XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
2 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
3 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
4 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
5 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
6 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
7 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
8 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
9 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
10 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
11 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
12 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
13 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
14 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
15 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
16 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
17 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
18 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
19 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
20 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
21 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
22 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
23 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
24 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
25 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
26 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
27 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
28 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
29 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
30 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
31 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
32 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
33 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
34 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
35 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
36 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
37 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
38 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
39 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
40 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
41 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
42 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
43 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
44 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
45 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
46 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
47 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
48 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
49 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
50 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
51 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
52 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
53 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
54 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
55 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
56 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
57 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
58 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
59 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
60 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
61 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
62 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
63 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
64 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
65 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
66 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
67 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
68 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
69 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
70 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
71 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
72 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
73 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
74 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
75 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
76 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
77 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
78 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
79 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
80 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
81 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
82 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
83 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
84 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
85 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
86 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
87 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
88 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
89 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
90 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
91 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
92 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
93 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
94 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
95 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
96 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
97 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
98 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
99 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
100 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
101 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
102 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
103 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
104 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
105 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
106 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
107 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
108 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
109 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
110 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
111 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
112 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
113 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
114 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
115 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
116 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
117 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
118 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
119 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
120 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
121 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
122 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
123 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
124 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
125 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
126 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
127 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
128 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
129 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
130 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
131 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
132 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
133 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
134 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
135 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
136 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
137 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
138 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
139 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
140 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
141 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
142 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
143 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
144 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
145 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
146 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
147 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
148 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
149 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
150 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
151 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
152 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
153 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
154 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
155 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
156 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
157 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
158 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
159 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
160 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
161 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
162 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
163 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
164 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
165 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
166 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
167 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
168 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
169 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
170 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
171 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
172 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
173 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
174 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
175 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
176 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
177 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
178 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
179 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
180 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
181 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
182 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
183 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
184 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
185 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
186 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
187 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
188 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
189 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
190 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
191 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
192 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
193 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
194 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
195 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
196 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
197 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
198 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
199 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
200 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
201 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
202 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
203 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
204 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
205 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
206 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
207 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
208 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
209 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
210 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
211 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
212 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
213 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
214 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
215 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
216 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
217 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
218 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
219 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
220 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
221 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
222 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
223 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
224 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
225 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
226 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
227 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
228 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
229 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
230 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
231 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
232 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
233 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
234 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
235 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
236 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
237 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
238 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
239 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
240 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
241 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
242 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
243 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
244 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
245 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
246 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
247 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 247

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 216

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 164

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 8

MINI M6s: 10 / 13

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 4

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 33

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 2

Zsm Nr 1: 1 / 1