VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
2 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
3 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
4 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
5 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
6 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
7 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
8 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
9 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
10 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
11 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
12 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
13 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
14 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
15 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
16 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
17 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
18 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
19 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
20 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
21 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
22 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
23 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
24 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
25 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
26 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
27 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
28 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
29 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
30 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
31 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
32 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
33 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
34 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
35 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
36 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
37 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
38 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
39 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
40 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
41 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
42 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
43 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
44 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
45 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
46 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
47 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
48 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
49 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
50 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
51 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
52 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
53 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
54 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
55 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
56 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
57 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
58 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
59 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
60 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
61 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
62 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
63 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
64 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
65 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
66 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
67 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
68 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
69 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
70 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
71 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
72 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
73 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
74 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
75 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
76 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
77 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
78 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
79 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
80 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
81 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
82 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
83 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
84 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
85 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
86 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
87 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
88 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
89 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
90 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
91 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
92 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
93 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
94 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
95 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
96 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
97 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
98 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
99 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
100 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
101 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
102 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
103 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
104 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
105 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
106 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
107 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
108 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
109 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
110 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
111 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
112 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
113 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
114 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
115 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
116 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
117 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
118 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
119 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
120 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
121 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
122 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
123 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
124 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
125 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
126 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
127 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
128 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
129 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
130 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
131 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
132 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
133 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
134 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
135 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
136 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
137 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
138 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
139 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
140 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
141 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
142 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
143 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
144 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
145 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
146 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
147 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
148 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
149 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
150 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
151 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
152 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
153 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
154 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
155 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
156 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
157 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
158 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
159 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
160 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
161 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
162 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
163 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
164 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
165 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
166 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
167 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
168 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
169 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
170 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
171 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
172 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
173 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
174 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
175 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
176 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
177 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
178 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
179 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
180 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
181 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
182 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
183 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
184 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
185 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
186 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
187 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
188 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
189 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
190 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
191 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
192 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
193 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
194 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
195 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
196 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
197 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
198 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
199 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
200 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
201 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
202 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
203 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
204 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
205 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
206 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
207 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
208 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
209 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
210 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
211 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
212 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
213 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
214 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
215 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
216 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
217 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
218 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
219 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
220 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
221 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
222 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
223 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
224 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
225 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
226 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
227 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
228 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
229 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
230 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
231 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
232 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
233 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
234 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
235 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
236 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
237 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
238 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
239 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
240 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
241 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
242 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
243 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
244 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
245 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
246 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
247 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
248 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
249 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
250 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
251 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
252 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
253 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
254 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
255 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
256 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
257 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
258 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
259 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
260 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
261 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
262 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
263 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
264 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
265 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
266 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
267 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
268 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
269 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
270 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
271 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
272 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
273 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
274 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
275 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
276 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
277 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
278 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
279 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
280 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
281 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
282 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
283 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
284 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
285 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
286 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
287 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
288 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
289 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
290 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
291 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
292 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
293 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
294 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
295 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
296 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
297 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
298 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
299 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
300 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
301 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
302 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
303 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
304 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
305 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
306 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
307 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
308 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
309 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
310 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
311 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
312 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
313 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
314 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
315 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
316 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
317 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
318 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
319 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
320 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
321 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
322 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
323 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
324 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
325 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
326 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
327 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
328 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
329 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
330 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
331 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
332 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
333 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
334 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
335 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
336 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
337 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
338 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
339 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
340 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
341 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
342 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
343 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
344 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
345 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
346 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
347 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
348 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
349 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
350 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
351 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
352 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
353 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
354 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
355 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
356 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
357 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
358 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
359 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
360 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
361 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
362 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
363 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
364 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
365 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
366 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
367 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
368 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
369 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
370 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
371 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
372 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
373 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
374 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
375 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
376 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
377 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
378 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
379 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
380 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
381 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
382 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
383 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
384 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
385 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
386 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
387 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
388 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
389 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
390 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
391 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
392 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
393 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
394 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
395 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
396 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
397 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
398 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
399 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
400 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
401 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
402 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
403 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
404 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
405 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
406 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
407 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
408 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
409 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
410 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
411 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
412 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
413 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
414 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
415 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
416 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
417 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
418 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
419 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
420 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
421 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
422 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
423 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
424 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
425 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
426 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
427 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
428 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
429 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
430 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
431 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
432 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
433 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
434 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
435 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
436 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
437 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
438 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
439 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
440 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
441 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
442 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
443 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
444 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
445 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
446 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
447 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
448 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
449 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
450 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
451 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
452 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
453 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
454 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
455 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
456 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
457 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
458 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
459 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
460 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
461 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
462 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
463 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
464 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
465 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
466 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
467 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
468 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
469 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
470 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
471 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
472 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
473 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
474 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
475 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
476 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
477 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
478 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
479 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
480 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
481 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
482 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
483 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
484 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
485 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
486 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
487 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
488 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
489 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
490 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
491 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
492 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
493 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
494 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
495 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
496 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
497 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
498 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
499 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
500 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
501 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
502 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
503 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
504 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
505 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
506 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
507 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
508 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
509 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
510 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
511 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
512 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
513 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
514 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
515 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
516 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
517 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
518 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
519 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
520 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
521 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
522 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
523 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
524 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
525 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
526 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
527 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
528 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
529 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
530 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
531 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
532 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
533 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
534 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
535 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
536 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
537 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
538 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
539 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
540 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
541 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
542 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
543 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
544 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
545 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
546 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
547 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
548 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
549 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
550 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
551 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
552 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
553 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
554 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
555 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
556 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
557 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
558 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
559 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
560 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
561 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
562 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
563 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
564 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
565 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
566 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
567 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
568 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
569 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
570 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
571 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
572 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
573 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
574 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
575 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
576 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
577 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
578 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
579 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
580 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
581 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
582 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
583 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
584 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
585 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
586 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
587 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
588 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
589 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
590 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
591 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
592 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
593 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
594 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
595 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
596 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
597 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
598 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
599 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
600 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
601 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
602 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
603 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
604 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
605 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
606 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
607 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
608 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
609 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
610 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
611 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
612 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
613 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
614 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
615 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
616 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
617 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
618 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
619 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
620 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
621 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
622 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
623 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
624 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
625 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
626 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
627 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
628 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
629 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3