XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
2 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
3 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
4 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
5 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
6 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
7 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
8 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
9 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
10 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
11 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
12 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
13 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s
14 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
15 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
16 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
17 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
18 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
19 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
20 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
21 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
22 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
23 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
24 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
25 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
26 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
27 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
28 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
29 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
30 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
31 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
32 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
33 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
34 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
35 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
36 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
37 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
38 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
39 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
40 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
41 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
42 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
43 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
44 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
45 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
46 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
47 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
48 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
49 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
50 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
51 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
52 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
53 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
54 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
55 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
56 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
57 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
58 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
59 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
60 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
61 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
62 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
63 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
64 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
65 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
66 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
67 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
68 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
69 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
70 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
71 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
72 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
73 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
74 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
75 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
76 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
77 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
78 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
79 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
80 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
81 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
82 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
83 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
84 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
85 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
86 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
87 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
88 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
89 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
90 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
91 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
92 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
93 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
94 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
95 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
96 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
97 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
98 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
99 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
100 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
101 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
102 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
103 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
104 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
105 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
106 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
107 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
108 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
109 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
110 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
111 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
112 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
113 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
114 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
115 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
116 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
117 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
118 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
119 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
120 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
121 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
122 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
123 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
124 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
125 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
126 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
127 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
128 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
129 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
130 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
131 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
132 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
133 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
134 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
135 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
136 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
137 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
138 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
139 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
140 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
141 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
142 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
143 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
144 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
145 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
146 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
147 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
148 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
149 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
150 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
151 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
152 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
153 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
154 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
155 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
156 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
157 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
158 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
159 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
160 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
161 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
162 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
163 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
164 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
165 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
166 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
167 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
168 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
169 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
170 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
171 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
172 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
173 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
174 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
175 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
176 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
177 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
178 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
179 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
180 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
181 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
182 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
183 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
184 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
185 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
186 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
187 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
188 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
189 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
190 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
191 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
192 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
193 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
194 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
195 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
196 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
197 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
198 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
199 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
200 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
201 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
202 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
203 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
204 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
205 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
206 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
207 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
208 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
209 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
210 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
211 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
212 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
213 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
214 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
215 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
216 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
217 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
218 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
219 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
220 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
221 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
222 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
223 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
224 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
225 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
226 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
227 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
228 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
229 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
230 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
231 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
232 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
233 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
234 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
235 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
236 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
237 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
238 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
239 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
240 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
241 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
242 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
243 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
244 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
245 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
246 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
247 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 247

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 216

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 164

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 8

MINI M6s: 10 / 13

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 4

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 33

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 2

Zsm Nr 1: 1 / 1