SUPERMARATON REWAL BIKE SYSTEM

Informacje o zawodach:

Organizator:
KLUB ROWEROWY GRYFLAND
Data:
2018-09-15
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
ORGANIZATOR: http://gryfland.pl/ KOMUNIKAT TECHNICZNY: http://gryfland.pl/rewal-bike-system-2018-komunikat-techniczny/ MAPKI TRAS I ŚLADY GPX: http://gryfland.pl/rewal-bike-system-2018-mapki-slady-gpx/
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
71000 m
MEGA:
198000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Mateusz Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
2 MARCIN BACHTIAK BIALOGARD BTC Białogard MINI MINI M4s
3 Damian Tomaszewski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
4 Marek Drabik Gryfice K.R.GRYFLAND MEGA MEGA M3s
5 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
6 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
7 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
8 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
9 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MINI MINI M4s
10 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
11 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
12 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
13 Krzysztof Reński Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M2s
14 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
15 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
16 Paweł Stempiński Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
17 Andrzej BOŚKO Gryfice MINI MINI M4s
18 Romuald Gałażewski Piła MEGA MEGA M6s
19 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
20 Marcin Krześniowski Szczecin Szczecin na Rowerach MEGA MEGA M3i
21 Małgorzata Łubian Szczecin MINI MINI K3i
22 Mateusz Huninik Barwice MINI MINI M2s
23 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
24 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujścue MINI MINI M4s
25 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
26 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
27 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
28 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
29 Jacek Frąckowiak Niechorze MINI MINI M3s
30 stanisław słomian janczewo Gorzów MINI MINI M6s Czysty amator
31 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
32 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
33 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
34 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
35 Wojciech Myśliński Warszawa MEGA MEGA M3s
36 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M5s
37 Michał Mazur Gryfice MTB-XC MINI MINI M3s Lubię jeździć po górach.
38 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
39 Zbigniew Pierzchała Stargard STC STARGARD MINI MINI M5s
40 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
41 Jakub Kaczmarek Stargard Stargard. Ja się nie ścigam MINI MINI M2i
42 Artur Cirug Bydgoszcz MINI MINI M4i
43 Piotr Hoffmann Goleniów MINI MINI M4s
44 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M4s To moje początki z kolarstwem szosowym :)
45 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MEGA MEGA M5i
46 Paweł Górniak Zielona Góra BIN MINI MINI M4s
47 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
48 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MINI MINI M3s
49 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
50 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
51 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M3s
52 Krzysztof Naskręt Czapury Qbook - Edica MEGA MEGA M3s
53 Roman Ciechański Łobez MEGA MEGA M6i
54 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
55 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
56 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jeżdżę bo lubię
57 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. MINI MINI M6s
58 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
59 Jakub Michałowski Gryfice RunGryf MINI MINI M3i grupa z Agnieszką Klimas
60 Agnieszka Klimas Gryfice RunGryf MINI MINI K3i Grupa z Jakub Michałowski
61 Artur Ledzion Nowogard Masters Gryfice MINI MINI M4s
62 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
63 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
64 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
65 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Lubie jezdzic na rowerze?
66 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
67 Wiktor Sójka Dobra 1975 MINI MINI M4s
68 Patryk Milewski Pyrzyce MINI MINI M2i
69 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
70 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT - Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
71 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
72 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy MEGA MEGA M5s
73 Wojciech Dylik Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
74 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
75 Małgorzata Kosińska Szczecin Medpipe Team MINI MINI K2s
76 Paweł Dopierała Szczecin Medpipe Team MINI MINI M2s
77 Witold Ożgo Przecław rega-trans.pl MINI MINI M5s
78 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
79 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M4s
80 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
81 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team MINI MINI M6s
82 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
83 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s Kris91.bikestats.pl
84 Karol Dziakowicz Szczecin 1989 MINI MINI M2s
85 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
86 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa team Nowogard MINI MINI M3i
87 GRZEGORZ FECAK NOWOGARD LKK NOWOGARD MINI MINI M4i
88 Roman Gutowski Skórzewo MINI MINI M6s entuzjasta, amator.
89 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
90 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
91 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3s
92 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
93 Marek Dworzański Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MINI MINI M4s
94 Aleksy Wierzchoń Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA M5s
95 Krzysztof Sadzik Dołgie Bikers Świnoujście MEGA MEGA M7s Na ściganie się nigdy nie jest za pózno.
96 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
97 Wojciech Durlik Strzegom MEGA MEGA M4s
98 Dariusz Kuczyński Jworzyna Śląska MEGA MEGA M4s
99 Rafał Koronowski Poznań MINI MINI M4s
100 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
101 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
102 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
103 Jan Beker Załom Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
104 Nowak Jarosław Szczecin ROWERY TUROWSKI TEAM MINI MINI M5i
105 Romuald Hrycan Stargard niezrzeszony MINI MINI M7s trenuję od 1999 r.
106 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MINI MINI M2s
107 Tomasz Zygmunt Goleniów MINI MINI M3s
108 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MINI MINI M2s
109 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s :)
110 Jadwiga Stalewska Gryfice K.R.Gryfland MINI MINI K3i
111 Dariusz Stalewski Gryfice K.R.Gryfland MINI MINI M3i
112 Eugeniusz Tymczuk Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M6i
113 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście MEGA MEGA K3s
114 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
115 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
116 Mikołaj Garczarek Granowo Garchem Team MINI MINI M3i
117 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI MINI K5s
118 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
119 Tomasz Szulc Palędzie BMC MINI MINI M3s
120 Jacek Szymański Kalisz Pomorski SzymPans Team Kalisz Pomorski MINI MINI M5s hmmm..... lubię szosę :)
121 Norbert Panas Kalisz Pomorski SzymPans Team Kalisz Pomorski MINI MINI M2s
122 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
123 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW MINI MINI M6s
124 Krystyna Roszak Police Gryfus Szczecin MEGA MEGA K5s
125 Paweł Chajda Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s fb #zobaczyć
126 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
127 Przemysław Kamiński Gryfice kr Gryfland MINI MINI M3s
128 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MINI MINI M4s
129 Grzegorz Sikora Kowary WINIAR TEAM MEGA MEGA M4s
130 Krzysztof Nowakowski Szczecin Turowski Team MINI MINI M4s
131 Grażyna Węcławik Stargard KERAMZYT SYSTEM SZCZECIN MINI MINI K4i
132 Stanisław Węcławik Stargard KERAMZYT SYSTEM SZCZECIN MINI MINI M4i
133 Sławomir Siełacz Płoty Masters Gryfice MINI MINI M5i
134 Małgorzata Podgórska Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI K5s
135 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo Masters Gryfice MINI MINI M4s
136 Marian Karpiel Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M5s
137 Eugeniusz Kulesza Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
138 Adam Kuta Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M1s
139 Henryk Modliński Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
140 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s
141 Artur Skuza Borzyszewo Masters Gryfice MINI MINI M4s
142 Andrzej Świątek Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M6s
143 Jan Nawrot Szczecin WARS MINI MINI M6i
144 Wojciech Osuch Świnoujście BIKERS Świnoujście MINI MINI M5s
145 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
146 Kacper Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M2s
147 Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI MINI M4s
148 Franciszek Gustowski KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s 7 rok Startów w Maratonach
149 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland Gryfice MEGA MEGA M6i
150 Wojciech Ciechanowski Szczecin Rowery-Turowski MINI MINI M6i
151 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
152 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M4s
153 Rafał Sudnikiewicz Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M2i
154 Mariusz Kartosz Gryfice RunGryf Gryfice MINI MINI M4i
155 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MINI MINI M3s
156 Katarzyna Karewicz Warszawa MEGA MEGA K4s
157 Grzegorz Szymecki Świnoujście MINI MINI M5s
158 Jarosław Kowalczyk Gryfino Brak MINI MINI M4i
159 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
160 Małgorzata Howis Stargard STC Starogard MINI MINI K4s
161 Bogumiła MUCHA NIECHORZE RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI K4i
162 Jan Domasławski Białogard BTC ORZEŁ BIAŁOGARD MINI MINI M6s
163 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice wolny MINI MINI M5s rowerzysta
164 Robert Szydlowski Stargard STC Staragrd MINI MINI M4i
165 Paweł Cichocki Szczecin STC - Stargard MEGA MEGA M4i
166 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
167 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO - SZCZECIN MINI MINI M4i
168 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
169 Piotr Kleban Lędzin RSC Bałtyk Rewal MINI MINI M4s
170 Agnieszka Sołowij-Kleban Lędzin RSC Bałtyk Rewal MINI MINI K4s
171 Anna Kucharska Pogorzelica RSC Bałtyk Rewal MEGA MEGA K4s
172 Jowita Konieczna Radaczewo MINI MINI K3s
173 Daniel Konieczny Radaczewo MINI MINI M3s
174 Andrzej Majewski Miastko MTS Hamer Miastko MINI MINI M4s
175 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
176 Żaneta Waga Gostyń RSC BAŁTYK REWAL MINI MINI K4s
177 Piotr Wiśniewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MINI MINI M3s
178 Tomasz Kantor Kobylanka MINI MINI M3s
179 Grzegorz Strojny Szczecin MEGA MEGA M4s
180 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s
181 PIOTR MUCHA NIECHRZE NTS JF DUET MINI MINI M4s
182 Leszek Janczak Stargard MINI MINI M6i
183 Mariusz Okuniewicz Gryfice Strava Gryfice MINI MINI M4s
184 Anna Okuniewicz Gryfice Strava Gryfice MINI MINI K4s
185 Piotr Słowik Tanowo MINI MINI M4s
186 Kazimierz Zajac Debno Debno MINI MINI M6s Lubie jezdzic rowerem
187 Krzysztof Zajac Debno MINI MINI M3s
188 Paweł Witek Szczecin MINI MINI M3s
189 Radosław Pawlik Szczecin MINI MINI M3s
190 Dariusz Solski Stargard STC STARGARD MINI MINI M5i
191 Krzysztof Wach Stargard MINI MINI M5s
192 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
193 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
194 Anna Bednarz Kowary MINI MINI K5s
195 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ JF Duet Goleniów MINI MINI M6s
196 Michał Leszczyński Szczecin MINI MINI M3i
197 Monika Znamierowska Resko MINI MINI K3i
198 Małgorzata Budzyńska Radowo Małe MINI MINI K5i
199 Jacek Bobrzycki Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
200 Przemysław Wegner Poznań Fti Racing Team MINI MINI M4s
201 Karina Mikulska Gawle Świnoujście MINI MINI K3s
202 Michał Kostuch Zamek Kiszewski MINI MINI M3s
203 Dorota Kostuch Kościerzyna MTB Start Kartuzy MINI MINI K3s
204 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M4s
205 ROBERT PETERCZUK ŻYWIEC JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M4s
206 DAWID WAWRZYNIAK STARGARD PRINZWEAR MINI MINI M3s
207 PAWEŁ SZCZEPANIK STARGARD PRINZWEAR MINI MINI M2s
208 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M5s
209 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
210 Bogusław Florczak Choszczno JF DUET GOLENIÓW MINI MINI M6s
211 Piotr Gardziński Szczecin MINI MINI M2i
212 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
213 Marek Ciechański Łobez MEGA MEGA M2i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 176 / 213

Płeć

kobiety: 28 / 34

mężczyźni: 148 / 179

Dystans

MEGA: 47 / 59

MINI: 129 / 154

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 0 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 0 / 1

MEGA M2s: 2 / 2

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 7 / 8

MEGA M4i: 4 / 4

MEGA M4s: 8 / 14

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 6 / 7

MEGA M6i: 3 / 3

MEGA M6s: 6 / 7

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 3 / 5

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 5 / 6

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 3

MINI M1s: 1 / 1

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 7 / 9

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 19 / 23

MINI M4i: 7 / 9

MINI M4s: 27 / 30

MINI M5i: 2 / 4

MINI M5s: 14 / 16

MINI M6i: 6 / 6

MINI M6s: 10 / 14

MINI M7i: 1 / 1

MINI M7s: 4 / 4

Miejscowości

: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barwice: 0 / 1

Berlin: 1 / 1

Bialogard: 1 / 1

Białogard: 2 / 2

Borzyszewo: 3 / 3

Bydgoszcz: 0 / 1

Choszczno: 4 / 5

Czapury: 1 / 1

Czerniejewo: 0 / 1

Debno: 0 / 2

Dobra: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Goleniów: 5 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 1 / 1

Gościno: 1 / 1

Granowo: 0 / 1

Gryfice: 18 / 20

Gryfino: 2 / 2

Janczewo: 1 / 1

Jworzyna Śląska: 0 / 1

Kalisz: 1 / 1

Kalisz Pomorski: 2 / 2

Kamień Pomorski: 2 / 2

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kościerzyna: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Krotoszyn: 2 / 2

Lędzin: 2 / 2

Łobez: 1 / 2

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Niechrze: 1 / 1

Nowogard: 10 / 11

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 2

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 1 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 1 / 1

Pyrzyce: 1 / 1

Racimierz: 1 / 1

Radaczewo: 2 / 2

Radowo Małe: 1 / 1

Resko: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupsk: 3 / 3

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 13 / 16

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Szczecin: 29 / 38

Śrem: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 1 / 1

Świdwin: 3 / 3

Świnoujście: 9 / 12

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 1 / 1

Warszawa: 1 / 2

Węgorzyno: 2 / 2

Wolibórz: 1 / 1

Wrocław: 1 / 2

Załom: 1 / 1

Zamek Kiszewski: 0 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Żywiec: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 48 / 62

1971: 1 / 1

1975: 1 / 1

1989: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

At - Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 2 / 2

Atos Team Szczecin: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 5 / 5

Bikers Świnoujścue: 1 / 1

Bin: 1 / 1

Bmc: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Btc Białogard: 1 / 1

Btc Orzeł Białogard: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Debno: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 3

Garchem Team: 0 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 11 / 15

Jf Duet Goleniów: 3 / 4

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 3 / 3

Kibolski Ks: 1 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Kr Gryfland: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r.gryfland: 3 / 3

Ks Uznam: 1 / 2

Ktr Voyager: 2 / 2

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 3 / 3

Masters Gryfice: 10 / 11

Medpipe Team: 2 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 2

Mtb Start Kartuzy: 0 / 1

Mtb-Xc: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 3

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Jf Duet: 1 / 1

Nts Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Otr Interkol: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Prinzwear: 2 / 2

Qbook - Edica: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rega-Trans.pl: 1 / 1

Ridersclub Kijewo - Szczecin: 1 / 1

Rowery Turowski Team: 1 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rsc Bałtyk Rewal: 5 / 5

Rungryf: 2 / 2

Rungryf Gryfice: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 1

Stargard. Ja Się Nie Ścigam: 1 / 1

Stc - Stargard: 1 / 1

Stc Staragrd: 0 / 1

Stc Stargard: 4 / 5

Stc Starogard: 0 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Strava Gryfice: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 1 / 1

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 1

Sznupateam: 1 / 1

Szympans Team Kalisz Pomorski: 2 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 1 / 1

Turowski Team: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Winiar Team: 1 / 1

Wolny: 0 / 1