VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
2 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
3 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
4 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
5 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
6 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
7 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
8 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
9 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
10 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
11 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
12 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
13 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
14 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
15 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
16 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
17 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
18 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
19 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
20 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
21 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
22 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
23 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
24 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
25 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
26 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
27 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
28 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
29 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
30 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
31 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
32 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
33 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
34 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
35 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
36 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
37 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
38 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
39 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
40 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
41 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
42 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
43 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
44 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
45 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
46 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
47 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
48 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
49 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
50 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
51 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
52 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
53 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
54 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
55 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
56 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
57 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
58 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
59 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
60 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
61 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
62 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
63 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
64 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
65 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
66 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
67 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
68 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
69 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
70 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
71 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
72 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
73 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
74 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
75 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
76 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
77 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
78 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
79 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
80 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
81 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
82 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
83 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
84 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
85 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
86 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
87 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
88 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
89 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
90 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
91 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
92 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
93 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
94 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
95 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
96 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
97 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
98 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
99 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
100 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
101 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
102 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
103 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
104 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
105 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
106 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
107 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
108 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
109 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
110 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
111 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
112 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
113 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
114 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
115 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
116 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
117 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
118 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
119 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
120 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
121 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
122 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
123 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
124 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
125 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
126 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
127 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
128 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
129 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
130 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
131 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
132 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
133 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
134 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
135 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
136 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
137 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
138 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
139 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
140 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
141 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
142 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
143 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
144 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
145 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
146 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
147 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
148 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
149 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
150 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
151 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
152 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
153 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
154 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
155 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
156 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
157 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
158 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
159 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
160 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
161 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
162 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
163 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
164 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
165 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
166 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
167 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
168 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
169 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
170 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
171 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
172 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
173 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
174 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
175 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
176 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
177 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
178 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
179 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
180 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
181 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
182 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
183 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
184 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
185 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
186 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
187 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
188 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
189 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
190 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
191 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
192 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
193 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
194 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
195 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
196 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
197 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
198 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
199 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
200 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
201 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
202 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
203 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
204 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
205 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
206 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
207 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
208 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
209 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
210 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
211 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
212 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
213 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
214 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
215 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
216 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
217 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
218 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
219 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
220 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
221 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
222 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
223 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
224 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
225 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
226 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
227 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
228 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
229 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
230 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
231 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
232 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
233 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
234 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
235 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
236 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
237 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
238 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
239 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
240 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
241 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
242 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
243 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
244 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
245 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
246 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
247 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
248 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
249 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
250 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
251 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
252 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
253 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
254 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
255 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
256 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
257 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
258 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
259 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
260 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
261 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
262 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
263 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
264 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
265 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
266 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
267 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
268 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
269 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
270 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
271 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
272 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
273 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
274 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
275 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
276 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
277 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
278 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
279 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
280 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
281 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
282 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
283 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
284 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
285 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
286 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
287 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
288 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
289 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
290 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
291 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
292 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
293 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
294 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
295 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
296 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
297 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
298 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
299 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
300 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
301 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
302 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
303 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
304 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
305 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
306 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
307 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
308 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
309 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
310 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
311 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
312 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
313 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
314 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
315 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
316 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
317 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
318 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
319 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
320 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
321 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
322 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
323 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
324 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
325 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
326 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
327 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
328 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
329 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
330 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
331 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
332 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
333 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
334 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
335 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
336 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
337 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
338 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
339 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
340 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
341 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
342 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
343 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
344 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
345 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
346 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
347 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
348 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
349 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
350 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
351 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
352 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
353 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
354 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
355 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
356 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
357 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
358 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
359 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
360 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
361 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
362 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
363 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
364 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
365 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
366 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
367 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
368 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
369 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
370 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
371 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
372 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
373 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
374 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
375 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
376 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
377 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
378 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
379 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
380 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
381 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
382 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
383 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
384 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
385 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
386 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
387 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
388 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
389 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
390 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
391 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
392 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
393 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
394 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
395 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
396 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
397 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
398 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
399 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
400 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
401 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
402 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
403 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
404 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
405 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
406 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
407 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
408 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
409 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
410 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
411 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
412 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
413 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
414 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
415 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
416 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
417 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
418 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
419 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
420 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
421 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
422 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
423 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
424 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
425 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
426 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
427 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
428 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
429 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
430 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
431 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
432 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
433 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
434 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
435 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
436 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
437 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
438 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
439 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
440 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
441 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
442 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
443 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
444 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
445 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
446 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
447 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
448 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
449 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
450 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
451 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
452 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
453 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
454 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
455 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
456 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
457 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
458 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
459 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
460 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
461 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
462 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
463 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
464 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
465 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
466 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
467 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
468 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
469 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
470 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
471 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
472 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
473 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
474 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
475 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
476 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
477 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
478 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
479 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
480 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
481 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
482 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
483 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
484 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
485 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
486 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
487 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
488 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
489 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
490 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
491 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
492 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
493 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
494 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
495 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
496 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
497 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
498 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
499 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
500 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
501 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
502 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
503 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
504 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
505 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
506 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
507 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
508 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
509 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
510 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
511 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
512 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
513 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
514 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
515 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
516 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
517 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
518 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
519 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
520 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
521 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
522 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
523 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
524 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
525 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
526 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
527 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
528 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
529 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
530 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
531 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
532 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
533 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
534 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
535 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
536 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
537 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
538 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
539 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
540 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
541 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
542 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
543 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
544 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
545 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
546 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
547 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
548 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
549 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
550 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
551 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
552 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
553 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
554 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
555 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
556 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
557 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
558 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
559 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
560 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
561 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
562 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
563 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
564 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
565 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
566 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
567 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
568 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
569 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
570 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
571 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
572 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
573 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
574 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
575 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
576 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
577 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
578 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
579 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
580 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
581 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
582 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
583 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
584 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
585 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
586 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
587 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
588 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
589 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
590 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
591 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
592 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
593 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
594 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
595 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
596 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
597 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
598 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
599 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
600 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
601 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
602 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
603 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
604 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
605 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
606 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
607 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
608 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
609 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
610 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
611 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
612 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
613 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
614 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
615 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
616 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
617 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
618 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
619 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
620 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
621 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
622 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
623 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
624 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
625 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
626 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
627 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
628 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
629 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3