Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s Lubie rower
2 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s Lubie rower
3 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
4 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
5 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
6 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
7 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
8 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
9 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
10 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
11 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M4s
12 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
13 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
14 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M3s
15 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
16 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
17 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
18 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
19 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M6s
20 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
21 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
22 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
23 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
24 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
25 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
26 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
27 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
28 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
29 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
30 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
31 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M4i
32 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
33 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
34 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
35 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
36 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
37 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
38 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
39 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
40 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
41 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
42 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
43 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
44 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
45 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
46 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
47 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
48 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
49 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
50 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
51 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
52 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
53 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
54 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
55 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
56 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
57 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
58 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
59 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
60 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
61 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
62 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
63 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
64 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
65 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M2s
66 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
67 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
68 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
69 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
70 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
71 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
72 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
73 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
74 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
75 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
76 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
77 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
78 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
79 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M2s Coco Jumbo i do przodu!!!
80 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
81 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
82 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
83 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
84 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
85 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
86 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
87 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
88 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
89 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M6s
90 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
91 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
92 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
93 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
94 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M1s
95 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
96 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
97 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
98 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
99 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
100 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
101 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
102 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
103 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
104 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
105 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
106 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
107 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
108 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
109 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
110 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
111 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
112 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
113 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
114 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
115 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
116 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M4s
117 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
118 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
119 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
120 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
121 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
122 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
123 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
124 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
125 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
126 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
127 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
128 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
129 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
130 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
131 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
132 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
133 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
134 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
135 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
136 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M2s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
137 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
138 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
139 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
140 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
141 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
142 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
143 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
144 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
145 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
146 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
147 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
148 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
149 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
150 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
151 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
152 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
153 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M2s
154 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
155 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
156 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
157 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
158 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
159 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
160 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
161 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
162 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
163 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
164 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
165 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M5i
166 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
167 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
168 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
169 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
170 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
171 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
172 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
173 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
174 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
175 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
176 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M3s
177 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M2s
178 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
179 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
180 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
181 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
182 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
183 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
184 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
185 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
186 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
187 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
188 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
189 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
190 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
191 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
192 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
193 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
194 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
195 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
196 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
197 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
198 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
199 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
200 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
201 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
202 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M6s
203 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
204 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
205 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
206 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
207 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
208 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
209 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
210 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
211 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
212 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
213 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
214 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
215 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
216 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
217 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
218 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
219 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
220 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
221 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
222 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
223 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M2i )świr
224 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
225 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
226 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
227 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
228 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
229 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
230 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
231 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
232 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
233 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
234 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
235 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
236 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
237 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
238 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
239 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
240 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
241 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
242 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
243 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
244 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
245 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
246 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
247 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
248 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
249 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
250 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
251 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
252 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
253 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
254 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
255 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
256 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
257 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
258 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
259 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
260 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
261 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
262 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
263 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
264 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
265 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
266 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
267 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
268 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
269 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
270 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
271 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
272 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
273 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M3i
274 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
275 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M3s
276 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
277 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
278 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
279 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
280 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
281 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M3s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
282 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
283 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
284 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
285 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
286 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
287 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
288 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
289 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
290 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
291 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
292 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
293 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M3s
294 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
295 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
296 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
297 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
298 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
299 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
300 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
301 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
302 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
303 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
304 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M3i Niech moc będzie z nami
305 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M4s
306 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
307 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
308 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M5s
309 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
310 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
311 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
312 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
313 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
314 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
315 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
316 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
317 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
318 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
319 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
320 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
321 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
322 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
323 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
324 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M4s
325 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
326 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
327 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
328 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
329 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M3s
330 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
331 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
332 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
333 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
334 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
335 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
336 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
337 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
338 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
339 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M5s
340 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M5s
341 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M3s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
342 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
343 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
344 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
345 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
346 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
347 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
348 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M5s
349 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
350 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
351 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
352 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
353 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
354 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
355 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
356 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
357 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
358 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
359 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
360 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M4s Od 5 lat w Supermaratonach:)
361 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
362 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
363 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
364 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
365 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
366 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
367 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
368 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
369 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
370 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M5s
371 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M3s
372 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
373 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
374 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
375 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
376 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
377 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
378 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
379 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
380 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
381 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
382 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
383 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
384 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
385 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
386 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
387 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
388 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
389 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K2i
390 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
391 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
392 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
393 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
394 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
395 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
396 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
397 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
398 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
399 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
400 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
401 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M3s
402 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
403 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
404 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K3s
405 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
406 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
407 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
408 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
409 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
410 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
411 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
412 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
413 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
414 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M4s
415 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M5s
416 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
417 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
418 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M5s GÓRNIK NA EMERYTURZE
419 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
420 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M1s
421 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
422 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
423 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
424 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
425 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
426 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
427 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
428 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
429 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
430 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
431 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
432 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
433 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M4s
434 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6i
435 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
436 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
437 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
438 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
439 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 3 / 3

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 9 / 11

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 16 / 21

MEGA M4i: 5 / 9

MEGA M4s: 26 / 33

MEGA M5i: 4 / 4

MEGA M5s: 19 / 21

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 15 / 18

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 3 / 4

MINI K2i: 1 / 2

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 7 / 8

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 3

MINI M2i: 3 / 3

MINI M2s: 19 / 23

MINI M3i: 5 / 6

MINI M3s: 55 / 59

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 50 / 62

MINI M5i: 5 / 5

MINI M5s: 33 / 37

MINI M6i: 9 / 9

MINI M6s: 25 / 28

MINI M7i: 2 / 2

MINI M7s: 11 / 11

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1