XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
2 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
3 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
4 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
5 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
6 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
7 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
8 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
9 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
10 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
11 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
12 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
13 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
14 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
15 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
16 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
17 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
18 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
19 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
20 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
21 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
22 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
23 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
24 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
25 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
26 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
27 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
28 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
29 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
30 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
31 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
32 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
33 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
34 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
35 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
36 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
37 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
38 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
39 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
40 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
41 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
42 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
43 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
44 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
45 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
46 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
47 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
48 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
49 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
50 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s
51 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
52 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
53 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
54 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
55 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
56 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
57 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
58 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
59 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
60 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
61 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
62 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
63 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
64 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
65 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
66 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
67 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
68 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
69 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
70 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
71 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
72 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
73 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
74 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
75 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
76 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
77 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
78 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
79 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
80 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
81 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
82 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
83 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
84 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
85 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
86 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
87 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
88 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
89 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
90 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
91 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
92 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
93 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
94 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
95 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
96 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
97 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
98 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
99 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
100 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
101 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
102 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
103 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
104 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
105 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
106 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
107 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
108 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
109 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
110 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
111 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
112 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
113 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
114 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
115 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
116 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
117 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
118 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
119 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
120 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
121 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
122 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
123 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
124 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
125 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
126 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
127 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
128 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
129 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
130 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
131 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
132 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
133 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
134 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
135 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
136 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
137 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
138 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
139 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
140 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
141 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
142 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
143 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
144 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
145 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
146 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
147 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
148 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
149 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
150 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
151 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
152 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
153 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
154 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
155 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
156 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
157 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
158 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
159 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
160 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
161 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
162 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
163 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
164 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
165 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
166 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
167 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
168 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
169 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
170 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
171 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
172 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
173 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
174 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
175 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
176 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
177 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
178 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
179 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
180 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
181 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
182 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
183 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
184 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
185 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
186 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
187 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
188 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
189 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
190 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
191 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
192 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
193 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
194 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
195 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
196 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
197 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
198 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
199 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
200 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
201 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
202 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
203 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
204 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
205 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
206 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
207 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
208 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
209 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
210 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
211 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
212 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
213 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
214 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
215 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
216 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
217 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
218 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
219 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
220 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
221 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
222 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
223 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
224 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
225 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
226 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
227 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
228 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
229 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
230 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
231 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
232 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
233 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
234 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
235 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
236 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
237 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
238 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
239 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
240 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
241 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
242 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
243 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
244 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
245 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 245

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 214

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 162

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 7

MINI M6s: 10 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 3

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 32

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 1

Zsm Nr 1: 1 / 1