XIV Supermaraton Gryfland Gryfice

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-02
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton GRYFLAND GRYFICE
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
61000 m
MEGA:
170000 m
ULTRA:
325000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
2 jan ambroziak słubice podopieczny Anioła Stroza MEGA MEGA M7i
3 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i jestem uczestnikiem rowerowych maratonów od począku
4 Edyta Androniak Witnica MEGA MEGA M3s
5 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
6 Czesław Ankudowicz Dołuje STC STARGARD MINI MINI M6s
7 Marcin Bachtiak Białogard BTC Białogard MINI MINI M4s
8 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
9 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
10 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
11 jacek banasiak gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
12 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
13 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
14 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
15 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
16 Henryk Bętlewski Słupsk ULTRA ULTR M5s
17 Jacek Białek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
18 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
19 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MEGA M6i
20 Jacek Bobrzycki 44 GRYFUS SZCZECIN MINI MINI M4s
21 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
22 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MINI MINI M4s
23 Ryszard Borysiewicz Koszalin MINI MINI M6s
24 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
25 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M3s
26 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
27 ŁUKASZ BUJKO GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
28 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD ULTRA ULTR M5i
29 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
30 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin ULTRA ULTR M4s
31 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard ULTRA ULTR M4s
32 Kuba Chudy Płoty MINI MINI M3s
33 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
34 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6s
35 Roman Ciechański Łobez ULTRA ULTR M6i
36 Marek Ciechański Siedlice ULTRA ULTR M2i
37 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
38 Mateusz Danielski ROKIETNICA KIBOLSKI KS ULTRA ULTR M3s
39 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
40 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i grupa A rower inny
41 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI ULTRA ULTR M6s
42 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
43 Paweł Dopierała Szczecin MINI MINI M2s grupa z Kosińska
44 Marek Drabik Gryfice KLUB ROWEROWY GRYFLAND ULTRA ULTR M3s
45 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
46 Rafał Durka Zieleniewo MINI MINI M2s Syn, maż, ojciec, sportowiec amator, zawodowo szef kuchni
47 Marek Dworzański 72-320 Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
48 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
49 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
50 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M2i :)
51 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
52 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MEGA MEGA M4i jeżeli jest tylko czas wolny na rower to jazda na rowerze to super super przyjemność,lubię długie dystanse...
53 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team MINI MINI M6i
54 ANDRZEJ FELISIAK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
55 Bogusław Florczak Choszczno JF Duet Goleniów MEGA MEGA M6s
56 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
57 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i Skrawtex.pl
58 Jacek Frąckowiak Niechorze endoholics MINI MINI M3s
59 MARCIN GAJ SZCZECIN Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
60 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. nie dotyczy MINI MINI M5s Jestem ojcem 5 cudownych dzieci. Moją kolejną miłością,po żonie i dzieciach, jest sport. Uwielbiam jeździć na rowerze a także windsurfing.
61 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
62 Romuald Gałażewski Piła Amator MEGA MEGA M6s
63 Piotr Gałka Szczecin ULTRA ULTR M3s
64 Łukasz Gawle Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA M3s
65 Karolina Gąsiorek Szczecinek MINI MINI K3s
66 ŁUKASZ GIGOŁO KARLINO SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
67 Dariusz Godlewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
68 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
69 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
70 Bogumił Gortat Kobylnica Olite Zerorh+ Racing Team MINI MINI M3s
71 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
72 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
73 Wojciech Greguła Chojna MINI MINI M3s
74 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MINI MINI M4s
75 Grzegorz Grzyb Stargard Stc stargard MEGA MEGA M4s
76 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s To mój 7 rok Startów w Maratonach
77 Roman Gutowski czaplinek Amator, indywidualnie MEGA MEGA M6i rowerzysta, entuzjasta, intensywnie jeżdżę od ponad 3-ech lat.
78 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
79 FEANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M5s
80 DANIEL HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M3s
81 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MEGA MEGA M3s
82 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
83 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
84 Marek Hnitecki Kołobrzeg MINI MINI M4s
85 Małgorzata Howis Stargard STC Stargard MINI MINI K4s
86 Romuald Hrycan Stargard nie należę MINI MINI M7s trenuję od 1999r - brałem udział w wielu maratonach.
87 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
88 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM ULTRA ULTR M3s
89 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
90 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
91 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM ULTRA ULTR K6s
92 Stanisław Janus Rąbino MINI MINI M2i
93 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
94 Jakub Jaszcz Nowogard MINI MINI M2s
95 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
96 Roman Józefczyk Trzebiatów MINI MINI M4s
97 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM ULTRA ULTR M3s
98 Zbigniew Junak Choszczno STC Stargard MINI MINI M6s
99 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
100 Danuta Kaczmarek Kołobrzeg KTC Kolobrzeg MINI MINI K5s
101 Przemysław Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
102 Przemek Kaczorowski Szczecin MINI MINI M4s
103 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
104 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor ULTRA ULTR M6s
105 Przemysław Kamiński Gryfice K.R Gryfland MEGA MEGA M3s
106 Tomasz Kantor Kobylanka No Team MINI MINI M3s Miło by bylo trafic do grupy gdzie mozna krecic z predkoscia ponad 40km/h. Pozdrawiam
107 Krzysztof Karasek Świnoujscie BIKERS Świnoujście MINI MINI M4s
108 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
109 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MEGA MEGA M4i
110 Marcin Kasprowicz Poznań 1984 MINI MINI M3s
111 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
112 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
113 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
114 Tomasz Kocik Szczecin MINI MINI M4i
115 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka ULTRA ULTR M5s
116 Jowita Konieczna Radaczewo - MINI MINI K3s
117 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA K7i
118 Małgorzata Kosińska Szczecin MINI MINI K2s grupa z Dopierała
119 Magdalena Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K3s Kategoria K3
120 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
121 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
122 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
123 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
124 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
125 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
126 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
127 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Olite zeroRH+ Racing Team MINI MINI M3s
128 Roman Krupa Przybiernówko - MEGA MEGA M6s Jeden z pierwszych i prawie najstarszych maratończyków w pucharze ;)Jedno z czołowych miejsc wszechczasów;)
129 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5i
130 Marcin Krześniowski Szczecin MINI MINI M3s
131 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
132 Dorota Kubić Goleniów SIGMA GOLENIÓW MINI MINI K2s
133 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR K4s
134 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
135 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
136 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
137 PAULINA KUSAJDA PŁOTY SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO ULTRA ULTR K3s
138 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
139 Tomasz Kuźmicz Dołuje Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
140 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów JF Duet Goleniów MINI MINI M4s
141 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
142 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
143 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI MINI K3s
144 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i grupa A rower inny
145 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - ULTRA ULTR M5s
146 Jacek Łojek Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
147 Jerzy Macioszek Piła MEGA MEGA M6s
148 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Z miłości do Roweru :)
149 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
150 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s Spokojny i przyjemny trening w ramach przygotowań do Bałtyk Bieszczady 2018
151 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s
152 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
153 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska KR Gryfland Gryfice ULTRA ULTR M6i
154 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
155 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s
156 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
157 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
158 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
159 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
160 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
161 PIOTR MUCHA REWAL NTS JF DUET MINI MINI M4s
162 MACIEJ MUCHA NIECHRZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI M2s
163 Bartłomiej Nagalewski Witnica MEGA MEGA M4s
164 Jan Napieraj Rąbino MINI MINI M7i
165 Marek Narożniak Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M5i
166 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
167 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
168 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i Mój cel to rowerem objechać granice Naszego Kraju ,,POLSKA''
169 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MINI MINI M5i
170 Małgorzata Nowicka Szczecin MINI MINI K4s
171 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i grupa A rower inny
172 Marek Ostrowski POZNAŃ Borant MINI MINI M4i
173 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
174 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
175 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
176 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
177 Sławomir Paszkiewicz Choszczno JF Duet Goleniów MINI MINI M5s
178 Paweł Pawela Gryfice MINI MINI M3s
179 Maciej Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
180 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
181 PATRYK PIERZCHAŁA Stargard SZCZECIN MINI MINI M5s
182 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
183 Piotr Pluto-Prądzyński Szczecin MEGA MEGA M3s
184 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
185 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
186 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
187 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice STC STARGARD MINI MINI M3s
188 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
189 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice MINI MINI M7s
190 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
191 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
192 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
193 Krzysztof Ryncewicz Białogard SundayBikers Karlino Team MINI MINI M2s
194 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
195 Krzysztof Sadzik Dołgie niezrzeszony MINI MINI M7s
196 Gerard Samol Zieleniewo Ktc MEGA MEGA M4s
197 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
198 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście ULTRA ULTR M3s
199 Piotr Siupka Gryfice K.R. Gryfland ULTRA ULTR M5s
200 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
201 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
202 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
203 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team MINI MINI K2s
204 Filip Socha Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci MEGA MEGA M2s
205 Henryk Sokołowski Stargard 1955 MINI MINI M6i
206 Dariusz Solski Stargard STC Stargard MINI MINI M5i
207 Zbigniew Sołtysiak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4s
208 Wiktor Sójka Dobra MINI MINI M4s
209 Sylwester Stanisławski Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
210 Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MEGA MEGA M3s
211 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy ULTRA ULTR M5s
212 Elżbieta Stempińska SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
213 Paweł Stempiński SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
214 Rafał Sudnikiewicz Stargard Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
215 Mariusz Szewczyk Mosty CUBE RACING TEAM MINI MINI M4s Kolarstwo to moja pasja..
216 Feliks Szmania Mączniki Sokół Skalmierzyce MINI MINI M6s
217 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
218 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
219 Marek Szymański Nowogard MINI MINI M6s
220 Grzegorz Szymecki Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M5s
221 Andrzej Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M5s
222 Sylwester Ślęzak Stargard STC Stargard MINI MINI M4s
223 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6i
224 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
225 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MINI MINI M5s
226 Bogdan Waniewski Dziwnów MEGA MEGA M6s
227 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam ULTRA ULTR M6s
228 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI K4i grupa A rower inny
229 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
230 Piotr Wierzbicki Szczecin Ćwiego, Szwejro and Pinejro Triathlon Club MINI MINI M3s
231 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN ULTRA ULTR M6s PRZYGOTOWANIA DO BB TOUR 2018
232 Andrzej Witkowski Białogard BTC Białogard MINI MINI M5s
233 Bartosz Witkowski Bydgoszcz MINI MINI M2s
234 Tomasz Włodarczyk Szczecin Squiz MINI MINI M3s
235 MARZENA WOJCIECHOWICZ KARLINO SUNDAYBIKERS KARLINO TAEM MINI MINI K4s
236 Radosław Wójcik Stargard MINI MINI M3s
237 Ilona Wydra Świnoujście MINI MINI K3s
238 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M4s
239 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
240 Andrzej Zachacz Sielsko 73 STC Stargard MINI MINI M4s
241 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
242 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Trenuje i uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
243 Krzysztof Zając Dębno MINI MINI M3s
244 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście ULTRA ULTR K3s
245 Jan Zinger Sianów MINI MINI M1s
246 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET MEGA MEGA M4s
247 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM nr 1 MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 174 / 247

Płeć

kobiety: 18 / 31

mężczyźni: 156 / 216

Dystans

MEGA: 31 / 48

MINI: 118 / 164

ULTRA: 25 / 35

Kategorie

MEGA K3s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K7i: 0 / 1

MEGA M2s: 1 / 3

MEGA M3s: 6 / 9

MEGA M4i: 3 / 4

MEGA M4s: 9 / 15

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 2 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 4

MINI K3s: 2 / 7

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 3

MINI M1s: 1 / 2

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 5 / 6

MINI M3i: 4 / 4

MINI M3s: 14 / 26

MINI M4i: 4 / 6

MINI M4s: 26 / 32

MINI M5i: 3 / 4

MINI M5s: 18 / 24

MINI M6i: 6 / 8

MINI M6s: 10 / 13

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 7 / 7

ULTR K3s: 1 / 2

ULTR K4s: 1 / 1

ULTR K6s: 1 / 1

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M3s: 6 / 8

ULTR M4i: 1 / 1

ULTR M4s: 4 / 6

ULTR M5i: 2 / 2

ULTR M5s: 4 / 6

ULTR M6i: 2 / 2

ULTR M6s: 2 / 5

Miejscowości

44: 1 / 1

72-320 Trzebiatów: 1 / 1

Babimost: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Białogard: 4 / 4

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 2 / 3

Byków: 1 / 1

Chojna: 0 / 1

Choszczno: 4 / 6

Czaplinek: 1 / 1

Czapury: 0 / 1

Dębno: 0 / 1

Dobra: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dołuje: 0 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 0 / 1

Dziwnów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 3

Główczyce: 1 / 1

Goleniów: 5 / 9

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 3

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Karlino: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 2

Kobylnica: 1 / 1

Kolobrzeg: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Koszalin: 1 / 1

Łobez: 1 / 1

Mączniki: 1 / 1

Mierzyn: 0 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 3

Niechrze: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 8 / 9

Opole: 1 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 2 / 2

Płoty: 0 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Potasze: 1 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 4

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 1 / 1

Przybiernówko: 0 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 0 / 1

Rąbino: 2 / 2

Rewal: 2 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Sianów: 0 / 1

Siedlice: 1 / 1

Sielsko 73: 0 / 1

Słubice: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 3 / 3

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 11 / 18

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 23 / 33

Szczecinek: 0 / 1

Śrem: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujscie: 2 / 2

Świnoujście: 15 / 18

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 2

Witnica: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zieleniewo: 1 / 2

Zielona Góra: 2 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 40 / 61

1955: 1 / 1

1959: 0 / 1

1984: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Amator, Indywidualnie: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoujście: 11 / 12

Borant: 0 / 1

Btc Białogard: 2 / 2

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cube Racing Team: 0 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Ćwiego, Szwejro And Pinejro Triathlon Club: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Endoholics: 0 / 1

Fti Racing Team: 3 / 5

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 16

Iks Feniks Opole: 1 / 1

Jf Duet Goleniów: 7 / 9

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 2 / 2

Kibolski Ks: 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Gryfland: 1 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kr Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 4 / 4

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 4

Ktc: 0 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lkk Nowogard: 1 / 2

Masters Gryfice: 15 / 15

Mistowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piaseci: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Nie Dotyczy: 0 / 1

Nie Należę: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

No Team: 0 / 1

Nts Jf Duet: 2 / 2

Olite Zerorh+ Racing Team: 2 / 2

Otr Interkol: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stroza: 0 / 1

Podopieczny Anioła Stróza: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 0 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 0 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 1 / 1

Rungryf Gryfice: 2 / 2

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 0 / 1

Sokół Skalmierzyce: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Squiz: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Stargard: 5 / 15

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Taem: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 3 / 4

Szczecin: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turysta: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 0 / 2

Zsm Nr 1: 1 / 1