XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
2 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
3 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
4 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
5 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
6 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
7 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
8 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
9 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
10 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
11 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
12 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
13 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
14 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
15 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
16 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
17 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
18 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
19 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
20 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
21 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
22 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
23 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
24 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
25 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
26 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
27 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
28 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
29 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
30 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
31 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
32 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
33 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
34 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
35 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s
36 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
37 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
38 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
39 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
40 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
41 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
42 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
43 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
44 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
45 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
46 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
47 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
48 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
49 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
50 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
51 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
52 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
53 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
54 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
55 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
56 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
57 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
58 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
59 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
60 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
61 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
62 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
63 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
64 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
65 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
66 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
67 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
68 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
69 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
70 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
71 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
72 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
73 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
74 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
75 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
76 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
77 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
78 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
79 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
80 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
81 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
82 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
83 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
84 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
85 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
86 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
87 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
88 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
89 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
90 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
91 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
92 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
93 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
94 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
95 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
96 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
97 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
98 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
99 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
100 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
101 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
102 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
103 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
104 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
105 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
106 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
107 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
108 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
109 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
110 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
111 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
112 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
113 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
114 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
115 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
116 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
117 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
118 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
119 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
120 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
121 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
122 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
123 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
124 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
125 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
126 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
127 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
128 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
129 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
130 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
131 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
132 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
133 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
134 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
135 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
136 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
137 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
138 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
139 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
140 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
141 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
142 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
143 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
144 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
145 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
146 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
147 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
148 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
149 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
150 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
151 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
152 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
153 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
154 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
155 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
156 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
157 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
158 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
159 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
160 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
161 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
162 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
163 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
164 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
165 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
166 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
167 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
168 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
169 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
170 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
171 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
172 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
173 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
174 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
175 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
176 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
177 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
178 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
179 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
180 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
181 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
182 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
183 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
184 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
185 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
186 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
187 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
188 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
189 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
190 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
191 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
192 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
193 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
194 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
195 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
196 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
197 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
198 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
199 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
200 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
201 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
202 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
203 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
204 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
205 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
206 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
207 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
208 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
209 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
210 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
211 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
212 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
213 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
214 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
215 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
216 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
217 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
218 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
219 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
220 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
221 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
222 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
223 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
224 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
225 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
226 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
227 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
228 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
229 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
230 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
231 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
232 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
233 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
234 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
235 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
236 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
237 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
238 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
239 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
240 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
241 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
242 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
243 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
244 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
245 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 245

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 214

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 162

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 7

MINI M6s: 10 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 3

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 32

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 1

Zsm Nr 1: 1 / 1