V Truskawkowy Wyścig Rowerowy - Buczek 2018

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-09-09
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
W ramach cyklu KLASYKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2018. Wyścig zaliczany jest do punktacji CHALLENGE MASTERS 2018 PZKol.
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Masters (108-72-54km):
108000 m
Amator (72km):
72000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Jaros Wojcieszyce Amator (72km) Amator Open M
2 Adam Ostojski Łódź GATTA BIKE-RS Masters (108-72-54km) Masters CM20
3 Adam Skowroński Ozorków PELETON Masters (108-72-54km) Masters CM20
4 Aleksander Samofał Wrocław Wrocławski Klub Kolarski Masters (108-72-54km) Masters M40
5 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE Amator (72km) Amator Open M
6 Andrzej Mara Łask Jastrzębie Łaskie Amator (72km) Amator Open M
7 Anetta Chrzanowska Zduńska Wola Amator (72km) Amator Open K
8 anna rząsowska warszawa Masters (108-72-54km) Masters K30
9 Artemii Klochko Lodz Amator (72km) Amator Open M
10 Artur Pierzyński Bełchatów Warach-Rowery Amator (72km) Amator Open M
11 Bartek Wąsiakowski Łódź Amator (72km) Amator Open M
12 Bartosz Bombalski Łódź Amator (72km) Amator Open M
13 Bogdan k Suski Łódź Ks Omega Masters (108-72-54km) Masters M60 Od lat 18 interesuję się kolarstwie. Jest to moja tabletka na starsze lata, pozwala mi utrzymać ciało w dobrej kondycji.
14 Bogusław Nowak Ruda k/Wielunia nie zrzeszony Amator (72km) Amator Open M
15 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice Amator (72km) Amator Open M
16 Daniel Pietrzak Łask Amator (72km) Amator Open M
17 Daniel Sumara Pabianice GATTA BIKE-RS Masters (108-72-54km) Masters M40
18 Dariusz Siewier Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Masters (108-72-54km) Masters M50
19 Dariusz Marendziak Łódź Amator (72km) Amator Open M
20 Dariusz Szafrański ZDUŃSKA WOLA Amator (72km) Amator Open M
21 Dawid Bloch Słupca Amator (72km) Amator Open M
22 Dominik Płóciennik Płóciennik Lutomiersk Amator (72km) Amator Open M
23 Emil Stańczykowski Łódź BIKE TIME Masters (108-72-54km) Masters M30
24 GRZEGORZ TRAMŚ WARSZAWA BDC BANASZEK TEAM Masters (108-72-54km) Masters M70 3 raz startuję w cyklu wyścigów ziemi łódzkiej.
25 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Masters (108-72-54km) Masters M50
26 Jacek Skibicki Łódź Masters (108-72-54km) Masters M60
27 Jacek Filipczak Brzeziny Amator (72km) Amator Open M
28 Jacek Walczak Walczak Koło Koło taem Masters (108-72-54km) Masters M50
29 Jakub Frontczak Łódź Freakyrippers klub DH i Enduro MTB Amator (72km) Amator Open M
30 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE Amator (72km) Amator Open M
31 Jan Dawicki Czestków B Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Amator (72km) Amator Open M
32 Jan Jagoda Łódź Hycom Amator (72km) Amator Open M
33 JERZY PODGÓRSKI Łódź Łódź Masters (108-72-54km) Masters M80
34 Jędrzzej Zaorski Łódź PTC ALPINA PABIANICE Masters (108-72-54km) Masters M30
35 Julia Kwiatkowska Widawa Amator (72km) Amator Open K
36 Jurek Perlinski Perlinski Zelów Bieging Team Zelów Amator (72km) Amator Open M
37 Klaudiusz Bloch Słupca Amator (72km) Amator Open M Jest ok
38 Krzysztof Kaszuba Poddebice Amator (72km) Amator Open M
39 Krzysztof Spławski Licheń Stary Masters (108-72-54km) Masters M40
40 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy Masters (108-72-54km) Masters M40 mam bombeczkę
41 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS Masters (108-72-54km) Masters M30
42 Maciej Stano Łask Masters (108-72-54km) Masters M30
43 Magda Kowaczyk łódź Asseco Active Team Amator (72km) Amator Open K
44 Małgorzata Zimnicka Łask Huzar Bike Academy Masters (108-72-54km) Masters K30
45 Marcin Kruk Ruda k/Wielunia Masters (108-72-54km) Masters M60
46 Marcin Dobroszek Łódź Wilier Trestina Amator (72km) Amator Open M
47 Marek Gawron Bełchatów Warach Rowery Masters (108-72-54km) Masters M50
48 Marek Kwiatkowski Widawa Amator (72km) Amator Open M
49 Marek Paluszkiewicz KOŁO KOŁO Cycling Team Masters (108-72-54km) Masters M40
50 Marian Boruń Buczek Amator (72km) Amator Open M aktywny emeryt
51 Mieczysław, Maciej Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie Masters (108-72-54km) Masters M60
52 PAWEŁ BALCERZAK Słupca SŁUPCA Amator (72km) Amator Open M
53 Paweł Owczarek Łódź Trzepoki Amator (72km) Amator Open M 4 Benio
54 Paweł Czarnecki Warszawa KK Żoliber Masters (108-72-54km) Masters M30
55 Paweł Lis Rokitnica Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Masters (108-72-54km) Masters M30 powoli ale dokładnie
56 Paweł Szyktanc Pabianice GTW Pabianice Masters (108-72-54km) Masters M30
57 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL Masters (108-72-54km) Masters M60
58 Piotr Oset Sieradz Amator (72km) Amator Open M
59 Piotr Kwiatkowski Zduńska Wola Amator (72km) Amator Open M Mam 50 lat i czynnie uprawiam sport na poziomie amatorskim. Moją dyscypliną docelową jest Triathlon na dystansie 1/8 i 1/4 IM. Startuję również w licznych zawodach biegowych i wyścigach kolarskich.
60 Piotr Musiałowski Warszawa KK Żoliber Masters (108-72-54km) Masters M40
61 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Amator (72km) Amator Open M
62 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Masters (108-72-54km) Masters M30
63 Piotr Szyszyński Szyszyński Stare Miasto DANIELO SPORTSWEAR TEAM Masters (108-72-54km) Masters Junior
64 Przemek Kozłowski Łódź Asseco Active Team Amator (72km) Amator Open M
65 Rafał Rymarz Piotrków Tryb. BodyiCoach Cycling Team Amator (72km) Amator Open M
66 Robert Bujnowicz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Amator (72km) Amator Open M
67 Sławomir Chrzanowski Dzierżoniów LUKS NEXELO JF DUET GOLENIÓW Masters (108-72-54km) Masters M40
68 Sławomir Kucal Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM Amator (72km) Amator Open M
69 SŁAWOMIR ZACH ŁASK Amator (72km) Amator Open M
70 Sylwester Szulc Pabianice PTC Alpina Pabianice Amator (72km) Amator Open M
71 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Amator (72km) Amator Open M
72 Tomasz Jacuniak Bełchatów Warach-Rowery Amator (72km) Amator Open M Jak zdrowie pozwoli to się melduję
73 Tomasz Nowakowski Gniezno Fast Bike Gniezno Amator (72km) Amator Open M Pracowity amator
74 Tomasz Grzegory Grzegory Głuchów GATTA BIKE-RS Masters (108-72-54km) Masters M40
75 Wiktor Smołkowicz 92-432 Kulawe Ślimaki Amator (72km) Amator Open M
76 Wojciech Janiczek Piotrków Trybunalski Amator (72km) Amator Open M
77 Zbigniew Michalski Warszawa Retro Rowery Duda Team Masters (108-72-54km) Masters M80
78 Zbigniew Grosz Turek TTC Turek Masters (108-72-54km) Masters M50
79 Zbigniew Faryś Czestków B Amator (72km) Amator Open M

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 8 / 79

Płeć

kobiety: 1 / 5

mężczyźni: 7 / 74

Dystans

Amator (72km): 6 / 45

Masters (108-72-54km): 2 / 34

Kategorie

Amator Open K: 1 / 3

Amator Open M: 5 / 42

Masters CM20: 1 / 2

Masters Junior: 0 / 1

Masters K30: 0 / 2

Masters M30: 0 / 8

Masters M40: 1 / 8

Masters M50: 0 / 5

Masters M60: 0 / 5

Masters M70: 0 / 1

Masters M80: 0 / 2

Miejscowości

92-432: 0 / 1

Bełchatów: 0 / 4

Brzeziny: 0 / 1

Buczek: 1 / 1

Czestków B: 0 / 2

Dzierżoniów: 0 / 1

Głuchów: 0 / 1

Gniezno: 0 / 1

Koło: 0 / 2

Konin: 0 / 1

Licheń Stary: 0 / 1

Lodz: 0 / 1

Luciejów: 0 / 1

Lutomiersk: 0 / 1

Łask: 0 / 8

Łódź: 3 / 18

Orpelów: 1 / 1

Ozorków: 0 / 1

Pabianice: 0 / 4

Piotrków Tryb.: 0 / 1

Piotrków Trybunalski: 0 / 1

Poddebice: 0 / 1

Rokitnica: 0 / 1

Ruda K/wielunia: 1 / 2

Sieradz: 0 / 1

Słupca: 0 / 3

Stare Miasto: 0 / 1

Turek: 0 / 1

Tuszyn: 0 / 1

Warszawa: 0 / 5

Widawa: 0 / 2

Wojcieszyce: 0 / 1

Wrocław: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 5

Zelów: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 4 / 26

Asseco Active Team: 0 / 3

Bdc Banaszek Team: 0 / 1

Bieging Team Zelów: 0 / 1

Bike Time: 0 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 0 / 1

Bodyicoach Cycling Team: 0 / 1

Cyklomaniacy: 0 / 1

Danielo Sportswear Team: 0 / 1

Fast Bike Gniezno: 0 / 1

Freakyrippers Klub Dh I Enduro Mtb: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 6

Gtw Pabianice: 0 / 1

Huzar Bike Academy: 0 / 1

Hycom: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 4

Kk Żoliber: 0 / 2

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 0 / 2

Koło Cycling Team: 0 / 1

Koło Taem: 0 / 1

Ks Omega: 0 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Kulawe Ślimaki: 0 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 0 / 1

Luks Nexelo Jf Duet Goleniów: 0 / 1

Łódź: 0 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Peleton: 0 / 1

Pgr Pabianice: 0 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 1 / 4

Retro Rowery Duda Team: 0 / 1

Słupca: 0 / 1

Trzepoki: 0 / 1

Ttc Turek: 0 / 1

Warach Rowery: 0 / 1

Warach-Rowery: 0 / 2

Wilier Trestina: 0 / 1

Wrocławski Klub Kolarski: 1 / 1