Drużynowa jazda na czas

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-06-03
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
60000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
1 Marek Bąkowski Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
2 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin -kapitan M III
3 Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
4 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
5 Krystian Buja Chłapowo KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
6 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów-Kapitan. M II
7 Adam Ciemniak Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
8 Edward Dąbrowski Bojadła CZAS Drużyna M75
9 MAREK DRABIK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND - kapitan M III
10 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
11 Ryszard Felkner Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
12 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
13 Sławomir Gierszewski Kąpino KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
14 Paweł Gnitecki Bralin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
15 Bogumił Gortat Dobrzęcino Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
16 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS Kapitan Drużyny M75
17 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW KAPITAN DRUŻYNY MIV
18 ŁUKASZ HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
19 Paulina Jedlińska Mosina FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
20 KAMIL JEKA STARZYNO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
21 Tomasz Jędzura Świeszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I KAPITAN M III
22 ROMAN JÓZEFCZYK TRZEBIATÓW AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
23 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
24 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
25 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
26 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin CZAS Drużyna Gryfus Szczecin
27 Michał Kostuch Kościerzyna FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
28 Magda Kowalczyk Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
29 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1 Kapitan M II
30 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
31 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II KAPITAN M IV
32 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
33 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
34 Marcin Lipski Jastrzebia Góra KLIF MTB TEAM 1 CZAS KLIF MTB TEAM 1 M I - Kapitan
35 Krzysztof Malicki Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS Drużyna AT-Aktywny Trzebiatów
36 MIKOŁAJ MARZEJON CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
37 Rafał Maziarz Gryfice Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team KAPITAN M III
38 Stanisław Michalski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
39 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2 KAPITAN M II
40 Andrzej Misikonis Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
41 BOLESŁAW MŁYNARCZUK GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
42 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
43 PIOTR MUCHA Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
44 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
45 Sławomir Piepka Leśniewo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2
46 Łukasz Pikosz Krosno FTI Racing Team 2 CZAS DRUŻYNA FTI Racing Team 2
47 Jan Potrykus Chłapowo KLIF MTB Team 2 CZAS KLIF MTB Team 2 KAPITAN M III
48 FILIP POTRYKUS CHŁAPOWO Klif MTB Team1 CZAS KLIF MTB TEAM 1
49 Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice I CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice I
50 Andrzej Ptaszyński Waniorowo Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
51 Edward Radzikowski Kębłowo KLIF MTB TEAM 2 CZAS KLIF MTB Team 2
52 Agnieszka Romanowska Rumia FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
53 Klaudiusz Rzeszowski Szczecin Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
54 Krzysztof Sadzik Dołgie CZAS Drurzyna M75
55 Agata Sobota Gdańsk FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team Kapitan OPEN KOBIET
56 Tadeusz Sowa Stargad CZAS Drurzyna M75
57 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS DRUŻYNA GRYFLAND
58 Paweł Szaduro Starogard Gdański Cart-Pack Team CZAS DRUŻYNA Cart-Pack Team
59 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice II CZAS DRUŻYNA Masters Gryfice II
60 Kinga Tomaszewska Gowino FTI Racing Team CZAS Drużyna FTI Racing Team
61 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1
62 Tadeusz Zagdański Stargard CZAS Drużyna M75
63 JAN ZUGAJ Nowogard JF DUET GOLENIÓW CZAS DRUŻYNA JF DUET GOLENIÓW
64 Robert Żmudzin Wolsztyn FTI Racing Team 1 CZAS Drużyna FTI Racing Team 1

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 54 / 64

Płeć

kobiety: 5 / 5

mężczyźni: 49 / 59

Dystans

CZAS: 54 / 64

Kategorie

CZAS K2s: 1 / 1

CZAS K3s: 2 / 2

CZAS K4s: 2 / 2

CZAS M1: 1 / 1

CZAS M1s: 1 / 1

CZAS M2s: 4 / 4

CZAS M3: 2 / 3

CZAS M3s: 13 / 17

CZAS M4: 2 / 2

CZAS M4s: 14 / 17

CZAS M5: 1 / 1

CZAS M5s: 2 / 3

CZAS M6s: 3 / 4

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Bralin: 1 / 1

Chłapowo: 5 / 5

Dobrzęcino: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Goleniów: 0 / 3

Gowino: 1 / 1

Gryfice: 9 / 9

Jastrzebia Góra: 1 / 1

Kąpino: 1 / 1

Kębłowo: 1 / 1

Kościerzyna: 1 / 1

Krosno: 2 / 2

Krotoszyn: 1 / 1

Leśniewo: 1 / 1

Mosina: 2 / 2

Niechorze: 1 / 1

Nowogard: 1 / 3

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Poznań: 3 / 3

Rumia: 1 / 1

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargad: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Starogard Gdański: 1 / 1

Starzyno: 1 / 1

Szczecin: 1 / 3

Świeszewo: 1 / 1

Trzebiatów: 6 / 6

Waniorowo: 1 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Załom: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 5 / 5

Cart-Pack Team: 4 / 4

Fti Racing Team: 5 / 5

Fti Racing Team 1: 5 / 5

Fti Racing Team 2: 5 / 5

Gryfus Szczecin: 0 / 5

Jf Duet Goleniów: 0 / 5

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klif Mtb Team 1: 2 / 2

Klif Mtb Team 2: 5 / 5

Klif Mtb Team1: 3 / 3

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Masters Gryfice I: 5 / 5

Masters Gryfice Ii: 5 / 5