VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
2 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
3 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
4 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
5 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
6 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
7 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
8 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
9 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
10 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
11 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
12 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
13 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
14 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
15 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
16 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
17 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
18 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
19 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
20 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
21 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
22 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
23 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
24 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
25 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
26 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
27 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
28 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
29 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
30 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
31 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
32 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
33 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
34 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
35 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
36 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
37 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
38 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
39 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
40 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
41 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
42 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
43 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
44 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
45 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
46 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
47 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
48 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
49 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
50 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
51 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
52 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
53 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
54 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
55 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
56 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
57 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
58 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
59 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
60 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
61 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
62 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
63 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
64 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
65 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
66 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
67 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
68 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
69 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
70 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
71 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
72 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
73 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
74 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
75 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
76 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
77 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
78 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
79 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
80 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
81 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
82 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
83 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
84 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
85 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
86 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
87 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
88 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
89 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
90 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
91 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
92 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
93 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
94 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
95 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
96 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
97 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
98 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
99 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
100 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
101 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
102 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
103 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
104 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
105 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
106 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
107 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
108 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
109 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
110 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
111 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
112 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
113 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
114 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
115 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
116 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
117 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
118 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
119 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
120 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
121 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
122 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
123 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
124 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
125 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
126 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
127 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
128 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
129 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
130 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
131 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
132 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
133 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
134 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
135 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
136 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
137 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
138 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
139 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
140 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
141 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
142 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
143 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
144 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
145 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
146 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
147 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
148 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
149 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
150 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
151 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
152 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
153 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
154 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
155 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
156 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
157 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
158 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
159 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
160 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
161 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
162 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
163 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
164 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
165 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
166 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
167 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
168 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
169 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
170 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
171 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
172 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
173 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
174 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
175 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
176 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
177 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
178 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
179 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
180 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
181 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
182 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
183 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
184 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
185 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
186 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
187 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
188 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
189 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
190 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
191 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
192 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
193 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
194 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
195 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
196 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
197 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
198 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
199 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
200 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
201 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
202 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
203 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
204 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
205 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
206 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
207 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
208 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
209 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
210 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
211 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
212 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
213 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
214 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
215 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
216 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
217 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
218 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
219 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
220 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
221 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
222 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
223 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
224 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
225 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
226 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
227 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
228 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
229 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
230 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
231 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
232 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
233 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
234 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
235 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
236 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
237 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
238 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
239 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
240 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
241 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
242 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
243 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
244 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
245 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
246 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
247 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
248 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
249 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
250 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
251 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
252 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
253 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
254 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
255 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
256 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
257 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
258 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
259 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
260 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
261 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
262 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
263 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
264 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
265 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
266 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
267 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
268 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
269 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
270 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
271 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
272 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
273 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
274 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
275 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
276 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
277 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
278 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
279 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
280 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
281 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
282 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
283 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
284 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
285 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
286 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
287 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
288 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
289 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
290 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
291 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
292 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
293 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
294 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
295 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
296 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
297 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
298 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
299 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
300 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
301 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
302 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
303 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
304 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
305 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
306 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
307 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
308 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
309 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
310 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
311 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
312 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
313 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
314 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
315 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
316 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
317 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
318 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
319 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
320 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
321 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
322 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
323 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
324 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
325 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
326 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
327 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
328 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
329 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
330 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
331 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
332 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
333 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
334 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
335 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
336 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
337 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
338 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
339 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
340 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
341 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
342 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
343 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
344 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
345 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
346 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
347 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
348 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
349 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
350 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
351 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
352 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
353 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
354 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
355 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
356 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
357 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
358 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
359 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
360 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
361 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
362 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
363 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
364 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
365 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
366 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
367 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
368 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
369 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
370 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
371 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
372 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
373 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
374 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
375 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
376 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
377 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
378 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
379 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
380 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
381 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
382 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
383 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
384 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
385 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
386 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
387 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
388 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
389 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
390 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
391 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
392 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
393 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
394 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
395 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
396 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
397 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
398 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
399 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
400 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
401 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
402 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
403 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
404 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
405 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
406 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
407 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
408 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
409 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
410 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
411 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
412 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
413 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
414 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
415 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
416 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
417 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
418 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
419 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
420 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
421 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
422 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
423 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
424 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
425 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
426 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
427 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
428 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
429 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
430 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
431 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
432 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
433 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
434 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
435 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
436 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
437 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
438 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
439 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
440 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
441 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
442 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
443 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
444 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
445 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
446 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
447 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
448 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
449 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
450 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
451 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
452 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
453 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
454 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
455 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
456 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
457 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
458 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
459 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
460 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
461 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
462 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
463 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
464 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
465 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
466 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
467 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
468 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
469 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
470 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
471 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
472 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
473 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
474 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
475 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
476 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
477 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
478 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
479 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
480 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
481 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
482 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
483 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
484 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
485 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
486 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
487 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
488 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
489 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
490 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
491 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
492 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
493 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
494 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
495 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
496 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
497 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
498 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
499 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
500 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
501 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
502 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
503 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
504 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
505 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
506 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
507 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
508 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
509 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
510 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
511 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
512 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
513 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
514 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
515 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
516 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
517 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
518 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
519 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
520 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
521 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
522 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
523 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
524 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
525 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
526 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
527 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
528 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
529 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
530 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
531 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
532 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
533 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
534 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
535 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
536 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
537 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
538 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
539 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
540 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
541 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
542 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
543 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
544 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
545 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
546 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
547 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
548 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
549 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
550 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
551 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
552 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
553 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
554 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
555 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
556 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
557 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
558 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
559 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
560 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
561 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
562 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
563 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
564 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
565 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
566 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
567 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
568 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
569 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
570 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
571 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
572 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
573 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
574 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
575 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
576 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
577 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
578 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
579 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
580 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
581 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
582 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
583 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
584 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
585 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
586 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
587 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
588 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
589 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
590 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
591 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
592 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
593 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
594 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
595 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
596 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
597 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
598 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
599 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
600 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
601 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
602 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
603 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
604 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
605 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
606 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
607 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
608 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
609 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
610 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
611 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
612 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
613 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
614 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
615 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
616 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
617 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
618 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
619 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
620 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
621 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
622 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
623 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
624 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
625 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
626 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
627 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
628 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
629 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3