Drużynowa jazda na czas

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-03
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
60000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
1 Adam Ciemniak Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
2 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team Kapitan OPEN KOBIET
3 Agnieszka Romanowska Rumia FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
4 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
5 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
6 Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
7 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
8 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
9 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1 Kapitan M II
10 Bogumił Gortat Dobrzęcino Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
11 BOLESŁAW MŁYNARCZUK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
12 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
13 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów-Kapitan. M II
14 Edward Dąbrowski Bojadła CZAS Drużyna M75
15 Edward Radzikowski Kębłowo KLIF MTB TEAM 2 CZAS KLIF MTB Team 2
16 FILIP POTRYKUS CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
17 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny M75
18 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW KAPITAN DRUŻYNY MIV
19 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
20 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
21 Jan Potrykus Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2 KAPITAN M III
22 JAN ZUGAJ Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
23 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin -kapitan M III
24 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
25 KAMIL JEKA STARZYNO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
26 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
27 Kinga Tomaszewska Gowino FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
28 Klaudiusz Rzeszowski Szczecin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
29 Krystian Buja Chłapowo KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
30 Krzysztof Sadzik Dołgie CZAS Drurzyna M75
31 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II KAPITAN M IV
32 Krzysztof Malicki Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
33 Łukasz Pikosz Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
34 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
35 Magda Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
36 Marcin Lipski Jastrzebia Góra KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1 M I - Kapitan
37 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
38 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
39 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
40 Marek Bąkowski Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
41 MAREK DRABIK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND - kapitan M III
42 Michał Kostuch Kościerzyna FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
43 MIKOŁAJ MARZEJON CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
44 Paulina Jedlińska Mosina FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
45 Paweł Szaduro Starogard Gdański Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
46 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
47 Paweł Gnitecki Bralin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
48 PIOTR MUCHA Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
49 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
50 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
51 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
52 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
53 Rafał Maziarz Gryfice Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team KAPITAN M III
54 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
55 ROMAN JÓZEFCZYK TRZEBIATÓW AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
56 Ryszard Felkner Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
57 Sławomir Gierszewski Kąpino KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
58 Sławomir Piepka Leśniewo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
59 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
60 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
61 Tadeusz Sowa Stargad CZAS Drurzyna M75
62 Tadeusz Zagdański Stargard CZAS Drużyna M75
63 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I KAPITAN M III
64 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2 KAPITAN M II

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 54 / 64

Płeć

kobiety: 5 / 5

mężczyźni: 49 / 59

Dystans

CZAS: 54 / 64

Kategorie

CZAS K2s: 1 / 1

CZAS K3s: 2 / 2

CZAS K4s: 2 / 2

CZAS M1: 1 / 1

CZAS M1s: 1 / 1

CZAS M2s: 4 / 4

CZAS M3: 2 / 3

CZAS M3s: 13 / 17

CZAS M4: 2 / 2

CZAS M4s: 14 / 17

CZAS M5: 1 / 1

CZAS M5s: 2 / 3

CZAS M6s: 3 / 4

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Bralin: 1 / 1

Chłapowo: 5 / 5

Dobrzęcino: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Goleniów: 0 / 3

Gowino: 1 / 1

Gryfice: 9 / 9

Jastrzebia Góra: 1 / 1

Kąpino: 1 / 1

Kębłowo: 1 / 1

Kościerzyna: 1 / 1

Krosno: 2 / 2

Krotoszyn: 1 / 1

Leśniewo: 1 / 1

Mosina: 2 / 2

Niechorze: 1 / 1

Nowogard: 1 / 3

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Poznań: 3 / 3

Rumia: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargad: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Starogard Gdański: 1 / 1

Starzyno: 1 / 1

Szczecin: 1 / 3

Świeszewo: 1 / 1

Trzebiatów: 6 / 6

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Załom: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 5 / 5

Cart-Pack Team: 4 / 4

Fti Racing Team: 5 / 5

Fti Racing Team 1: 5 / 5

Fti Racing Team 2: 5 / 5

Gryfus Szczecin: 0 / 5

Jf Duet Goleniów: 0 / 5

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klif Mtb Team 1: 2 / 2

Klif Mtb Team 2: 5 / 5

Klif Mtb Team1: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Masters Gryfice I: 5 / 5

Masters Gryfice Ii: 5 / 5