XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
2 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
3 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
4 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
5 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
6 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
7 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
8 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
9 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
10 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
11 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
12 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
13 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
14 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
15 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
16 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
17 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
18 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
19 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
20 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
21 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
22 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
23 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
24 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
25 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
26 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
27 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
28 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
29 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
30 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
31 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
32 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
33 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
34 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
35 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
36 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
37 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
38 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
39 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
40 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
41 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
42 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
43 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
44 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
45 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
46 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
47 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
48 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
49 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
50 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
51 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
52 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
53 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
54 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
55 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
56 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
57 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
58 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
59 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
60 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
61 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
62 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
63 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
64 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
65 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
66 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
67 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
68 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
69 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
70 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
71 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
72 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s
73 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
74 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
75 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
76 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
77 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
78 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
79 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
80 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
81 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
82 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
83 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
84 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
85 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
86 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
87 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
88 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
89 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
90 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
91 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
92 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
93 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
94 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
95 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
96 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
97 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
98 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
99 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
100 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
101 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
102 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
103 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
104 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
105 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
106 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
107 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
108 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
109 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
110 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
111 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
112 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
113 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
114 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
115 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
116 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
117 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
118 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
119 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
120 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
121 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
122 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
123 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
124 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
125 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
126 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
127 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
128 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
129 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
130 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
131 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
132 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
133 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
134 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
135 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
136 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
137 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
138 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
139 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
140 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
141 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
142 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
143 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
144 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
145 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
146 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
147 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
148 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
149 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
150 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
151 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
152 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
153 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
154 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
155 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
156 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
157 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
158 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
159 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
160 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
161 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
162 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
163 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
164 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
165 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
166 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
167 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
168 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
169 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
170 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
171 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
172 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
173 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
174 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
175 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
176 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
177 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
178 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
179 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
180 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
181 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
182 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
183 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
184 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
185 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
186 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
187 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
188 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
189 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
190 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
191 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
192 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
193 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
194 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
195 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
196 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
197 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
198 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
199 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
200 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
201 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
202 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
203 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
204 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
205 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
206 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
207 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
208 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
209 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
210 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
211 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
212 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
213 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
214 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
215 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
216 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
217 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
218 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
219 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
220 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
221 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
222 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
223 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
224 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
225 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
226 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
227 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
228 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
229 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
230 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
231 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
232 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
233 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
234 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
235 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
236 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
237 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
238 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
239 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
240 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
241 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
242 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
243 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
244 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
245 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
246 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
247 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 247

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 216

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 164

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 8

MINI M6s: 10 / 13

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 4

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 33

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 2

Zsm Nr 1: 1 / 1