Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
2 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
3 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
4 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
5 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
6 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
7 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
8 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
9 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
10 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
11 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
12 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
13 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
14 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20
15 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
16 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
17 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
18 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
19 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
20 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
21 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
22 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
23 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
24 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
25 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
26 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
27 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
28 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
29 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
30 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)
31 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
32 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
33 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
34 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
35 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
36 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
37 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
38 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
39 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
40 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
41 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
42 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
43 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
44 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
45 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
46 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1
47 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
48 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
49 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
50 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
51 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
52 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
53 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
54 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
55 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
56 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
57 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
58 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
59 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
60 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20
61 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
62 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
63 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
64 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
65 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
66 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
67 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
68 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
69 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
70 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
71 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
72 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
73 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
74 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
75 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
76 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
77 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
78 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
79 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
80 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
81 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
82 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
83 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
84 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
85 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
86 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
87 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
88 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
89 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
90 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
91 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
92 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
93 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
94 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
95 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
96 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
97 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
98 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
99 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
100 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
101 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5