VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
2 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
3 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
4 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
5 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
6 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
7 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
8 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
9 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
10 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
11 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
12 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
13 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
14 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
15 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
16 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
17 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
18 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
19 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
20 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
21 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
22 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
23 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
24 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
25 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
26 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
27 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
28 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
29 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
30 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
31 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
32 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
33 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
34 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
35 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
36 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
37 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
38 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
39 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
40 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
41 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
42 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
43 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
44 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
45 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
46 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
47 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
48 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
49 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
50 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
51 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
52 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
53 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
54 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
55 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
56 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
57 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
58 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
59 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
60 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
61 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
62 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
63 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
64 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
65 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
66 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
67 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
68 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
69 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
70 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
71 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
72 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
73 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
74 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
75 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
76 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
77 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
78 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
79 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
80 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
81 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
82 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
83 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
84 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
85 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
86 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
87 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
88 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
89 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
90 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
91 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
92 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
93 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
94 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
95 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
96 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
97 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
98 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
99 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
100 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
101 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
102 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
103 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
104 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
105 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
106 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
107 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
108 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
109 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
110 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
111 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
112 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
113 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
114 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
115 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
116 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
117 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
118 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
119 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
120 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
121 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
122 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
123 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
124 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
125 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
126 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
127 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
128 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
129 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
130 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
131 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
132 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
133 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
134 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
135 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
136 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
137 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
138 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
139 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
140 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
141 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
142 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
143 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
144 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
145 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
146 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
147 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
148 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
149 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
150 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
151 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
152 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
153 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
154 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
155 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
156 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
157 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
158 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
159 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
160 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
161 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
162 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
163 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
164 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
165 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
166 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
167 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
168 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
169 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
170 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
171 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
172 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
173 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
174 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
175 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
176 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
177 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
178 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
179 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
180 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
181 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
182 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
183 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
184 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
185 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
186 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
187 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
188 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
189 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
190 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
191 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
192 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
193 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
194 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
195 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
196 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
197 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
198 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
199 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
200 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
201 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
202 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
203 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
204 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
205 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
206 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
207 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
208 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
209 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
210 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
211 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
212 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
213 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
214 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
215 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
216 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
217 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
218 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
219 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
220 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
221 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
222 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
223 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
224 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
225 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
226 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
227 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
228 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
229 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
230 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
231 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
232 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
233 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
234 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
235 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
236 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
237 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
238 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
239 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
240 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
241 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
242 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
243 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
244 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
245 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
246 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
247 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
248 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
249 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
250 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
251 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
252 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
253 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
254 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
255 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
256 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
257 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
258 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
259 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
260 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
261 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
262 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
263 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
264 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
265 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
266 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
267 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
268 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
269 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
270 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
271 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
272 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
273 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
274 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
275 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
276 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
277 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
278 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
279 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
280 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
281 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
282 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
283 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
284 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
285 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
286 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
287 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
288 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
289 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
290 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
291 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
292 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
293 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
294 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
295 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
296 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
297 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
298 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
299 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
300 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
301 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
302 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
303 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
304 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
305 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
306 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
307 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
308 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
309 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
310 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
311 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
312 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
313 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
314 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
315 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
316 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
317 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
318 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
319 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
320 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
321 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
322 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
323 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
324 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
325 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
326 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
327 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
328 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
329 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
330 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
331 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
332 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
333 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
334 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
335 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
336 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
337 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
338 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
339 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
340 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
341 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
342 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
343 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
344 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
345 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
346 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
347 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
348 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
349 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
350 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
351 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
352 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
353 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
354 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
355 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
356 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
357 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
358 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
359 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
360 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
361 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
362 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
363 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
364 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
365 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
366 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
367 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
368 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
369 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
370 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
371 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
372 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
373 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
374 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
375 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
376 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
377 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
378 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
379 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
380 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
381 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
382 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
383 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
384 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
385 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
386 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
387 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
388 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
389 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
390 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
391 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
392 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
393 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
394 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
395 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
396 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
397 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
398 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
399 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
400 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
401 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
402 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
403 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
404 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
405 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
406 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
407 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
408 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
409 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
410 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
411 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
412 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
413 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
414 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
415 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
416 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
417 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
418 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
419 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
420 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
421 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
422 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
423 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
424 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
425 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
426 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
427 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
428 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
429 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
430 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
431 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
432 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
433 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
434 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
435 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
436 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
437 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
438 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
439 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
440 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
441 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
442 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
443 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
444 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
445 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
446 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
447 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
448 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
449 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
450 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
451 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
452 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
453 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
454 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
455 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
456 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
457 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
458 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
459 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
460 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
461 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
462 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
463 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
464 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
465 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
466 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
467 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
468 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
469 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
470 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
471 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
472 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
473 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
474 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
475 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
476 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
477 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
478 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
479 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
480 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
481 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
482 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
483 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
484 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
485 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
486 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
487 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
488 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
489 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
490 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
491 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
492 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
493 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
494 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
495 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
496 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
497 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
498 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
499 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
500 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
501 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
502 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
503 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
504 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
505 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
506 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
507 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
508 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
509 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
510 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
511 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
512 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
513 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
514 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
515 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
516 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
517 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
518 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
519 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
520 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
521 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
522 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
523 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
524 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
525 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
526 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
527 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
528 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
529 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
530 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
531 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
532 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
533 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
534 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
535 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
536 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
537 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
538 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
539 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
540 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
541 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
542 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
543 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
544 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
545 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
546 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
547 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
548 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
549 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
550 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
551 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
552 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
553 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
554 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
555 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
556 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
557 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
558 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
559 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
560 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
561 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
562 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
563 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
564 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
565 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
566 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
567 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
568 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
569 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
570 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
571 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
572 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
573 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
574 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
575 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
576 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
577 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
578 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
579 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
580 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
581 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
582 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
583 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
584 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
585 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
586 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
587 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
588 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
589 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
590 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
591 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
592 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
593 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
594 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
595 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
596 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
597 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
598 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
599 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
600 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
601 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
602 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
603 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
604 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
605 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
606 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
607 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
608 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
609 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
610 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
611 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
612 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
613 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
614 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
615 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
616 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
617 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
618 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
619 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
620 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
621 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
622 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
623 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
624 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
625 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
626 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
627 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
628 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
629 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3