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
92 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
93 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
94 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
95 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
96 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
97 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
98 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
99 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
100 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
101 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5