Drużynowa jazda na czas

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-03
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
60000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
1 Kinga Tomaszewska Gowino FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
2 Agnieszka Romanowska Rumia FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
3 Paulina Jedlińska Mosina FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
4 Magda Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
5 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team Kapitan OPEN KOBIET
6 Tadeusz Sowa Stargad CZAS Drurzyna M75
7 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny M75
8 Tadeusz Zagdański Stargard CZAS Drużyna M75
9 Edward Dąbrowski Bojadła CZAS Drużyna M75
10 Krzysztof Sadzik Dołgie CZAS Drurzyna M75
11 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
12 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
13 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
14 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
15 BOLESŁAW MŁYNARCZUK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
16 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW KAPITAN DRUŻYNY MIV
17 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II KAPITAN M IV
18 Ryszard Felkner Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
19 Jan Potrykus Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2 KAPITAN M III
20 Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
21 JAN ZUGAJ Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
22 Sławomir Gierszewski Kąpino KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
23 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin -kapitan M III
24 PIOTR MUCHA Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
25 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
26 Edward Radzikowski Kębłowo KLIF MTB TEAM 2 CZAS KLIF MTB Team 2
27 Marcin Lipski Jastrzebia Góra KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1 M I - Kapitan
28 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
29 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I KAPITAN M III
30 Klaudiusz Rzeszowski Szczecin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
31 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
32 Paweł Szaduro Starogard Gdański Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
33 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów-Kapitan. M II
34 ROMAN JÓZEFCZYK TRZEBIATÓW AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
35 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
36 Rafał Maziarz Gryfice Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team KAPITAN M III
37 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
38 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
39 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
40 Michał Kostuch Kościerzyna FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
41 Krzysztof Malicki Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
42 Sławomir Piepka Leśniewo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
43 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
44 Marek Bąkowski Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
45 Łukasz Pikosz Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
46 Bogumił Gortat Dobrzęcino Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
47 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
48 Paweł Gnitecki Bralin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
49 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
50 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1 Kapitan M II
51 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
52 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
53 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
54 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2 KAPITAN M II
55 MAREK DRABIK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND - kapitan M III
56 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
57 KAMIL JEKA STARZYNO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
58 Adam Ciemniak Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
59 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
60 Krystian Buja Chłapowo KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
61 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
62 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
63 FILIP POTRYKUS CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
64 MIKOŁAJ MARZEJON CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 54 / 64

Płeć

kobiety: 5 / 5

mężczyźni: 49 / 59

Dystans

CZAS: 54 / 64

Kategorie

CZAS K2s: 1 / 1

CZAS K3s: 2 / 2

CZAS K4s: 2 / 2

CZAS M1: 1 / 1

CZAS M1s: 1 / 1

CZAS M2s: 4 / 4

CZAS M3: 2 / 3

CZAS M3s: 13 / 17

CZAS M4: 2 / 2

CZAS M4s: 14 / 17

CZAS M5: 1 / 1

CZAS M5s: 2 / 3

CZAS M6s: 3 / 4

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Bralin: 1 / 1

Chłapowo: 5 / 5

Dobrzęcino: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Goleniów: 0 / 3

Gowino: 1 / 1

Gryfice: 9 / 9

Jastrzebia Góra: 1 / 1

Kąpino: 1 / 1

Kębłowo: 1 / 1

Kościerzyna: 1 / 1

Krosno: 2 / 2

Krotoszyn: 1 / 1

Leśniewo: 1 / 1

Mosina: 2 / 2

Niechorze: 1 / 1

Nowogard: 1 / 3

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Poznań: 3 / 3

Rumia: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargad: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Starogard Gdański: 1 / 1

Starzyno: 1 / 1

Szczecin: 1 / 3

Świeszewo: 1 / 1

Trzebiatów: 6 / 6

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Załom: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 5 / 5

Cart-Pack Team: 4 / 4

Fti Racing Team: 5 / 5

Fti Racing Team 1: 5 / 5

Fti Racing Team 2: 5 / 5

Gryfus Szczecin: 0 / 5

Jf Duet Goleniów: 0 / 5

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klif Mtb Team 1: 2 / 2

Klif Mtb Team 2: 5 / 5

Klif Mtb Team1: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Masters Gryfice I: 5 / 5

Masters Gryfice Ii: 5 / 5