Drużynowa jazda na czas

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-03
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
60000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
1 MAREK DRABIK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND - kapitan M III
2 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
3 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
4 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
5 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
6 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
7 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin -kapitan M III
8 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
9 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
10 Marek Bąkowski Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
11 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team Kapitan OPEN KOBIET
12 Kinga Tomaszewska Gowino FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
13 Paulina Jedlińska Mosina FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
14 Magda Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
15 Agnieszka Romanowska Rumia FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
16 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny M75
17 Tadeusz Zagdański Stargard CZAS Drużyna M75
18 Edward Dąbrowski Bojadła CZAS Drużyna M75
19 Krzysztof Sadzik Dołgie CZAS Drurzyna M75
20 Tadeusz Sowa Stargad CZAS Drurzyna M75
21 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów-Kapitan. M II
22 Krzysztof Malicki Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
23 ROMAN JÓZEFCZYK TRZEBIATÓW AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
24 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
25 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
26 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2 KAPITAN M II
27 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
28 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
29 Łukasz Pikosz Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
30 Adam Ciemniak Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
31 Jan Potrykus Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2 KAPITAN M III
32 Sławomir Gierszewski Kąpino KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
33 Sławomir Piepka Leśniewo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
34 Ryszard Felkner Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
35 Edward Radzikowski Kębłowo KLIF MTB TEAM 2 CZAS KLIF MTB Team 2
36 Krystian Buja Chłapowo KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
37 FILIP POTRYKUS CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
38 MIKOŁAJ MARZEJON CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
39 KAMIL JEKA STARZYNO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
40 Marcin Lipski Jastrzebia Góra KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1 M I - Kapitan
41 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1 Kapitan M II
42 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
43 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
44 Michał Kostuch Kościerzyna FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
45 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
46 Rafał Maziarz Gryfice Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team KAPITAN M III
47 Paweł Gnitecki Bralin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
48 Paweł Szaduro Starogard Gdański Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
49 Klaudiusz Rzeszowski Szczecin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
50 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I KAPITAN M III
51 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
52 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
53 Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
54 Bogumił Gortat Dobrzęcino Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
55 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II KAPITAN M IV
56 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
57 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
58 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
59 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
60 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW KAPITAN DRUŻYNY MIV
61 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
62 JAN ZUGAJ Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
63 BOLESŁAW MŁYNARCZUK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
64 PIOTR MUCHA Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 54 / 64

Płeć

kobiety: 5 / 5

mężczyźni: 49 / 59

Dystans

CZAS: 54 / 64

Kategorie

CZAS K2s: 1 / 1

CZAS K3s: 2 / 2

CZAS K4s: 2 / 2

CZAS M1: 1 / 1

CZAS M1s: 1 / 1

CZAS M2s: 4 / 4

CZAS M3: 2 / 3

CZAS M3s: 13 / 17

CZAS M4: 2 / 2

CZAS M4s: 14 / 17

CZAS M5: 1 / 1

CZAS M5s: 2 / 3

CZAS M6s: 3 / 4

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Bralin: 1 / 1

Chłapowo: 5 / 5

Dobrzęcino: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Goleniów: 0 / 3

Gowino: 1 / 1

Gryfice: 9 / 9

Jastrzebia Góra: 1 / 1

Kąpino: 1 / 1

Kębłowo: 1 / 1

Kościerzyna: 1 / 1

Krosno: 2 / 2

Krotoszyn: 1 / 1

Leśniewo: 1 / 1

Mosina: 2 / 2

Niechorze: 1 / 1

Nowogard: 1 / 3

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Poznań: 3 / 3

Rumia: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargad: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Starogard Gdański: 1 / 1

Starzyno: 1 / 1

Szczecin: 1 / 3

Świeszewo: 1 / 1

Trzebiatów: 6 / 6

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Załom: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 5 / 5

Cart-Pack Team: 4 / 4

Fti Racing Team: 5 / 5

Fti Racing Team 1: 5 / 5

Fti Racing Team 2: 5 / 5

Gryfus Szczecin: 0 / 5

Jf Duet Goleniów: 0 / 5

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klif Mtb Team 1: 2 / 2

Klif Mtb Team 2: 5 / 5

Klif Mtb Team1: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Masters Gryfice I: 5 / 5

Masters Gryfice Ii: 5 / 5