VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
2 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
3 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
4 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
5 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
6 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
7 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
8 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
9 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
10 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
11 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
12 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
13 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
14 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
15 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
16 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
17 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
18 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
19 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
20 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
21 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
22 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
23 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
24 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
25 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
26 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
27 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
28 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
29 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
30 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
31 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
32 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
33 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
34 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
35 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
36 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
37 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
38 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
39 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
40 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
41 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
42 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
43 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
44 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
45 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
46 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
47 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
48 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
49 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
50 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
51 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
52 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
53 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
54 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
55 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
56 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
57 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
58 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
59 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
60 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
61 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
62 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
63 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
64 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
65 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
66 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
67 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
68 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
69 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
70 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
71 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
72 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
73 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
74 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
75 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
76 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
77 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
78 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
79 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
80 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
81 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
82 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s
83 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
84 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
85 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
86 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
87 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
88 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
89 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
90 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
91 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
92 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
93 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
94 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
95 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
96 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
97 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
98 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
99 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
100 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
101 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
102 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
103 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
104 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
105 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
106 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
107 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
108 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
109 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
110 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
111 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
112 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
113 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
114 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
115 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
116 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
117 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
118 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
119 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
120 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
121 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
122 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
123 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
124 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
125 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
126 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
127 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
128 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
129 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
130 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
131 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
132 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
133 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
134 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
135 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
136 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
137 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
138 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
139 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
140 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
141 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
142 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
143 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
144 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
145 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
146 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
147 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
148 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
149 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
150 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
151 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
152 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
153 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
154 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
155 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
156 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
157 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
158 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
159 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
160 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
161 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
162 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
163 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
164 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
165 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
166 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
167 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
168 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
169 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
170 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
171 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
172 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
173 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
174 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
175 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
176 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
177 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
178 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
179 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
180 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
181 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
182 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
183 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
184 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
185 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
186 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
187 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
188 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
189 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
190 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
191 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
192 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
193 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
194 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
195 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
196 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
197 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
198 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
199 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
200 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
201 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
202 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
203 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
204 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
205 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
206 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
207 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
208 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
209 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
210 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
211 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
212 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
213 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
214 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
215 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
216 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
217 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
218 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
219 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
220 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
221 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
222 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
223 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
224 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
225 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
226 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
227 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
228 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
229 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
230 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
231 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
232 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
233 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
234 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
235 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
236 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
237 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
238 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
239 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
240 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
241 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
242 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
243 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
244 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
245 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
246 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
247 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
248 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
249 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
250 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
251 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
252 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
253 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
254 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
255 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
256 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
257 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
258 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
259 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
260 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
261 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
262 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
263 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
264 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
265 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
266 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
267 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
268 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
269 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
270 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
271 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
272 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
273 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
274 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
275 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
276 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
277 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
278 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
279 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
280 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
281 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
282 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
283 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
284 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
285 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
286 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
287 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
288 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
289 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
290 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
291 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
292 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
293 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
294 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
295 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
296 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
297 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
298 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
299 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
300 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
301 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
302 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
303 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
304 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
305 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
306 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
307 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
308 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
309 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
310 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
311 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
312 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
313 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
314 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
315 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
316 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
317 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
318 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
319 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
320 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
321 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
322 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
323 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
324 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
325 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
326 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
327 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
328 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
329 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
330 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
331 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
332 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
333 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
334 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
335 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
336 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
337 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
338 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
339 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
340 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
341 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
342 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
343 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
344 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
345 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
346 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
347 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
348 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
349 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
350 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
351 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
352 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
353 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
354 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
355 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
356 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
357 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
358 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
359 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
360 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
361 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
362 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
363 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
364 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
365 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
366 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
367 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
368 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
369 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
370 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
371 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
372 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
373 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
374 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
375 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
376 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
377 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
378 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
379 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
380 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
381 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
382 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
383 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
384 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
385 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
386 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
387 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
388 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
389 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
390 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
391 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
392 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
393 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
394 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
395 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
396 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
397 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
398 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
399 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
400 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
401 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
402 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
403 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
404 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
405 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
406 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
407 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
408 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
409 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
410 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
411 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
412 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
413 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
414 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
415 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
416 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
417 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
418 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
419 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
420 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
421 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
422 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
423 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
424 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
425 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
426 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
427 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
428 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
429 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
430 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
431 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
432 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
433 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
434 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
435 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
436 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
437 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
438 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
439 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
440 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
441 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
442 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
443 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
444 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
445 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
446 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
447 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
448 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
449 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
450 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
451 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
452 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
453 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
454 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
455 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
456 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
457 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
458 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
459 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
460 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
461 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
462 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
463 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
464 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
465 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
466 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
467 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
468 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
469 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
470 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
471 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
472 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
473 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
474 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
475 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
476 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
477 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
478 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
479 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
480 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
481 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
482 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
483 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
484 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
485 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
486 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
487 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
488 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
489 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
490 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
491 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
492 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
493 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
494 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
495 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
496 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
497 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
498 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
499 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
500 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
501 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
502 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
503 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
504 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
505 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
506 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
507 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
508 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
509 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
510 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
511 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
512 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
513 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
514 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
515 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
516 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
517 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
518 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
519 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
520 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
521 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
522 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
523 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
524 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
525 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
526 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
527 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
528 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
529 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
530 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
531 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
532 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
533 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
534 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
535 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
536 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
537 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
538 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
539 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
540 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
541 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
542 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
543 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
544 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
545 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
546 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
547 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
548 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
549 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
550 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
551 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
552 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
553 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
554 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
555 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
556 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
557 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
558 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
559 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
560 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
561 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
562 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
563 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
564 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
565 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
566 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
567 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
568 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
569 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
570 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
571 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
572 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
573 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
574 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
575 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
576 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
577 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
578 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
579 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
580 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
581 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
582 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
583 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
584 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
585 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
586 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
587 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
588 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
589 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
590 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
591 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
592 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
593 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
594 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
595 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
596 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
597 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
598 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
599 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
600 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
601 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
602 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
603 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
604 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
605 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
606 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
607 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
608 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
609 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
610 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
611 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
612 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
613 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
614 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
615 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
616 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
617 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
618 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
619 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
620 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
621 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
622 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
623 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
624 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
625 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
626 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
627 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
628 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
629 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3