VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
2 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
3 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
4 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
5 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
6 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
7 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
8 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
9 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
10 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
11 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
12 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
13 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
14 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
15 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
16 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
17 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
18 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
19 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
20 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
21 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
22 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
23 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
24 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
25 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
26 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
27 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
28 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
29 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
30 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
31 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
32 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
33 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
34 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
35 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
36 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
37 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
38 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
39 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
40 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
41 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
42 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
43 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
44 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
45 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
46 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
47 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
48 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
49 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
50 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
51 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
52 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
53 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
54 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
55 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
56 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
57 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
58 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
59 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
60 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
61 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
62 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
63 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
64 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
65 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
66 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
67 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
68 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
69 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
70 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
71 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
72 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
73 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
74 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
75 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
76 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
77 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
78 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
79 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
80 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
81 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
82 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
83 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
84 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
85 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
86 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
87 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
88 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
89 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
90 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
91 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
92 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
93 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
94 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
95 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
96 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
97 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
98 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
99 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
100 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
101 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
102 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
103 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
104 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
105 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
106 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
107 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
108 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
109 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
110 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
111 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
112 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
113 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
114 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
115 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
116 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
117 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
118 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
119 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
120 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
121 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
122 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
123 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
124 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
125 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
126 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
127 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
128 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
129 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
130 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
131 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
132 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
133 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
134 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
135 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
136 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
137 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
138 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
139 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
140 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
141 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
142 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
143 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
144 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
145 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
146 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
147 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
148 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
149 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
150 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
151 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
152 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
153 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
154 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
155 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
156 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
157 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
158 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
159 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
160 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
161 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
162 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
163 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
164 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
165 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
166 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
167 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
168 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
169 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
170 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
171 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
172 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
173 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
174 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
175 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
176 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
177 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
178 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
179 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
180 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
181 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
182 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
183 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
184 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
185 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
186 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
187 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
188 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
189 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
190 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
191 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
192 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
193 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
194 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
195 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
196 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
197 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
198 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
199 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
200 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
201 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
202 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
203 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
204 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
205 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
206 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
207 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
208 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
209 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
210 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
211 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
212 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
213 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
214 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
215 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
216 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
217 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
218 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
219 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
220 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
221 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
222 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
223 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
224 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
225 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
226 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
227 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
228 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
229 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
230 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
231 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
232 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
233 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
234 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
235 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
236 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
237 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
238 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
239 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
240 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
241 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
242 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
243 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
244 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
245 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
246 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
247 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
248 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
249 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
250 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
251 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
252 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
253 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
254 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
255 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
256 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
257 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
258 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
259 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
260 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
261 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
262 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
263 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
264 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
265 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
266 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
267 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
268 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
269 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
270 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
271 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
272 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
273 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
274 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
275 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
276 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
277 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
278 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
279 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
280 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
281 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
282 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
283 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
284 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
285 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
286 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
287 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
288 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
289 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
290 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
291 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
292 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
293 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
294 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
295 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
296 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
297 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
298 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
299 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
300 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
301 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
302 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
303 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
304 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
305 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
306 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
307 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
308 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
309 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
310 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
311 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
312 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
313 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
314 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
315 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
316 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
317 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
318 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
319 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
320 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
321 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
322 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
323 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
324 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
325 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
326 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
327 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
328 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
329 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
330 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
331 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
332 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
333 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
334 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
335 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
336 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
337 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
338 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
339 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
340 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
341 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
342 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
343 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
344 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
345 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
346 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
347 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
348 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
349 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
350 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
351 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
352 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
353 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
354 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
355 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
356 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
357 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
358 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
359 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
360 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
361 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
362 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
363 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
364 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
365 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
366 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
367 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
368 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
369 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
370 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
371 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
372 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
373 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
374 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
375 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
376 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
377 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
378 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
379 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
380 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
381 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
382 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
383 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
384 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
385 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
386 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
387 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
388 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
389 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
390 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
391 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
392 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
393 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
394 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
395 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
396 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
397 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
398 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
399 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
400 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
401 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
402 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
403 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
404 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
405 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
406 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
407 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
408 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
409 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
410 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
411 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
412 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
413 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
414 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
415 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
416 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
417 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
418 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
419 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
420 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
421 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
422 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
423 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
424 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
425 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
426 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
427 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
428 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
429 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
430 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
431 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
432 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
433 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
434 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
435 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
436 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
437 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
438 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
439 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
440 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
441 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
442 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
443 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
444 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
445 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
446 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
447 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
448 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
449 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
450 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
451 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
452 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
453 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
454 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
455 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
456 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
457 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
458 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
459 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
460 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
461 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
462 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
463 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
464 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
465 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
466 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
467 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
468 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
469 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
470 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
471 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
472 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
473 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
474 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
475 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
476 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
477 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
478 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
479 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
480 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
481 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
482 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
483 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
484 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
485 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
486 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
487 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
488 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
489 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
490 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
491 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
492 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
493 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
494 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
495 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
496 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
497 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
498 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
499 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
500 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
501 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
502 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
503 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
504 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
505 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
506 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
507 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
508 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
509 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
510 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
511 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
512 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
513 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
514 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
515 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
516 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
517 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
518 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
519 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
520 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
521 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
522 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
523 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
524 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
525 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
526 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
527 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
528 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
529 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
530 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
531 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
532 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
533 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
534 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
535 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
536 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
537 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
538 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
539 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
540 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
541 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
542 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
543 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
544 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
545 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
546 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
547 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
548 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
549 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
550 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
551 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
552 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
553 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
554 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
555 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
556 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
557 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
558 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
559 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
560 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
561 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
562 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
563 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
564 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
565 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
566 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
567 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
568 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
569 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
570 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
571 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
572 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
573 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
574 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
575 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
576 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
577 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
578 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
579 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
580 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
581 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
582 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
583 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
584 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
585 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
586 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
587 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
588 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
589 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
590 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
591 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
592 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
593 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
594 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
595 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
596 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
597 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
598 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
599 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
600 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
601 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
602 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
603 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
604 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
605 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
606 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
607 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
608 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
609 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
610 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
611 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
612 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
613 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
614 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
615 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
616 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
617 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
618 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
619 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
620 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
621 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
622 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
623 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
624 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
625 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
626 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
627 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
628 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
629 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3