Drużynowa jazda na czas

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-03
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
60000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
1 Tadeusz Sowa Stargad CZAS Drurzyna M75
2 Tadeusz Zagdański Stargard CZAS Drużyna M75
3 Edward Dąbrowski Bojadła CZAS Drużyna M75
4 Krzysztof Sadzik Dołgie CZAS Drurzyna M75
5 Ryszard Felkner Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
6 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów-Kapitan. M II
7 ROMAN JÓZEFCZYK TRZEBIATÓW AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
8 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
9 Krzysztof Malicki Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
10 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
11 Klaudiusz Rzeszowski Szczecin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
12 Paweł Szaduro Starogard Gdański Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
13 Rafał Maziarz Gryfice Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team KAPITAN M III
14 Paweł Gnitecki Bralin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
15 Kinga Tomaszewska Gowino FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
16 Agnieszka Romanowska Rumia FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
17 Paulina Jedlińska Mosina FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
18 Magda Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
19 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team Kapitan OPEN KOBIET
20 Michał Kostuch Kościerzyna FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
21 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1 Kapitan M II
22 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
23 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
24 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
25 Łukasz Pikosz Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
26 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2 KAPITAN M II
27 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
28 Adam Ciemniak Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
29 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
30 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin -kapitan M III
31 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
32 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
33 Marek Bąkowski Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
34 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
35 BOLESŁAW MŁYNARCZUK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
36 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW KAPITAN DRUŻYNY MIV
37 JAN ZUGAJ Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
38 PIOTR MUCHA Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
39 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
40 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
41 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
42 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
43 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
44 MAREK DRABIK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND - kapitan M III
45 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny M75
46 Marcin Lipski Jastrzebia Góra KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1 M I - Kapitan
47 Krystian Buja Chłapowo KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
48 Jan Potrykus Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2 KAPITAN M III
49 Sławomir Gierszewski Kąpino KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
50 Edward Radzikowski Kębłowo KLIF MTB TEAM 2 CZAS KLIF MTB Team 2
51 Sławomir Piepka Leśniewo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
52 KAMIL JEKA STARZYNO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
53 FILIP POTRYKUS CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
54 MIKOŁAJ MARZEJON CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
55 Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
56 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
57 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I KAPITAN M III
58 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
59 Bogumił Gortat Dobrzęcino Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
60 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
61 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
62 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
63 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II KAPITAN M IV
64 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 54 / 64

Płeć

kobiety: 5 / 5

mężczyźni: 49 / 59

Dystans

CZAS: 54 / 64

Kategorie

CZAS K2s: 1 / 1

CZAS K3s: 2 / 2

CZAS K4s: 2 / 2

CZAS M1: 1 / 1

CZAS M1s: 1 / 1

CZAS M2s: 4 / 4

CZAS M3: 2 / 3

CZAS M3s: 13 / 17

CZAS M4: 2 / 2

CZAS M4s: 14 / 17

CZAS M5: 1 / 1

CZAS M5s: 2 / 3

CZAS M6s: 3 / 4

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Bralin: 1 / 1

Chłapowo: 5 / 5

Dobrzęcino: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Goleniów: 0 / 3

Gowino: 1 / 1

Gryfice: 9 / 9

Jastrzebia Góra: 1 / 1

Kąpino: 1 / 1

Kębłowo: 1 / 1

Kościerzyna: 1 / 1

Krosno: 2 / 2

Krotoszyn: 1 / 1

Leśniewo: 1 / 1

Mosina: 2 / 2

Niechorze: 1 / 1

Nowogard: 1 / 3

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Poznań: 3 / 3

Rumia: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargad: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Starogard Gdański: 1 / 1

Starzyno: 1 / 1

Szczecin: 1 / 3

Świeszewo: 1 / 1

Trzebiatów: 6 / 6

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Załom: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 5 / 5

Cart-Pack Team: 4 / 4

Fti Racing Team: 5 / 5

Fti Racing Team 1: 5 / 5

Fti Racing Team 2: 5 / 5

Gryfus Szczecin: 0 / 5

Jf Duet Goleniów: 0 / 5

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klif Mtb Team 1: 2 / 2

Klif Mtb Team 2: 5 / 5

Klif Mtb Team1: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Masters Gryfice I: 5 / 5

Masters Gryfice Ii: 5 / 5