XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
2 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
3 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
4 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
5 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
6 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
7 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
8 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
9 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
10 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
11 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
12 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
13 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
14 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
15 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
16 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
17 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
18 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
19 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
20 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
21 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
22 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
23 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
24 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
25 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
26 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s
27 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
28 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
29 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
30 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
31 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
32 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
33 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
34 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
35 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
36 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
37 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
38 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
39 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
40 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
41 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
42 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
43 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
44 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
45 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
46 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
47 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
48 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
49 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
50 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
51 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
52 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
53 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
54 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
55 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
56 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
57 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
58 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
59 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
60 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
61 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
62 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
63 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
64 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
65 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
66 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
67 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
68 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
69 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
70 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
71 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
72 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
73 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
74 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
75 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
76 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
77 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
78 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
79 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
80 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
81 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
82 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
83 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
84 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
85 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
86 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
87 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
88 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
89 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
90 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
91 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
92 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
93 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
94 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
95 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
96 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
97 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
98 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
99 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
100 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
101 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
102 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
103 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
104 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
105 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
106 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
107 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
108 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
109 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
110 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
111 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
112 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
113 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
114 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
115 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
116 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
117 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
118 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
119 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
120 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
121 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
122 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
123 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
124 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
125 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
126 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
127 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
128 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
129 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
130 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
131 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
132 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
133 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
134 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
135 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
136 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
137 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
138 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
139 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
140 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
141 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
142 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
143 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
144 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
145 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
146 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
147 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
148 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
149 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
150 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
151 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
152 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
153 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
154 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
155 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
156 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
157 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
158 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
159 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
160 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
161 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
162 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
163 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
164 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
165 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
166 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
167 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
168 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
169 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
170 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
171 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
172 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
173 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
174 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
175 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
176 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
177 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
178 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
179 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
180 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
181 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
182 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
183 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
184 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
185 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
186 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
187 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
188 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
189 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
190 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
191 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
192 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
193 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
194 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
195 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
196 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
197 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
198 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
199 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
200 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
201 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
202 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
203 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
204 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
205 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
206 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
207 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
208 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
209 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
210 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
211 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
212 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
213 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
214 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
215 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
216 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
217 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
218 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
219 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
220 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
221 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
222 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
223 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
224 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
225 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
226 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
227 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
228 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
229 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
230 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
231 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
232 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
233 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
234 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
235 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
236 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
237 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
238 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
239 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
240 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
241 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
242 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
243 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
244 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
245 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
246 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
247 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 247

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 216

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 164

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 8

MINI M6s: 10 / 13

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 4

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 33

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 2

Zsm Nr 1: 1 / 1